HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Kempvis Da2 (Dames)

Volgende wedstrijd:
De Kempvis Da2 - MNC Dordrecht Da2
zaterdag 30 januari 18:15
Rivièrabad Spijkenisse

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Aquadraat (SG) Da226
2ZPS Da113
3MNC Dordrecht Da213
4De Kempvis Da213
5d'ELFT Da223
6ZVVS Da423
7ZVL-1886 Tetteroo Da623
8Wave Da123
9Poseidon'56 Da100
10Z&PC Rotterdam Da310
11ZPV Barracuda Da120
12Katwijk Da320
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 janDe Kempvis Da218:15MNC Dordrecht Da2
6 febZVL-1886 Tetteroo Da616:05De Kempvis Da2
13 febDe Kempvis Da217:00Aquadraat (SG) Da2
6 maaKatwijk Da316:55De Kempvis Da2
13 maaDe Kempvis Da216:45ZPS Da1

Uitslagen

3 oktd'ELFT Da210 - 11De Kempvis Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aquadraat (SG) Da22200621714
2ZPS Da111003734
3MNC Dordrecht Da211003972
4De Kempvis Da21100311101
5d'ELFT Da22101316124
6ZVVS Da421013981
7ZVL-1886 Tetteroo Da62101389-1
8Wave Da121013913-4
9Poseidon'56 Da100000000
10Z&PC Rotterdam Da31001079-2
11ZPV Barracuda Da120020817-9
12Katwijk Da320020616-10
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 jan 15:15 Z&PC Rotterdam Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da6Sportfondsenbad Rdam-Noord
30 jan 18:00 ZPS Da1 - Aquadraat (SG) Da2De Hofstee
30 jan 18:15 De Kempvis Da2 - MNC Dordrecht Da2Rivièrabad
30 jan 19:30 ZPV Barracuda Da1 - Katwijk Da3Polderbad
31 jan 15:15 ZVVS Da4 - Poseidon'56 Da1De Kulk
6 feb 15:55 Katwijk Da3 - ZPS Da1Aquamar
6 feb 16:05 ZVL-1886 Tetteroo Da6 - De Kempvis Da2De Zijl
6 feb 16:15 Aquadraat (SG) Da2 - Z&PC Rotterdam Da3De Does
6 feb 17:00 MNC Dordrecht Da2 - ZVVS Da4Sportboulevard
6 feb 19:10 d'ELFT Da2 - ZPV Barracuda Da1Kerkpolder
6 feb 21:15 Poseidon'56 Da1 - Wave Da1De Fakkel
13 feb 17:00 De Kempvis Da2 - Aquadraat (SG) Da2Rivièrabad
13 feb 17:15 ZVVS Da4 - ZVL-1886 Tetteroo Da6De Kulk
13 feb 18:15 ZPV Barracuda Da1 - ZPS Da1Polderbad
13 feb 19:05 Z&PC Rotterdam Da3 - Katwijk Da3Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 feb 19:30 d'ELFT Da2 - Poseidon'56 Da1Kerkpolder
13 feb 20:20 Wave Da1 - MNC Dordrecht Da2Kerkpolder
6 maa 15:30 Aquadraat (SG) Da2 - ZVVS Da4De Does
6 maa 16:50 ZVL-1886 Tetteroo Da6 - Wave Da1Vijf Meibad
6 maa 16:55 Katwijk Da3 - De Kempvis Da2Aquamar
6 maa 17:45 MNC Dordrecht Da2 - d'ELFT Da2Sportboulevard
6 maa 18:05 ZPS Da1 - Z&PC Rotterdam Da3De Hofstee
6 maa 20:30 Poseidon'56 Da1 - ZPV Barracuda Da1De Fakkel
13 maa 16:00 d'ELFT Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da6Kerkpolder
13 maa 16:45 De Kempvis Da2 - ZPS Da1Rivièrabad
13 maa 17:25 ZVVS Da4 - Katwijk Da3De Kulk
13 maa 17:30 ZPV Barracuda Da1 - Z&PC Rotterdam Da3Polderbad
13 maa 20:30 Poseidon'56 Da1 - MNC Dordrecht Da2De Fakkel
13 maa 20:40 Wave Da1 - Aquadraat (SG) Da2Kerkpolder
19 maa 20:30 Aquadraat (SG) Da2 - d'ELFT Da2De Does
20 maa 16:05 Katwijk Da3 - Wave Da1Aquamar
20 maa 16:15 Z&PC Rotterdam Da3 - De Kempvis Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
20 maa 18:15 ZPS Da1 - ZVVS Da4De Hofstee
20 maa 18:50 ZVL-1886 Tetteroo Da6 - Poseidon'56 Da1De Zijl
21 maa 17:00 MNC Dordrecht Da2 - ZPV Barracuda Da1Sportboulevard
27 maa 15:45 Z&PC Rotterdam Da3 - ZVVS Da4Sportfondsenbad Rdam-Noord
27 maa 16:10 ZVL-1886 Tetteroo Da6 - MNC Dordrecht Da2De Zijl
27 maa 16:50 De Kempvis Da2 - ZPV Barracuda Da1Rivièrabad
27 maa 17:45 Katwijk Da3 - d'ELFT Da2Aquamar
27 maa 18:00 ZPS Da1 - Wave Da1De Hofstee
27 maa 19:45 Aquadraat (SG) Da2 - Poseidon'56 Da1De Does
10 apr 16:15 MNC Dordrecht Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da6Sportboulevard
10 apr 16:25 d'ELFT Da2 - Katwijk Da3Kerkpolder
10 apr 16:45 ZPV Barracuda Da1 - De Kempvis Da2Polderbad
10 apr 17:40 ZVVS Da4 - Z&PC Rotterdam Da3De Kulk
10 apr 19:00 Poseidon'56 Da1 - Aquadraat (SG) Da2De Fakkel
10 apr 21:25 Wave Da1 - ZPS Da1Kerkpolder
17 apr 16:15 De Kempvis Da2 - ZVVS Da4Rivièrabad
17 apr 16:15 Aquadraat (SG) Da2 - MNC Dordrecht Da2De Does
17 apr 18:05 ZPS Da1 - d'ELFT Da2De Hofstee
17 apr 18:15 ZPV Barracuda Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da6Polderbad
17 apr 18:30 Katwijk Da3 - Poseidon'56 Da1Aquamar
17 apr 19:15 Z&PC Rotterdam Da3 - Wave Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
24 apr 17:30 d'ELFT Da2 - Z&PC Rotterdam Da3Kerkpolder
24 apr 18:00 MNC Dordrecht Da2 - Katwijk Da3Sportboulevard
24 apr 18:15 Poseidon'56 Da1 - ZPS Da1De Fakkel
24 apr 18:30 ZVVS Da4 - ZPV Barracuda Da1De Kulk
24 apr 20:15 ZVL-1886 Tetteroo Da6 - Aquadraat (SG) Da2De Zijl
24 apr 20:45 Wave Da1 - De Kempvis Da2Kerkpolder
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 18:15 ZPV Barracuda Da1 - Wave Da1 5 - 7
10 okt 18:00 ZPS Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da6 7 - 3
10 okt 17:45 Z&PC Rotterdam Da3 - MNC Dordrecht Da2 7 - 9
10 okt 16:50 Katwijk Da3 - Aquadraat (SG) Da2 4 - 11
10 okt 14:45 ZVVS Da4 - d'ELFT Da2 1 - 6
3 okt 19:30 d'ELFT Da2 - De Kempvis Da2 10 - 11
3 okt 12:40 Wave Da1 - ZVVS Da4 2 - 8
26 sep 16:15 Aquadraat (SG) Da2 - ZPV Barracuda Da1 10 - 3
26 sep 15:45 ZVL-1886 Tetteroo Da6 - Katwijk Da3 5 - 2
 
