HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

WIDEX GZC DONK GZC DONK EG*1 (Gemengd-E <11)

Volgende wedstrijd:

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1ZPB H&L Productions EG126
2ZVL-1886 Tetteroo EG126
3MNC Dordrecht EG123
4ZPB H&L Productions EG223
5BZ&PC EG123
6Zwemvereniging Westland EG123
7WIDEX GZC DONK EG133
8SVH EG110
9Z&PC Rotterdam EG120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
31 janGZC DONK EG*115:15ZPB H&L Productions EG2
7 febZPB H&L Productions EG117:30GZC DONK EG*1
6 maaSVH EG116:20GZC DONK EG*1
27 maaMNC Dordrecht EG114:00GZC DONK EG*1
10 aprGZC DONK EG*115:15MNC Dordrecht EG1

Uitslagen

11 oktGZC DONK EG*110 - 4Z&PC Rotterdam EG1
3 oktGZC DONK EG*14 - 13ZPB H&L Productions EG1
26 sepBZ&PC EG113 - 6GZC DONK EG*1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPB H&L Productions EG12200619910
2ZVL-1886 Tetteroo EG1220061486
3MNC Dordrecht EG1210131578
4ZPB H&L Productions EG2210131117-6
5BZ&PC EG12101318162
6Zwemvereniging Westland EG12101315132
7WIDEX GZC DONK EG1310232030-10
8SVH EG11001034-1
9Z&PC Rotterdam EG120020718-11
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 jan 14:05 BZ&PC EG1 - Z&PC Rotterdam EG1De Kuil
30 jan 17:00 Zwemvereniging Westland EG1 - ZPB H&L Productions EG1Zwembad Maesemunde
31 jan 15:15 GZC DONK EG*1 - ZPB H&L Productions EG2Groenhovenbad
6 feb 13:15 SVH EG1 - MNC Dordrecht EG1Sportcentrum de Wilgenring
6 feb 14:15 Z&PC Rotterdam EG1 - ZVL-1886 Tetteroo EG1Sportfondsenbad Rdam-Noord
7 feb 16:10 ZPB H&L Productions EG2 - BZ&PC EG1Inge de Bruijn Zwembad
7 feb 17:30 ZPB H&L Productions EG1 - GZC DONK EG*1Inge de Bruijn Zwembad
13 feb 16:10 BZ&PC EG1 - ZPB H&L Productions EG1De Kuil
13 feb 16:40 Zwemvereniging Westland EG1 - SVH EG1Zwembad Maesemunde
13 feb 17:40 Z&PC Rotterdam EG1 - ZPB H&L Productions EG2Sportfondsenbad Rdam-Noord
6 maa 16:20 SVH EG1 - GZC DONK EG*1Sportcentrum de Wilgenring
6 maa 17:15 ZPB H&L Productions EG2 - ZVL-1886 Tetteroo EG1Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 16:05 ZPB H&L Productions EG1 - Z&PC Rotterdam EG1Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 12:45 ZPB H&L Productions EG2 - ZPB H&L Productions EG1Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 13:30 BZ&PC EG1 - SVH EG1De Kuil
13 maa 14:15 ZVL-1886 Tetteroo EG1 - MNC Dordrecht EG1Vijf Meibad
20 maa 13:15 SVH EG1 - Z&PC Rotterdam EG1Sportcentrum de Wilgenring
21 maa 14:00 MNC Dordrecht EG1 - Zwemvereniging Westland EG1Sportboulevard
21 maa 16:15 ZPB H&L Productions EG1 - ZVL-1886 Tetteroo EG1Inge de Bruijn Zwembad
27 maa 13:20 SVH EG1 - ZPB H&L Productions EG2Sportcentrum de Wilgenring
27 maa 14:00 MNC Dordrecht EG1 - GZC DONK EG*1Sportboulevard
27 maa 16:00 Zwemvereniging Westland EG1 - ZVL-1886 Tetteroo EG1Zwembad Maesemunde
10 apr 12:45 ZPB H&L Productions EG2 - SVH EG1Inge de Bruijn Zwembad
10 apr 15:15 GZC DONK EG*1 - MNC Dordrecht EG1Groenhovenbad
10 apr 16:15 ZVL-1886 Tetteroo EG1 - Zwemvereniging Westland EG1De Zijl
17 apr 14:00 MNC Dordrecht EG1 - BZ&PC EG1Sportboulevard
17 apr 15:55 Zwemvereniging Westland EG1 - GZC DONK EG*1Zwembad Maesemunde
17 apr 16:15 SVH EG1 - ZPB H&L Productions EG1Sportcentrum de Wilgenring
24 apr 14:05 BZ&PC EG1 - Zwemvereniging Westland EG1De Kuil
24 apr 14:55 Z&PC Rotterdam EG1 - MNC Dordrecht EG1Sportfondsenbad Rdam-Noord
24 apr 16:45 GZC DONK EG*1 - ZVL-1886 Tetteroo EG1Groenhovenbad
 
 
BZ&PC EG1
 
GZC DONK EG*..
 
MNC Dordrech..
 
SVH EG1
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZVL-1886 Tet..
 
Zwemverenigi..
 
BZ&PC EG1 13 - 6?13/330/113/2?5 - 1024/4
GZC DONK EG*1? 10/4?10 - 44 - 1331/124/4?
MNC Dordrecht EG117/427/3 ??5 - 6??21/3
SVH EG1?6/36/2 20/317/427/3??
Z&PC Rotterdam EG1??24/4? ?13/26/23 - 8
ZPB H&L Productions EG1?7/2??7/3 ?21/3?
ZPB H&L Productions EG27/2?1 - 1010/4?13/3 6/3?
ZVL-1886 Tetteroo EG1??13/34 - 3??? 10/4
Zwemvereniging Westland EG1?17/4?13/2?30/17 - 1027/3