HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Kempvis H2 (Heren)

Volgende wedstrijd:
De Kempvis H2 - Waterpolo Residentie (SG) H1
zaterdag 30 januari 20:05
Rivièrabad Spijkenisse

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1ZVL-1886 Tetteroo H726
2BZ&PC H426
3De Vliet (SG) H126
4De Kempvis H234
5Z&PC Rotterdam H413
6Sassenheim H223
7ZPB H&L Productions H421
8MNC Dordrecht H600
9d'ELFT H310
10ZPS H120
11Waterpolo Residentie (SG) H110
12ZPV Barracuda H220
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 janDe Kempvis H220:05Waterpolo Residentie (SG) H1
6 febZVL-1886 Tetteroo H717:35De Kempvis H2
13 febDe Kempvis H217:45De Vliet (SG) H1
6 maaMNC Dordrecht H618:30De Kempvis H2
13 maaDe Kempvis H217:30ZPB H&L Productions H4

Uitslagen

10 oktDe Kempvis H28 - 5ZPV Barracuda H2
3 oktBZ&PC H49 - 5De Kempvis H2
26 sepZPB H&L Productions H46 - 6De Kempvis H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZVL-1886 Tetteroo H72200617125
2BZ&PC H42200616115
3De Vliet (SG) H12200620164
4De Kempvis H2311141920-1
5Z&PC Rotterdam H41100315510
6Sassenheim H22101318144
7ZPB H&L Productions H4201111417-3
8MNC Dordrecht H600000000
9d'ELFT H31001067-1
10ZPS H1200201317-4
11Waterpolo Residentie (SG) H110010511-6
12ZPV Barracuda H2200201023-13
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 jan 17:10 BZ&PC H4 - ZPV Barracuda H2De Kuil
30 jan 18:15 Rotterdam/Ragnar 4 - ZVL-1886 Tetteroo H7Sportfondsenbad Rdam-Noord
30 jan 18:15 d'ELFT H3 - ZPB H&L Productions H4Kerkpolder
30 jan 19:30 ZPS H1 - MNC Dordrecht H6De Hofstee
30 jan 19:55 Sassenheim H2 - De Vliet (SG) H1Wasbeek
30 jan 20:05 De Kempvis H2 - Waterpolo Residentie (SG) H1Rivièrabad
6 feb 16:15 MNC Dordrecht H6 - Sassenheim H2Sportboulevard
6 feb 17:35 ZVL-1886 Tetteroo H7 - De Kempvis H2De Zijl
6 feb 18:10 ZPV Barracuda H2 - d'ELFT H3Polderbad
6 feb 18:30 ZPB H&L Productions H4 - ZPS H1Inge de Bruijn Zwembad
6 feb 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 - BZ&PC H4Zuiderparkbad
6 feb 20:25 De Vliet (SG) H1 - Rotterdam/Ragnar 4Sportcentrum Forum Kwadraat
13 feb 17:00 d'ELFT H3 - ZPS H1Kerkpolder
13 feb 17:45 De Kempvis H2 - De Vliet (SG) H1Rivièrabad
13 feb 19:15 BZ&PC H4 - ZVL-1886 Tetteroo H7De Kuil
13 feb 19:45 ZPV Barracuda H2 - Waterpolo Residentie (SG) H1Polderbad
14 feb 16:50 Sassenheim H2 - ZPB H&L Productions H4Wasbeek
14 feb 20:30 Rotterdam/Ragnar 4 - MNC Dordrecht H6Sportfondsenbad Rdam-Noord
6 maa 18:30 MNC Dordrecht H6 - De Kempvis H2Sportboulevard
6 maa 18:35 ZVL-1886 Tetteroo H7 - ZPV Barracuda H2De Zijl
6 maa 19:35 ZPS H1 - Sassenheim H2De Hofstee
6 maa 19:40 De Vliet (SG) H1 - BZ&PC H4Sportcentrum Forum Kwadraat
6 maa 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 - d'ELFT H3Zuiderparkbad
7 maa 21:30 ZPB H&L Productions H4 - Rotterdam/Ragnar 4Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 16:45 d'ELFT H3 - Sassenheim H2Kerkpolder
13 maa 17:30 De Kempvis H2 - ZPB H&L Productions H4Rivièrabad
13 maa 18:20 BZ&PC H4 - MNC Dordrecht H6De Kuil
13 maa 19:00 ZPV Barracuda H2 - De Vliet (SG) H1Polderbad
13 maa 19:25 Rotterdam/Ragnar 4 - ZPS H1Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 maa 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 - ZVL-1886 Tetteroo H7Zuiderparkbad
20 maa 16:30 ZVL-1886 Tetteroo H7 - d'ELFT H3Vijf Meibad
20 maa 19:45 ZPS H1 - De Kempvis H2De Hofstee
20 maa 20:25 De Vliet (SG) H1 - Waterpolo Residentie (SG) H1Sportcentrum Forum Kwadraat
20 maa 21:30 ZPB H&L Productions H4 - BZ&PC H4Inge de Bruijn Zwembad
21 maa 17:45 MNC Dordrecht H6 - ZPV Barracuda H2Sportboulevard
21 maa 18:15 Sassenheim H2 - Rotterdam/Ragnar 4Wasbeek
27 maa 17:15 Rotterdam/Ragnar 4 - d'ELFT H3Sportfondsenbad Rdam-Noord
27 maa 19:30 ZPS H1 - BZ&PC H4De Hofstee
27 maa 20:45 Sassenheim H2 - De Kempvis H2Wasbeek
27 maa 21:10 De Vliet (SG) H1 - ZVL-1886 Tetteroo H7Sportcentrum Forum Kwadraat
28 maa 16:25 MNC Dordrecht H6 - Waterpolo Residentie (SG) H1Sportboulevard
28 maa 19:35 ZPB H&L Productions H4 - ZPV Barracuda H2Inge de Bruijn Zwembad
10 apr 14:45 d'ELFT H3 - Rotterdam/Ragnar 4Kerkpolder
10 apr 17:45 ZVL-1886 Tetteroo H7 - De Vliet (SG) H1De Zijl
10 apr 18:20 BZ&PC H4 - ZPS H1De Kuil
10 apr 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 - MNC Dordrecht H6Zuiderparkbad
10 apr 20:30 ZPV Barracuda H2 - ZPB H&L Productions H4Polderbad
10 apr 20:45 De Kempvis H2 - Sassenheim H2Rivièrabad
17 apr 19:15 MNC Dordrecht H6 - ZVL-1886 Tetteroo H7Sportboulevard
17 apr 19:25 d'ELFT H3 - De Vliet (SG) H1Kerkpolder
17 apr 19:35 ZPS H1 - ZPV Barracuda H2De Hofstee
17 apr 20:40 Sassenheim H2 - BZ&PC H4Wasbeek
17 apr 20:45 Rotterdam/Ragnar 4 - De Kempvis H2Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 apr 18:00 ZPB H&L Productions H4 - Waterpolo Residentie (SG) H1Inge de Bruijn Zwembad
24 apr 17:15 BZ&PC H4 - Rotterdam/Ragnar 4De Kuil
24 apr 18:10 ZPV Barracuda H2 - Sassenheim H2Polderbad
24 apr 18:40 ZVL-1886 Tetteroo H7 - ZPB H&L Productions H4De Zijl
24 apr 19:40 De Vliet (SG) H1 - MNC Dordrecht H6Sportcentrum Forum Kwadraat
24 apr 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 - ZPS H1Zuiderparkbad
24 apr 21:00 De Kempvis H2 - d'ELFT H3Rivièrabad
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 20:45 Sassenheim H2 - ZVL-1886 Tetteroo H7 7 - 9
10 okt 19:30 ZPS H1 - De Vliet (SG) H1 8 - 9
10 okt 18:20 De Kempvis H2 - ZPV Barracuda H2 8 - 5
10 okt 17:10 d'ELFT H3 - BZ&PC H4 6 - 7
3 okt 20:25 De Vliet (SG) H1 - ZPB H&L Productions H4 11 - 8
3 okt 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H1 - Sassenheim H2 5 - 11
3 okt 18:55 ZPV Barracuda H2 - Rotterdam/Ragnar 4 5 - 15
3 okt 14:55 BZ&PC H4 - De Kempvis H2 9 - 5
26 sep 21:05 ZPB H&L Productions H4 - De Kempvis H2 6 - 6
26 sep 20:20 ZVL-1886 Tetteroo H7 - ZPS H1 8 - 5
 
