HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)

Volgende wedstrijd:
De Vennen EG1 - De Schelde EG1
zaterdag 10 oktober 15:30
De Vennen Dongen

Stand 1e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1De Schelde EG100
2Arethusa EG200
3Hieronymus EG100
4De Vennen EG100
5ZVDO'74 EG100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
10 oktDe Vennen EG115:30De Schelde EG1
24 oktDe Schelde EG116:45Arethusa EG2
31 oktDe Schelde EG116:00ZVDO'74 EG1
7 novHieronymus EG118:00De Schelde EG1
21 novDe Schelde EG117:15De Vennen EG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Schelde EG100000000
2Arethusa EG200000000
3Hieronymus EG100000000
4De Vennen EG100000000
5ZVDO'74 EG100000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 17:15 Arethusa EG2 - De Vennen EG1Golfbad Oss
3 okt 18:00 Hieronymus EG1 - ZVDO'74 EG1Zwembad De Stok
10 okt 15:30 De Vennen EG1 - De Schelde EG1De Vennen
10 okt 16:00 ZVDO'74 EG1 - Arethusa EG2Optisport AquaAltena
24 okt 16:45 De Schelde EG1 - Arethusa EG2Sportcentrum Vliegende Vaart
24 okt 18:00 Hieronymus EG1 - De Vennen EG1Zwembad De Stok
31 okt 16:00 De Schelde EG1 - ZVDO'74 EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
31 okt 17:15 Arethusa EG2 - Hieronymus EG1Golfbad Oss
7 nov 16:00 ZVDO'74 EG1 - De Vennen EG1Optisport AquaAltena
7 nov 18:00 Hieronymus EG1 - De Schelde EG1Zwembad De Stok
14 nov 15:30 De Vennen EG1 - Arethusa EG2De Vennen
14 nov 16:00 ZVDO'74 EG1 - Hieronymus EG1Optisport AquaAltena
21 nov 17:15 De Schelde EG1 - De Vennen EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
21 nov 17:15 Arethusa EG2 - ZVDO'74 EG1Golfbad Oss
28 nov 15:30 De Vennen EG1 - Hieronymus EG1De Vennen
28 nov 17:15 Arethusa EG2 - De Schelde EG1Golfbad Oss
12 dec 15:30 De Vennen EG1 - ZVDO'74 EG1De Vennen
12 dec 16:30 De Schelde EG1 - Hieronymus EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
9 jan 16:00 ZVDO'74 EG1 - De Schelde EG1Optisport AquaAltena
16 jan 15:30 De Vennen EG1 - Arethusa EG2De Vennen
16 jan 16:00 ZVDO'74 EG1 - Hieronymus EG1Optisport AquaAltena
23 jan 17:15 De Schelde EG1 - De Vennen EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
23 jan 17:15 Arethusa EG2 - ZVDO'74 EG1Golfbad Oss
30 jan 15:00 De Vennen EG1 - Hieronymus EG1De Vennen
30 jan 17:15 Arethusa EG2 - De Schelde EG1Golfbad Oss
6 feb 16:00 ZVDO'74 EG1 - De Schelde EG1Optisport AquaAltena
6 feb 18:00 Hieronymus EG1 - Arethusa EG2Zwembad De Stok
27 feb 15:30 De Vennen EG1 - ZVDO'74 EG1De Vennen
27 feb 16:00 De Schelde EG1 - Hieronymus EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
6 maa 17:15 Arethusa EG2 - De Vennen EG1Golfbad Oss
6 maa 18:00 Hieronymus EG1 - ZVDO'74 EG1Zwembad De Stok
13 maa 15:00 De Vennen EG1 - De Schelde EG1De Vennen
13 maa 16:00 ZVDO'74 EG1 - Arethusa EG2Optisport AquaAltena
20 maa 16:30 De Schelde EG1 - Arethusa EG2Sportcentrum Vliegende Vaart
20 maa 18:00 Hieronymus EG1 - De Vennen EG1Zwembad De Stok
27 maa 18:00 Hieronymus EG1 - Arethusa EG2Zwembad De Stok
10 apr 16:00 De Schelde EG1 - ZVDO'74 EG1Sportcentrum Vliegende Vaart
10 apr 17:15 Arethusa EG2 - Hieronymus EG1Golfbad Oss
17 apr 16:00 ZVDO'74 EG1 - De Vennen EG1Optisport AquaAltena
17 apr 18:00 Hieronymus EG1 - De Schelde EG1Zwembad De Stok
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Arethusa EG2
 
De Schelde E..
 
De Vennen EG..
 
Hieronymus E..
 
ZVDO'74 EG1
 
Arethusa EG2 28/113/1031/1021/11
De Schelde EG124/10 21/1112/1231/10
De Vennen EG114/1110/10 28/1112/12
Hieronymus EG16/27/1124/10 3/10
ZVDO'74 EG110/109/17/1114/11