HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

NDD EG1 (Gemengd-E <11)

Volgende wedstrijd:
Montferland EG1 - NDD EG1
zaterdag 31 oktober 17:15

Stand 1e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1Polar Bears 5EG126
2ENC Arnhem (SG) 5EG213
3ENC Arnhem (SG) 5EG123
4Thetis 5EG123
5Polar Bears 5EG211
6NDD EG121
7Montferland EG120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
31 oktMontferland EG117:15NDD EG1
14 novThetis EG114:00NDD EG1
21 novENC Arnhem (SG) EG114:30NDD EG1
28 novPolar Bears EG114:00NDD EG1
12 decNDD EG115:20Polar Bears EG2

Uitslagen

10 oktPolar Bears EG25 - 5NDD EG1
3 oktNDD EG13 - 18Polar Bears EG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Polar Bears 5EG12200633627
2ENC Arnhem (SG) 5EG211003633
3ENC Arnhem (SG) 5EG1210131216-4
4Thetis 5EG12101311101
5Polar Bears 5EG210101550
6NDD EG120111823-15
7Montferland EG120020416-12
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 14:30 ENC Arnhem (SG) EG2 - ENC Arnhem (SG) EG1Valkenhuizen
31 okt 17:15 Montferland EG1 - NDD EG1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
31 okt 17:45 Polar Bears EG2 - Polar Bears EG1De Peppel
7 nov 14:00 Polar Bears EG2 - Thetis EG1De Peppel
7 nov 14:00 Polar Bears EG1 - ENC Arnhem (SG) EG2De Peppel
7 nov 17:15 Montferland EG1 - ENC Arnhem (SG) EG1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
14 nov 14:00 Thetis EG1 - NDD EG1LACO Sportcentrum Lingewaard
14 nov 16:30 ENC Arnhem (SG) EG2 - Polar Bears EG2Valkenhuizen
14 nov 17:15 Montferland EG1 - Polar Bears EG1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
21 nov 14:00 Thetis EG1 - ENC Arnhem (SG) EG2LACO Sportcentrum Lingewaard
21 nov 14:30 ENC Arnhem (SG) EG1 - NDD EG1Valkenhuizen
21 nov 17:15 Polar Bears EG2 - Montferland EG1De Peppel
28 nov 14:00 Polar Bears EG1 - NDD EG1De Peppel
28 nov 14:30 ENC Arnhem (SG) EG2 - Montferland EG1Valkenhuizen
28 nov 18:00 Thetis EG1 - ENC Arnhem (SG) EG1LACO Sportcentrum Lingewaard
12 dec 14:30 ENC Arnhem (SG) EG1 - Polar Bears EG1Valkenhuizen
12 dec 15:20 NDD EG1 - Polar Bears EG2Sportcentrum Rozengaarde
12 dec 17:15 Montferland EG1 - Thetis EG1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
19 dec 14:00 Thetis EG1 - Polar Bears EG1LACO Sportcentrum Lingewaard
19 dec 14:30 ENC Arnhem (SG) EG2 - NDD EG1Valkenhuizen
19 dec 15:00 ENC Arnhem (SG) EG1 - Polar Bears EG2Valkenhuizen
9 jan 14:00 Polar Bears EG1 - Polar Bears EG2De Peppel
9 jan 14:30 ENC Arnhem (SG) EG1 - ENC Arnhem (SG) EG2Valkenhuizen
9 jan 16:20 NDD EG1 - Montferland EG1Sportcentrum Rozengaarde
16 jan 14:00 Thetis EG1 - Polar Bears EG2LACO Sportcentrum Lingewaard
