HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)

Volgende wedstrijd:
DraGor (SG) H2 - WSG ESTA (SG) H3
zaterdag 31 oktober 18:05
De Welle Drachten

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1TriVia H226
2De Reest H226
3Orca H213
4DraGor (SG) H213
5De Spatters H123
6Aqua'68 H113
7HZPC/Avéna (SG) H310
8De Walvisch H210
9Ritola-Zwemmen en Waterpolo H110
10WSG ESTA (SG) H310
11De Granaet H110
12Neptunia'24 H220
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
31 oktDraGor (SG) H218:05WSG ESTA (SG) H3
7 novNeptunia'24 H217:15WSG ESTA (SG) H3
15 novWSG ESTA (SG) H317:30Aqua'68 H1
28 novWSG ESTA (SG) H317:45De Reest H2
12 decWSG ESTA (SG) H317:45Ritola-Zwemmen en Wa H1

Uitslagen

3 oktWSG ESTA (SG) H38 - 17TriVia H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1TriVia H222006401327
2De Reest H22200628199
3Orca H21100313112
4DraGor (SG) H2110031073
5De Spatters H12101320128
6Aqua'68 H111003642
7HZPC/Avéna (SG) H3100101113-2
8De Walvisch H21001046-2
9Ritola-Zwemmen en Waterpolo H110010815-7
10WSG ESTA (SG) H310010817-9
11De Granaet H110010213-11
12Neptunia'24 H220020636-30
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 17:45 De Spatters H1 - Neptunia'24 H2De Peppel
31 okt 18:05 DraGor (SG) H2 - WSG ESTA (SG) H3De Welle
31 okt 18:45 De Granaet H1 - Aqua'68 H1Tolhuisbad
31 okt 20:15 Orca H2 - De Reest H2De Blauwe Golf
1 nov 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H1 - HZPC/Avéna (SG) H3Aqualaren
7 nov 16:25 De Walvisch H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H1HIS/ Willem Alexander Bad
7 nov 17:15 Neptunia'24 H2 - WSG ESTA (SG) H3Zwem- en recreatiebad It Rak
7 nov 18:50 De Reest H2 - TriVia H2Bad Hesselingen
7 nov 18:55 DraGor (SG) H2 - HZPC/Avéna (SG) H3De Welle
7 nov 19:00 Aqua'68 H1 - De Spatters H1De Bonte Wever
14 nov 17:00 De Granaet H1 - De Reest H2Tolhuisbad
14 nov 18:00 De Walvisch H2 - HZPC/Avéna (SG) H3HIS/ Willem Alexander Bad
14 nov 18:00 DraGor (SG) H2 - Neptunia'24 H2De Welle
14 nov 20:20 Orca H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H1De Blauwe Golf
15 nov 17:30 WSG ESTA (SG) H3 - Aqua'68 H1Pagedal
20 nov 20:00 De Reest H2 - De Spatters H1Bad Hesselingen
21 nov 16:15 De Walvisch H2 - DraGor (SG) H2HIS/ Willem Alexander Bad
21 nov 17:15 HZPC/Avéna (SG) H3 - Orca H2Sportstad Heerenveen BV
21 nov 19:00 TriVia H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H1Helperbad
21 nov 19:45 Aqua'68 H1 - Neptunia'24 H2De Bonte Wever
28 nov 17:00 De Granaet H1 - Ritola-Zwemmen en Wa H1Tolhuisbad
28 nov 17:45 WSG ESTA (SG) H3 - De Reest H2Aquarena
28 nov 17:45 TriVia H2 - HZPC/Avéna (SG) H3Helperbad
28 nov 18:30 Neptunia'24 H2 - De Walvisch H2Zwem- en recreatiebad It Rak
28 nov 19:15 DraGor (SG) H2 - Aqua'68 H1De Welle
5 dec 16:10 De Walvisch H2 - TriVia H2HIS/ Willem Alexander Bad
6 dec 13:15 HZPC/Avéna (SG) H3 - De Granaet H1Sportstad Heerenveen BV
6 dec 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H1 - De Spatters H1Aqualaren
12 dec 17:00 De Granaet H1 - De Walvisch H2Tolhuisbad
12 dec 17:45 WSG ESTA (SG) H3 - Ritola-Zwemmen en Wa H1Aquarena
12 dec 17:45 De Spatters H1 - HZPC/Avéna (SG) H3De Peppel
12 dec 18:55 TriVia H2 - Orca H2Helperbad
12 dec 19:45 Aqua'68 H1 - De Reest H2De Bonte Wever
19 dec 17:45 De Spatters H1 - TriVia H2De Peppel
19 dec 17:45 WSG ESTA (SG) H3 - Orca H2Aquarena
19 dec 20:00 Aqua'68 H1 - HZPC/Avéna (SG) H3De Bonte Wever
9 jan 16:25 De Walvisch H2 - De Spatters H1HIS/ Willem Alexander Bad
9 jan 17:00 Neptunia'24 H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H1Zwem- en recreatiebad It Rak
9 jan 18:00 TriVia H2 - DraGor (SG) H2Helperbad
9 jan 18:30 HZPC/Avéna (SG) H3 - WSG ESTA (SG) H3Sportstad Heerenveen BV
9 jan 19:15 Orca H2 - De Granaet H1De Blauwe Golf
16 jan 17:00 De Granaet H1 - TriVia H2Tolhuisbad
16 jan 17:45 De Spatters H1 - Orca H2De Peppel
16 jan 19:00 Aqua'68 H1 - Ritola-Zwemmen en Wa H1De Bonte Wever
16 jan 20:00 Neptunia'24 H2 - HZPC/Avéna (SG) H3Zwem- en recreatiebad It Rak
16 jan 20:40 De Reest H2 - DraGor (SG) H2Bad Hesselingen
17 jan 17:15 WSG ESTA (SG) H3 - De Walvisch H2Pagedal
23 jan 16:15 De Walvisch H2 - Neptunia'24 H2HIS/ Willem Alexander Bad
23 jan 17:00 De Granaet H1 - DraGor (SG) H2Tolhuisbad
23 jan 19:00 TriVia H2 - De Spatters H1Helperbad
23 jan 20:15 Orca H2 - WSG ESTA (SG) H3De Blauwe Golf
24 jan 15:00 HZPC/Avéna (SG) H3 - Aqua'68 H1Sportstad Heerenveen BV
