HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

WSG ESTA (SG) H4 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Azuro H1 - WSG ESTA (SG) H4
zondag 1 november 15:30
Dubbelslag Delfzijl

Stand Reserve 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1TriVia H426
2TriVia H313
3GZVW H113
4WSG Westergo (SG) H123
5De Spatters H200
6WSG ESTA (SG) H400
7Azuro H110
8HZPC/Avéna (SG) H410
9Orca H310
10De Reest H310
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
1 novAzuro H115:30WSG ESTA (SG) H4
8 novGZVW H117:30WSG ESTA (SG) H4
21 novOrca H319:30WSG ESTA (SG) H4
29 novWSG ESTA (SG) H415:45WSG Westergo (SG) H1
6 decTriVia H416:45WSG ESTA (SG) H4
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1TriVia H422006211110
2TriVia H3110031147
3GZVW H1110031082
4WSG Westergo (SG) H1210131522-7
5De Spatters H200000000
6WSG ESTA (SG) H400000000
7Azuro H1100101011-1
8HZPC/Avéna (SG) H410010810-2
9Orca H31001079-2
10De Reest H310010411-7
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 17:30 TriVia H3 - GZVW H1Helperbad
31 okt 18:45 De Spatters H2 - TriVia H4De Peppel
31 okt 21:25 HZPC/Avéna (SG) H4 - WSG Westergo (SG) H1Sportstad Heerenveen BV
1 nov 15:30 Azuro H1 - WSG ESTA (SG) H4Dubbelslag
7 nov 18:15 TriVia H4 - HZPC/Avéna (SG) H4Helperbad
7 nov 21:15 Orca H3 - De Reest H3De Blauwe Golf
8 nov 13:00 De Spatters H2 - Azuro H1De Smelte
8 nov 17:30 GZVW H1 - WSG ESTA (SG) H4De Watertoren
14 nov 17:45 TriVia H3 - Orca H3Helperbad
14 nov 17:50 HZPC/Avéna (SG) H4 - De Spatters H2Sportstad Heerenveen BV
14 nov 19:50 De Reest H3 - WSG Westergo (SG) H1Bad Hesselingen
15 nov 13:30 Azuro H1 - GZVW H1Dubbelslag
21 nov 16:15 HZPC/Avéna (SG) H4 - Azuro H1Sportstad Heerenveen BV
21 nov 17:00 TriVia H4 - De Reest H3Helperbad
21 nov 18:45 WSG Westergo (SG) H1 - TriVia H3Vitaloo
21 nov 19:30 Orca H3 - WSG ESTA (SG) H4De Blauwe Golf
28 nov 18:30 TriVia H3 - TriVia H4Helperbad
28 nov 20:35 De Reest H3 - De Spatters H2Bad Hesselingen
29 nov 15:45 WSG ESTA (SG) H4 - WSG Westergo (SG) H1Pagedal
29 nov 17:30 GZVW H1 - Orca H3De Watertoren
5 dec 19:00 WSG Westergo (SG) H1 - GZVW H1Recreatiebad Bloemketerp
6 dec 13:00 De Spatters H2 - TriVia H3De Smelte
6 dec 16:45 TriVia H4 - WSG ESTA (SG) H4Helperbad
12 dec 16:45 WSG ESTA (SG) H4 - De Spatters H2Aquarena
12 dec 17:55 TriVia H3 - HZPC/Avéna (SG) H4Helperbad
12 dec 19:00 Orca H3 - Azuro H1De Blauwe Golf
13 dec 17:30 GZVW H1 - TriVia H4De Watertoren
19 dec 18:00 HZPC/Avéna (SG) H4 - De Reest H3Sportstad Heerenveen BV
9 jan 17:45 HZPC/Avéna (SG) H4 - WSG ESTA (SG) H4Sportstad Heerenveen BV
9 jan 19:00 WSG Westergo (SG) H1 - Orca H3Recreatiebad Bloemketerp
10 jan 13:00 De Spatters H2 - GZVW H1De Smelte
10 jan 13:30 Azuro H1 - De Reest H3Dubbelslag
16 jan 19:45 De Reest H3 - TriVia H3Bad Hesselingen
16 jan 20:40 HZPC/Avéna (SG) H4 - GZVW H1Sportstad Heerenveen BV
16 jan 21:00 TriVia H4 - Orca H3Helperbad
17 jan 13:30 Azuro H1 - WSG Westergo (SG) H1Dubbelslag
23 jan 18:00 TriVia H3 - Azuro H1Helperbad
23 jan 18:45 WSG Westergo (SG) H1 - TriVia H4Vitaloo
