HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Mors Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
De Mors Da1 - De Houtrib Da1
zaterdag 6 februari 16:30
De Koerbelt Rijssen

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Aquapoldro Da126
2Schuurman BZC Da323
3Deltasteur Da123
4Proteus Da223
5EZC Da323
6De Houtrib Da123
7Triton Putten Da123
8De Mors Da123
9VZ&PC Da200
10ZPC De Hof Da200
11Flevo Da110
12WZC-De IJsel (SG) Da110
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
6 febDe Mors Da116:30De Houtrib Da1
13 febTriton Putten Da118:10De Mors Da1
20 febWZC-De IJsel (SG) Da119:00De Mors Da1
27 febDeltasteur Da116:00De Mors Da1
6 maaDe Mors Da118:45WZC-De IJsel (SG) Da1

Uitslagen

10 oktAquapoldro Da113 - 3De Mors Da1
3 oktDe Mors Da15 - 3Flevo Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aquapoldro Da122006251015
2Schuurman BZC Da32101312111
3Deltasteur Da12101315114
4Proteus Da22101315150
5EZC Da3210131213-1
6De Houtrib Da12101312120
7Triton Putten Da1210131114-3
8De Mors Da121013816-8
9VZ&PC Da200000000
10ZPC De Hof Da200000000
11Flevo Da11001035-2
12WZC-De IJsel (SG) Da110010511-6
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 jan 17:30 ZPC De Hof Da2 - Flevo Da1De Vijf Heuvels
30 jan 18:35 De Houtrib Da1 - Proteus Da2De Koploper
30 jan 19:25 Aquapoldro Da1 - VZ&PC Da2Sprenkelaar
6 feb 15:00 VZ&PC Da2 - Triton Putten Da1De Stamper
6 feb 16:30 De Mors Da1 - De Houtrib Da1De Koerbelt
6 feb 18:15 Proteus Da2 - Deltasteur Da1De Schaeck
6 feb 18:30 Schuurman BZC Da3 - ZPC De Hof Da2t Timpke
6 feb 19:15 Flevo Da1 - Aquapoldro Da1Jaap van der Krol Bad
7 feb 15:15 EZC Da3 - WZC-De IJsel (SG) Da1Het Slagman
13 feb 16:45 Deltasteur Da1 - EZC Da3Zwembad De Steur
13 feb 18:10 Triton Putten Da1 - De Mors Da1Bosbad Putten
13 feb 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 - Schuurman BZC Da3Tijenraan
20 feb 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 - De Mors Da1Tijenraan
27 feb 16:00 Deltasteur Da1 - De Mors Da1Zwembad De Steur
27 feb 18:10 Triton Putten Da1 - Flevo Da1Bosbad Putten
27 feb 19:15 WZC-De IJsel (SG) Da1 - Proteus Da2Tijenraan
27 feb 19:30 De Houtrib Da1 - VZ&PC Da2De Koploper
28 feb 16:15 ZPC De Hof Da2 - Aquapoldro Da1De Vijf Heuvels
28 feb 17:45 Schuurman BZC Da3 - EZC Da3t Timpke
6 maa 16:30 VZ&PC Da2 - Deltasteur Da1De Stamper
6 maa 18:40 Aquapoldro Da1 - Triton Putten Da1Sprenkelaar
6 maa 18:45 De Mors Da1 - WZC-De IJsel (SG) Da1De Koerbelt
6 maa 21:15 Flevo Da1 - De Houtrib Da1Jaap van der Krol Bad
7 maa 15:25 EZC Da3 - ZPC De Hof Da2Het Slagman
7 maa 19:45 Proteus Da2 - Schuurman BZC Da3De Schaeck
13 maa 16:45 ZPC De Hof Da2 - Triton Putten Da1De Vijf Heuvels
13 maa 17:55 Schuurman BZC Da3 - De Mors Da1t Timpke
13 maa 18:30 Deltasteur Da1 - Flevo Da1Zwembad De Steur
