HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Kempvis H3 (Heren)

Volgende wedstrijd:
De Kempvis H3 - Katwijk H4
zaterdag 23 januari 18:25
Rivièrabad Spijkenisse

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1ZPB H&L Productions H526
2De Kempvis H326
3ZPV Barracuda H126
4WZC (SG) H313
5Katwijk H423
6ZVL-1886 Tetteroo H622
7ZVVS H311
8Z&PC Rotterdam H311
9Z&PC De Gouwe H320
10MNC Dordrecht H730
11De Reigers (SG) H320
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
23 janDe Kempvis H318:25Katwijk H4
30 janZ&PC Rotterdam H318:00De Kempvis H3
6 febDe Kempvis H317:35ZVVS H3
13 febZ&PC De Gouwe H318:10De Kempvis H3
6 maaDe Kempvis H316:50MNC Dordrecht H7

Uitslagen

10 oktKatwijk H45 - 6De Kempvis H3
3 oktDe Kempvis H313 - 1De Reigers (SG) H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPB H&L Productions H52200625817
2De Kempvis H32200619613
3ZPV Barracuda H12200619127
4WZC (SG) H3110031248
5Katwijk H4210131293
6ZVL-1886 Tetteroo H62020213130
7ZVVS H310101880
8Z&PC Rotterdam H310101550
9Z&PC De Gouwe H3200201019-9
10MNC Dordrecht H7300301327-14
11De Reigers (SG) H320020530-25
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 jan 15:55 ZPB H&L Productions H5 - De Reigers (SG) H3Inge de Bruijn Zwembad
23 jan 17:25 ZPV Barracuda H1 - MNC Dordrecht H7Polderbad
23 jan 18:05 WZC (SG) H3 - Z&PC De Gouwe H3De Veur
23 jan 18:25 De Kempvis H3 - Katwijk H4Rivièrabad
23 jan 18:30 ZVL-1886 Tetteroo H6 - ZVVS H3De Zijl
30 jan 17:20 ZPB H&L Productions H5 - ZPV Barracuda H1Inge de Bruijn Zwembad
30 jan 18:00 Z&PC Rotterdam H3 - De Kempvis H3Zwemcentrum Rotterdam
30 jan 18:30 MNC Dordrecht H7 - WZC (SG) H3Sportboulevard
30 jan 20:00 De Reigers (SG) H3 - Katwijk H4Overbosch
30 jan 21:30 Z&PC De Gouwe H3 - ZVL-1886 Tetteroo H6De Sniep
6 feb 17:35 De Kempvis H3 - ZVVS H3Rivièrabad
6 feb 18:20 Katwijk H4 - Z&PC Rotterdam H3Aquamar
6 feb 18:20 ZVL-1886 Tetteroo H6 - MNC Dordrecht H7De Zijl
6 feb 18:55 ZPV Barracuda H1 - De Reigers (SG) H3Polderbad
6 feb 21:30 WZC (SG) H3 - ZPB H&L Productions H5De Veur
13 feb 16:25 ZPB H&L Productions H5 - ZVL-1886 Tetteroo H6Inge de Bruijn Zwembad
13 feb 18:10 Z&PC De Gouwe H3 - De Kempvis H3De Sniep
13 feb 20:00 De Reigers (SG) H3 - Z&PC Rotterdam H3Overbosch
13 feb 20:20 ZVVS H3 - Katwijk H4De Kulk
13 feb 20:30 ZPV Barracuda H1 - WZC (SG) H3Polderbad
6 maa 16:50 De Kempvis H3 - MNC Dordrecht H7Rivièrabad
6 maa 18:00 Z&PC Rotterdam H3 - ZVVS H3Zwemcentrum Rotterdam
6 maa 19:20 ZVL-1886 Tetteroo H6 - ZPV Barracuda H1De Zijl
