HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Watervlo H2 (Heren Reserve)

Volgende wedstrijd:
De Ham H4 - Watervlo H2
zaterdag 30 januari 20:45
De Crommenije Krommenie

Stand Reserve 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Watervlo H226
2Zwemvereniging Utrecht H226
3HZC de Robben H213
4De Ham H413
5DJK-ZAR H223
6Oceanus H310
7Het Y H310
8DAW H210
9JAWS Amsterdam H210
10ZPC AMERSFOORT H620
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 janDe Ham H420:45Watervlo H2
6 febWatervlo H218:30Zwemvereniging Utrecht H2
13 febOceanus H318:30Watervlo H2
27 febWatervlo H217:00HZC de Robben H2
13 maaHet Y H318:00Watervlo H2

Uitslagen

10 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H68 - 19Watervlo H2
3 oktDAW H29 - 14Watervlo H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Watervlo H222006331716
2Zwemvereniging Utrecht H22200620128
3HZC de Robben H2110031183
4De Ham H411003963
5DJK-ZAR H22101321138
6Oceanus H310010811-3
7Het Y H31001069-3
8DAW H210010914-5
9JAWS Amsterdam H210010611-5
10ZPC AMERSFOORT H6200201234-22
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 jan 17:15 JAWS Amsterdam H2 - Oceanus H3De Mirandabad
30 jan 18:45 HZC de Robben H2 - Het Y H3De Lieberg
30 jan 20:30 Zwemvereniging Utrecht H2 - DJK-ZAR H2De Kwakel
30 jan 20:45 De Ham H4 - Watervlo H2De Crommenije
6 feb 18:15 DJK-ZAR H2 - Oceanus H3Sportplaza Mercator
6 feb 18:30 Watervlo H2 - Zwemvereniging Utrecht H2Fletiomare
6 feb 18:45 HZC de Robben H2 - JAWS Amsterdam H2De Lieberg
6 feb 20:20 DAW H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6Sportcomplex Hoornsevaart
13 feb 12:30 De Ham H4 - DAW H2De Crommenije
13 feb 18:10 HZC de Robben H2 - DJK-ZAR H2De Lieberg
13 feb 18:30 Oceanus H3 - Watervlo H2De Waterlelie
13 feb 18:45 Het Y H3 - JAWS Amsterdam H2Sportfondsenbad Oost
20 feb 18:35 JAWS Amsterdam H2 - De Ham H4De Mirandabad
27 feb 17:00 Watervlo H2 - HZC de Robben H2Fletiomare
27 feb 18:30 DAW H2 - Het Y H3Sportcomplex Hoornsevaart
6 maa 17:30 DJK-ZAR H2 - Het Y H3Sportplaza Mercator
6 maa 19:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - De Ham H4Sportcomplex Amerena
6 maa 19:55 DAW H2 - Zwemvereniging Utrecht H2Sportcomplex Hoornsevaart
13 maa 15:00 JAWS Amsterdam H2 - DJK-ZAR H2De Mirandabad
13 maa 16:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - Zwemvereniging Utrecht H2Sportcomplex Amerena
13 maa 17:00 Oceanus H3 - DAW H2De Waterlelie
13 maa 18:00 Het Y H3 - Watervlo H2Sportfondsenbad Oost
20 maa 16:30 De Ham H4 - Zwemvereniging Utrecht H2De Crommenije
20 maa 18:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - Oceanus H3Sportcomplex Amerena
20 maa 21:00 DAW H2 - HZC de Robben H2Sportcomplex Hoornsevaart
21 maa 16:00 JAWS Amsterdam H2 - Watervlo H2De Mirandabad
27 maa 20:10 Het Y H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6Sportfondsenbad Oost
10 apr 17:00 Oceanus H3 - De Ham H4De Waterlelie
10 apr 18:45 Het Y H3 - DAW H2Sportfondsenbad Oost
10 apr 19:00 DJK-ZAR H2 - Watervlo H2Sportplaza Mercator
10 apr 19:35 HZC de Robben H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6De Lieberg
17 apr 16:40 JAWS Amsterdam H2 - DAW H2De Mirandabad
17 apr 17:00 De Ham H4 - HZC de Robben H2De Crommenije
17 apr 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - Het Y H3Sportcomplex Amerena
17 apr 20:15 Zwemvereniging Utrecht H2 - Oceanus H3De Kwakel
24 apr 16:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - JAWS Amsterdam H2Sportcomplex Amerena
24 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H2 - HZC de Robben H2De Kwakel
24 apr 18:15 DJK-ZAR H2 - DAW H2Sportplaza Mercator
24 apr 19:00 Het Y H3 - De Ham H4Sportfondsenbad Oost
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 16:15 De Ham H4 - DJK-ZAR H2 9 - 6
11 okt 16:00 JAWS Amsterdam H2 - Zwemvereniging Utrecht H2 6 - 11
10 okt 17:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 - Watervlo H2 8 - 19
3 okt 20:35 DAW H2 - Watervlo H2 9 - 14
3 okt 20:10 Het Y H3 - Zwemvereniging Utrecht H2 6 - 9
3 okt 19:00 HZC de Robben H2 - Oceanus H3 11 - 8
3 okt 19:00 DJK-ZAR H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 15 - 4
 
 
DAW H2
 
De Ham H4
 
DJK-ZAR H2
 
Het Y H3
 
HZC de Robbe..
 
JAWS Amsterd..
 
Oceanus H3
 
Schoonderbee..
 
Watervlo H2
 
Zwemverenigi..
 
DAW H2 ??27/220/3??6/29 - 146/3
De Ham H413/2 9 - 6?17/4???30/120/3
DJK-ZAR H224/4? 6/3??6/215 - 410/4?
Het Y H310/424/4? ?13/2?27/313/36 - 9
HZC de Robben H2??13/230/1 6/211 - 810/4??
JAWS Amsterdam H217/420/213/3?? 30/1?21/36 - 11
Oceanus H313/310/4???? ?13/2?
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6?6/3?17/4?24/420/3 8 - 1913/3
Watervlo H2????27/2??? 6/2
Zwemvereniging Utrecht H2??30/1?24/4?17/4??