 
Aquadraat (S..
 
De Kempvis D..
 
d'ELFT Da2
 
Katwijk Da3
 
MNC Dordrech..
 
Poseidon'56 ..
 
Wave Da1
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPS Da1
 
ZPV Barracud..
 
ZVL-1886 Tet..
 
ZVVS Da4
 
Aquadraat (SG) Da2 ?19/3?17/427/3?6/2?10 - 3?6/3
De Kempvis Da213/2 ??30/1???13/327/3?17/4
d'ELFT Da2?10 - 11 10/4?13/2?24/4?6/213/3?
Katwijk Da34 - 116/327/3 ?17/420/3?6/2???
MNC Dordrecht Da2??6/324/4 ????21/310/46/2
Poseidon'56 Da110/4???13/3 6/2?24/46/3??
Wave Da113/324/4??13/2? ?10/4??2 - 8
Z&PC Rotterdam Da3?20/3?13/27 - 9?17/4 ??30/127/3
ZPS Da130/1?17/4???27/36/3 ?7 - 320/3
ZPV Barracuda Da1?10/4?30/1??5 - 713/313/2 17/4?
ZVL-1886 Tetteroo Da624/46/2?5 - 227/320/36/3??? ?
ZVVS Da4??1 - 613/3?31/1?10/4?24/413/2