HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

NDD H4 (Heren)

Volgende wedstrijd:
NDD H4 - NDD H3
zaterdag 31 oktober 17:45

Stand 3e klasse D

  Team Gespeeld Punten
1Livo H426
2WZC-De IJsel (SG) H213
3DOS H113
4De IJsselmeeuwen H313
5Proteus H300
6NDD H310
7NDD H420
8De Breuly H110
9Schuurman BZC H610
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
31 oktNDD H417:45NDD H3
14 novProteus H318:15NDD H4
28 novDe IJsselmeeuwen H318:20NDD H4
19 decDe Breuly H117:00NDD H4
10 janNDD H419:45Schuurman BZC H6

Uitslagen

10 oktLivo H49 - 6NDD H4
3 oktDOS H19 - 6NDD H4
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Livo H42200625916
2WZC-De IJsel (SG) H2110031028
3DOS H111003963
4De IJsselmeeuwen H311003642
5Proteus H300000000
6NDD H31001046-2
7NDD H4200201218-6
8De Breuly H110010210-8
9Schuurman BZC H610010316-13
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 16:50 De IJsselmeeuwen H3 - DOS H1De IJsselslag
31 okt 17:45 NDD H4 - NDD H3Sportcentrum Rozengaarde
1 nov 17:05 Schuurman BZC H6 - De Breuly H1t Timpke
1 nov 17:30 Proteus H3 - WZC-De IJsel (SG) H2De Schaeck
14 nov 17:00 DOS H1 - Schuurman BZC H6Van Pallandtbad
14 nov 17:40 De Breuly H1 - Livo H4Lentebad
14 nov 18:15 Proteus H3 - NDD H4De Schaeck
14 nov 18:30 WZC-De IJsel (SG) H2 - De IJsselmeeuwen H3De Scheg
21 nov 18:15 Livo H4 - DOS H1t Walfort
21 nov 19:10 De IJsselmeeuwen H3 - Proteus H3De IJsselslag
21 nov 20:50 NDD H3 - De Breuly H1Sportcentrum Rozengaarde
22 nov 17:15 Schuurman BZC H6 - WZC-De IJsel (SG) H2t Timpke
28 nov 16:45 DOS H1 - NDD H3Van Pallandtbad
28 nov 16:45 Proteus H3 - Schuurman BZC H6De Schaeck
28 nov 18:20 De IJsselmeeuwen H3 - NDD H4De IJsselslag
12 dec 19:15 WZC-De IJsel (SG) H2 - Livo H4De Scheg
19 dec 17:00 De Breuly H1 - NDD H4Lentebad
19 dec 17:30 Livo H4 - Proteus H3t Walfort
19 dec 19:30 Schuurman BZC H6 - De IJsselmeeuwen H3t Timpke
19 dec 20:00 NDD H3 - WZC-De IJsel (SG) H2Sportcentrum Rozengaarde
9 jan 18:45 De Breuly H1 - DOS H1Lentebad
9 jan 19:10 De IJsselmeeuwen H3 - Livo H4De IJsselslag
9 jan 20:30 Proteus H3 - NDD H3De Schaeck
10 jan 19:45 NDD H4 - Schuurman BZC H6Sportcentrum Rozengaarde
16 jan 16:50 De IJsselmeeuwen H3 - NDD H3De IJsselslag
16 jan 19:15 WZC-De IJsel (SG) H2 - De Breuly H1De Scheg
16 jan 19:30 Schuurman BZC H6 - Livo H4t Timpke
17 jan 17:50 NDD H4 - DOS H1Sportcentrum Rozengaarde
23 jan 19:00 De Breuly H1 - De IJsselmeeuwen H3Lentebad
30 jan 16:45 DOS H1 - WZC-De IJsel (SG) H2Van Pallandtbad