16 jan 14:30 ENC Arnhem (SG) EG1 - Montferland EG1Valkenhuizen
16 jan 15:00 ENC Arnhem (SG) EG2 - Polar Bears EG1Valkenhuizen
23 jan 14:00 Polar Bears EG2 - ENC Arnhem (SG) EG2De Peppel
23 jan 14:00 Polar Bears EG1 - Montferland EG1De Peppel
23 jan 16:20 NDD EG1 - Thetis EG1Sportcentrum Rozengaarde
30 jan 14:30 ENC Arnhem (SG) EG2 - Thetis EG1Valkenhuizen
30 jan 17:15 Montferland EG1 - Polar Bears EG2Laco Sportcentrum 's Heerenberg
31 jan 15:20 NDD EG1 - ENC Arnhem (SG) EG1Sportcentrum Rozengaarde
6 feb 15:20 NDD EG1 - Polar Bears EG1Sportcentrum Rozengaarde
6 feb 16:30 ENC Arnhem (SG) EG1 - Thetis EG1Valkenhuizen
6 maa 14:00 Thetis EG1 - Montferland EG1LACO Sportcentrum Lingewaard
6 maa 14:30 Polar Bears EG2 - NDD EG1De Peppel
6 maa 14:30 Polar Bears EG1 - ENC Arnhem (SG) EG1De Peppel
13 maa 14:00 Polar Bears EG2 - ENC Arnhem (SG) EG1De Peppel
13 maa 14:00 Polar Bears EG1 - Thetis EG1De Peppel
13 maa 16:20 NDD EG1 - ENC Arnhem (SG) EG2Sportcentrum Rozengaarde
20 maa 14:30 ENC Arnhem (SG) EG2 - ENC Arnhem (SG) EG1Valkenhuizen
20 maa 16:00 Polar Bears EG2 - Polar Bears EG1De Peppel
20 maa 17:15 Montferland EG1 - NDD EG1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
27 maa 17:15 Montferland EG1 - ENC Arnhem (SG) EG2Laco Sportcentrum 's Heerenberg
10 apr 14:00 Polar Bears EG2 - Thetis EG1De Peppel
10 apr 14:00 Polar Bears EG1 - ENC Arnhem (SG) EG2De Peppel
10 apr 14:30 ENC Arnhem (SG) EG1 - Montferland EG1Valkenhuizen
17 apr 17:15 Montferland EG1 - Polar Bears EG1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
18 apr 16:20 NDD EG1 - Thetis EG1Sportcentrum Rozengaarde
18 apr 16:30 ENC Arnhem (SG) EG2 - Polar Bears EG2Valkenhuizen
24 apr 14:00 Polar Bears EG2 - Montferland EG1De Peppel
24 apr 16:30 ENC Arnhem (SG) EG1 - NDD EG1Valkenhuizen
24 apr 18:00 Thetis EG1 - ENC Arnhem (SG) EG2LACO Sportcentrum Lingewaard
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 14:00 Thetis EG1 - Montferland EG1 10 - 1
10 okt 14:00 Polar Bears EG1 - ENC Arnhem (SG) EG1 15 - 3
10 okt 14:00 Polar Bears EG2 - NDD EG1 5 - 5
4 okt 13:30 Montferland EG1 - ENC Arnhem (SG) EG2 3 - 6
3 okt 16:20 NDD EG1 - Polar Bears EG1 3 - 18
3 okt 14:30 ENC Arnhem (SG) EG1 - Thetis EG1 9 - 1
 
 
ENC Arnhem (..
 
ENC Arnhem (..
 
Montferland ..
 
NDD EG1
 
Polar Bears ..
 
Polar Bears ..
 
Thetis 5EG1
 
ENC Arnhem (SG) 5EG1 9/116/121/1112/1219/129 - 1
ENC Arnhem (SG) 5EG231/10 28/1119/1216/114/1130/1
Montferland EG17/113 - 6 31/1014/1130/112/12
NDD EG131/113/39/1 3 - 1812/1223/1
Polar Bears 5EG115 - 37/1123/128/11 9/113/3
Polar Bears 5EG213/323/121/115 - 531/10 7/11
Thetis 5EG128/1121/1110 - 114/1119/1216/1