HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

VZ&PC H3 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Steenwijk 1934 H1 - VZ&PC H3
zaterdag 6 februari 17:00
Waterwyck Steenwijk

Stand 4e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1Octopus H226
2SWOL 1894 H700
3SWOL 1894 H600
4De Grunte H300
5De Eerste Kolk H100
6WZC-De IJsel (SG) H400
7WZC-De IJsel (SG) H300
8VZ&PC H310
9Steenwijk 1934 H110
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
6 febSteenwijk 1934 H117:00VZ&PC H3
13 febWZC-De IJsel (SG) H320:30VZ&PC H3
27 febSWOL 1894 H718:30VZ&PC H3
13 maaVZ&PC H315:45WZC-De IJsel (SG) H4
20 maaWZC-De IJsel (SG) H419:15VZ&PC H3

Uitslagen

10 oktVZ&PC H35 - 6Octopus H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Octopus H22200617611
2SWOL 1894 H700000000
3SWOL 1894 H600000000
4De Grunte H300000000
5De Eerste Kolk H100000000
6WZC-De IJsel (SG) H400000000
7WZC-De IJsel (SG) H300000000
8VZ&PC H31001056-1
9Steenwijk 1934 H110010111-10
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 jan 17:00 Steenwijk 1934 H1 - WZC-De IJsel (SG) H4Waterwyck
30 jan 18:00 Octopus H2 - De Grunte H3Berghuizerbad
6 feb 17:00 Steenwijk 1934 H1 - VZ&PC H3Waterwyck
6 feb 17:45 SWOL 1894 H7 - De Grunte H3De Vrolijkheid
13 feb 20:30 WZC-De IJsel (SG) H3 - VZ&PC H3Tijenraan
20 feb 17:45 Octopus H2 - SWOL 1894 H7Berghuizerbad
20 feb 20:30 De Grunte H3 - WZC-De IJsel (SG) H4De Slag
20 feb 20:30 WZC-De IJsel (SG) H3 - SWOL 1894 H6Tijenraan
27 feb 17:00 Steenwijk 1934 H1 - De Eerste Kolk H1Waterwyck
27 feb 17:45 SWOL 1894 H6 - De Grunte H3De Vrolijkheid
27 feb 18:30 WZC-De IJsel (SG) H4 - Octopus H2De Scheg
27 feb 18:30 SWOL 1894 H7 - VZ&PC H3De Vrolijkheid
6 maa 17:25 De Eerste Kolk H1 - WZC-De IJsel (SG) H4Bestevaer
13 maa 15:45 VZ&PC H3 - WZC-De IJsel (SG) H4De Stamper
13 maa 19:00 WZC-De IJsel (SG) H3 - Steenwijk 1934 H1Tijenraan
20 maa 17:00 Octopus H2 - SWOL 1894 H6Berghuizerbad
20 maa 17:30 De Eerste Kolk H1 - SWOL 1894 H7Bestevaer
20 maa 18:45 De Grunte H3 - WZC-De IJsel (SG) H3De Slag
20 maa 19:15 WZC-De IJsel (SG) H4 - VZ&PC H3De Scheg
27 maa 17:00 Steenwijk 1934 H1 - SWOL 1894 H7Waterwyck
27 maa 18:45 SWOL 1894 H6 - VZ&PC H3De Vrolijkheid
27 maa 19:00 WZC-De IJsel (SG) H3 - De Grunte H3Tijenraan
10 apr 17:00 Octopus H2 - WZC-De IJsel (SG) H3Berghuizerbad
10 apr 17:15 De Grunte H3 - Steenwijk 1934 H1De Slag
10 apr 17:30 De Eerste Kolk H1 - SWOL 1894 H6Bestevaer
10 apr 17:45 SWOL 1894 H7 - WZC-De IJsel (SG) H4De Vrolijkheid
17 apr 17:00 Steenwijk 1934 H1 - SWOL 1894 H6Waterwyck
17 apr 17:15 De Grunte H3 - VZ&PC H3De Slag
17 apr 18:30 WZC-De IJsel (SG) H4 - De Eerste Kolk H1De Scheg
24 apr 19:15 WZC-De IJsel (SG) H4 - Steenwijk 1934 H1De Scheg
24 apr 19:45 SWOL 1894 H6 - SWOL 1894 H7De Vrolijkheid
24 apr 20:30 De Grunte H3 - Octopus H2De Slag
1 mei 19:00 WZC-De IJsel (SG) H3 - WZC-De IJsel (SG) H4Tijenraan
1 mei 20:15 De Grunte H3 - SWOL 1894 H6De Slag
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 14:15 VZ&PC H3 - Octopus H2 5 - 6
3 okt 17:15 Octopus H2 - Steenwijk 1934 H1 11 - 1
 
 
De Eerste Ko..
 
De Grunte H3
 
Octopus H2
 
Steenwijk 19..
 
SWOL 1894 H6
 
SWOL 1894 H7
 
VZ&PC H3
 
WZC-De IJsel..
 
WZC-De IJsel..
 
De Eerste Kolk H1 ???10/420/3??6/3
De Grunte H3? 24/410/41/5?17/420/320/2
Octopus H2?30/1 11 - 120/320/2?10/4?
Steenwijk 1934 H127/2?? 17/427/36/2?30/1
SWOL 1894 H6?27/2?? 24/427/3??
SWOL 1894 H7?6/2??? 27/2?10/4
VZ&PC H3??5 - 6??? ?13/3
WZC-De IJsel (SG) H3?27/3?13/320/2?13/2 1/5
WZC-De IJsel (SG) H417/4?27/224/4??20/3?