HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

NDD Da3 (Dames)

Volgende wedstrijd:
DWV Da1 - NDD Da3
zaterdag 31 oktober 18:30

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Breuly Da126
2DOS Da126
3PFC Rheden Da113
4NDD Da223
5Livo Da200
6De Rijn Da200
7RZC/EZZ (SG) Da100
8DWV Da120
9EZPC Da110
10Montferland Da110
11NDD Da310
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
31 oktDWV Da118:30NDD Da3
7 novNDD Da319:25RZC/EZZ (SG) Da1
14 novDOS Da118:30NDD Da3
21 novNDD Da218:20NDD Da3
29 novNDD Da316:50Livo Da2

Uitslagen

4 oktNDD Da36 - 12De Breuly Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Breuly Da12200618810
2DOS Da12200618135
3PFC Rheden Da111003963
4NDD Da221013761
5Livo Da200000000
6De Rijn Da200000000
7RZC/EZZ (SG) Da100000000
8DWV Da1200201115-4
9EZPC Da110010812-4
10Montferland Da11001005-5
11NDD Da310010612-6
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 16:45 DOS Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Van Pallandtbad
31 okt 17:45 Montferland Da1 - De Rijn Da2Laco Sportcentrum 's Heerenberg
31 okt 18:25 De Breuly Da1 - EZPC Da1Lentebad
31 okt 18:30 DWV Da1 - NDD Da3Zwembad Den Helder
1 nov 16:15 PFC Rheden Da1 - NDD Da2Valkenhuizen
7 nov 18:15 Livo Da2 - PFC Rheden Da1t Walfort
7 nov 18:25 Montferland Da1 - DOS Da1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
7 nov 18:40 NDD Da2 - DWV Da1Sportcentrum Rozengaarde
7 nov 19:25 NDD Da3 - RZC/EZZ (SG) Da1Sportcentrum Rozengaarde
7 nov 19:55 De Rijn Da2 - De Breuly Da1Sportfondsenbad De Bongerd
14 nov 17:15 PFC Rheden Da1 - EZPC Da1De Grote Koppel
14 nov 17:45 DWV Da1 - Livo Da2Zwembad Den Helder
14 nov 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - NDD Da2MFC Doelum
14 nov 18:25 De Breuly Da1 - Montferland Da1Lentebad
14 nov 18:30 DOS Da1 - NDD Da3Van Pallandtbad
21 nov 16:45 Livo Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1t Walfort
21 nov 17:00 De Breuly Da1 - DOS Da1Lentebad
21 nov 18:20 NDD Da2 - NDD Da3Sportcentrum Rozengaarde
21 nov 19:25 De Rijn Da2 - PFC Rheden Da1Sportfondsenbad De Bongerd
21 nov 21:45 EZPC Da1 - DWV Da1De Helster
28 nov 17:30 DOS Da1 - NDD Da2Van Pallandtbad
28 nov 17:30 PFC Rheden Da1 - Montferland Da1De Grote Koppel
28 nov 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - EZPC Da1MFC Doelum
29 nov 16:50 NDD Da3 - Livo Da2Sportcentrum Rozengaarde
12 dec 17:30 Livo Da2 - NDD Da2t Walfort
12 dec 17:45 Montferland Da1 - DWV Da1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
13 dec 17:55 De Breuly Da1 - PFC Rheden Da1Lentebad
19 dec 17:00 DWV Da1 - De Breuly Da1Zwembad Den Helder
19 dec 17:45 NDD Da3 - De Rijn Da2Sportcentrum Rozengaarde
19 dec 18:15 Livo Da2 - DOS Da1t Walfort
19 dec 18:30 NDD Da2 - EZPC Da1Sportcentrum Rozengaarde
19 dec 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 - Montferland Da1MFC Doelum
9 jan 16:45 DOS Da1 - PFC Rheden Da1Van Pallandtbad
9 jan 17:15 De Rijn Da2 - NDD Da2Sportfondsenbad De Bongerd
9 jan 17:55 Montferland Da1 - NDD Da3Laco Sportcentrum 's Heerenberg
9 jan 18:00 De Breuly Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Lentebad
9 jan 20:15 EZPC Da1 - Livo Da2De Helster
16 jan 16:45 DOS Da1 - EZPC Da1Van Pallandtbad
16 jan 17:30 PFC Rheden Da1 - DWV Da1Biljoenbad
16 jan 18:25 De Breuly Da1 - NDD Da3Lentebad
16 jan 21:15 De Rijn Da2 - Livo Da2Sportfondsenbad De Bongerd
23 jan 17:30 NDD Da2 - De Breuly Da1Sportcentrum Rozengaarde
23 jan 17:45 DWV Da1 - DOS Da1Zwembad Den Helder
23 jan 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 - PFC Rheden Da1MFC Doelum
23 jan 18:45 Livo Da2 - Montferland Da1t Walfort
23 jan 20:15 EZPC Da1 - De Rijn Da2De Helster
30 jan 17:30 DOS Da1 - De Rijn Da2Van Pallandtbad
30 jan 17:45 Montferland Da1 - EZPC Da1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
