HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)

Volgende wedstrijd:

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1TriVia BG126
2De Reest BG113
3Middelsé-Skelp (SG) BG123
4MSV-Zeemacht BG111
5HZPC/Avéna (SG) BG121
6Orca BG110
7WSG ESTA (SG) BG110
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
31 oktHZPC/Avéna (SG) BG117:00WSG ESTA (SG) BG1
8 novWSG ESTA (SG) BG115:45De Reest BG1
15 novWSG ESTA (SG) BG116:30TriVia BG1
21 novOrca BG117:30WSG ESTA (SG) BG1
12 decWSG ESTA (SG) BG115:45MSV-Zeemacht BG1

Uitslagen

10 oktMiddelsé-Skelp (SG) BG113 - 9WSG ESTA (SG) BG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1TriVia BG1220061192
2De Reest BG11100314113
3Middelsé-Skelp (SG) BG12101324231
4MSV-Zeemacht BG11010112120
5HZPC/Avéna (SG) BG1201111819-1
6Orca BG11001034-1
7WSG ESTA (SG) BG110010913-4
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 16:30 TriVia BG1 - De Reest BG1Helperbad
31 okt 17:00 HZPC/Avéna (SG) BG1 - WSG ESTA (SG) BG1Sportstad Heerenveen BV
31 okt 18:00 Orca BG1 - MSV-Zeemacht BG1De Blauwe Golf
7 nov 17:15 Middelsé-Skelp (SG) BG1 - TriVia BG1It Gryn
7 nov 18:15 Orca BG1 - HZPC/Avéna (SG) BG1De Blauwe Golf
8 nov 15:45 WSG ESTA (SG) BG1 - De Reest BG1Pagedal
14 nov 18:55 De Reest BG1 - Orca BG1Bad Hesselingen
15 nov 13:00 MSV-Zeemacht BG1 - Middelsé-Skelp (SG) BG1Het Heersdiep
15 nov 16:30 WSG ESTA (SG) BG1 - TriVia BG1Pagedal
21 nov 16:00 TriVia BG1 - MSV-Zeemacht BG1Helperbad
21 nov 17:15 Middelsé-Skelp (SG) BG1 - HZPC/Avéna (SG) BG1It Gryn
21 nov 17:30 Orca BG1 - WSG ESTA (SG) BG1De Blauwe Golf
28 nov 16:15 HZPC/Avéna (SG) BG1 - MSV-Zeemacht BG1Sportstad Heerenveen BV
28 nov 17:00 Orca BG1 - TriVia BG1De Blauwe Golf
28 nov 19:00 Middelsé-Skelp (SG) BG1 - De Reest BG1It Gryn
12 dec 15:45 WSG ESTA (SG) BG1 - MSV-Zeemacht BG1Aquarena
12 dec 16:15 HZPC/Avéna (SG) BG1 - De Reest BG1Sportstad Heerenveen BV
12 dec 17:15 Middelsé-Skelp (SG) BG1 - Orca BG1It Gryn
19 dec 16:45 WSG ESTA (SG) BG1 - Middelsé-Skelp (SG) BG1Aquarena
19 dec 17:30 MSV-Zeemacht BG1 - De Reest BG1Het Heersdiep
9 jan 18:00 WSG ESTA (SG) BG1 - HZPC/Avéna (SG) BG1Aquarena
9 jan 18:55 De Reest BG1 - TriVia BG1Bad Hesselingen
9 jan 19:00 MSV-Zeemacht BG1 - Orca BG1Het Heersdiep
16 jan 17:00 HZPC/Avéna (SG) BG1 - Orca BG1Sportstad Heerenveen BV
16 jan 19:00 De Reest BG1 - WSG ESTA (SG) BG1Bad Hesselingen
23 jan 17:00 TriVia BG1 - WSG ESTA (SG) BG1Helperbad
