HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)

Volgende wedstrijd:

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1ZPC AMERSFOORT EG300
2De Duinkikkers EG100
3UZSC EG100
4De Vuursche EG100
5De Vaart EG100
6HZC de Robben EG100
7IJsselmeer EG100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG318:45De Vuursche EG1
10 oktIJsselmeer EG118:00Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3
14 novDe Vaart EG116:30Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3
22 novUZSC EG117:45Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3
28 novSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG314:00De Duinkikkers EG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPC AMERSFOORT EG300000000
2De Duinkikkers EG100000000
3UZSC EG100000000
4De Vuursche EG100000000
5De Vaart EG100000000
6HZC de Robben EG100000000
7IJsselmeer EG100000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 16:20 HZC de Robben EG1 - De Duinkikkers EG1De Lieberg
3 okt 17:20 UZSC EG1 - De Vaart EG1De Krommerijn
3 okt 18:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 - De Vuursche EG1Sportcomplex Amerena
10 okt 15:30 De Vuursche EG1 - HZC de Robben EG1De Trits
10 okt 18:00 IJsselmeer EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3Sportcentrum De Meent
11 okt 17:00 De Duinkikkers EG1 - UZSC EG1Sportboulevard de Engh
24 okt 15:30 De Vuursche EG1 - HZC de Robben EG1De Trits
25 okt 15:15 UZSC EG1 - IJsselmeer EG1De Krommerijn
25 okt 17:00 De Duinkikkers EG1 - De Vuursche EG1Sportboulevard de Engh
31 okt 15:30 De Vuursche EG1 - UZSC EG1De Trits
31 okt 16:30 De Vaart EG1 - De Duinkikkers EG1De Duker
31 okt 18:00 IJsselmeer EG1 - HZC de Robben EG1Sportcentrum De Meent
5 nov 18:45 De Duinkikkers EG1 - De Vaart EG1Sportboulevard de Engh
7 nov 16:00 HZC de Robben EG1 - IJsselmeer EG1De Lieberg
8 nov 14:45 UZSC EG1 - De Vuursche EG1De Krommerijn
14 nov 16:30 De Vaart EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3De Duker
14 nov 18:00 IJsselmeer EG1 - UZSC EG1Sportcentrum De Meent
21 nov 15:30 De Vuursche EG1 - IJsselmeer EG1De Trits
21 nov 16:30 De Vaart EG1 - HZC de Robben EG1De Duker
22 nov 17:45 UZSC EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3De Krommerijn
28 nov 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 - De Duinkikkers EG1Sportcomplex Amerena
28 nov 16:50 HZC de Robben EG1 - UZSC EG1De Lieberg
28 nov 18:00 IJsselmeer EG1 - De Vaart EG1Sportcentrum De Meent
5 dec 15:30 De Vuursche EG1 - De Vaart EG1De Trits
6 dec 17:00 De Duinkikkers EG1 - IJsselmeer EG1Sportboulevard de Engh
12 dec 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 - UZSC EG1Sportcomplex Amerena
12 dec 17:30 HZC de Robben EG1 - De Vaart EG1De Lieberg
12 dec 18:00 IJsselmeer EG1 - De Vuursche EG1Sportcentrum De Meent
9 jan 16:30 De Vaart EG1 - IJsselmeer EG1De Duker
10 jan 15:00 UZSC EG1 - HZC de Robben EG1De Krommerijn
10 jan 17:00 De Duinkikkers EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3Sportboulevard de Engh
16 jan 15:30 De Vuursche EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3De Trits
16 jan 16:30 De Vaart EG1 - UZSC EG1De Duker
17 jan 17:00 De Duinkikkers EG1 - HZC de Robben EG1Sportboulevard de Engh
23 jan 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 - IJsselmeer EG1Sportcomplex Amerena
23 jan 15:15 UZSC EG1 - De Duinkikkers EG1De Krommerijn
30 jan 15:30 De Vuursche EG1 - De Duinkikkers EG1De Trits
30 jan 16:30 De Vaart EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3De Duker
30 jan 18:00 IJsselmeer EG1 - UZSC EG1Sportcentrum De Meent
4 feb 18:00 De Duinkikkers EG1 - De Vaart EG1Sportboulevard de Engh
6 feb 15:15 UZSC EG1 - De Vuursche EG1De Krommerijn
6 feb 16:05 HZC de Robben EG1 - IJsselmeer EG1De Lieberg
13 feb 17:00 HZC de Robben EG1 - De Vuursche EG1De Lieberg
13 feb 18:00 IJsselmeer EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3Sportcentrum De Meent
6 maa 15:15 UZSC EG1 - De Vaart EG1De Krommerijn
6 maa 16:45 HZC de Robben EG1 - De Duinkikkers EG1De Lieberg
7 maa 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 - De Vuursche EG1Sportcomplex Amerena
13 maa 16:00 HZC de Robben EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3De Lieberg
13 maa 18:00 IJsselmeer EG1 - De Duinkikkers EG1Sportcentrum De Meent
20 maa 15:30 De Vuursche EG1 - De Vaart EG1De Trits
20 maa 17:30 HZC de Robben EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3De Lieberg
21 maa 17:00 De Duinkikkers EG1 - UZSC EG1Sportboulevard de Engh
27 maa 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 - De Vaart EG1Sportcomplex Amerena
10 apr 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 - HZC de Robben EG1Sportcomplex Amerena
10 apr 16:30 De Vaart EG1 - De Vuursche EG1De Duker
10 apr 18:00 IJsselmeer EG1 - De Duinkikkers EG1Sportcentrum De Meent
17 apr 15:30 De Vuursche EG1 - De Duinkikkers EG1De Trits
17 apr 16:30 De Vaart EG1 - IJsselmeer EG1De Duker
18 apr 16:00 UZSC EG1 - HZC de Robben EG1De Krommerijn
18 apr 17:00 De Duinkikkers EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3Sportboulevard de Engh
24 apr 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 - UZSC EG1Sportcomplex Amerena
24 apr 17:45 HZC de Robben EG1 - De Vaart EG1De Lieberg
24 apr 18:00 IJsselmeer EG1 - De Vuursche EG1Sportcentrum De Meent
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
De Duinkikke..
 
De Vaart EG1
 
De Vuursche ..
 
HZC de Robbe..
 
IJsselmeer E..
 
Schoonderbee..
 
UZSC EG1
 
De Duinkikkers EG1 5/1125/1017/16/1210/111/10
De Vaart EG131/10 10/421/119/114/1116/1
De Vuursche EG130/15/12 10/1021/1116/131/10
HZC de Robben EG13/1012/1213/2 7/1113/328/11
IJsselmeer EG113/328/1112/1231/10 10/1014/11
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG328/1127/33/1010/423/1 12/12
UZSC EG123/13/108/1110/125/1022/11