HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)

Volgende wedstrijd:
De Mors BG1 - Het Ravijn BG1
zaterdag 16 januari 16:30
De Koerbelt Rijssen

Stand 2e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1VZ&PC BG226
2VZ&PC BG126
3Losser BG126
4OZ&PC BG113
5De Grunte BG123
6Scholtenhagen BG100
7WS Twente BG100
8De Dinkel BG110
9Het Ravijn BG120
10De Mors BG120
11EZC BG 120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
16 janDe Mors BG116:30Het Ravijn BG1
23 janHet Ravijn BG116:05Losser BG1
30 janVZ&PC BG115:00Het Ravijn BG1
6 febHet Ravijn BG113:15WS Twente BG1
20 febHet Ravijn BG115:20VZ&PC BG2

Uitslagen

10 oktHet Ravijn BG15 - 15VZ&PC BG1
3 oktLosser BG110 - 4Het Ravijn BG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1VZ&PC BG22200628622
2VZ&PC BG12200622715
3Losser BG12200621813
4OZ&PC BG111003963
5De Grunte BG121013241311
6Scholtenhagen BG100000000
7WS Twente BG100000000
8De Dinkel BG11001027-5
9Het Ravijn BG120020925-16
10De Mors BG120020521-16
11EZC BG 120020936-27
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
16 jan 14:15 VZ&PC BG2 - De Grunte BG1De Stamper
16 jan 16:30 De Mors BG1 - Het Ravijn BG1De Koerbelt
16 jan 17:00 OZ&PC BG1 - WS Twente BG1Vondersweijde
16 jan 18:00 De Dinkel BG1 - Losser BG1Dorper Esch
16 jan 18:30 EZC BG1 - Scholtenhagen BG1Het Slagman
23 jan 16:05 Het Ravijn BG1 - Losser BG1Het Ravijn
23 jan 16:30 De Mors BG1 - VZ&PC BG2De Koerbelt
23 jan 16:45 OZ&PC BG1 - Scholtenhagen BG1Vondersweijde
23 jan 17:45 EZC BG1 - De Grunte BG1Het Slagman
23 jan 18:30 De Dinkel BG1 - VZ&PC BG1Dorper Esch
30 jan 15:00 VZ&PC BG1 - Het Ravijn BG1De Stamper
30 jan 15:45 VZ&PC BG2 - EZC BG1De Stamper
30 jan 16:30 Losser BG1 - De Mors BG1Brilmansdennen
30 jan 18:05 De Grunte BG1 - OZ&PC BG1De Slag
30 jan 18:15 WS Twente BG1 - De Dinkel BG1t Wooldrik
6 feb 13:15 Het Ravijn BG1 - WS Twente BG1Het Ravijn
6 feb 15:00 De Mors BG1 - EZC BG1De Koerbelt
6 feb 16:30 Losser BG1 - VZ&PC BG1Brilmansdennen
6 feb 16:30 OZ&PC BG1 - VZ&PC BG2Vondersweijde
6 feb 18:00 De Dinkel BG1 - Scholtenhagen BG1Dorper Esch
20 feb 15:20 Het Ravijn BG1 - VZ&PC BG2Het Ravijn
20 feb 18:10 WS Twente BG1 - De Mors BG1t Wooldrik
20 feb 18:45 De Grunte BG1 - De Dinkel BG1De Slag
27 feb 14:15 VZ&PC BG1 - De Mors BG1De Stamper
27 feb 18:10 WS Twente BG1 - Losser BG1t Wooldrik
27 feb 18:15 Scholtenhagen BG1 - Het Ravijn BG1De Wilder
27 feb 18:50 EZC BG1 - OZ&PC BG1Het Slagman
6 maa 15:45 VZ&PC BG1 - WS Twente BG1De Stamper
6 maa 16:00 Het Ravijn BG1 - De Grunte BG1Het Ravijn
6 maa 17:15 De Mors BG1 - OZ&PC BG1De Koerbelt
