HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

HZC de Robben H2 (Heren Reserve)

Volgende wedstrijd:
JAWS Amsterdam H2 - HZC de Robben H2
zaterdag 31 oktober 17:15
De Mirandabad Amsterdam

Stand Reserve 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Watervlo H226
2Zwemvereniging Utrecht H226
3HZC de Robben H213
4De Ham H413
5DJK-ZAR H223
6Oceanus H310
7Het Y H310
8DAW H210
9JAWS Amsterdam H210
10ZPC AMERSFOORT H620
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
31 oktJAWS Amsterdam H217:15HZC de Robben H2
7 novDJK-ZAR H219:00HZC de Robben H2
14 novHZC de Robben H218:40Watervlo H2
28 novHZC de Robben H219:30DAW H2
6 decSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H618:20HZC de Robben H2

Uitslagen

3 oktHZC de Robben H211 - 8Oceanus H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Watervlo H222006331716
2Zwemvereniging Utrecht H22200620128
3HZC de Robben H2110031183
4De Ham H411003963
5DJK-ZAR H22101321138
6Oceanus H310010811-3
7Het Y H31001069-3
8DAW H210010914-5
9JAWS Amsterdam H210010611-5
10ZPC AMERSFOORT H6200201234-22
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 16:15 Oceanus H3 - DJK-ZAR H2De Waterlelie
31 okt 16:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - DAW H2Sportcomplex Amerena
31 okt 17:15 JAWS Amsterdam H2 - HZC de Robben H2De Mirandabad
31 okt 19:30 Zwemvereniging Utrecht H2 - Watervlo H2De Kwakel
7 nov 17:00 JAWS Amsterdam H2 - Het Y H3De Mirandabad
7 nov 18:30 Watervlo H2 - Oceanus H3Fletiomare
7 nov 19:00 DJK-ZAR H2 - HZC de Robben H2Sportplaza Mercator
7 nov 19:20 DAW H2 - De Ham H4Sportcomplex Hoornsevaart
14 nov 18:40 HZC de Robben H2 - Watervlo H2De Lieberg
14 nov 19:30 Het Y H3 - DJK-ZAR H2Sportfondsenbad Oost
14 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H2 - DAW H2De Kwakel
15 nov 17:45 De Ham H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6De Crommenije
21 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6De Kwakel
21 nov 19:00 DJK-ZAR H2 - JAWS Amsterdam H2Sportplaza Mercator
21 nov 19:00 DAW H2 - Oceanus H3Sportcomplex Hoornsevaart
21 nov 19:45 Watervlo H2 - Het Y H3Fletiomare
28 nov 17:30 Oceanus H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6De Waterlelie
28 nov 19:30 HZC de Robben H2 - DAW H2De Lieberg
28 nov 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 - De Ham H4De Kwakel
29 nov 18:15 Watervlo H2 - JAWS Amsterdam H2Fletiomare
5 dec 18:30 Watervlo H2 - DJK-ZAR H2Fletiomare
6 dec 18:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - HZC de Robben H2Sportcomplex Amerena
6 dec 19:30 De Ham H4 - Oceanus H3De Crommenije
12 dec 18:00 HZC de Robben H2 - De Ham H4De Lieberg
12 dec 19:30 Oceanus H3 - Zwemvereniging Utrecht H2De Waterlelie
12 dec 19:50 DAW H2 - JAWS Amsterdam H2Sportcomplex Hoornsevaart
1 jan 00:00 Oceanus H3 - Het Y H3De Waterlelie
9 jan 16:40 De Ham H4 - Het Y H3De Crommenije
9 jan 17:15 JAWS Amsterdam H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6De Mirandabad
9 jan 18:10 HZC de Robben H2 - Zwemvereniging Utrecht H2De Lieberg
9 jan 21:10 DAW H2 - DJK-ZAR H2Sportcomplex Hoornsevaart
16 jan 16:15 Oceanus H3 - HZC de Robben H2De Waterlelie
16 jan 18:30 Watervlo H2 - DAW H2Fletiomare
16 jan 19:05 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - DJK-ZAR H2Sportcomplex Amerena
16 jan 19:40 De Ham H4 - JAWS Amsterdam H2De Crommenije
16 jan 20:15 Zwemvereniging Utrecht H2 - Het Y H3De Kwakel
23 jan 17:15 Watervlo H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6Fletiomare
23 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht H2 - JAWS Amsterdam H2De Kwakel
23 jan 18:15 DJK-ZAR H2 - De Ham H4Sportplaza Mercator
23 jan 21:45 Het Y H3 - Oceanus H3Sportfondsenbad Oost
