HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)

Volgende wedstrijd:
WZC DG*2 - De Kempvis DG2
zaterdag 30 januari 16:30
De Veur Zoetermeer

Stand 2e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1WZC (SG) DG226
2Zwemvereniging Westland DG113
3MNC Dordrecht DG213
4De Kempvis DG213
5d'ELFT DG123
6ZVVS DG200
7Z&PC Rotterdam DG210
8ZPB H&L Productions DG 420
9Wiekslag DG220
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 janWZC DG*216:30De Kempvis DG2
6 febDe Kempvis DG215:20MNC Dordrecht DG2
13 febZwemvereniging Westland DG117:20De Kempvis DG2
13 maaZVVS DG*215:55De Kempvis DG2
20 maaDe Kempvis DG215:20Z&PC Rotterdam DG2

Uitslagen

10 oktZPB H&L Productions DG44 - 20De Kempvis DG2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1WZC (SG) DG22200628919
2Zwemvereniging Westland DG11100326323
3MNC Dordrecht DG21100323122
4De Kempvis DG21100320416
5d'ELFT DG121013251510
6ZVVS DG200000000
7Z&PC Rotterdam DG210010326-23
8ZPB H&L Productions DG 420020638-32
9Wiekslag DG220020338-35
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 jan 15:30 MNC Dordrecht DG2 - d'ELFT DG1Sportboulevard
30 jan 16:30 WZC DG*2 - De Kempvis DG2De Veur
30 jan 17:40 Zwemvereniging Westland DG1 - Wiekslag DG2Zwembad Maesemunde
31 jan 13:45 ZVVS DG*2 - Z&PC Rotterdam DG2De Kulk
6 feb 09:00 ZPB H&L Productions DG4 - WZC DG*2Inge de Bruijn Zwembad
6 feb 14:40 d'ELFT DG1 - Zwemvereniging Westland DG1Kerkpolder
6 feb 15:20 De Kempvis DG2 - MNC Dordrecht DG2Rivièrabad
13 feb 16:30 ZVVS DG*2 - Wiekslag DG2De Kulk
13 feb 17:00 MNC Dordrecht DG2 - ZPB H&L Productions DG4Sportboulevard
13 feb 17:20 Zwemvereniging Westland DG1 - De Kempvis DG2Zwembad Maesemunde
6 maa 14:45 WZC DG*2 - MNC Dordrecht DG2De Veur
6 maa 15:40 d'ELFT DG1 - ZVVS DG*2Kerkpolder
6 maa 16:00 Wiekslag DG2 - Z&PC Rotterdam DG2Sportcentrum Blokweer
7 maa 19:00 ZPB H&L Productions DG4 - Zwemvereniging Westland DG1Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 14:55 Z&PC Rotterdam DG2 - d'ELFT DG1Sportfondsenbad Rdam-Noord
13 maa 15:55 ZVVS DG*2 - De Kempvis DG2De Kulk
13 maa 17:40 Zwemvereniging Westland DG1 - WZC DG*2Zwembad Maesemunde
20 maa 13:40 ZPB H&L Productions DG4 - ZVVS DG*2Inge de Bruijn Zwembad
20 maa 15:20 De Kempvis DG2 - Z&PC Rotterdam DG2Rivièrabad
21 maa 14:45 MNC Dordrecht DG2 - Zwemvereniging Westland DG1Sportboulevard
27 maa 15:40 d'ELFT DG1 - Wiekslag DG2Kerkpolder
27 maa 17:15 WZC DG*2 - ZVVS DG*2De Veur
28 maa 16:15 ZPB H&L Productions DG4 - Z&PC Rotterdam DG2Inge de Bruijn Zwembad
10 apr 14:55 Z&PC Rotterdam DG2 - ZPB H&L Productions DG4Sportfondsenbad Rdam-Noord
10 apr 15:25 ZVVS DG*2 - WZC DG*2De Kulk
10 apr 15:50 Wiekslag DG2 - d'ELFT DG1Sportcentrum Blokweer
17 apr 14:00 De Kempvis DG2 - Wiekslag DG2Rivièrabad
17 apr 16:15 MNC Dordrecht DG2 - ZVVS DG*2Sportboulevard
17 apr 18:20 WZC DG*2 - Z&PC Rotterdam DG2De Veur
24 apr 12:45 ZPB H&L Productions DG4 - Wiekslag DG2Inge de Bruijn Zwembad
24 apr 15:15 d'ELFT DG1 - De Kempvis DG2Kerkpolder
24 apr 15:35 Z&PC Rotterdam DG2 - MNC Dordrecht DG2Sportfondsenbad Rdam-Noord
24 apr 16:15 ZVVS DG*2 - Zwemvereniging Westland DG1De Kulk
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 14:45 MNC Dordrecht DG2 - Wiekslag DG2 23 - 1
10 okt 17:45 WZC DG*2 - d'ELFT DG1 13 - 7
10 okt 12:45 ZPB H&L Productions DG4 - De Kempvis DG2 4 - 20
3 okt 16:00 Wiekslag DG2 - WZC DG*2 2 - 15
3 okt 15:45 d'ELFT DG1 - ZPB H&L Productions DG4 18 - 2
3 okt 15:20 Z&PC Rotterdam DG2 - Zwemvereniging Westland DG1 3 - 26
 
 
De Kempvis D..
 
d'ELFT DG1
 
MNC Dordrech..
 
Wiekslag DG2
 
WZC DG*2
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZVVS DG*2
 
Zwemverenigi..
 
De Kempvis DG2 ?6/217/4?20/3???
d'ELFT DG124/4 ?27/3??18 - 26/36/2
MNC Dordrecht DG2?30/1 23 - 1??13/217/421/3
Wiekslag DG2?10/4? 2 - 156/3???
WZC DG*230/113 - 76/3? 17/4?27/3?
Z&PC Rotterdam DG2?13/324/4?? 10/4?3 - 26
ZPB H&L Productions DG 44 - 20??24/46/228/3 20/37/3
ZVVS DG*213/3??13/210/431/1? 24/4
Zwemvereniging Westland DG113/2??30/113/3???