HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Nunspeet H4 (Heren)

Volgende wedstrijd:
De Houtrib H3 - Nunspeet H4
zaterdag 12 december 18:30
De Koploper Lelystad

Stand 4e klasse D

  Team Gespeeld Punten
1De Woelwaters H 313
2Triton Putten H300
3De Houtrib H200
4Zuiderzeezwemmers H100
5Nunspeet H400
6De Houtrib H310
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
12 decDe Houtrib H318:30Nunspeet H4
19 decDe Woelwaters H317:50Nunspeet H4
9 janNunspeet H420:15Triton Putten H3
23 janNunspeet H420:25Zuiderzeezwemmers H1
30 janDe Houtrib H219:20Nunspeet H4
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Woelwaters H 3110031239
2Triton Putten H300000000
3De Houtrib H200000000
4Zuiderzeezwemmers H100000000
5Nunspeet H400000000
6De Houtrib H310010312-9
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
5 dec 19:20 Triton Putten H3 - De Woelwaters H3Bosbad Putten
12 dec 16:55 Zuiderzeezwemmers H1 - De Woelwaters H3Aat de Jonge bad
12 dec 18:30 De Houtrib H3 - Nunspeet H4De Koploper
19 dec 16:15 Zuiderzeezwemmers H1 - De Houtrib H2Aat de Jonge bad
19 dec 17:50 De Woelwaters H3 - Nunspeet H4Sportcentrum De Sijpel
19 dec 19:20 Triton Putten H3 - De Houtrib H3Bosbad Putten
9 jan 19:30 De Houtrib H2 - De Woelwaters H3De Koploper
9 jan 20:15 Nunspeet H4 - Triton Putten H3De Brake
16 jan 16:15 Zuiderzeezwemmers H1 - De Houtrib H3Aat de Jonge bad
16 jan 17:50 De Woelwaters H3 - Triton Putten H3Sportcentrum De Sijpel
23 jan 19:40 De Houtrib H3 - De Houtrib H2De Koploper
23 jan 20:25 Nunspeet H4 - Zuiderzeezwemmers H1De Brake
30 jan 15:30 Zuiderzeezwemmers H1 - Triton Putten H3Aat de Jonge bad
30 jan 19:20 De Houtrib H2 - Nunspeet H4De Koploper
6 feb 19:00 De Houtrib H3 - De Woelwaters H3De Koploper
13 feb 20:45 Triton Putten H3 - De Houtrib H2Bosbad Putten
27 feb 18:45 De Houtrib H3 - Zuiderzeezwemmers H1De Koploper
27 feb 20:55 Nunspeet H4 - De Woelwaters H3De Brake
6 maa 17:15 De Woelwaters H3 - Zuiderzeezwemmers H1Sportcentrum De Sijpel
6 maa 19:40 De Houtrib H2 - Triton Putten H3De Koploper
6 maa 21:25 Nunspeet H4 - De Houtrib H3De Brake
13 maa 17:50 De Houtrib H3 - Triton Putten H3De Koploper
13 maa 19:20 De Houtrib H2 - Zuiderzeezwemmers H1De Koploper
20 maa 18:15 Triton Putten H3 - Nunspeet H4Bosbad Putten
20 maa 18:35 De Woelwaters H3 - De Houtrib H2Sportcentrum De Sijpel
10 apr 18:10 Triton Putten H3 - De Woelwaters H3Bosbad Putten
10 apr 19:35 Nunspeet H4 - De Houtrib H2De Brake
10 apr 20:00 De Houtrib H3 - Zuiderzeezwemmers H1De Koploper
17 apr 15:30 Zuiderzeezwemmers H1 - Nunspeet H4Aat de Jonge bad
17 apr 19:15 De Houtrib H2 - De Houtrib H3De Koploper
24 apr 18:55 Triton Putten H3 - Zuiderzeezwemmers H1Bosbad Putten
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
3 okt 20:15 De Houtrib H3 - De Woelwaters H3 3 - 12
 
 
De Houtrib H..
 
De Houtrib H..
 
De Woelwater..
 
Nunspeet H4
 
Triton Putte..
 
Zuiderzeezwe..
 
De Houtrib H2 17/49/130/16/313/3
De Houtrib H323/1 3 - 1212/1213/327/2
De Woelwaters H 320/3? 19/1216/16/3
Nunspeet H410/46/327/2 9/123/1
Triton Putten H313/219/125/1220/3 24/4
Zuiderzeezwemmers H119/1216/112/1217/430/1