30 jan 16:20 De Walvisch H2 - Aqua'68 H1HIS/ Willem Alexander Bad
30 jan 17:00 De Granaet H1 - De Spatters H1Tolhuisbad
30 jan 18:15 Orca H2 - Neptunia'24 H2De Blauwe Golf
30 jan 18:55 De Reest H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H1Bad Hesselingen
30 jan 20:00 TriVia H2 - WSG ESTA (SG) H3Helperbad
6 feb 17:45 WSG ESTA (SG) H3 - De Granaet H1Aquarena
6 feb 18:00 Neptunia'24 H2 - TriVia H2Zwem- en recreatiebad It Rak
6 feb 18:15 De Reest H2 - HZPC/Avéna (SG) H3Bad Hesselingen
6 feb 19:00 Aqua'68 H1 - Orca H2De Bonte Wever
7 feb 13:00 De Spatters H1 - DraGor (SG) H2De Smelte
13 feb 17:45 TriVia H2 - Aqua'68 H1Helperbad
13 feb 19:15 Orca H2 - De Walvisch H2De Blauwe Golf
13 feb 19:30 HZPC/Avéna (SG) H3 - De Spatters H1Sportstad Heerenveen BV
13 feb 20:35 DraGor (SG) H2 - TriVia H2De Welle
20 feb 16:15 HZPC/Avéna (SG) H3 - De Walvisch H2Sportstad Heerenveen BV
20 feb 19:05 DraGor (SG) H2 - Orca H2De Welle
27 feb 15:15 De Walvisch H2 - De Reest H2HIS/ Willem Alexander Bad
27 feb 17:00 De Granaet H1 - Neptunia'24 H2Tolhuisbad
27 feb 17:45 De Spatters H1 - WSG ESTA (SG) H3De Peppel
27 feb 19:30 DraGor (SG) H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H1De Welle
6 maa 17:15 Neptunia'24 H2 - De Spatters H1Zwem- en recreatiebad It Rak
6 maa 17:45 WSG ESTA (SG) H3 - DraGor (SG) H2Aquarena
6 maa 19:00 Aqua'68 H1 - De Granaet H1De Bonte Wever
6 maa 19:45 De Reest H2 - Orca H2Bad Hesselingen
6 maa 20:30 HZPC/Avéna (SG) H3 - Ritola-Zwemmen en Wa H1Sportstad Heerenveen BV
13 maa 17:45 TriVia H2 - De Reest H2Helperbad
13 maa 17:45 De Spatters H1 - Aqua'68 H1De Peppel
13 maa 18:45 WSG ESTA (SG) H3 - Neptunia'24 H2Aquarena
13 maa 20:30 HZPC/Avéna (SG) H3 - DraGor (SG) H2Sportstad Heerenveen BV
20 maa 16:05 De Reest H2 - De Granaet H1Bad Hesselingen
20 maa 19:00 Aqua'68 H1 - WSG ESTA (SG) H3De Bonte Wever
20 maa 19:15 Neptunia'24 H2 - DraGor (SG) H2Zwem- en recreatiebad It Rak
21 maa 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H1 - Orca H2Aqualaren
26 maa 21:00 Ritola-Zwemmen en Wa H1 - De Walvisch H2Aqualaren
27 maa 16:15 De Walvisch H2 - WSG ESTA (SG) H3HIS/ Willem Alexander Bad
27 maa 17:00 HZPC/Avéna (SG) H3 - Neptunia'24 H2Sportstad Heerenveen BV
27 maa 18:30 Orca H2 - De Spatters H1De Blauwe Golf
27 maa 19:05 DraGor (SG) H2 - De Reest H2De Welle
27 maa 19:15 TriVia H2 - De Granaet H1Helperbad
28 maa 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H1 - Aqua'68 H1Aqualaren
10 apr 17:30 Neptunia'24 H2 - Aqua'68 H1Zwem- en recreatiebad It Rak
10 apr 17:45 De Spatters H1 - De Reest H2De Peppel
10 apr 19:30 Orca H2 - HZPC/Avéna (SG) H3De Blauwe Golf
10 apr 20:30 DraGor (SG) H2 - De Walvisch H2De Welle
11 apr 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H1 - TriVia H2Aqualaren
17 apr 17:15 HZPC/Avéna (SG) H3 - TriVia H2Sportstad Heerenveen BV
17 apr 19:00 Aqua'68 H1 - DraGor (SG) H2De Bonte Wever
17 apr 19:35 De Reest H2 - WSG ESTA (SG) H3Bad Hesselingen
17 apr 20:05 De Walvisch H2 - Orca H2HIS/ Willem Alexander Bad
18 apr 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H1 - De Granaet H1Aqualaren
24 apr 17:00 De Granaet H1 - HZPC/Avéna (SG) H3Tolhuisbad
24 apr 17:45 De Spatters H1 - Ritola-Zwemmen en Wa H1De Peppel
24 apr 18:15 Neptunia'24 H2 - De Reest H2Zwem- en recreatiebad It Rak
24 apr 19:15 TriVia H2 - De Walvisch H2Helperbad
24 apr 20:15 Orca H2 - DraGor (SG) H2De Blauwe Golf
1 mei 15:15 De Walvisch H2 - De Granaet H1HIS/ Willem Alexander Bad
1 mei 17:30 Orca H2 - TriVia H2De Blauwe Golf
1 mei 19:30 De Reest H2 - Aqua'68 H1Bad Hesselingen
2 mei 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H1 - WSG ESTA (SG) H3Aqualaren
8 mei 17:00 De Granaet H1 - Orca H2Tolhuisbad
8 mei 17:45 WSG ESTA (SG) H3 - HZPC/Avéna (SG) H3Aquarena
8 mei 17:45 De Spatters H1 - De Walvisch H2De Peppel
8 mei 18:30 De Reest H2 - Neptunia'24 H2Bad Hesselingen
9 mei 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H1 - Neptunia'24 H2Aqualaren
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 18:55 DraGor (SG) H2 - De Spatters H1 10 - 7
10 okt 18:50 TriVia H2 - Neptunia'24 H2 23 - 5
10 okt 16:35 HZPC/Avéna (SG) H3 - De Reest H2 11 - 13
4 okt 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H1 - De Reest H2 8 - 15
4 okt 13:00 De Spatters H1 - De Granaet H1 13 - 2
3 okt 18:15 Aqua'68 H1 - De Walvisch H2 6 - 4
3 okt 17:45 WSG ESTA (SG) H3 - TriVia H2 8 - 17
3 okt 17:20 Neptunia'24 H2 - Orca H2 1 - 13
 
