HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)

Volgende wedstrijd:
De Grunte CG1 - VZ&PC CG1
zaterdag 30 januari 17:20
De Slag Hardenberg

Stand 2e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1Het Ravijn CG 126
2OZ&PC CG126
3VZ&PC CG126
4De Dinkel 5CG123
5WS Twente CG100
6EZC CG210
7De Grunte CG110
8EZC CG110
9VKC'03 CG110
10De Veene CG120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 janDe Grunte CG117:20VZ&PC CG1
6 febEZC CG117:35VZ&PC CG1
20 febHet Ravijn CG114:30VZ&PC CG1
6 maaVZ&PC CG115:00VKC'03 CG1
13 maaEZC CG217:00VZ&PC CG1

Uitslagen

10 oktDe Dinkel CG14 - 11VZ&PC CG1
3 oktVZ&PC CG116 - 3De Veene CG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Het Ravijn CG 12200644638
2OZ&PC CG122006341024
3VZ&PC CG12200627720
4De Dinkel 5CG1210131314-1
5WS Twente CG100000000
6EZC CG210010812-4
7De Grunte CG110010510-5
8EZC CG11001039-6
9VKC'03 CG110010134-33
10De Veene CG120020538-33
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 jan 16:00 VKC'03 CG1 - EZC CG1De Vlaskoel
30 jan 17:20 De Grunte CG1 - VZ&PC CG1De Slag
30 jan 17:30 WS Twente CG1 - Het Ravijn CG1t Wooldrik
30 jan 17:45 De Dinkel CG1 - OZ&PC CG1Dorper Esch
30 jan 17:45 EZC CG2 - De Veene CG1Het Slagman
6 feb 17:20 De Veene CG1 - VKC'03 CG1Het Sportpark
6 feb 17:35 EZC CG1 - VZ&PC CG1Het Slagman
20 feb 14:30 Het Ravijn CG1 - VZ&PC CG1Het Ravijn
20 feb 17:00 EZC CG2 - De Dinkel CG1Het Slagman
20 feb 18:00 De Grunte CG1 - OZ&PC CG1De Slag
6 maa 15:00 VZ&PC CG1 - VKC'03 CG1De Stamper
6 maa 16:15 OZ&PC CG1 - De Grunte CG1Vondersweijde
6 maa 16:45 EZC CG1 - WS Twente CG1Het Slagman
6 maa 18:05 De Veene CG1 - De Dinkel CG1Het Sportpark
7 maa 17:25 Het Ravijn CG1 - EZC CG2Het Ravijn
13 maa 16:30 VKC'03 CG1 - OZ&PC CG1De Vlaskoel
13 maa 17:00 EZC CG2 - VZ&PC CG1Het Slagman
13 maa 17:15 De Grunte CG1 - De Veene CG1De Slag
14 maa 13:15 Het Ravijn CG1 - EZC CG1Het Ravijn
20 maa 11:30 EZC CG1 - EZC CG2Het Slagman
20 maa 15:00 VZ&PC CG1 - Het Ravijn CG1De Stamper
20 maa 16:15 OZ&PC CG1 - WS Twente CG1Vondersweijde
20 maa 18:00 De Grunte CG1 - De Dinkel CG1De Slag
27 maa 16:40 Het Ravijn CG1 - OZ&PC CG1Het Ravijn
27 maa 17:00 EZC CG2 - De Grunte CG1Het Slagman
27 maa 17:30 WS Twente CG1 - De Veene CG1t Wooldrik
27 maa 17:30 VKC'03 CG1 - De Dinkel CG1De Vlaskoel
10 apr 16:25 OZ&PC CG1 - EZC CG1Vondersweijde
10 apr 16:30 De Grunte CG1 - VKC'03 CG1De Slag
10 apr 17:20 De Veene CG1 - Het Ravijn CG1Het Sportpark
10 apr 17:45 De Dinkel CG1 - WS Twente CG1Dorper Esch
17 apr 16:30 De Grunte CG1 - Het Ravijn CG1De Slag
17 apr 18:30 WS Twente CG1 - EZC CG1Twentebad
24 apr 14:30 VKC'03 CG1 - EZC CG2De Vlaskoel
24 apr 14:50 Het Ravijn CG1 - De Dinkel CG1Het Ravijn
24 apr 15:45 VZ&PC CG1 - OZ&PC CG1De Stamper
24 apr 17:30 WS Twente CG1 - De Grunte CG1Twentebad
24 apr 17:45 EZC CG1 - De Veene CG1Het Slagman
1 mei 18:00 De Grunte CG1 - WS Twente CG1De Slag
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 17:45 De Dinkel CG1 - VZ&PC CG1 4 - 11
10 okt 17:15 De Veene CG1 - OZ&PC CG1 2 - 22
10 okt 16:30 VKC'03 CG1 - Het Ravijn CG1 1 - 34
3 okt 17:45 EZC CG1 - De Dinkel CG1 3 - 9
3 okt 17:10 Het Ravijn CG1 - De Grunte CG1 10 - 5
3 okt 16:15 OZ&PC CG1 - EZC CG2 12 - 8
3 okt 15:00 VZ&PC CG1 - De Veene CG1 16 - 3
 
 
De Dinkel 5C..
 
De Grunte CG..
 
De Veene CG1
 
EZC CG1
 
EZC CG2
 
Het Ravijn C..
 
OZ&PC CG1
 
VKC'03 CG1
 
VZ&PC CG1
 
WS Twente CG..
 
De Dinkel 5CG1 ?????30/1?4 - 1110/4
De Grunte CG120/3 13/3??17/420/210/430/11/5
De Veene CG16/3? ??10/42 - 226/2??
EZC CG13 - 9?24/4 20/3???6/26/3
EZC CG220/227/330/1? ???13/3?
Het Ravijn CG 124/410 - 5?14/37/3 27/3?20/2?
OZ&PC CG1?6/3?10/412 - 8? ??20/3
VKC'03 CG127/3??30/124/41 - 3413/3 ??
VZ&PC CG1??16 - 3??20/324/46/3 ?
WS Twente CG1?24/427/317/4?30/1???