HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Het Y Da1 (Dames (Bond))

Volgende wedstrijd:
BZ&PC Da1 - Het Y Da1
zaterdag 3 oktober 19:00
De Kuil Bodegraven

Stand 1e divisie B

  Team Gespeeld Punten
1OZ&PC Da100
2Schuurman BZC Da100
3H.B.W. (SG) Da100
4Het Y Da100
5VZV Da100
6BZ&PC Da100
7Wiekslag Da100
8MNC Dordrecht Da100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 oktBZ&PC Da119:00Het Y Da1
10 oktHet Y Da120:25OZ&PC Da1
24 oktVZV Da118:20Het Y Da1
31 oktHet Y Da121:10H.B.W. (SG) Da1
7 novSchuurman BZC Da118:10Het Y Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1OZ&PC Da100000000
2Schuurman BZC Da100000000
3H.B.W. (SG) Da100000000
4Het Y Da100000000
5VZV Da100000000
6BZ&PC Da100000000
7Wiekslag Da100000000
8MNC Dordrecht Da100000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 17:45 OZ&PC Da1 - Wiekslag Da1Vondersweijde
3 okt 18:45 MNC Dordrecht Da1 - VZV Da1Sportboulevard
3 okt 19:00 BZ&PC Da1 - Het Y Da1De Kuil
3 okt 19:10 H.B.W. (SG) Da1 - Schuurman BZC Da1Brandenburg
10 okt 18:10 Schuurman BZC Da1 - MNC Dordrecht Da1t Timpke
10 okt 18:55 VZV Da1 - BZ&PC Da1De Heerenduinen
10 okt 19:25 Wiekslag Da1 - H.B.W. (SG) Da1Sportcentrum Blokweer
10 okt 20:25 Het Y Da1 - OZ&PC Da1Sportfondsenbad Oost
24 okt 18:00 MNC Dordrecht Da1 - Wiekslag Da1Sportboulevard
24 okt 18:10 H.B.W. (SG) Da1 - OZ&PC Da1Brandenburg
24 okt 18:20 VZV Da1 - Het Y Da1De Heerenduinen
24 okt 19:15 BZ&PC Da1 - Schuurman BZC Da1De Kuil
31 okt 17:15 OZ&PC Da1 - MNC Dordrecht Da1Vondersweijde
31 okt 18:15 Schuurman BZC Da1 - VZV Da1t Timpke
31 okt 19:25 Wiekslag Da1 - BZ&PC Da1Sportcentrum Blokweer
31 okt 21:10 Het Y Da1 - H.B.W. (SG) Da1Sportfondsenbad Oost
7 nov 18:10 Schuurman BZC Da1 - Het Y Da1t Timpke
7 nov 18:10 VZV Da1 - Wiekslag Da1De Heerenduinen
7 nov 18:30 MNC Dordrecht Da1 - H.B.W. (SG) Da1Sportboulevard
7 nov 19:15 BZ&PC Da1 - OZ&PC Da1De Kuil
14 nov 18:10 MNC Dordrecht Da1 - Het Y Da1Sportboulevard
14 nov 18:45 H.B.W. (SG) Da1 - BZ&PC Da1Brandenburg
14 nov 18:50 Wiekslag Da1 - Schuurman BZC Da1Sportcentrum Blokweer
14 nov 20:15 OZ&PC Da1 - VZV Da1Vondersweijde
21 nov 18:10 Schuurman BZC Da1 - OZ&PC Da1t Timpke
21 nov 19:40 VZV Da1 - H.B.W. (SG) Da1De Heerenduinen
21 nov 19:45 BZ&PC Da1 - MNC Dordrecht Da1De Kuil
21 nov 20:15 Het Y Da1 - Wiekslag Da1Sportfondsenbad Oost
28 nov 17:00 Schuurman BZC Da1 - H.B.W. (SG) Da1t Timpke
28 nov 19:10 Wiekslag Da1 - OZ&PC Da1Sportcentrum Blokweer
28 nov 20:35 VZV Da1 - MNC Dordrecht Da1De Heerenduinen
28 nov 21:20 Het Y Da1 - BZ&PC Da1Sportfondsenbad Oost
5 dec 13:30 BZ&PC Da1 - VZV Da1De Kuil
5 dec 18:30 H.B.W. (SG) Da1 - Wiekslag Da1Brandenburg
5 dec 19:00 MNC Dordrecht Da1 - Schuurman BZC Da1Sportboulevard
5 dec 19:00 OZ&PC Da1 - Het Y Da1Vondersweijde
12 dec 17:20 OZ&PC Da1 - H.B.W. (SG) Da1Vondersweijde
12 dec 18:10 Schuurman BZC Da1 - BZ&PC Da1t Timpke
12 dec 18:40 Wiekslag Da1 - MNC Dordrecht Da1Sportcentrum Blokweer
