HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Kempvis H5 (Heren)

Volgende wedstrijd:
ZPV Barracuda H6 - De Kempvis H5
zaterdag 16 januari 19:00
Polderbad Nieuwerkerk ad ijssel

Stand 5e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1De Kempvis H513
2BZC H513
3ZPV Barracuda H623
4Wiekslag H600
5MNC Dordrecht H1000
6Zwemvereniging Westland H310
7ZPB H&L Productions H810
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
16 janZPV Barracuda H619:00De Kempvis H5
13 febZwemvereniging Westland H320:20De Kempvis H5
13 maaZPB H&L Productions H816:15De Kempvis H5
20 maaDe Kempvis H517:35BZC H5
17 aprDe Kempvis H517:00Wiekslag H6

Uitslagen

3 oktDe Kempvis H514 - 4ZPV Barracuda H6
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Kempvis H51100314410
2BZC H511003651
3ZPV Barracuda H62101316160
4Wiekslag H600000000
5MNC Dordrecht H1000000000
6Zwemvereniging Westland H31001056-1
7ZPB H&L Productions H810010212-10
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
16 jan 19:00 ZPV Barracuda H6 - De Kempvis H5Polderbad
16 jan 19:10 Zwemvereniging Westland H3 - BZC H5Zwembad Maesemunde
24 jan 19:50 ZPB H&L Productions H8 - ZPV Barracuda H6Inge de Bruijn Zwembad
30 jan 16:25 ZPB H&L Productions H8 - BZC H5Inge de Bruijn Zwembad
30 jan 19:10 Zwemvereniging Westland H3 - Wiekslag H6Zwembad Maesemunde
6 feb 15:30 MNC Dordrecht H10 - Zwemvereniging Westland H3Sportboulevard
6 feb 18:45 BZC H5 - ZPV Barracuda H6De Hofstee
13 feb 15:30 ZPB H&L Productions H8 - Wiekslag H6Inge de Bruijn Zwembad
13 feb 20:20 Zwemvereniging Westland H3 - De Kempvis H5Zwembad Maesemunde
6 maa 16:15 MNC Dordrecht H10 - ZPB H&L Productions H8Sportboulevard
6 maa 20:30 Wiekslag H6 - BZC H5Sportcentrum Blokweer
13 maa 16:15 ZPB H&L Productions H8 - De Kempvis H5Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 20:30 BZC H5 - MNC Dordrecht H10De Hofstee
20 maa 15:30 Wiekslag H6 - ZPV Barracuda H6Sportcentrum Blokweer
20 maa 17:35 De Kempvis H5 - BZC H5Rivièrabad
27 maa 17:45 MNC Dordrecht H10 - Wiekslag H6Sportboulevard
27 maa 18:55 Zwemvereniging Westland H3 - ZPV Barracuda H6Zwembad Maesemunde
10 apr 18:05 Wiekslag H6 - MNC Dordrecht H10Sportcentrum Blokweer
10 apr 18:15 ZPV Barracuda H6 - Zwemvereniging Westland H3Polderbad
17 apr 17:00 De Kempvis H5 - Wiekslag H6Rivièrabad
17 apr 19:45 ZPV Barracuda H6 - MNC Dordrecht H10Polderbad
24 apr 15:30 ZPB H&L Productions H8 - Zwemvereniging Westland H3Inge de Bruijn Zwembad
25 apr 16:15 MNC Dordrecht H10 - De Kempvis H5Sportboulevard
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 19:00 ZPV Barracuda H6 - ZPB H&L Productions H8 12 - 2
3 okt 18:00 BZC H5 - Zwemvereniging Westland H3 6 - 5
3 okt 16:15 De Kempvis H5 - ZPV Barracuda H6 14 - 4
 
 
BZC H5
 
De Kempvis H..
 
MNC Dordrech..
 
Wiekslag H6
 
ZPB H&L Prod..
 
ZPV Barracud..
 
Zwemverenigi..
 
BZC H5 ?13/3??6/26 - 5
De Kempvis H520/3 ?17/4?14 - 4?
MNC Dordrecht H10?25/4 27/36/3?6/2
Wiekslag H66/3?10/4 ?20/3?
ZPB H&L Productions H830/113/3?13/2 24/124/4
ZPV Barracuda H6?16/117/4?12 - 2 10/4
Zwemvereniging Westland H316/113/2?30/1?27/3