 
Aqua'68 H1
 
De Granaet H..
 
De Reest H2
 
De Spatters ..
 
De Walvisch ..
 
DraGor (SG) ..
 
HZPC/Avéna (..
 
Neptunia'24 ..
 
Orca H2
 
Ritola-Zwemm..
 
TriVia H2
 
WSG ESTA (SG..
 
Aqua'68 H1 6/312/127/116 - 417/419/1221/116/216/1?20/3
De Granaet H131/10 14/1130/112/1223/124/427/28/528/1116/1?
De Reest H21/520/3 20/11?16/16/28/56/330/17/1117/4
De Spatters H113/313 - 210/4 8/57/212/1231/1016/124/419/1227/2
De Walvisch H230/11/527/29/1 21/1114/1123/117/47/115/1227/3
DraGor (SG) H228/11?27/310 - 710/4 7/1114/1120/227/213/231/10
HZPC/Avéna (SG) H324/16/1211 - 1313/220/213/3 27/321/116/317/49/1
Neptunia'24 H210/4?24/46/328/1120/316/1 1 - 139/16/27/11
Orca H2?9/131/1027/313/224/410/430/1 14/111/523/1
Ritola-Zwemmen en Waterpolo H128/318/48 - 156/1226/3?1/119/521/3 11/42/5
TriVia H213/227/313/323/124/49/128/1123 - 512/1221/11 30/1
WSG ESTA (SG) H315/116/228/11?17/16/38/513/319/1212/128 - 17