30 jan 17:15 JAWS Amsterdam H2 - Oceanus H3De Mirandabad
30 jan 18:45 HZC de Robben H2 - Het Y H3De Lieberg
30 jan 20:30 Zwemvereniging Utrecht H2 - DJK-ZAR H2De Kwakel
30 jan 20:45 De Ham H4 - Watervlo H2De Crommenije
6 feb 18:15 DJK-ZAR H2 - Oceanus H3Sportplaza Mercator
6 feb 18:30 Watervlo H2 - Zwemvereniging Utrecht H2Fletiomare
6 feb 18:45 HZC de Robben H2 - JAWS Amsterdam H2De Lieberg
6 feb 20:20 DAW H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6Sportcomplex Hoornsevaart
13 feb 18:00 De Ham H4 - DAW H2De Crommenije
13 feb 18:10 HZC de Robben H2 - DJK-ZAR H2De Lieberg
13 feb 18:30 Oceanus H3 - Watervlo H2De Waterlelie
13 feb 18:45 Het Y H3 - JAWS Amsterdam H2Sportfondsenbad Oost
20 feb 18:35 JAWS Amsterdam H2 - De Ham H4De Mirandabad
27 feb 17:00 Watervlo H2 - HZC de Robben H2Fletiomare
27 feb 18:30 DAW H2 - Het Y H3Sportcomplex Hoornsevaart
6 maa 17:30 DJK-ZAR H2 - Het Y H3Sportplaza Mercator
6 maa 19:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - De Ham H4Sportcomplex Amerena
6 maa 19:55 DAW H2 - Zwemvereniging Utrecht H2Sportcomplex Hoornsevaart
13 maa 15:00 JAWS Amsterdam H2 - DJK-ZAR H2De Mirandabad
13 maa 16:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - Zwemvereniging Utrecht H2Sportcomplex Amerena
13 maa 17:00 Oceanus H3 - DAW H2De Waterlelie
13 maa 18:00 Het Y H3 - Watervlo H2Sportfondsenbad Oost
20 maa 16:30 De Ham H4 - Zwemvereniging Utrecht H2De Crommenije
20 maa 18:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - Oceanus H3Sportcomplex Amerena
20 maa 21:00 DAW H2 - HZC de Robben H2Sportcomplex Hoornsevaart
21 maa 16:00 JAWS Amsterdam H2 - Watervlo H2De Mirandabad
27 maa 20:10 Het Y H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6Sportfondsenbad Oost
10 apr 17:00 Oceanus H3 - De Ham H4De Waterlelie
10 apr 18:45 Het Y H3 - DAW H2Sportfondsenbad Oost
10 apr 19:00 DJK-ZAR H2 - Watervlo H2Sportplaza Mercator
10 apr 19:35 HZC de Robben H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6De Lieberg
17 apr 16:40 JAWS Amsterdam H2 - DAW H2De Mirandabad
17 apr 17:00 De Ham H4 - HZC de Robben H2De Crommenije
17 apr 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - Het Y H3Sportcomplex Amerena
17 apr 20:15 Zwemvereniging Utrecht H2 - Oceanus H3De Kwakel
24 apr 16:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - JAWS Amsterdam H2Sportcomplex Amerena
24 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H2 - HZC de Robben H2De Kwakel
24 apr 18:15 DJK-ZAR H2 - DAW H2Sportplaza Mercator
24 apr 19:00 Het Y H3 - De Ham H4Sportfondsenbad Oost
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 16:15 De Ham H4 - DJK-ZAR H2 9 - 6
11 okt 16:00 JAWS Amsterdam H2 - Zwemvereniging Utrecht H2 6 - 11
10 okt 17:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - Watervlo H2 8 - 19
3 okt 20:35 DAW H2 - Watervlo H2 9 - 14
3 okt 20:10 Het Y H3 - Zwemvereniging Utrecht H2 6 - 9
3 okt 19:00 HZC de Robben H2 - Oceanus H3 11 - 8
3 okt 19:00 DJK-ZAR H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 15 - 4
 
 
DAW H2
 
De Ham H4
 
DJK-ZAR H2
 
Het Y H3
 
HZC de Robbe..
 
JAWS Amsterd..
 
Oceanus H3
 
Schoonderbee..
 
Watervlo H2
 
Zwemverenigi..
 
DAW H2 7/119/127/220/312/1221/116/29 - 146/3
De Ham H413/2 9 - 69/117/416/16/1215/1130/120/3
DJK-ZAR H224/423/1 6/37/1121/116/215 - 410/4?
Het Y H310/424/414/11 ?13/223/127/313/36 - 9
HZC de Robben H228/1112/1213/230/1 6/211 - 810/414/119/1
JAWS Amsterdam H217/420/213/37/1131/10 30/19/121/36 - 11
Oceanus H313/310/431/101/116/1? 28/1113/212/12
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H631/106/316/117/46/1224/420/3 8 - 1913/3
Watervlo H216/1?5/1221/1127/229/117/1123/1 6/2
Zwemvereniging Utrecht H214/1128/1130/116/124/423/117/421/1131/10