HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Katwijk H3 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Katwijk H3 - De Linge/PCG (SG) H2
zaterdag 23 januari 18:15
Aquamar Katwijk zh

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Linge/PCG (SG) H226
2Wiekslag H326
3ZPB H&L Productions H323
4Z&PC De Gouwe H213
5MNC Dordrecht H513
6AZC H523
7Aquadraat (SG) H123
8SCOMZeehondDuck (SG) H100
9De Lansingh H110
10Poseidon'56 H120
11Z&PC Rotterdam H220
12Katwijk H310
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
23 janKatwijk H318:15De Linge/PCG (SG) H2
30 janKatwijk H320:00De Lansingh H1
6 febPoseidon'56 H120:00Katwijk H3
13 febKatwijk H320:00Z&PC De Gouwe H2
6 maaAZC H518:05Katwijk H3

Uitslagen

10 oktDe Linge/PCG (SG) H217 - 0Katwijk H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Linge/PCG (SG) H22200630624
2Wiekslag H32200614122
3ZPB H&L Productions H32101321183
4Z&PC De Gouwe H2110031183
5MNC Dordrecht H511003981
6AZC H5210132223-1
7Aquadraat (SG) H1210131720-3
8SCOMZeehondDuck (SG) H100000000
9De Lansingh H11001056-1
10Poseidon'56 H1200201517-2
11Z&PC Rotterdam H2200201726-9
12Katwijk H310010017-17
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 jan 18:15 Katwijk H3 - De Linge/PCG (SG) H2Aquamar
23 jan 18:15 AZC H5 - Z&PC Rotterdam H2AquaRijn
23 jan 19:40 Z&PC De Gouwe H2 - MNC Dordrecht H5De Sniep
23 jan 20:00 De Lansingh H1 - SCOMZeehondDuck (SG) H1De Lansingh
23 jan 21:00 Poseidon'56 H1 - Wiekslag H3De Fakkel
23 jan 21:15 Aquadraat (SG) H1 - ZPB H&L Productions H3De Does
30 jan 17:35 Wiekslag H3 - Z&PC De Gouwe H2Sportcentrum Blokweer
30 jan 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - Aquadraat (SG) H1Zwemcentrum Rotterdam
30 jan 19:15 De Linge/PCG (SG) H2 - ZPB H&L Productions H3Berenschot
30 jan 20:00 Katwijk H3 - De Lansingh H1Aquamar
30 jan 21:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - Poseidon'56 H1De Rozenburcht
31 jan 16:20 MNC Dordrecht H5 - AZC H5Sportboulevard
6 feb 17:00 De Lansingh H1 - De Linge/PCG (SG) H2De Lansingh
6 feb 18:35 AZC H5 - Wiekslag H3AquaRijn
6 feb 20:00 Poseidon'56 H1 - Katwijk H3De Fakkel
6 feb 20:00 Aquadraat (SG) H1 - MNC Dordrecht H5De Does
7 feb 16:15 Z&PC De Gouwe H2 - SCOMZeehondDuck (SG) H1De Sniep
7 feb 21:00 ZPB H&L Productions H3 - Z&PC Rotterdam H2Inge de Bruijn Zwembad
13 feb 17:35 Wiekslag H3 - Aquadraat (SG) H1Sportcentrum Blokweer
13 feb 18:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - AZC H5De Rozenburcht
13 feb 19:15 De Linge/PCG (SG) H2 - Z&PC Rotterdam H2Caribabad
13 feb 19:15 MNC Dordrecht H5 - ZPB H&L Productions H3Sportboulevard
13 feb 19:30 De Lansingh H1 - Poseidon'56 H1De Lansingh
13 feb 20:00 Katwijk H3 - Z&PC De Gouwe H2Aquamar
6 maa 18:05 AZC H5 - Katwijk H3AquaRijn
6 maa 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - MNC Dordrecht H5Zwemcentrum Rotterdam
6 maa 19:10 Z&PC De Gouwe H2 - De Lansingh H1De Sniep
6 maa 19:15 Aquadraat (SG) H1 - SCOMZeehondDuck (SG) H1De Does
6 maa 19:15 Poseidon'56 H1 - De Linge/PCG (SG) H2De Fakkel
7 maa 20:35 ZPB H&L Productions H3 - Wiekslag H3Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 17:20 Wiekslag H3 - Z&PC Rotterdam H2Sportcentrum Blokweer
13 maa 18:10 Katwijk H3 - Aquadraat (SG) H1Aquamar
13 maa 19:15 Poseidon'56 H1 - Z&PC De Gouwe H2De Fakkel
13 maa 19:30 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - ZPB H&L Productions H3De Rozenburcht
13 maa 20:15 De Lansingh H1 - AZC H5De Lansingh
13 maa 20:25 De Linge/PCG (SG) H2 - MNC Dordrecht H5Berenschot
20 maa 18:00 Z&PC De Gouwe H2 - De Linge/PCG (SG) H2De Sniep
20 maa 18:15 AZC H5 - Poseidon'56 H1AquaRijn
20 maa 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - SCOMZeehondDuck (SG) H1Zwemcentrum Rotterdam
20 maa 20:30 ZPB H&L Productions H3 - Katwijk H3Inge de Bruijn Zwembad
20 maa 21:15 Aquadraat (SG) H1 - De Lansingh H1De Does
21 maa 18:30 MNC Dordrecht H5 - Wiekslag H3Sportboulevard
27 maa 13:40 ZPB H&L Productions H3 - De Lansingh H1Inge de Bruijn Zwembad
27 maa 18:20 Wiekslag H3 - De Linge/PCG (SG) H2Sportcentrum Blokweer
27 maa 18:30 AZC H5 - Z&PC De Gouwe H2AquaRijn
27 maa 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - Katwijk H3Zwemcentrum Rotterdam
27 maa 21:15 Aquadraat (SG) H1 - Poseidon'56 H1De Does
28 maa 15:30 MNC Dordrecht H5 - SCOMZeehondDuck (SG) H1Sportboulevard
10 apr 18:10 Katwijk H3 - Z&PC Rotterdam H2Aquamar
10 apr 19:00 De Linge/PCG (SG) H2 - Wiekslag H3Caribabad
10 apr 19:40 Z&PC De Gouwe H2 - AZC H5De Sniep
10 apr 20:00 Poseidon'56 H1 - Aquadraat (SG) H1De Fakkel
10 apr 20:15 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - MNC Dordrecht H5De Rozenburcht
10 apr 20:15 De Lansingh H1 - ZPB H&L Productions H3De Lansingh
17 apr 17:30 ZPB H&L Productions H3 - Poseidon'56 H1Inge de Bruijn Zwembad
17 apr 17:35 Wiekslag H3 - SCOMZeehondDuck (SG) H1Sportcentrum Blokweer
17 apr 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - De Lansingh H1Zwemcentrum Rotterdam
17 apr 19:15 De Linge/PCG (SG) H2 - AZC H5Berenschot
17 apr 20:00 Aquadraat (SG) H1 - Z&PC De Gouwe H2De Does
17 apr 20:00 MNC Dordrecht H5 - Katwijk H3Sportboulevard
24 apr 17:20 Katwijk H3 - Wiekslag H3Aquamar
24 apr 19:00 AZC H5 - Aquadraat (SG) H1AquaRijn
24 apr 19:10 Z&PC De Gouwe H2 - ZPB H&L Productions H3De Sniep
24 apr 19:15 Poseidon'56 H1 - Z&PC Rotterdam H2De Fakkel
24 apr 19:30 SCOMZeehondDuck (SG) H1 - De Linge/PCG (SG) H2De Rozenburcht
24 apr 20:00 De Lansingh H1 - MNC Dordrecht H5De Lansingh
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 20:05 De Linge/PCG (SG) H2 - Katwijk H3 17 - 0
10 okt 19:55 ZPB H&L Productions H3 - Aquadraat (SG) H1 7 - 11
10 okt 18:45 Z&PC Rotterdam H2 - AZC H5 9 - 15
10 okt 17:35 Wiekslag H3 - Poseidon'56 H1 8 - 7
3 okt 21:00 Poseidon'56 H1 - MNC Dordrecht H5 8 - 9
3 okt 20:45 De Lansingh H1 - Wiekslag H3 5 - 6
3 okt 19:00 Z&PC De Gouwe H2 - Z&PC Rotterdam H2 11 - 8
3 okt 18:20 AZC H5 - ZPB H&L Productions H3 7 - 14
26 sep 17:45 Aquadraat (SG) H1 - De Linge/PCG (SG) H2 6 - 13
 
