HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

DZT'62 H4 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Gorgo H1 - DZT'62 H4
zaterdag 30 januari 18:00
De Beemd Veghel

Stand 3e klasse C

  Team Gespeeld Punten
1Argo H226
2SWNZ (SG) H326
3Thalassa H213
4Gorgo H113
5DBD H423
6Gorgo H220
7DZT'62 H420
8AquAmigos H520
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 janGorgo H118:00DZT'62 H4
7 febDZT'62 H418:00SWNZ (SG) H3
28 febDZT'62 H419:15Argo H2
6 maaAquAmigos H518:30DZT'62 H4
14 maaDZT'62 H418:20Gorgo H2

Uitslagen

11 oktDZT'62 H44 - 11Thalassa H2
3 oktDBD H413 - 12DZT'62 H4
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Argo H222006221012
2SWNZ (SG) H32200617143
3Thalassa H2110031147
4Gorgo H111003853
5DBD H4210132021-1
6Gorgo H2200201113-2
7DZT'62 H4200201624-8
8AquAmigos H5200201125-14
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 jan 18:15 AquAmigos H5 - Gorgo H1Zwembad Olympia
23 jan 19:00 Argo H2 - Gorgo H2Zwembad Molenheide
23 jan 19:30 DBD H4 - SWNZ (SG) H3ZIB Zwemcentrum Best BV
30 jan 17:00 DBD H4 - Argo H2ZIB Zwemcentrum Best BV
30 jan 18:00 Gorgo H1 - DZT'62 H4De Beemd
30 jan 20:00 AquAmigos H5 - Gorgo H2Zwembad Olympia
31 jan 17:20 SWNZ (SG) H3 - Thalassa H2Zwembad Molenheide
6 feb 18:30 Thalassa H2 - Argo H2Recreatiebad De Wissen
6 feb 19:20 DBD H4 - AquAmigos H5ZIB Zwemcentrum Best BV
7 feb 18:00 DZT'62 H4 - SWNZ (SG) H3Zwembad De Wiemel
27 feb 18:00 Gorgo H1 - SWNZ (SG) H3De Beemd
27 feb 18:45 Gorgo H2 - DBD H4De Beemd
27 feb 21:55 AquAmigos H5 - Thalassa H2Zwembad Olympia
28 feb 18:15 SWNZ (SG) H3 - Gorgo H2Zwembad Molenheide
28 feb 19:15 DZT'62 H4 - Argo H2Zwembad De Wiemel
6 maa 17:45 Thalassa H2 - Gorgo H2Recreatiebad De Wissen
6 maa 18:05 DBD H4 - Gorgo H1ZIB Zwemcentrum Best BV
6 maa 18:30 AquAmigos H5 - DZT'62 H4Zwembad Olympia
7 maa 19:00 SWNZ (SG) H3 - Argo H2Zwembad Molenheide
13 maa 18:30 DBD H4 - Thalassa H2ZIB Zwemcentrum Best BV
13 maa 19:55 AquAmigos H5 - SWNZ (SG) H3Zwembad Olympia
14 maa 16:15 Argo H2 - Gorgo H1Zwembad Molenheide
14 maa 18:20 DZT'62 H4 - Gorgo H2Zwembad De Wiemel
20 maa 16:45 DBD H4 - AquAmigos H5ZIB Zwemcentrum Best BV
20 maa 18:45 Gorgo H2 - Gorgo H1De Beemd
20 maa 19:45 Argo H2 - Thalassa H2Zwembad Molenheide
21 maa 16:45 DZT'62 H4 - SWNZ (SG) H3Zwembad De Wiemel
27 maa 17:00 Thalassa H2 - DZT'62 H4Recreatiebad De Wissen
27 maa 18:00 Gorgo H1 - AquAmigos H5De Beemd
27 maa 18:45 Gorgo H2 - Argo H2De Beemd
27 maa 19:15 DBD H4 - SWNZ (SG) H3ZIB Zwemcentrum Best BV
10 apr 18:00 Gorgo H1 - Thalassa H2De Beemd
10 apr 19:45 AquAmigos H5 - Argo H2Zwembad Olympia
11 apr 18:05 DZT'62 H4 - DBD H4Zwembad De Wiemel
17 apr 17:45 Thalassa H2 - Gorgo H2Recreatiebad De Wissen
17 apr 18:45 Gorgo H1 - DBD H4De Beemd
18 apr 19:45 SWNZ (SG) H3 - Argo H2Zwembad Molenheide
18 apr 19:45 DZT'62 H4 - AquAmigos H5Zwembad De Wiemel
24 apr 18:00 Gorgo H2 - Gorgo H1De Beemd
24 apr 18:15 Argo H2 - AquAmigos H5Zwembad Molenheide
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 16:30 SWNZ (SG) H3 - DBD H4 9 - 7
11 okt 15:00 DZT'62 H4 - Thalassa H2 4 - 11
10 okt 19:30 Gorgo H2 - Argo H2 4 - 5
10 okt 18:00 Gorgo H1 - AquAmigos H5 8 - 5
3 okt 19:00 Argo H2 - AquAmigos H5 17 - 6
3 okt 18:45 Gorgo H2 - SWNZ (SG) H3 7 - 8
3 okt 18:05 DBD H4 - DZT'62 H4 13 - 12
 
 
AquAmigos H5
 
Argo H2
 
DBD H4
 
DZT'62 H4
 
Gorgo H1
 
Gorgo H2
 
SWNZ (SG) H3
 
Thalassa H2
 
AquAmigos H5 10/4?6/323/130/113/327/2
Argo H217 - 6 ??14/323/1?20/3
DBD H46/230/1 13 - 126/3?23/113/3
DZT'62 H418/428/211/4 ?14/37/24 - 11
Gorgo H18 - 5?17/430/1 ?27/210/4
Gorgo H2?4 - 527/2?20/3 7 - 8?
SWNZ (SG) H3?7/39 - 7??28/2 31/1
Thalassa H2?6/2?27/3?6/3?