6 maa 20:45 WZC (SG) H3 - De Reigers (SG) H3De Veur
13 maa 17:10 ZPB H&L Productions H5 - De Kempvis H3Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 19:45 Z&PC De Gouwe H3 - Z&PC Rotterdam H3De Sniep
13 maa 20:00 WZC (SG) H3 - ZVL-1886 Tetteroo H6De Veur
13 maa 20:45 De Reigers (SG) H3 - ZVVS H3Overbosch
20 maa 15:45 ZVL-1886 Tetteroo H6 - De Reigers (SG) H3Vijf Meibad
20 maa 18:00 Z&PC Rotterdam H3 - MNC Dordrecht H7Zwemcentrum Rotterdam
20 maa 18:10 ZVVS H3 - Z&PC De Gouwe H3De Kulk
20 maa 19:05 De Kempvis H3 - ZPV Barracuda H1Rivièrabad
20 maa 19:15 Katwijk H4 - ZPB H&L Productions H5Aquamar
27 maa 18:00 Z&PC Rotterdam H3 - ZPB H&L Productions H5Zwemcentrum Rotterdam
27 maa 19:05 De Kempvis H3 - WZC (SG) H3Rivièrabad
27 maa 19:15 Katwijk H4 - ZPV Barracuda H1Aquamar
27 maa 19:50 ZVVS H3 - MNC Dordrecht H7De Kulk
28 maa 17:00 Z&PC De Gouwe H3 - De Reigers (SG) H3De Sniep
10 apr 15:30 MNC Dordrecht H7 - ZVVS H3Sportboulevard
10 apr 16:00 ZPB H&L Productions H5 - Z&PC Rotterdam H3Inge de Bruijn Zwembad
10 apr 17:00 WZC (SG) H3 - De Kempvis H3De Veur
10 apr 19:45 ZPV Barracuda H1 - Katwijk H4Polderbad
10 apr 20:00 De Reigers (SG) H3 - Z&PC De Gouwe H3Overbosch
17 apr 17:45 De Kempvis H3 - ZVL-1886 Tetteroo H6Rivièrabad
17 apr 17:55 ZVVS H3 - ZPB H&L Productions H5De Kulk
17 apr 18:00 Z&PC Rotterdam H3 - ZPV Barracuda H1Zwemcentrum Rotterdam
17 apr 20:00 Katwijk H4 - WZC (SG) H3Aquamar
17 apr 20:50 Z&PC De Gouwe H3 - MNC Dordrecht H7De Sniep
24 apr 17:40 ZPB H&L Productions H5 - Z&PC De Gouwe H3Inge de Bruijn Zwembad
24 apr 18:55 ZPV Barracuda H1 - ZVVS H3Polderbad
24 apr 19:25 ZVL-1886 Tetteroo H6 - Katwijk H4De Zijl
24 apr 20:40 WZC (SG) H3 - Z&PC Rotterdam H3De Veur
25 apr 17:00 MNC Dordrecht H7 - De Reigers (SG) H3Sportboulevard
Filter: Mijn team
 
 
De Kempvis H..
 
De Reigers (..
 
Katwijk H4
 
MNC Dordrech..
 
WZC (SG) H3
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZPV Barracud..
 
ZVL-1886 Tet..
 
ZVVS H3
 
De Kempvis H3 13 - 123/16/327/3???20/317/46/2
De Reigers (SG) H3? 30/1??10/413/24 - 17??13/3
Katwijk H45 - 6? ?17/4?6/220/327/3??
MNC Dordrecht H7?25/43 - 7 30/1???6 - 12?10/4
WZC (SG) H310/46/3?? 23/124/46/2?13/3?
Z&PC De Gouwe H313/228/3?17/44 - 12 13/3??30/1?
Z&PC Rotterdam H330/1??20/3?? 27/317/4?6/3
ZPB H&L Productions H513/323/1?8 - 4?24/410/4 30/113/2?
ZPV Barracuda H1?6/210/423/113/27 - 6?? ?24/4
ZVL-1886 Tetteroo H6?20/324/46/2??5 - 5?6/3 23/1
ZVVS H3??13/227/3?20/3?17/4?8 - 8