HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Warande Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
De Warande Da1 - Hellas-Glana Da1
zaterdag 23 januari 16:20
De Warande Oosterhout nb

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Lutra Da126
2Hellas-Glana Da126
3SWNZ (SG) Da126
4De Treffers Da113
5De Warande Da123
6HZPC Da123
7Nayade Da110
8TRB-RES Da110
9SBC2000 Da120
10ZPC De Zeeuwse Kust Da120
11PSV Da310
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
23 janDe Warande Da116:20Hellas-Glana Da1
30 janHZPC Da118:45De Warande Da1
6 febDe Warande Da119:15Lutra Da1
27 febSBC2000 Da116:00De Warande Da1
6 maaDe Warande Da115:30PSV Da3

Uitslagen

10 oktHellas-Glana Da113 - 4De Warande Da1
3 oktDe Warande Da111 - 7Nayade Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Lutra Da12200622616
2Hellas-Glana Da122006291613
3SWNZ (SG) Da12200618117
4De Treffers Da111003743
5De Warande Da1210131520-5
6HZPC Da121013917-8
7Nayade Da110010711-4
8TRB-RES Da11001026-4
9SBC2000 Da1200201723-6
10ZPC De Zeeuwse Kust Da1200201319-6
11PSV Da310010410-6
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 jan 16:20 De Warande Da1 - Hellas-Glana Da1De Warande
23 jan 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - SWNZ (SG) Da1Vrijburgbad Vlissingen
23 jan 18:30 Lutra Da1 - PSV Da3Recreatiebad De Wissen
23 jan 19:15 SBC2000 Da1 - HZPC Da1Zwembad de Wisselaar
24 jan 18:00 TRB-RES Da1 - Nayade Da1Drieburcht
30 jan 17:15 Hellas-Glana Da1 - TRB-RES Da1Combibad De Nieuwe Hateboer
30 jan 18:30 Lutra Da1 - SBC2000 Da1Recreatiebad De Wissen
30 jan 18:45 HZPC Da1 - De Warande Da1Zwembad De Berkel
30 jan 19:05 Nayade Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1Sportcentrum voor studenten
30 jan 19:55 PSV Da3 - De Treffers Da1De Tongelreep
6 feb 15:00 SBC2000 Da1 - PSV Da3Zwembad de Wisselaar
6 feb 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - Hellas-Glana Da1Vrijburgbad Vlissingen
6 feb 19:15 De Warande Da1 - Lutra Da1De Warande
6 feb 19:15 TRB-RES Da1 - HZPC Da1Drieburcht
6 feb 20:30 De Treffers Da1 - SWNZ (SG) Da1Combibad Kwekkelstijn
27 feb 16:00 SBC2000 Da1 - De Warande Da1Zwembad de Wisselaar
27 feb 17:00 HZPC Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1Zwembad De Berkel
27 feb 17:45 Lutra Da1 - TRB-RES Da1Recreatiebad De Wissen
27 feb 18:00 Nayade Da1 - De Treffers Da1Sportcentrum voor studenten
28 feb 14:10 PSV Da3 - SWNZ (SG) Da1Sportcentrum voor studenten
6 maa 15:30 De Warande Da1 - PSV Da3De Warande
6 maa 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - Lutra Da1Vrijburgbad Vlissingen
6 maa 20:30 De Treffers Da1 - Hellas-Glana Da1Combibad Kwekkelstijn
7 maa 16:15 SWNZ (SG) Da1 - Nayade Da1Zwembad Molenheide
7 maa 19:30 TRB-RES Da1 - SBC2000 Da1Drieburcht