 
BZ&PC H4
 
De Kempvis H..
 
De Vliet (SG..
 
d'ELFT H3
 
MNC Dordrech..
 
Rotterdam/Ra..
 
Sassenheim H..
 
Waterpolo Re..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZPS H1
 
ZPV Barracud..
 
ZVL-1886 Tet..
 
BZ&PC H4 9 - 5??13/324/4???10/430/113/2
De Kempvis H2? 13/224/4??10/430/113/3?8 - 5?
De Vliet (SG) H16/3? ?24/46/2?20/311 - 8??27/3
d'ELFT H36 - 7?17/4 ?10/413/3?30/113/2??
MNC Dordrecht H6?6/3?? ?6/228/3??21/317/4
Rotterdam/Ragnar 4?17/4?27/314/2 ???13/3?30/1
Sassenheim H217/427/330/1??21/3 ?14/2??7 - 9
Waterpolo Residentie (SG) H16/2??6/310/4?5 - 11 ?24/4?13/3
ZPB H&L Productions H420/36 - 6???7/3?18/4 6/228/3?
ZPS H127/320/38 - 9?30/1?6/3?? 17/4?
ZPV Barracuda H2??13/36/2?5 - 1524/413/210/4? ?
ZVL-1886 Tetteroo H7?6/210/420/3????24/48 - 56/3