HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

DZT'62 DZT'62 CG1 (Gemengd-C <15)

Volgende wedstrijd:
DZT'62 CG1 - VZV Njord CG2
zondag 31 januari 17:00

Stand 1e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1VZV Njord CG226
2Zeester-Meerval CG113
3AquAmigos CG113
4Arethusa CG113
5Nuenen CG113
6DZT'62 CG113
7DBD CG123
8SBC2000 CG110
9TRB-RES CG120
10De Treffers CG120
11Argo CG120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
31 janDZT'62 CG117:00VZV Njord CG2
6 febDBD CG116:00DZT'62 CG1
28 febDZT'62 CG117:00Nuenen CG1
14 maaDZT'62 CG115:15Argo CG1
20 maaArethusa CG117:45DZT'62 CG1

Uitslagen

4 oktDZT'62 CG112 - 6De Treffers CG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1VZV Njord CG222006211011
2Zeester-Meerval CG11100317116
3AquAmigos CG11100317116
4Arethusa CG1110031248
5Nuenen CG1110031037
6DZT'62 CG1110031266
7DBD CG121013722-15
8SBC2000 CG110010310-7
9TRB-RES CG120020916-7
10De Treffers CG1200201223-11
11Argo CG120020529-24
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 jan 14:15 SBC2000 CG1 - Argo CG1Zwembad de Wisselaar
30 jan 17:00 De Treffers CG1 - DBD CG1Combibad Kwekkelstijn
30 jan 19:10 Zeester-Meerval CG1 - Arethusa CG1Zwembad Drie Essen
31 jan 17:00 DZT'62 CG1 - VZV Njord CG2Zwembad De Wiemel
31 jan 17:15 TRB-RES CG1 - Nuenen CG1Drieburcht
6 feb 15:15 Nuenen CG1 - De Treffers CG1Sportcentrum voor studenten
6 feb 16:00 DBD CG1 - DZT'62 CG1ZIB Zwemcentrum Best BV
6 feb 17:15 VZV Njord CG2 - Zeester-Meerval CG1Zwembad Den Ekkerman
6 feb 18:15 Argo CG1 - AquAmigos CG1Zwembad Molenheide
6 feb 18:25 Arethusa CG1 - SBC2000 CG1Golfbad Oss
20 feb 17:15 Arethusa CG1 - VZV Njord CG2Golfbad Oss
27 feb 19:10 Zeester-Meerval CG1 - SBC2000 CG1Zwembad Drie Essen
27 feb 20:00 AquAmigos CG1 - Arethusa CG1Zwembad Olympia
28 feb 17:00 DZT'62 CG1 - Nuenen CG1Zwembad De Wiemel
28 feb 17:00 VZV Njord CG2 - DBD CG1Zwembad Den Ekkerman
28 feb 18:45 TRB-RES CG1 - Argo CG1Drieburcht
6 maa 14:15 SBC2000 CG1 - AquAmigos CG1Zwembad de Wisselaar
6 maa 15:15 Nuenen CG1 - VZV Njord CG2Sportcentrum voor studenten
6 maa 15:30 DBD CG1 - Zeester-Meerval CG1ZIB Zwemcentrum Best BV
6 maa 18:15 Argo CG1 - De Treffers CG1Zwembad Molenheide
6 maa 18:15 Arethusa CG1 - TRB-RES CG1Golfbad Oss
13 maa 17:00 DBD CG1 - Nuenen CG1ZIB Zwemcentrum Best BV
13 maa 18:00 De Treffers CG1 - Arethusa CG1Combibad Kwekkelstijn
13 maa 19:10 Zeester-Meerval CG1 - AquAmigos CG1Zwembad Drie Essen
