HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Mors H4 (Heren)

Volgende wedstrijd:
De Mors H4 - Scholtenhagen H1
zaterdag 30 januari 16:30
De Koerbelt Rijssen

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1VKC'03 H213
2De Grunte H200
3Scholtenhagen H100
4EZC H400
5WZC-De IJsel (SG) H100
6Schuurman BZC H500
7De Mors H410
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 janDe Mors H416:30Scholtenhagen H1
13 febWZC-De IJsel (SG) H119:45De Mors H4
20 febEZC H419:35De Mors H4
6 maaDe Mors H418:00De Grunte H2
20 maaSchuurman BZC H519:45De Mors H4

Uitslagen

3 oktDe Mors H43 - 16VKC'03 H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1VKC'03 H21100316313
2De Grunte H200000000
3Scholtenhagen H100000000
4EZC H400000000
5WZC-De IJsel (SG) H100000000
6Schuurman BZC H500000000
7De Mors H410010316-13
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
3 okt 16:30 De Mors H4 - VKC'03 H2 3 - 16
 
 
De Grunte H2
 
De Mors H4
 
EZC H4
 
Scholtenhage..
 
Schuurman BZ..
 
VKC'03 H2
 
WZC-De IJsel..
 
De Grunte H2 17/4?13/324/41/5?
De Mors H46/3 ?30/1?3 - 1624/4
EZC H427/320/2 20/3??30/1
Scholtenhagen H1??3/4 ?27/227/3
Schuurman BZC H5?20/311/4? ?28/2
VKC'03 H2??6/224/46/3 ?
WZC-De IJsel (SG) H120/213/213/3??10/4