23 jan 17:15 Middelsé-Skelp (SG) BG1 - MSV-Zeemacht BG1It Gryn
23 jan 18:15 Orca BG1 - De Reest BG1De Blauwe Golf
30 jan 15:00 TriVia BG1 - MSV-Zeemacht BG1Helperbad
30 jan 17:00 HZPC/Avéna (SG) BG1 - Middelsé-Skelp (SG) BG1Sportstad Heerenveen BV
30 jan 18:00 WSG ESTA (SG) BG1 - Orca BG1Aquarena
6 feb 15:15 TriVia BG1 - Orca BG1Helperbad
6 feb 19:00 MSV-Zeemacht BG1 - HZPC/Avéna (SG) BG1Het Heersdiep
6 feb 19:10 De Reest BG1 - Middelsé-Skelp (SG) BG1Bad Hesselingen
13 feb 16:15 TriVia BG1 - HZPC/Avéna (SG) BG1Helperbad
13 feb 17:00 De Reest BG1 - MSV-Zeemacht BG1Bad Hesselingen
27 feb 17:15 Middelsé-Skelp (SG) BG1 - WSG ESTA (SG) BG1It Gryn
6 maa 16:45 WSG ESTA (SG) BG1 - MSV-Zeemacht BG1Aquarena
6 maa 19:00 De Reest BG1 - HZPC/Avéna (SG) BG1Bad Hesselingen
13 maa 16:45 TriVia BG1 - De Reest BG1Helperbad
13 maa 19:30 HZPC/Avéna (SG) BG1 - WSG ESTA (SG) BG1Sportstad Heerenveen BV
14 maa 13:00 MSV-Zeemacht BG1 - Orca BG1Het Heersdiep
20 maa 17:15 Middelsé-Skelp (SG) BG1 - TriVia BG1It Gryn
20 maa 17:30 Orca BG1 - HZPC/Avéna (SG) BG1De Blauwe Golf
21 maa 15:45 WSG ESTA (SG) BG1 - De Reest BG1Pagedal
27 maa 17:30 Orca BG1 - Middelsé-Skelp (SG) BG1De Blauwe Golf
10 apr 18:55 De Reest BG1 - Orca BG1Bad Hesselingen
11 apr 13:00 MSV-Zeemacht BG1 - Middelsé-Skelp (SG) BG1Het Heersdiep
11 apr 15:45 WSG ESTA (SG) BG1 - TriVia BG1Pagedal
17 apr 17:15 Middelsé-Skelp (SG) BG1 - HZPC/Avéna (SG) BG1It Gryn
17 apr 17:30 Orca BG1 - WSG ESTA (SG) BG1De Blauwe Golf
17 apr 17:30 MSV-Zeemacht BG1 - TriVia BG1Het Heersdiep
24 apr 16:15 HZPC/Avéna (SG) BG1 - TriVia BG1Sportstad Heerenveen BV
24 apr 18:55 De Reest BG1 - MSV-Zeemacht BG1Bad Hesselingen
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 17:15 Middelsé-Skelp (SG) BG1 - WSG ESTA (SG) BG1 13 - 9
10 okt 16:50 TriVia BG1 - HZPC/Avéna (SG) BG1 7 - 6
3 okt 19:05 De Reest BG1 - Middelsé-Skelp (SG) BG1 14 - 11
3 okt 17:30 Orca BG1 - TriVia BG1 3 - 4
3 okt 16:15 HZPC/Avéna (SG) BG1 - MSV-Zeemacht BG1 12 - 12
 
 
De Reest BG1
 
HZPC/Avéna (..
 
Middelsé-Ske..
 
MSV-Zeemacht..
 
Orca BG1
 
TriVia BG1
 
WSG ESTA (SG..
 
De Reest BG1 6/314 - 1113/214/119/116/1
HZPC/Avéna (SG) BG112/12 30/112 - 1216/124/431/10
Middelsé-Skelp (SG) BG128/1121/11 23/112/127/1113 - 9
MSV-Zeemacht BG119/126/215/11 9/117/4?
Orca BG123/17/1127/331/10 3 - 421/11
TriVia BG131/107 - 6?21/116/2 23/1
WSG ESTA (SG) BG18/119/119/1212/1230/115/11