HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

VZ&PC H2 (Heren Reserve)

Volgende wedstrijd:
VZ&PC H2 - ENC Arnhem (SG) H3
zaterdag 23 januari 16:30
De Stamper Vriezenveen

Stand Reserve 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1VZ&PC H213
2WWV Winterswijk H213
3EZC H200
4WS Twente H200
5WS Twente H300
6DWK H200
7Schuurman BZC H400
8ENC Arnhem (SG) H310
9De Rijn H210
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
23 janVZ&PC H216:30ENC Arnhem (SG) H3
30 janDWK H219:45VZ&PC H2
6 maaVZ&PC H217:15Schuurman BZC H4
20 maaWS Twente H220:30VZ&PC H2
27 maaWWV Winterswijk H218:45VZ&PC H2

Uitslagen

3 oktVZ&PC H212 - 5De Rijn H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1VZ&PC H2110031257
2WWV Winterswijk H211003743
3EZC H200000000
4WS Twente H200000000
5WS Twente H300000000
6DWK H200000000
7Schuurman BZC H400000000
8ENC Arnhem (SG) H31001047-3
9De Rijn H210010512-7
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 jan 16:30 VZ&PC H2 - ENC Arnhem (SG) H3De Stamper
23 jan 17:50 WWV Winterswijk H2 - DWK H2Jaspers
23 jan 19:40 WS Twente H3 - EZC H2t Wooldrik
30 jan 19:00 Schuurman BZC H4 - EZC H2t Timpke
30 jan 19:45 DWK H2 - VZ&PC H2Veluwehal
30 jan 19:45 De Rijn H2 - WS Twente H2Sportfondsenbad De Bongerd
6 feb 17:50 WWV Winterswijk H2 - Schuurman BZC H4Jaspers
6 feb 20:30 WS Twente H2 - ENC Arnhem (SG) H3Twentebad
6 feb 21:15 WS Twente H3 - De Rijn H2Twentebad
27 feb 16:00 ENC Arnhem (SG) H3 - WS Twente H3Valkenhuizen
27 feb 17:10 De Rijn H2 - EZC H2Sportfondsenbad De Bongerd
27 feb 18:00 DWK H2 - WS Twente H2Veluwehal
6 maa 17:15 VZ&PC H2 - Schuurman BZC H4De Stamper
6 maa 17:30 EZC H2 - ENC Arnhem (SG) H3Het Slagman
6 maa 20:30 WS Twente H3 - DWK H2Twentebad
13 maa 17:50 WWV Winterswijk H2 - WS Twente H2Jaspers
13 maa 18:30 DWK H2 - EZC H2Veluwehal
14 maa 17:15 Schuurman BZC H4 - De Rijn H2t Timpke
20 maa 18:10 WS Twente H3 - WWV Winterswijk H2t Wooldrik
20 maa 19:45 De Rijn H2 - ENC Arnhem (SG) H3Sportfondsenbad De Bongerd
20 maa 20:30 WS Twente H2 - VZ&PC H2Twentebad
27 maa 18:40 De Rijn H2 - DWK H2Sportfondsenbad De Bongerd
27 maa 18:45 WWV Winterswijk H2 - VZ&PC H2Jaspers
10 apr 16:30 VZ&PC H2 - WS Twente H3De Stamper
10 apr 18:20 WWV Winterswijk H2 - EZC H2Jaspers
10 apr 18:30 DWK H2 - De Rijn H2Veluwehal
10 apr 19:15 Schuurman BZC H4 - ENC Arnhem (SG) H3t Timpke
17 apr 18:40 Schuurman BZC H4 - WS Twente H2t Timpke
17 apr 18:55 ENC Arnhem (SG) H3 - DWK H2Valkenhuizen
24 apr 17:50 WWV Winterswijk H2 - De Rijn H2Jaspers
24 apr 18:30 DWK H2 - Schuurman BZC H4Veluwehal
24 apr 19:15 ENC Arnhem (SG) H3 - VZ&PC H2Valkenhuizen
24 apr 21:15 WS Twente H2 - WS Twente H3Twentebad
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
3 okt 18:30 VZ&PC H2 - De Rijn H2 12 - 5
3 okt 17:45 WWV Winterswijk H2 - ENC Arnhem (SG) H3 7 - 4
 
 
De Rijn H2
 
DWK H2
 
ENC Arnhem (..
 
EZC H2
 
Schuurman BZ..
 
VZ&PC H2
 
WS Twente H2
 
WS Twente H3
 
WWV Wintersw..
 
De Rijn H2 27/320/327/2??30/1??
DWK H210/4 ?13/324/430/127/2??
ENC Arnhem (SG) H3?17/4 ??24/4?27/2?
EZC H2??6/3 ?????
Schuurman BZC H414/3?10/430/1 ?17/4??
VZ&PC H212 - 5?23/1?6/3 ?10/4?
WS Twente H2??6/2??20/3 24/4?
WS Twente H36/26/3?23/1??? 20/3
WWV Winterswijk H224/423/17 - 410/46/227/313/3?