13 maa 15:00 SBC2000 Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1Zwembad de Wisselaar
13 maa 16:20 De Warande Da1 - TRB-RES Da1De Warande
13 maa 17:45 HZPC Da1 - De Treffers Da1Zwembad De Berkel
13 maa 18:00 Hellas-Glana Da1 - SWNZ (SG) Da1Combibad De Nieuwe Hateboer
14 maa 20:30 PSV Da3 - Nayade Da1De Tongelreep
20 maa 16:45 Nayade Da1 - Hellas-Glana Da1Sportcentrum voor studenten
20 maa 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - De Warande Da1Vrijburgbad Vlissingen
20 maa 20:30 De Treffers Da1 - Lutra Da1Combibad Kwekkelstijn
21 maa 17:15 TRB-RES Da1 - PSV Da3Drieburcht
21 maa 17:15 SWNZ (SG) Da1 - HZPC Da1Zwembad Molenheide
27 maa 17:00 Nayade Da1 - HZPC Da1Sportcentrum voor studenten
10 apr 18:00 HZPC Da1 - Nayade Da1Zwembad De Berkel
10 apr 19:15 SBC2000 Da1 - De Treffers Da1Zwembad de Wisselaar
10 apr 19:15 Lutra Da1 - SWNZ (SG) Da1Recreatiebad De Wissen
11 apr 13:20 PSV Da3 - Hellas-Glana Da1Sportcentrum voor studenten
11 apr 17:15 TRB-RES Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1Drieburcht
17 apr 14:20 PSV Da3 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1De Tongelreep
17 apr 16:30 Hellas-Glana Da1 - HZPC Da1Combibad De Nieuwe Hateboer
17 apr 18:00 De Treffers Da1 - De Warande Da1Combibad Kwekkelstijn
17 apr 18:45 Nayade Da1 - Lutra Da1Sportcentrum voor studenten
18 apr 17:00 SWNZ (SG) Da1 - SBC2000 Da1Zwembad Molenheide
24 apr 15:30 De Warande Da1 - SWNZ (SG) Da1De Warande
24 apr 16:00 SBC2000 Da1 - Nayade Da1Zwembad de Wisselaar
24 apr 17:00 Lutra Da1 - Hellas-Glana Da1Recreatiebad De Wissen
24 apr 17:30 HZPC Da1 - PSV Da3Zwembad De Berkel
24 apr 20:00 TRB-RES Da1 - De Treffers Da1Drieburcht
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 17:15 SWNZ (SG) Da1 - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 12 - 9
10 okt 19:30 Hellas-Glana Da1 - De Warande Da1 13 - 4
10 okt 17:45 HZPC Da1 - SBC2000 Da1 7 - 5
10 okt 15:35 PSV Da3 - Lutra Da1 4 - 10
4 okt 19:00 TRB-RES Da1 - SWNZ (SG) Da1 2 - 6
3 okt 18:30 Lutra Da1 - HZPC Da1 12 - 2
3 okt 18:20 De Warande Da1 - Nayade Da1 11 - 7
3 okt 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust Da1 - De Treffers Da1 4 - 7
3 okt 15:00 SBC2000 Da1 - Hellas-Glana Da1 12 - 16
 
 
De Treffers ..
 
De Warande D..
 
Hellas-Glana..
 
HZPC Da1
 
Lutra Da1
 
Nayade Da1
 
PSV Da3
 
SBC2000 Da1
 
SWNZ (SG) Da..
 
TRB-RES Da1
 
ZPC De Zeeuw..
 
De Treffers Da1 17/46/3?20/3???6/2??
De Warande Da1? 23/1?6/211 - 76/3?24/413/3?
Hellas-Glana Da1?13 - 4 17/4????13/330/1?
HZPC Da113/330/1? ?10/424/47 - 5??27/2
Lutra Da1??24/412 - 2 ?23/130/110/427/2?
Nayade Da127/2?20/327/317/4 ????30/1
PSV Da330/1?11/4?4 - 1014/3 ?28/2?17/4
SBC2000 Da110/427/212 - 1623/1?24/46/2 ??13/3
SWNZ (SG) Da1???21/3?7/3?18/4 ?12 - 9
TRB-RES Da124/4??6/2?24/121/37/32 - 6 11/4
ZPC De Zeeuwse Kust Da14 - 720/36/2?6/3???23/1?