6 maa 17:45 Losser BG1 - Scholtenhagen BG1Brilmansdennen
6 maa 18:30 De Dinkel BG1 - VZ&PC BG2Dorper Esch
13 maa 15:00 VZ&PC BG2 - Het Ravijn BG1De Stamper
13 maa 17:45 EZC BG1 - De Dinkel BG1Het Slagman
13 maa 18:00 De Grunte BG1 - Losser BG1De Slag
20 maa 13:35 Het Ravijn BG1 - EZC BG1Het Ravijn
20 maa 15:45 VZ&PC BG1 - De Grunte BG1De Stamper
20 maa 17:15 De Dinkel BG1 - OZ&PC BG1Dorper Esch
20 maa 17:30 WS Twente BG1 - Scholtenhagen BG1t Wooldrik
20 maa 17:45 Losser BG1 - VZ&PC BG2Brilmansdennen
27 maa 14:15 VZ&PC BG2 - VZ&PC BG1De Stamper
27 maa 17:45 EZC BG1 - Losser BG1Het Slagman
27 maa 18:05 De Grunte BG1 - WS Twente BG1De Slag
27 maa 18:15 Scholtenhagen BG1 - De Mors BG1De Wilder
27 maa 19:10 OZ&PC BG1 - Het Ravijn BG1Vondersweijde
9 apr 19:00 Scholtenhagen BG1 - De Grunte BG1De Wilder
10 apr 15:45 VZ&PC BG1 - EZC BG1De Stamper
10 apr 17:15 De Mors BG1 - De Dinkel BG1De Koerbelt
10 apr 17:30 WS Twente BG1 - VZ&PC BG2t Wooldrik
10 apr 18:20 Losser BG1 - OZ&PC BG1Brilmansdennen
17 apr 14:15 VZ&PC BG2 - Scholtenhagen BG1De Stamper
17 apr 16:30 De Mors BG1 - De Grunte BG1De Koerbelt
17 apr 17:45 De Dinkel BG1 - Het Ravijn BG1Dorper Esch
17 apr 17:55 EZC BG1 - WS Twente BG1Het Slagman
17 apr 18:15 OZ&PC BG1 - VZ&PC BG1Vondersweijde
24 apr 15:40 Het Ravijn BG1 - De Mors BG1Het Ravijn
24 apr 17:05 Losser BG1 - De Dinkel BG1Brilmansdennen
24 apr 18:00 De Grunte BG1 - VZ&PC BG2De Slag
24 apr 18:15 WS Twente BG1 - OZ&PC BG1Twentebad
24 apr 18:15 Scholtenhagen BG1 - EZC BG1De Wilder
1 mei 18:45 De Grunte BG1 - De Mors BG1De Slag
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 18:45 EZC BG1 - VZ&PC BG2 5 - 18
10 okt 17:15 De Mors BG1 - Losser BG1 4 - 11
10 okt 16:25 OZ&PC BG1 - De Grunte BG1 9 - 6
10 okt 15:50 Het Ravijn BG1 - VZ&PC BG1 5 - 15
3 okt 18:00 De Grunte BG1 - EZC BG1 18 - 4
3 okt 16:30 VZ&PC BG2 - De Mors BG1 10 - 1
3 okt 16:30 Losser BG1 - Het Ravijn BG1 10 - 4
3 okt 15:45 VZ&PC BG1 - De Dinkel BG1 7 - 2
 
 
De Dinkel BG..
 
De Grunte BG..
 
De Mors BG1
 
EZC BG 1
 
Het Ravijn B..
 
Losser BG1
 
OZ&PC BG1
 
Scholtenhage..
 
VZ&PC BG1
 
VZ&PC BG2
 
WS Twente BG..
 
De Dinkel BG1 ???17/416/120/36/223/16/3?
De Grunte BG120/2 1/518 - 4?13/330/1??24/427/3
De Mors BG110/417/4 6/216/14 - 116/3??23/1?
EZC BG 113/323/1? ?27/327/216/1?5 - 1817/4
Het Ravijn BG1?6/324/420/3 23/1??5 - 1520/26/2
Losser BG124/4?30/1?10 - 4 10/46/36/220/3?
OZ&PC BG1?9 - 6??27/3? 23/117/46/216/1
Scholtenhagen BG1?9/427/324/427/2?? ???
VZ&PC BG17 - 220/327/210/430/1??? ?6/3
VZ&PC BG2?16/110 - 130/113/3??17/427/3 ?
WS Twente BG130/1?20/2??27/224/420/3?10/4