HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)

Volgende wedstrijd:
De Rijn BG1 - NDD BG2
zaterdag 23 januari 19:25

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1NDD BG126
2De Rijn BG126
3Thetis BG126
4ENC Arnhem (SG) BG126
5Aqua-Novio'94 BG123
6DOS BG123
7Polar Bears BG123
8DWV BG123
9RZC BG120
10Schuurman BZC BG120
11De Breuly BG120
12NDD BG220
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
23 janDe Rijn BG119:25NDD BG2
30 janAqua-Novio'94 BG114:00De Rijn BG1
6 febDe Rijn BG118:10DWV BG1
28 febPolar Bears BG116:30De Rijn BG1
7 maaDe Rijn BG117:15DOS BG1

Uitslagen

10 oktDe Rijn BG117 - 8Aqua-Novio'94 BG1
4 oktNDD BG20 - 15De Rijn BG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1NDD BG12200633924
2De Rijn BG12200632824
3Thetis BG12200622616
4ENC Arnhem (SG) BG12200615123
5Aqua-Novio'94 BG12101325205
6DOS BG12101313121
7Polar Bears BG1210131922-3
8DWV BG1210131117-6
9RZC BG1200201023-13
10Schuurman BZC BG1200201023-13
11De Breuly BG120020523-18
12NDD BG220020323-20
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 jan 14:45 Thetis BG1 - Schuurman BZC BG1LACO Sportcentrum Lingewaard
23 jan 15:55 ENC Arnhem (SG) BG1 - DOS BG1Valkenhuizen
23 jan 16:45 NDD BG1 - DWV BG1Sportcentrum Rozengaarde
23 jan 17:45 RZC BG1 - Polar Bears BG1MFC Doelum
23 jan 18:15 De Breuly BG1 - Aqua-Novio'94 BG1Lentebad
23 jan 19:25 De Rijn BG1 - NDD BG2Sportfondsenbad De Bongerd
30 jan 14:00 Aqua-Novio'94 BG1 - De Rijn BG1Sportf.bad Nijmegen-West
30 jan 17:00 DWV BG1 - De Breuly BG1Zwembad Den Helder
30 jan 18:15 Schuurman BZC BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1t Timpke
31 jan 16:30 Polar Bears BG1 - NDD BG1De Peppel
31 jan 16:35 NDD BG2 - Thetis BG1Sportcentrum Rozengaarde
6 feb 14:45 Thetis BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1LACO Sportcentrum Lingewaard
6 feb 15:45 Polar Bears BG1 - De Breuly BG1De Peppel
6 feb 15:50 NDD BG1 - DOS BG1Sportcentrum Rozengaarde
6 feb 17:00 RZC BG1 - Schuurman BZC BG1MFC Doelum
6 feb 18:10 De Rijn BG1 - DWV BG1Sportfondsenbad De Bongerd
7 feb 15:20 NDD BG2 - Aqua-Novio'94 BG1Sportcentrum Rozengaarde
27 feb 14:30 ENC Arnhem (SG) BG1 - RZC BG1Valkenhuizen
27 feb 16:15 De Breuly BG1 - DOS BG1Lentebad
27 feb 16:15 DWV BG1 - NDD BG2Zwembad Den Helder
27 feb 17:00 Schuurman BZC BG1 - NDD BG1t Timpke
28 feb 15:15 Aqua-Novio'94 BG1 - Thetis BG1Sportf.bad Nijmegen-West
28 feb 16:30 Polar Bears BG1 - De Rijn BG1De Peppel
6 maa 14:45 Thetis BG1 - RZC BG1LACO Sportcentrum Lingewaard
6 maa 17:30 Schuurman BZC BG1 - De Breuly BG1t Timpke
7 maa 16:00 NDD BG2 - Polar Bears BG1Sportcentrum Rozengaarde
7 maa 16:45 NDD BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1Sportcentrum Rozengaarde
7 maa 16:45 Aqua-Novio'94 BG1 - DWV BG1Sportf.bad Nijmegen-West
7 maa 17:15 De Rijn BG1 - DOS BG1Sportfondsenbad De Bongerd
13 maa 15:40 ENC Arnhem (SG) BG1 - De Breuly BG1Valkenhuizen
13 maa 16:00 DOS BG1 - NDD BG2Van Pallandtbad
13 maa 16:15 Polar Bears BG1 - Aqua-Novio'94 BG1De Peppel
13 maa 17:00 DWV BG1 - Thetis BG1Zwembad Den Helder
13 maa 17:10 Schuurman BZC BG1 - De Rijn BG1t Timpke
13 maa 17:45 RZC BG1 - NDD BG1MFC Doelum