23 jan 21:15 Orca H3 - De Spatters H2De Blauwe Golf
24 jan 15:45 WSG ESTA (SG) H4 - De Reest H3Pagedal
30 jan 17:00 HZPC/Avéna (SG) H4 - Orca H3Sportstad Heerenveen BV
30 jan 20:35 De Reest H3 - GZVW H1Bad Hesselingen
30 jan 21:00 TriVia H3 - WSG ESTA (SG) H4Helperbad
31 jan 13:00 De Spatters H2 - WSG Westergo (SG) H1De Smelte
31 jan 13:30 Azuro H1 - TriVia H4Dubbelslag
6 feb 18:15 TriVia H4 - De Spatters H2Helperbad
6 feb 19:00 WSG Westergo (SG) H1 - HZPC/Avéna (SG) H4Recreatiebad Bloemketerp
7 feb 17:30 GZVW H1 - TriVia H3De Watertoren
7 feb 17:30 WSG ESTA (SG) H4 - Azuro H1Pagedal
13 feb 20:30 De Reest H3 - Orca H3Bad Hesselingen
27 feb 18:00 HZPC/Avéna (SG) H4 - TriVia H4Sportstad Heerenveen BV
28 feb 13:30 Azuro H1 - De Spatters H2Dubbelslag
28 feb 15:45 WSG ESTA (SG) H4 - GZVW H1Pagedal
6 maa 17:30 Orca H3 - TriVia H3De Blauwe Golf
6 maa 18:45 WSG Westergo (SG) H1 - De Reest H3Vitaloo
7 maa 13:00 De Spatters H2 - HZPC/Avéna (SG) H4De Smelte
7 maa 17:30 GZVW H1 - Azuro H1De Watertoren
13 maa 18:30 TriVia H3 - WSG Westergo (SG) H1Helperbad
13 maa 20:30 De Reest H3 - TriVia H4Bad Hesselingen
14 maa 13:30 Azuro H1 - HZPC/Avéna (SG) H4Dubbelslag
14 maa 16:30 WSG ESTA (SG) H4 - Orca H3Pagedal
20 maa 16:45 TriVia H4 - TriVia H3Helperbad
20 maa 17:45 De Spatters H2 - De Reest H3De Peppel
20 maa 18:30 Orca H3 - GZVW H1De Blauwe Golf
20 maa 19:00 WSG Westergo (SG) H1 - WSG ESTA (SG) H4Recreatiebad Bloemketerp
27 maa 19:30 De Reest H3 - WSG ESTA (SG) H4Bad Hesselingen
10 apr 19:00 TriVia H3 - De Spatters H2Helperbad
10 apr 20:35 De Reest H3 - HZPC/Avéna (SG) H4Bad Hesselingen
11 apr 16:45 WSG ESTA (SG) H4 - TriVia H4Pagedal
11 apr 17:30 GZVW H1 - WSG Westergo (SG) H1De Watertoren
17 apr 16:00 TriVia H4 - GZVW H1Helperbad
17 apr 16:15 HZPC/Avéna (SG) H4 - TriVia H3Sportstad Heerenveen BV
18 apr 13:00 De Spatters H2 - WSG ESTA (SG) H4De Smelte
18 apr 13:30 Azuro H1 - Orca H3Dubbelslag
24 apr 18:15 Orca H3 - WSG Westergo (SG) H1De Blauwe Golf
24 apr 20:35 De Reest H3 - Azuro H1Bad Hesselingen
25 apr 15:45 WSG ESTA (SG) H4 - HZPC/Avéna (SG) H4Pagedal
25 apr 17:30 GZVW H1 - De Spatters H2De Watertoren
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 17:50 TriVia H4 - WSG Westergo (SG) H1 12 - 4
4 okt 16:30 GZVW H1 - HZPC/Avéna (SG) H4 10 - 8
3 okt 19:30 Orca H3 - TriVia H4 7 - 9
3 okt 19:00 WSG Westergo (SG) H1 - Azuro H1 11 - 10
3 okt 18:00 TriVia H3 - De Reest H3 11 - 4
 
 
Azuro H1
 
De Reest H3
 
De Spatters ..
 
GZVW H1
 
HZPC/Avéna (..
 
Orca H3
 
TriVia H3
 
TriVia H4
 
WSG ESTA (SG..
 
WSG Westergo..
 
Azuro H1 10/128/215/1114/318/4?31/11/1117/1
De Reest H324/4 28/1130/110/413/216/113/327/314/11
De Spatters H28/1120/3 10/17/3?6/1231/1018/431/1
GZVW H17/3?25/4 10 - 829/117/213/128/1111/4
HZPC/Avéna (SG) H421/1119/1214/1116/1 30/117/427/29/131/10
Orca H312/127/1123/120/3? 6/37 - 921/1124/4
TriVia H323/111 - 410/431/1012/1214/11 28/1130/113/3
TriVia H4?21/116/217/47/1116/120/3 6/1212 - 4
WSG ESTA (SG) H47/224/112/1228/225/414/3?11/4 29/11
WSG Westergo (SG) H111 - 106/3?5/126/29/121/1123/120/3