 
Aquadraat (S..
 
AZC H5
 
De Lansingh ..
 
De Linge/PCG..
 
Katwijk H3
 
MNC Dordrech..
 
Poseidon'56 ..
 
SCOMZeehondD..
 
Wiekslag H3
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPB H&L Prod..
 
Aquadraat (SG) H1 ?20/36 - 13?6/227/36/3?17/4?23/1
AZC H524/4 ??6/3?20/3?6/227/323/17 - 14
De Lansingh H1?13/3 6/2?24/413/223/15 - 6??10/4
De Linge/PCG (SG) H2?17/4? 17 - 013/3??10/4?13/230/1
Katwijk H313/3?30/123/1 ???24/413/210/4?
MNC Dordrecht H5?31/1??17/4 ?28/321/3??13/2
Poseidon'56 H110/4??6/36/28 - 9 ?23/113/324/4?
SCOMZeehondDuck (SG) H1?13/2?24/4?10/430/1 ???13/3
Wiekslag H313/2??27/3??8 - 717/4 30/113/3?
Z&PC De Gouwe H2?10/46/320/3?23/1?7/2? 11 - 824/4
Z&PC Rotterdam H230/19 - 1517/4?27/36/3?20/3?? ?
ZPB H&L Productions H37 - 11?27/3?20/3?17/4?7/3?7/2