30 jan 17:45 DWV Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Zwembad Den Helder
30 jan 18:15 PFC Rheden Da1 - NDD Da3Biljoenbad
30 jan 18:25 De Breuly Da1 - Livo Da2Lentebad
6 feb 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - DOS Da1MFC Doelum
6 feb 19:40 De Rijn Da2 - Montferland Da1Sportfondsenbad De Bongerd
6 feb 20:15 EZPC Da1 - De Breuly Da1De Helster
7 feb 16:05 NDD Da3 - DWV Da1Sportcentrum Rozengaarde
7 feb 16:50 NDD Da2 - PFC Rheden Da1Sportcentrum Rozengaarde
27 feb 16:00 DOS Da1 - Montferland Da1Van Pallandtbad
27 feb 17:00 DWV Da1 - NDD Da2Zwembad Den Helder
27 feb 17:45 De Breuly Da1 - De Rijn Da2Lentebad
27 feb 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 - NDD Da3MFC Doelum
6 maa 17:55 Montferland Da1 - De Breuly Da1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
6 maa 20:15 EZPC Da1 - PFC Rheden Da1De Helster
7 maa 15:55 Livo Da2 - DWV Da1t Walfort
7 maa 17:30 NDD Da3 - DOS Da1Sportcentrum Rozengaarde
7 maa 18:15 NDD Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1Sportcentrum Rozengaarde
13 maa 16:45 DOS Da1 - De Breuly Da1Van Pallandtbad
13 maa 17:30 PFC Rheden Da1 - De Rijn Da2Biljoenbad
13 maa 17:35 NDD Da3 - NDD Da2Sportcentrum Rozengaarde
13 maa 17:45 DWV Da1 - EZPC Da1Zwembad Den Helder
13 maa 18:30 RZC/EZZ (SG) Da1 - Livo Da2MFC Doelum
20 maa 17:45 NDD Da2 - DOS Da1Sportcentrum Rozengaarde
20 maa 17:45 Montferland Da1 - PFC Rheden Da1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
20 maa 18:15 Livo Da2 - NDD Da3t Walfort
20 maa 19:00 De Rijn Da2 - DWV Da1Sportfondsenbad De Bongerd
20 maa 20:15 EZPC Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1De Helster
27 maa 17:55 De Rijn Da2 - RZC/EZZ (SG) Da1Sportfondsenbad De Bongerd
27 maa 18:15 PFC Rheden Da1 - Livo Da2Biljoenbad
27 maa 18:25 Montferland Da1 - NDD Da2Laco Sportcentrum 's Heerenberg
27 maa 20:15 EZPC Da1 - NDD Da3De Helster
3 apr 17:15 Montferland Da1 - Livo Da2Laco Sportcentrum 's Heerenberg
10 apr 17:00 DWV Da1 - Montferland Da1Zwembad Den Helder
10 apr 17:35 NDD Da2 - Livo Da2Sportcentrum Rozengaarde
10 apr 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - De Rijn Da2MFC Doelum
10 apr 18:15 PFC Rheden Da1 - De Breuly Da1Biljoenbad
10 apr 18:20 NDD Da3 - EZPC Da1Sportcentrum Rozengaarde
17 apr 16:45 DOS Da1 - Livo Da2Van Pallandtbad
17 apr 17:45 Montferland Da1 - RZC/EZZ (SG) Da1Laco Sportcentrum 's Heerenberg
17 apr 18:25 De Breuly Da1 - DWV Da1Lentebad
17 apr 18:40 De Rijn Da2 - NDD Da3Sportfondsenbad De Bongerd
17 apr 21:45 EZPC Da1 - NDD Da2De Helster
24 apr 17:30 PFC Rheden Da1 - DOS Da1Biljoenbad
24 apr 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 - De Breuly Da1MFC Doelum
24 apr 17:45 NDD Da2 - De Rijn Da2Sportcentrum Rozengaarde
24 apr 18:30 Livo Da2 - EZPC Da1t Walfort
24 apr 18:40 NDD Da3 - Montferland Da1Sportcentrum Rozengaarde
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 19:45 De Breuly Da1 - NDD Da2 6 - 2
10 okt 16:45 DOS Da1 - DWV Da1 6 - 5
4 okt 17:50 NDD Da3 - De Breuly Da1 6 - 12
4 okt 17:45 EZPC Da1 - DOS Da1 8 - 12
4 okt 17:05 NDD Da2 - Montferland Da1 5 - 0
3 okt 17:45 DWV Da1 - PFC Rheden Da1 6 - 9
 
 
De Breuly Da..
 
De Rijn Da2
 
DOS Da1
 
DWV Da1
 
EZPC Da1
 
Livo Da2
 
Montferland ..
 
NDD Da2
 
NDD Da3
 
PFC Rheden D..
 
RZC/EZZ (SG)..
 
De Breuly Da1 27/221/1117/431/1030/114/116 - 216/113/129/1
De Rijn Da27/11 ?20/3?16/16/29/117/421/1127/3
DOS Da113/330/1 6 - 516/117/427/228/1114/119/131/10
DWV Da119/12?23/1 13/314/1110/427/231/106 - 930/1
EZPC Da16/223/18 - 1221/11 9/1?17/427/36/320/3
Livo Da2??19/127/324/4 23/112/1220/37/1121/11
Montferland Da16/331/107/1112/1230/13/4 27/39/120/317/4
NDD Da223/124/420/37/1119/1210/45 - 0 21/117/27/3
NDD Da36 - 1219/127/37/210/429/1124/413/3 ?7/11
PFC Rheden Da110/413/324/416/114/1127/328/111/1130/1 ?
RZC/EZZ (SG) Da124/410/46/2?28/1113/319/1214/1127/223/1