HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

WWV Winterswijk H1 (Heren)

Volgende wedstrijd:
De Woelwaters H1 - WWV Winterswijk H1
zaterdag 12 december 18:45

Stand 1e klasse (oost) A

  Team Gespeeld Punten
1Proteus H126
2De Woelwaters H124
3De Grunte H123
4Aquapoldro H113
5De Houtrib H113
6Losser H123
7Piranha H121
8PFC Rheden H110
9WWV Winterswijk H110
10Natare H120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
12 decDe Woelwaters H118:45WWV Winterswijk H1
19 decWWV Winterswijk H117:00Aquapoldro H1
16 janDe Houtrib H120:35WWV Winterswijk H1
23 janWWV Winterswijk H118:50Losser H1
30 janDe Grunte H118:50WWV Winterswijk H1

Uitslagen

10 oktLosser H17 - 6WWV Winterswijk H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Proteus H12200624915
2De Woelwaters H12110412111
3De Grunte H12101320155
4Aquapoldro H1110031183
5De Houtrib H11100314131
6Losser H121013921-12
7Piranha H120111916-7
8PFC Rheden H1100101314-1
9WWV Winterswijk H11001067-1
10Natare H1200201418-4
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
12 dec 18:45 De Woelwaters H1 - WWV Winterswijk H1Sportcentrum De Sijpel
12 dec 19:00 Natare H1 - PFC Rheden H1t Walfort
12 dec 19:25 Aquapoldro H1 - De Grunte H1Sprenkelaar
12 dec 20:00 De Houtrib H1 - Proteus H1De Koploper
19 dec 16:45 PFC Rheden H1 - Piranha H1De Grote Koppel
19 dec 17:00 WWV Winterswijk H1 - Aquapoldro H1Jaspers
19 dec 17:15 Losser H1 - De Houtrib H1Brilmansdennen
19 dec 19:00 Natare H1 - Proteus H1t Walfort
9 jan 18:15 PFC Rheden H1 - De Woelwaters H1Biljoenbad
9 jan 18:30 Piranha H1 - Natare H1Het Slagman
9 jan 19:00 Proteus H1 - Losser H1De Schaeck
9 jan 20:15 De Houtrib H1 - De Grunte H1De Koploper
16 jan 17:30 Losser H1 - De Grunte H1Brilmansdennen
16 jan 18:15 PFC Rheden H1 - Aquapoldro H1Biljoenbad
16 jan 18:15 Proteus H1 - Piranha H1De Schaeck
16 jan 19:20 De Woelwaters H1 - Natare H1Sportcentrum De Sijpel
16 jan 20:35 De Houtrib H1 - WWV Winterswijk H1De Koploper
23 jan 18:00 Natare H1 - Aquapoldro H1t Walfort
23 jan 18:45 De Grunte H1 - Proteus H1De Slag
23 jan 18:45 De Woelwaters H1 - Piranha H1Sportcentrum De Sijpel
23 jan 18:50 WWV Winterswijk H1 - Losser H1Jaspers
30 jan 18:50 De Grunte H1 - WWV Winterswijk H1De Slag
30 jan 20:00 Proteus H1 - De Woelwaters H1De Schaeck
30 jan 20:05 De Houtrib H1 - PFC Rheden H1De Koploper
30 jan 20:10 Aquapoldro H1 - Piranha H1Sprenkelaar
6 feb 17:05 Natare H1 - De Houtrib H1t Walfort
6 feb 18:00 De Woelwaters H1 - Aquapoldro H1Sportcentrum De Sijpel
6 feb 18:45 PFC Rheden H1 - Losser H1Biljoenbad
6 feb 18:45 WWV Winterswijk H1 - Proteus H1Jaspers
20 feb 19:30 De Grunte H1 - PFC Rheden H1De Slag
27 feb 16:45 Proteus H1 - Aquapoldro H1De Schaeck
27 feb 17:30 Losser H1 - Natare H1Brilmansdennen
27 feb 20:15 De Houtrib H1 - Piranha H1De Koploper
6 maa 16:45 Natare H1 - De Grunte H1t Walfort
6 maa 17:30 PFC Rheden H1 - WWV Winterswijk H1Biljoenbad
6 maa 18:15 Piranha H1 - Losser H1Het Slagman
6 maa 19:30 De Woelwaters H1 - De Houtrib H1Sportcentrum De Sijpel
13 maa 18:05 Losser H1 - De Woelwaters H1Brilmansdennen
13 maa 18:45 De Grunte H1 - Piranha H1De Slag
13 maa 18:50 WWV Winterswijk H1 - Natare H1Jaspers
13 maa 19:00 PFC Rheden H1 - Proteus H1Biljoenbad
13 maa 20:05 De Houtrib H1 - Aquapoldro H1De Koploper
20 maa 19:45 Aquapoldro H1 - Losser H1Sprenkelaar
20 maa 20:05 De Woelwaters H1 - De Grunte H1Sportcentrum De Sijpel
21 maa 15:30 Piranha H1 - WWV Winterswijk H1Het Slagman
27 maa 17:50 WWV Winterswijk H1 - De Houtrib H1Jaspers
27 maa 18:50 De Grunte H1 - Aquapoldro H1De Slag
27 maa 19:00 Natare H1 - Piranha H1t Walfort
10 apr 19:00 PFC Rheden H1 - Natare H1Biljoenbad
10 apr 19:15 WWV Winterswijk H1 - De Woelwaters H1Jaspers
11 apr 18:15 Proteus H1 - De Houtrib H1De Schaeck
17 apr 20:00 De Houtrib H1 - Losser H1De Koploper
17 apr 21:15 Aquapoldro H1 - WWV Winterswijk H1Sprenkelaar
18 apr 16:00 Piranha H1 - PFC Rheden H1Het Slagman
24 apr 18:00 De Woelwaters H1 - PFC Rheden H1Sportcentrum De Sijpel
24 apr 18:35 Losser H1 - Proteus H1Brilmansdennen
24 apr 18:45 De Grunte H1 - De Houtrib H1De Slag
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 20:15 Aquapoldro H1 - Natare H1 11 - 8
10 okt 19:45 Piranha H1 - De Woelwaters H1 5 - 5
10 okt 19:45 Proteus H1 - De Grunte H1 13 - 5
10 okt 18:15 PFC Rheden H1 - De Houtrib H1 13 - 14
10 okt 18:05 Losser H1 - WWV Winterswijk H1 7 - 6
4 okt 19:30 Piranha H1 - Proteus H1 4 - 11
3 okt 18:45 De Grunte H1 - Losser H1 15 - 2
3 okt 18:15 Natare H1 - De Woelwaters H1 6 - 7
 
 
Aquapoldro H..
 
De Grunte H1
 
De Houtrib H..
 
De Woelwater..
 
Losser H1
 
Natare H1
 
PFC Rheden H..
 
Piranha H1
 
Proteus H1
 
WWV Wintersw..
 
Aquapoldro H1 12/12??20/311 - 8?30/1?17/4
De Grunte H127/3 24/4?15 - 2?20/213/323/130/1
De Houtrib H113/39/1 ?17/4?30/127/212/1216/1
De Woelwaters H16/220/36/3 ?16/124/423/1?12/12
Losser H1?16/119/1213/3 27/2??24/47 - 6
Natare H123/16/36/26 - 7? 12/1227/319/12?
PFC Rheden H116/1?13 - 149/16/210/4 19/1213/36/3
Piranha H1???5 - 56/39/118/4 4 - 1121/3
Proteus H127/213 - 511/430/19/1??16/1 ?
WWV Winterswijk H119/12?27/310/423/113/3??6/2