HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Warande Da2 (Dames)

Volgende wedstrijd:
De Warande Da2 - SBC2000 Da2
zaterdag 30 januari 16:20
De Warande Oosterhout nb

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1De Warande Da224
2De Zuidwesthoek Da113
3De Vennen Da211
4De Punderman Da100
5Gorgo Da100
6AquAmigos Da200
7SBC2000 Da200
8ZVDO'74 Da110
9De Schelde Da110
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 janDe Warande Da216:20SBC2000 Da2
6 febDe Punderman Da117:00De Warande Da2
27 febDe Warande Da217:10AquAmigos Da2
6 maaDe Schelde Da119:00De Warande Da2
13 maaDe Warande Da218:10Gorgo Da1

Uitslagen

10 oktZVDO'74 Da12 - 6De Warande Da2
3 oktDe Warande Da25 - 5De Vennen Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Warande Da2211041174
2De Zuidwesthoek Da111003918
3De Vennen Da210101550
4De Punderman Da100000000
5Gorgo Da100000000
6AquAmigos Da200000000
7SBC2000 Da200000000
8ZVDO'74 Da11001026-4
9De Schelde Da11001019-8
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 jan 16:20 De Warande Da2 - SBC2000 Da2De Warande
30 jan 17:30 ZVDO'74 Da1 - De Zuidwesthoek Da1Optisport AquaAltena
30 jan 20:40 De Vennen Da2 - De Punderman Da1De Vennen
6 feb 14:15 SBC2000 Da2 - ZVDO'74 Da1Zwembad de Wisselaar
6 feb 17:00 De Punderman Da1 - De Warande Da2Recreatiebad De Wissen
6 feb 17:20 AquAmigos Da2 - De Vennen Da2Zwembad Olympia
27 feb 14:15 SBC2000 Da2 - De Punderman Da1Zwembad de Wisselaar
27 feb 17:10 De Warande Da2 - AquAmigos Da2De Warande
27 feb 18:10 De Vennen Da2 - De Schelde Da1De Vennen
6 maa 17:00 De Punderman Da1 - ZVDO'74 Da1Recreatiebad De Wissen
6 maa 17:45 AquAmigos Da2 - SBC2000 Da2Zwembad Olympia
6 maa 18:00 Gorgo Da1 - De Vennen Da2De Beemd
6 maa 19:00 De Schelde Da1 - De Warande Da2Sportcentrum Vliegende Vaart
13 maa 14:15 SBC2000 Da2 - De Schelde Da1Zwembad de Wisselaar
13 maa 15:50 De Vennen Da2 - De Zuidwesthoek Da1De Vennen
13 maa 18:10 De Warande Da2 - Gorgo Da1De Warande
13 maa 18:30 De Punderman Da1 - AquAmigos Da2Recreatiebad De Wissen
20 maa 18:00 De Schelde Da1 - De Punderman Da1Sportcentrum Vliegende Vaart
20 maa 18:00 Gorgo Da1 - SBC2000 Da2De Beemd
20 maa 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - De Warande Da2LACO zwembad Hoogerheide
20 maa 20:45 AquAmigos Da2 - ZVDO'74 Da1Zwembad Olympia
27 maa 18:30 De Schelde Da1 - AquAmigos Da2Sportcentrum Vliegende Vaart
10 apr 14:15 SBC2000 Da2 - De Zuidwesthoek Da1Zwembad de Wisselaar
10 apr 16:15 De Punderman Da1 - Gorgo Da1Recreatiebad De Wissen
10 apr 17:10 AquAmigos Da2 - De Schelde Da1Zwembad Olympia
17 apr 18:00 ZVDO'74 Da1 - De Schelde Da1Optisport AquaAltena
17 apr 18:00 Gorgo Da1 - AquAmigos Da2De Beemd
17 apr 19:30 De Zuidwesthoek Da1 - De Punderman Da1LACO zwembad Hoogerheide
24 apr 17:30 De Vennen Da2 - ZVDO'74 Da1De Vennen
24 apr 18:25 AquAmigos Da2 - De Zuidwesthoek Da1Zwembad Olympia
24 apr 19:00 De Schelde Da1 - Gorgo Da1Sportcentrum Vliegende Vaart
1 jun 18:00 Gorgo Da1 - ZVDO'74 Da1De Beemd
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 18:00 ZVDO'74 Da1 - De Warande Da2 2 - 6
3 okt 19:20 De Warande Da2 - De Vennen Da2 5 - 5
3 okt 18:00 De Schelde Da1 - De Zuidwesthoek Da1 1 - 9
 
 
AquAmigos Da..
 
De Punderman..
 
De Schelde D..
 
De Vennen Da..
 
De Warande D..
 
De Zuidwesth..
 
Gorgo Da1
 
SBC2000 Da2
 
ZVDO'74 Da1
 
AquAmigos Da2 ?10/46/2?24/4?6/320/3
De Punderman Da113/3 ??6/2?10/4?6/3
De Schelde Da127/320/3 ?6/31 - 924/4??
De Vennen Da2?30/127/2 ?13/3??24/4
De Warande Da227/2??5 - 5 ?13/330/1?
De Zuidwesthoek Da1?17/4??20/3 ???
Gorgo Da117/4??6/3?? 20/31/6
SBC2000 Da2?27/213/3??10/4? 6/2
ZVDO'74 Da1??17/4?2 - 630/1??