12 dec 19:55 Het Y Da1 - VZV Da1Sportfondsenbad Oost
9 jan 19:10 H.B.W. (SG) Da1 - Het Y Da1De Lieberg
9 jan 19:25 MNC Dordrecht Da1 - OZ&PC Da1Sportboulevard
9 jan 19:40 VZV Da1 - Schuurman BZC Da1De Heerenduinen
9 jan 19:40 BZ&PC Da1 - Wiekslag Da1De Kuil
16 jan 17:45 H.B.W. (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da1Brandenburg
16 jan 18:00 Het Y Da1 - Schuurman BZC Da1Sportfondsenbad Oost
16 jan 18:45 OZ&PC Da1 - BZ&PC Da1Vondersweijde
16 jan 20:30 Wiekslag Da1 - VZV Da1Sportcentrum Blokweer
23 jan 18:55 Schuurman BZC Da1 - Wiekslag Da1t Timpke
23 jan 19:15 BZ&PC Da1 - H.B.W. (SG) Da1De Kuil
23 jan 19:20 Het Y Da1 - MNC Dordrecht Da1Sportfondsenbad Oost
23 jan 19:30 VZV Da1 - OZ&PC Da1De Heerenduinen
30 jan 17:30 OZ&PC Da1 - Schuurman BZC Da1Vondersweijde
30 jan 19:15 MNC Dordrecht Da1 - BZ&PC Da1Sportboulevard
30 jan 19:25 Wiekslag Da1 - Het Y Da1Sportcentrum Blokweer
30 jan 19:45 H.B.W. (SG) Da1 - VZV Da1De Lieberg
6 feb 18:15 H.B.W. (SG) Da1 - Schuurman BZC Da1Brandenburg
6 feb 18:30 MNC Dordrecht Da1 - VZV Da1Sportboulevard
6 feb 19:00 OZ&PC Da1 - Wiekslag Da1Vondersweijde
6 feb 20:25 BZ&PC Da1 - Het Y Da1De Kuil
27 feb 17:45 Schuurman BZC Da1 - MNC Dordrecht Da1t Timpke
27 feb 18:55 Wiekslag Da1 - H.B.W. (SG) Da1Sportcentrum Blokweer
27 feb 20:25 VZV Da1 - BZ&PC Da1De Heerenduinen
27 feb 20:35 Het Y Da1 - OZ&PC Da1Sportfondsenbad Oost
6 maa 18:00 BZ&PC Da1 - Schuurman BZC Da1De Kuil
6 maa 18:15 H.B.W. (SG) Da1 - OZ&PC Da1Brandenburg
6 maa 19:15 MNC Dordrecht Da1 - Wiekslag Da1Sportboulevard
6 maa 19:40 VZV Da1 - Het Y Da1De Heerenduinen
13 maa 17:25 OZ&PC Da1 - MNC Dordrecht Da1Vondersweijde
13 maa 18:40 Schuurman BZC Da1 - VZV Da1t Timpke
13 maa 19:10 Wiekslag Da1 - BZ&PC Da1Sportcentrum Blokweer
13 maa 20:50 Het Y Da1 - H.B.W. (SG) Da1Sportfondsenbad Oost
20 maa 18:30 MNC Dordrecht Da1 - H.B.W. (SG) Da1Sportboulevard
20 maa 18:40 Schuurman BZC Da1 - Het Y Da1t Timpke
20 maa 18:55 VZV Da1 - Wiekslag Da1De Heerenduinen
20 maa 19:30 BZ&PC Da1 - OZ&PC Da1De Kuil
10 apr 18:40 MNC Dordrecht Da1 - Het Y Da1Sportboulevard
10 apr 19:30 OZ&PC Da1 - VZV Da1Vondersweijde
10 apr 20:20 Wiekslag Da1 - Schuurman BZC Da1Sportcentrum Blokweer
10 apr 20:35 H.B.W. (SG) Da1 - BZ&PC Da1De Lieberg
17 apr 16:50 Schuurman BZC Da1 - OZ&PC Da1t Timpke
17 apr 18:55 VZV Da1 - H.B.W. (SG) Da1De Heerenduinen
17 apr 19:00 BZ&PC Da1 - MNC Dordrecht Da1De Kuil
17 apr 19:30 Het Y Da1 - Wiekslag Da1Sportfondsenbad Oost
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
BZ&PC Da1
 
H.B.W. (SG) ..
 
Het Y Da1
 
MNC Dordrech..
 
OZ&PC Da1
 
Schuurman BZ..
 
VZV Da1
 
Wiekslag Da1
 
BZ&PC Da1 23/13/1021/117/1124/105/129/1
H.B.W. (SG) Da114/11 9/116/124/103/1030/15/12
Het Y Da128/1131/10 23/110/1016/112/1221/11
MNC Dordrecht Da130/17/1114/11 9/15/123/1024/10
OZ&PC Da116/112/125/1231/10 30/114/113/10
Schuurman BZC Da112/1228/117/1110/1021/11 31/1023/1
VZV Da110/1021/1124/1028/1123/19/1 7/11
Wiekslag Da131/1010/1030/112/1228/1114/1116/1