HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)

Volgende wedstrijd:

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1ZPC AMERSFOORT BM200
2Zwemclub Zeist BM100
3ZPC Woerden BM100
4Domstad (SG) BM100
5De Dolfijn BM100
6De Ham BM200
7ZV De Zaan BM200
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 oktZwemclub Zeist BCM119:00Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2
10 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM216:20De Ham BCM2
31 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM219:00ZV De Zaan BCM2
7 novZV De Zaan BCM214:50Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2
21 novDe Dolfijn BCM115:25Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPC AMERSFOORT BM200000000
2Zwemclub Zeist BM100000000
3ZPC Woerden BM100000000
4Domstad (SG) BM100000000
5De Dolfijn BM100000000
6De Ham BM200000000
7ZV De Zaan BM200000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 16:25 De Dolfijn BCM1 - De Ham BCM2Sloterparkbad
3 okt 16:30 ZV De Zaan BCM2 - ZPC Woerden BCM1De Slag
3 okt 19:00 Zwemclub Zeist BCM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2Dijnselburg
10 okt 16:15 Domstad (SG) BCM1 - Zwemclub Zeist BCM1Fletiomare
10 okt 16:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 - De Ham BCM2Sportcomplex Amerena
10 okt 17:35 De Dolfijn BCM1 - ZV De Zaan BCM2Sloterparkbad
24 okt 17:15 De Ham BCM2 - Domstad (SG) BCM1De Crommenije
24 okt 17:20 ZV De Zaan BCM2 - Zwemclub Zeist BCM1De Slag
24 okt 19:30 ZPC Woerden BCM1 - De Dolfijn BCM1Het Batensteinbad
31 okt 18:15 Zwemclub Zeist BCM1 - De Ham BCM2Dijnselburg
31 okt 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 - ZV De Zaan BCM2Sportcomplex Amerena
1 nov 15:30 Domstad (SG) BCM1 - ZPC Woerden BCM1De Krommerijn
7 nov 14:50 ZV De Zaan BCM2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2De Slag
7 nov 19:05 De Ham BCM2 - Zwemclub Zeist BCM1De Crommenije
7 nov 19:30 ZPC Woerden BCM1 - Domstad (SG) BCM1Het Batensteinbad
14 nov 19:00 Zwemclub Zeist BCM1 - ZV De Zaan BCM2Dijnselburg
15 nov 17:00 Domstad (SG) BCM1 - De Ham BCM2De Krommerijn
21 nov 15:25 De Dolfijn BCM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2Sloterparkbad
21 nov 17:15 Domstad (SG) BCM1 - ZV De Zaan BCM2Fletiomare
21 nov 19:45 ZPC Woerden BCM1 - Zwemclub Zeist BCM1Het Batensteinbad
28 nov 17:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 - Domstad (SG) BCM1Sportcomplex Amerena
28 nov 19:45 Zwemclub Zeist BCM1 - De Dolfijn BCM1Dijnselburg
29 nov 15:25 De Ham BCM2 - ZPC Woerden BCM1De Crommenije
5 dec 14:50 ZV De Zaan BCM2 - De Ham BCM2De Slag
5 dec 14:55 De Dolfijn BCM1 - Domstad (SG) BCM1Sloterparkbad
5 dec 18:45 ZPC Woerden BCM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2Het Batensteinbad
12 dec 14:50 ZV De Zaan BCM2 - Domstad (SG) BCM1De Slag
12 dec 17:30 Zwemclub Zeist BCM1 - ZPC Woerden BCM1Dijnselburg
9 jan 14:50 De Dolfijn BCM1 - Zwemclub Zeist BCM1Sloterparkbad
9 jan 19:45 ZPC Woerden BCM1 - De Ham BCM2Het Batensteinbad
10 jan 15:00 Domstad (SG) BCM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2De Krommerijn
16 jan 15:45 De Ham BCM2 - De Dolfijn BCM1De Crommenije
16 jan 16:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 - Zwemclub Zeist BCM1Sportcomplex Amerena
16 jan 19:30 ZPC Woerden BCM1 - ZV De Zaan BCM2Het Batensteinbad
23 jan 14:50 ZV De Zaan BCM2 - De Dolfijn BCM1De Slag
23 jan 16:30 De Ham BCM2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2De Crommenije
23 jan 18:15 Zwemclub Zeist BCM1 - Domstad (SG) BCM1Dijnselburg
30 jan 16:15 Domstad (SG) BCM1 - De Ham BCM2Fletiomare
30 jan 17:35 De Dolfijn BCM1 - ZPC Woerden BCM1Sloterparkbad
30 jan 18:15 Zwemclub Zeist BCM1 - ZV De Zaan BCM2Dijnselburg
6 feb 17:20 ZV De Zaan BCM2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2De Slag
6 feb 20:15 ZPC Woerden BCM1 - Domstad (SG) BCM1Het Batensteinbad
7 feb 18:25 De Ham BCM2 - Zwemclub Zeist BCM1De Crommenije
13 feb 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 - De Ham BCM2Sportcomplex Amerena
13 feb 16:30 De Dolfijn BCM1 - ZV De Zaan BCM2Sloterparkbad
27 feb 16:15 De Dolfijn BCM1 - ZPC Woerden BCM1Sloterparkbad
6 maa 16:30 ZV De Zaan BCM2 - ZPC Woerden BCM1De Slag
6 maa 16:30 De Ham BCM2 - De Dolfijn BCM1De Crommenije
6 maa 19:30 Zwemclub Zeist BCM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2Dijnselburg
13 maa 15:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 - ZPC Woerden BCM1Sportcomplex Amerena
13 maa 17:00 Domstad (SG) BCM1 - Zwemclub Zeist BCM1Fletiomare
13 maa 18:45 ZV De Zaan BCM2 - De Ham BCM2De Slag
20 maa 14:55 De Dolfijn BCM1 - Domstad (SG) BCM1Sloterparkbad
27 maa 17:40 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 - De Dolfijn BCM1Sportcomplex Amerena
10 apr 16:15 Domstad (SG) BCM1 - De Dolfijn BCM1Fletiomare
10 apr 16:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 - ZPC Woerden BCM1Sportcomplex Amerena
10 apr 16:30 De Ham BCM2 - ZV De Zaan BCM2De Crommenije
17 apr 15:50 De Dolfijn BCM1 - Zwemclub Zeist BCM1Sloterparkbad
17 apr 18:00 ZPC Woerden BCM1 - De Ham BCM2Het Batensteinbad
18 apr 15:45 Domstad (SG) BCM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2De Krommerijn
24 apr 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 - De Dolfijn BCM1Sportcomplex Amerena
24 apr 17:30 Zwemclub Zeist BCM1 - ZPC Woerden BCM1Dijnselburg
24 apr 18:10 ZV De Zaan BCM2 - Domstad (SG) BCM1De Slag
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
De Dolfijn B..
 
De Ham BCM2
 
Domstad (SG)..
 
Schoonderbee..
 
ZPC Woerden ..
 
ZV De Zaan B..
 
Zwemclub Zei..
 
De Dolfijn BCM1 3/105/1221/1130/110/109/1
De Ham BCM216/1 24/1023/129/1110/47/11
Domstad (SG) BCM110/415/11 10/11/1121/1110/10
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM227/310/1028/11 13/331/1016/1
ZPC Woerden BCM124/109/17/115/12 16/121/11
ZV De Zaan BCM223/15/1212/127/113/10 24/10
Zwemclub Zeist BCM128/1131/1023/13/1012/1214/11