20 maa 14:00 Thetis BG1 - NDD BG1LACO Sportcentrum Lingewaard
20 maa 16:15 DWV BG1 - Polar Bears BG1Zwembad Den Helder
20 maa 17:00 NDD BG2 - Schuurman BZC BG1Sportcentrum Rozengaarde
20 maa 17:40 De Breuly BG1 - RZC BG1Lentebad
20 maa 17:45 DOS BG1 - Aqua-Novio'94 BG1LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
20 maa 18:15 De Rijn BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1Sportfondsenbad De Bongerd
27 maa 15:15 ENC Arnhem (SG) BG1 - NDD BG2Valkenhuizen
27 maa 17:15 Schuurman BZC BG1 - Aqua-Novio'94 BG1t Timpke
27 maa 17:45 RZC BG1 - De Rijn BG1MFC Doelum
27 maa 17:45 DOS BG1 - DWV BG1LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
27 maa 18:35 Polar Bears BG1 - Thetis BG1De Vallei
28 maa 17:05 NDD BG1 - De Breuly BG1Sportcentrum Rozengaarde
10 apr 14:00 Thetis BG1 - De Breuly BG1LACO Sportcentrum Lingewaard
10 apr 14:45 Polar Bears BG1 - DOS BG1De Peppel
10 apr 16:15 DWV BG1 - Schuurman BZC BG1Zwembad Den Helder
10 apr 16:45 NDD BG2 - RZC BG1Sportcentrum Rozengaarde
10 apr 18:40 De Rijn BG1 - NDD BG1Sportfondsenbad De Bongerd
11 apr 15:10 Aqua-Novio'94 BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1Erica Terpstra Sportfondsenbad
17 apr 16:05 Schuurman BZC BG1 - Polar Bears BG1t Timpke
17 apr 16:20 NDD BG1 - NDD BG2Sportcentrum Rozengaarde
17 apr 17:00 RZC BG1 - Aqua-Novio'94 BG1MFC Doelum
17 apr 17:40 De Breuly BG1 - De Rijn BG1Lentebad
18 apr 17:40 ENC Arnhem (SG) BG1 - DWV BG1Valkenhuizen
24 apr 15:15 Aqua-Novio'94 BG1 - NDD BG1Erica Terpstra Sportfondsenbad
24 apr 16:00 DOS BG1 - Schuurman BZC BG1Van Pallandtbad
24 apr 17:00 NDD BG2 - De Breuly BG1Sportcentrum Rozengaarde
24 apr 17:00 DWV BG1 - RZC BG1Zwembad Den Helder
24 apr 17:45 Polar Bears BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1De Vallei
24 apr 17:55 De Rijn BG1 - Thetis BG1Sportfondsenbad De Bongerd
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 16:45 NDD BG1 - Polar Bears BG1 18 - 4
11 okt 16:30 ENC Arnhem (SG) BG1 - Schuurman BZC BG1 9 - 7
10 okt 19:35 De Rijn BG1 - Aqua-Novio'94 BG1 17 - 8
10 okt 19:00 De Breuly BG1 - DWV BG1 2 - 6
10 okt 17:45 RZC BG1 - DOS BG1 6 - 8
10 okt 15:30 Thetis BG1 - NDD BG2 8 - 3
4 okt 16:20 NDD BG2 - De Rijn BG1 0 - 15
3 okt 19:15 Polar Bears BG1 - RZC BG1 15 - 4
3 okt 17:00 DWV BG1 - NDD BG1 5 - 15
3 okt 16:10 Schuurman BZC BG1 - Thetis BG1 3 - 14
3 okt 16:00 DOS BG1 - ENC Arnhem (SG) BG1 5 - 6
3 okt 14:00 Aqua-Novio'94 BG1 - De Breuly BG1 17 - 3
 
 
Aqua-Novio'9..
 
De Breuly BG..
 
De Rijn BG1
 
DOS BG1
 
DWV BG1
 
ENC Arnhem (..
 
NDD BG1
 
NDD BG2
 
Polar Bears ..
 
RZC BG1
 
Schuurman BZ..
 
Thetis BG1
 
Aqua-Novio'94 BG1 17 - 330/1?7/311/424/4????28/2
De Breuly BG123/1 17/427/22 - 6????20/3??
De Rijn BG117 - 8? 7/36/220/310/423/1???24/4
DOS BG120/3?? 27/35 - 6?13/3??24/4?
DWV BG1?30/1?? ?5 - 1527/220/324/410/413/3
ENC Arnhem (SG) BG1?13/3?23/118/4 ?27/3?27/29 - 7?
NDD BG1?28/3?6/223/17/3 17/418 - 4???
NDD BG27/224/40 - 15???? 7/310/420/331/1
Polar Bears BG113/36/228/210/4?24/431/1? 15 - 4?27/3
RZC BG117/4?27/36 - 8??13/3?23/1 6/2?
Schuurman BZC BG127/36/313/3??30/127/2?17/4? 3 - 14
Thetis BG1?10/4???6/220/38 - 3?6/323/1