HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Nunspeet H4 (Heren)

Stand 4e klasse D

  Team Gespeeld Punten
1De Woelwaters H 313
2Triton Putten H300
3De Houtrib H200
4Zuiderzeezwemmers H100
5Nunspeet H400
6De Houtrib H310
uitgebreide stand »
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Woelwaters H 3110031239
2Triton Putten H300000000
3De Houtrib H200000000
4Zuiderzeezwemmers H100000000
5Nunspeet H400000000
6De Houtrib H310010312-9
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
3 okt 20:15 De Houtrib H3 - De Woelwaters H3 3 - 12
 
 
De Houtrib H..
 
De Houtrib H..
 
De Woelwater..
 
Nunspeet H4
 
Triton Putte..
 
Zuiderzeezwe..
 
De Houtrib H2 ?????
De Houtrib H3? 3 - 12???
De Woelwaters H 3?? ???
Nunspeet H4??? ??
Triton Putten H3???? ?
Zuiderzeezwemmers H1?????