13 maa 18:35 De Houtrib Da1 - Aquapoldro Da1De Koploper
13 maa 20:30 WZC-De IJsel (SG) Da1 - VZ&PC Da2Tijenraan
14 maa 13:50 EZC Da3 - Proteus Da2Het Slagman
20 maa 16:30 VZ&PC Da2 - Schuurman BZC Da3De Stamper
20 maa 17:15 De Mors Da1 - EZC Da3De Koerbelt
20 maa 17:30 Triton Putten Da1 - De Houtrib Da1Bosbad Putten
20 maa 18:00 Aquapoldro Da1 - Deltasteur Da1Sprenkelaar
20 maa 20:00 Flevo Da1 - WZC-De IJsel (SG) Da1Jaap van der Krol Bad
21 maa 17:30 Proteus Da2 - ZPC De Hof Da2De Schaeck
27 maa 16:45 Deltasteur Da1 - Triton Putten Da1Zwembad De Steur
27 maa 18:30 De Houtrib Da1 - Flevo Da1De Koploper
27 maa 19:45 WZC-De IJsel (SG) Da1 - Triton Putten Da1Tijenraan
10 apr 18:30 EZC Da3 - VZ&PC Da2Het Slagman
10 apr 19:45 WZC-De IJsel (SG) Da1 - Aquapoldro Da1Tijenraan
10 apr 20:45 Proteus Da2 - De Mors Da1De Schaeck
11 apr 16:30 ZPC De Hof Da2 - De Houtrib Da1De Vijf Heuvels
11 apr 17:05 Schuurman BZC Da3 - Flevo Da1t Timpke
17 apr 15:00 VZ&PC Da2 - Proteus Da2De Stamper
17 apr 18:00 ZPC De Hof Da2 - De Mors Da1De Vijf Heuvels
17 apr 18:10 Triton Putten Da1 - WZC-De IJsel (SG) Da1Bosbad Putten
17 apr 18:30 De Houtrib Da1 - Deltasteur Da1De Koploper
17 apr 19:30 Aquapoldro Da1 - Schuurman BZC Da3Sprenkelaar
17 apr 19:30 Flevo Da1 - EZC Da3Jaap van der Krol Bad
24 apr 15:45 De Mors Da1 - VZ&PC Da2De Koerbelt
24 apr 17:25 Deltasteur Da1 - ZPC De Hof Da2Zwembad De Steur
24 apr 18:00 Schuurman BZC Da3 - Triton Putten Da1t Timpke
24 apr 19:00 Proteus Da2 - Flevo Da1De Schaeck
25 apr 15:00 EZC Da3 - Aquapoldro Da1Het Slagman
1 mei 19:45 WZC-De IJsel (SG) Da1 - De Houtrib Da1Tijenraan
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 19:30 Aquapoldro Da1 - De Mors Da1 13 - 3
10 okt 18:40 De Houtrib Da1 - EZC Da3 5 - 6
10 okt 18:15 Triton Putten Da1 - Proteus Da2 3 - 8
10 okt 17:25 Deltasteur Da1 - Schuurman BZC Da3 4 - 6
3 okt 20:30 EZC Da3 - Triton Putten Da1 6 - 8
3 okt 19:00 Schuurman BZC Da3 - De Houtrib Da1 6 - 7
3 okt 19:00 WZC-De IJsel (SG) Da1 - Deltasteur Da1 5 - 11
3 okt 17:15 De Mors Da1 - Flevo Da1 5 - 3
3 okt 16:00 Proteus Da2 - Aquapoldro Da1 7 - 12
 
 
Aquapoldro D..
 
De Houtrib D..
 
De Mors Da1
 
Deltasteur D..
 
EZC Da3
 
Flevo Da1
 
Proteus Da2
 
Schuurman BZ..
 
Triton Putte..
 
VZ&PC Da2
 
WZC-De IJsel..
 
ZPC De Hof D..
 
Aquapoldro Da1 ?13 - 320/3???17/46/330/1??
De Houtrib Da113/3 ?17/45 - 627/330/1??27/2??
De Mors Da1?6/2 ?20/35 - 3???24/46/3?
Deltasteur Da1??27/2 13/213/3?4 - 627/3??24/4
EZC Da325/4??? ?14/3?6 - 810/47/27/3
Flevo Da16/26/3??17/4 ????20/3?
Proteus Da27 - 12?10/46/2?24/4 7/3???21/3
Schuurman BZC Da3?6 - 713/3?28/211/4? 24/4??6/2
Triton Putten Da1?20/313/2??27/23 - 8? ?17/4?
VZ&PC Da2???6/3??17/420/36/2 ??
WZC-De IJsel (SG) Da110/41/520/25 - 11??27/213/227/313/3 ?
ZPC De Hof Da228/211/417/4??30/1??13/3??