14 maa 15:15 DZT'62 CG1 - Argo CG1Zwembad De Wiemel
14 maa 17:15 TRB-RES CG1 - SBC2000 CG1Drieburcht
20 maa 15:00 SBC2000 CG1 - De Treffers CG1Zwembad de Wisselaar
20 maa 15:15 Nuenen CG1 - Zeester-Meerval CG1Sportcentrum voor studenten
20 maa 17:20 AquAmigos CG1 - TRB-RES CG1Zwembad Olympia
20 maa 17:45 Arethusa CG1 - DZT'62 CG1Golfbad Oss
20 maa 18:15 Argo CG1 - VZV Njord CG2Zwembad Molenheide
27 maa 15:15 VZV Njord CG2 - DZT'62 CG1Zwembad Den Ekkerman
27 maa 19:15 TRB-RES CG1 - Zeester-Meerval CG1Drieburcht
10 apr 16:00 VZV Njord CG2 - Arethusa CG1Zwembad Den Ekkerman
10 apr 16:10 DBD CG1 - Argo CG1ZIB Zwemcentrum Best BV
10 apr 18:15 Zeester-Meerval CG1 - TRB-RES CG1Zwembad Drie Essen
10 apr 19:30 De Treffers CG1 - AquAmigos CG1Combibad Kwekkelstijn
11 apr 15:00 DZT'62 CG1 - SBC2000 CG1Zwembad De Wiemel
17 apr 14:15 SBC2000 CG1 - VZV Njord CG2Zwembad de Wisselaar
17 apr 17:45 Arethusa CG1 - DBD CG1Golfbad Oss
17 apr 18:00 TRB-RES CG1 - De Treffers CG1Drieburcht
17 apr 20:00 AquAmigos CG1 - DZT'62 CG1Zwembad Olympia
18 apr 16:15 Argo CG1 - Nuenen CG1Zwembad Molenheide
24 apr 15:15 VZV Njord CG2 - AquAmigos CG1Zwembad Den Ekkerman
24 apr 15:15 Nuenen CG1 - Arethusa CG1Sportcentrum voor studenten
24 apr 16:15 DBD CG1 - SBC2000 CG1ZIB Zwemcentrum Best BV
24 apr 19:30 De Treffers CG1 - Zeester-Meerval CG1Combibad Kwekkelstijn
25 apr 17:00 DZT'62 CG1 - TRB-RES CG1Zwembad De Wiemel
1 jun 00:00 AquAmigos CG1 - Nuenen CG1Zwembad Olympia
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 18:45 TRB-RES CG1 - DBD CG1 5 - 6
10 okt 17:45 Arethusa CG1 - Argo CG1 12 - 4
10 okt 16:45 De Treffers CG1 - VZV Njord CG2 6 - 11
4 okt 17:30 DZT'62 CG1 - De Treffers CG1 12 - 6
3 okt 18:15 Argo CG1 - Zeester-Meerval CG1 1 - 17
3 okt 16:45 VZV Njord CG2 - TRB-RES CG1 10 - 4
3 okt 15:30 DBD CG1 - AquAmigos CG1 1 - 17
3 okt 15:15 Nuenen CG1 - SBC2000 CG1 10 - 3
 
 
AquAmigos CG..
 
Arethusa CG1
 
Argo CG1
 
DBD CG1
 
De Treffers ..
 
DZT'62 CG1
 
Nuenen CG1
 
SBC2000 CG1
 
TRB-RES CG1
 
VZV Njord CG..
 
Zeester-Meer..
 
AquAmigos CG1 27/2???17/41/6?20/3??
Arethusa CG1? 12 - 417/4?20/3?6/26/320/2?
Argo CG16/2? ?6/3?18/4??20/31 - 17
DBD CG11 - 17?10/4 ?6/213/324/4??6/3
De Treffers CG110/413/3?30/1 ????6 - 1124/4
DZT'62 CG1??14/3?12 - 6 28/211/425/431/1?
Nuenen CG1?24/4??6/2? 10 - 3?6/320/3
SBC2000 CG16/3?30/1?20/3?? ?17/4?
TRB-RES CG1??28/25 - 617/4?31/114/3 ?27/3
VZV Njord CG224/410/4?28/2?27/3??10 - 4 6/2
Zeester-Meerval CG113/330/1?????27/210/4?