30 jan 17:40 De Breuly H1 - Proteus H3Lentebad
31 jan 17:20 NDD H4 - Livo H4Sportcentrum Rozengaarde
31 jan 18:10 NDD H3 - Schuurman BZC H6Sportcentrum Rozengaarde
6 feb 16:20 Livo H4 - NDD H3t Walfort
6 feb 17:30 Proteus H3 - DOS H1De Schaeck
6 feb 17:35 De IJsselmeeuwen H3 - De Breuly H1De IJsselslag
7 feb 17:35 NDD H4 - WZC-De IJsel (SG) H2Sportcentrum Rozengaarde
16 feb 19:45 NDD H3 - NDD H4Sportcentrum Rozengaarde
20 feb 16:00 DOS H1 - De IJsselmeeuwen H3Van Pallandtbad
20 feb 16:15 De Breuly H1 - Schuurman BZC H6Lentebad
27 feb 19:15 WZC-De IJsel (SG) H2 - Proteus H3De Scheg
6 maa 17:30 Livo H4 - De Breuly H1t Walfort
6 maa 19:10 De IJsselmeeuwen H3 - WZC-De IJsel (SG) H2De IJsselslag
7 maa 17:05 Schuurman BZC H6 - DOS H1t Timpke
7 maa 19:00 NDD H4 - Proteus H3Sportcentrum Rozengaarde
20 maa 16:45 DOS H1 - Livo H4Van Pallandtbad
20 maa 18:25 De Breuly H1 - NDD H3Lentebad
20 maa 18:30 WZC-De IJsel (SG) H2 - Schuurman BZC H6De Scheg
21 maa 18:15 Proteus H3 - De IJsselmeeuwen H3De Schaeck
27 maa 18:15 Livo H4 - WZC-De IJsel (SG) H2t Walfort
27 maa 18:45 Schuurman BZC H6 - Proteus H3t Timpke
28 maa 17:50 NDD H3 - DOS H1Sportcentrum Rozengaarde
28 maa 18:35 NDD H4 - De IJsselmeeuwen H3Sportcentrum Rozengaarde
10 apr 16:00 De IJsselmeeuwen H3 - Schuurman BZC H6De IJsselslag
10 apr 19:05 NDD H4 - De Breuly H1Sportcentrum Rozengaarde
11 apr 16:45 Proteus H3 - Livo H4De Schaeck
17 apr 18:30 WZC-De IJsel (SG) H2 - NDD H3De Scheg
24 apr 17:30 DOS H1 - De Breuly H1Van Pallandtbad
24 apr 18:45 Schuurman BZC H6 - NDD H4t Timpke
24 apr 19:15 Livo H4 - De IJsselmeeuwen H3t Walfort
24 apr 19:25 NDD H3 - Proteus H3Sportcentrum Rozengaarde
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 21:15 De Breuly H1 - WZC-De IJsel (SG) H2 2 - 10
10 okt 17:40 Livo H4 - NDD H4 9 - 6
4 okt 18:35 NDD H3 - De IJsselmeeuwen H3 4 - 6
3 okt 16:45 DOS H1 - NDD H4 9 - 6
3 okt 16:00 Livo H4 - Schuurman BZC H6 16 - 3
 
 
De Breuly H1
 
De IJsselmee..
 
DOS H1
 
Livo H4
 
NDD H3
 
NDD H4
 
Proteus H3
 
Schuurman BZ..
 
WZC-De IJsel..
 
De Breuly H1 23/19/114/1120/319/1230/120/22 - 10
De IJsselmeeuwen H36/2 31/109/116/128/1121/1110/46/3
DOS H124/420/2 20/328/119 - 6?14/1130/1
Livo H46/324/421/11 6/29 - 619/1216 - 327/3
NDD H321/114 - 628/3? 16/224/431/119/12
NDD H410/428/317/131/131/10 7/310/17/2
Proteus H3?21/36/211/49/114/11 28/111/11
Schuurman BZC H61/1119/127/316/1?24/427/3 22/11
WZC-De IJsel (SG) H216/114/11?12/1217/4?27/220/3