HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

DWV H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:
Arethusa H1 - DWV H1
zaterdag 28 mei 18:10

Stand 3e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1DBD H12060
2Arethusa H12051
3Nayade H11739
4De Rijn H11736
5De Meer H11929
6AquAmigos H11927
7DWV H11825
8Hellas-Glana H11819
9Zeester-Meerval H11815
10De Rog H11611
11HZPC H1206
12Thetis H1143
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
28 meiArethusa H118:10DWV H1
30 meiDe Rijn H100:00DWV H1
30 meiNayade H100:00DWV H1

Uitslagen

15 meiDe Rog H112 - 10DWV H1
7 meiDBD H114 - 9DWV H1
23 aprDWV H15 - 9Nayade H1
9 aprAquAmigos H116 - 3DWV H1
2 aprDWV H122 - 7Thetis H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1DBD H120200060309148161
2Arethusa H120170351339180159
3Nayade H11713043920013268
4De Rijn H11712053624718958
5De Meer H11992829206217-11
6AquAmigos H1199010271931894
7DWV H11881925186209-23
8Hellas-Glana H118611119205249-44
9Zeester-Meerval H118501315190245-55
10De Rog H116321111147212-65
11HZPC H12020186151277-126
12Thetis H11410133136262-126
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 mei 19:00 De Rijn H1 - Hellas-Glana H1 12 - 10
21 mei 18:30 HZPC H1 - Nayade H1 6 - 15
21 mei 18:15 Zeester-Meerval H1 - De Meer H1 13 - 16
21 mei 14:15 Thetis H1 - AquAmigos H1 9 - 21
15 mei 18:00 De Rog H1 - DWV H1 12 - 10
14 mei 18:10 Arethusa H1 - De Rijn H1 22 - 11
14 mei 17:05 AquAmigos H1 - HZPC H1 18 - 3
14 mei 16:00 Nayade H1 - Zeester-Meerval H1 17 - 7
14 mei 14:15 Thetis H1 - Hellas-Glana H1 11 - 12
7 mei 19:00 HZPC H1 - De Rog H1 13 - 11
7 mei 16:30 DBD H1 - DWV H1 14 - 9
30 apr 18:15 Thetis H1 - Zeester-Meerval H1 14 - 18
30 apr 17:15 Arethusa H1 - De Rog H1 15 - 5
23 apr 20:30 De Rijn H1 - De Rog H1 15 - 10
23 apr 20:25 Zeester-Meerval H1 - AquAmigos H1 10 - 11
23 apr 19:45 HZPC H1 - Thetis H1 8 - 9
23 apr 18:45 DWV H1 - Nayade H1 5 - 9
23 apr 18:00 Hellas-Glana H1 - Arethusa H1 14 - 16
23 apr 17:00 DBD H1 - De Meer H1 21 - 5
16 apr 17:55 De Meer H1 - HZPC H1 14 - 8
16 apr 16:30 AquAmigos H1 - Zeester-Meerval H1 12 - 6
14 apr 20:40 AquAmigos H1 - Nayade H1 7 - 8
13 apr 20:00 Zeester-Meerval H1 - Arethusa H1 9 - 16
12 apr 21:15 DBD H1 - Hellas-Glana H1 17 - 12
10 apr 19:25 De Rog H1 - Arethusa H1 11 - 22
9 apr 19:25 De Meer H1 - De Rijn H1 10 - 12
9 apr 18:30 HZPC H1 - Hellas-Glana H1 13 - 14
9 apr 17:30 Nayade H1 - DBD H1 8 - 13
9 apr 17:05 AquAmigos H1 - DWV H1 16 - 3
8 apr 20:30 DBD H1 - De Rog H1 16 - 4
5 apr 19:45 Arethusa H1 - DBD H1 8 - 9
2 apr 20:25 Zeester-Meerval H1 - HZPC H1 9 - 8
2 apr 19:55 Arethusa H1 - De Meer H1 17 - 10
2 apr 19:25 De Rijn H1 - Nayade H1 6 - 11
2 apr 18:45 DWV H1 - Thetis H1 22 - 7
2 apr 18:45 Hellas-Glana H1 - De Rog H1 13 - 11
2 apr 16:30 DBD H1 - AquAmigos H1 8 - 4
27 maa 18:25 De Meer H1 - De Rog H1 13 - 13
26 maa 20:25 Zeester-Meerval H1 - Hellas-Glana H1 11 - 14
26 maa 18:30 HZPC H1 - DWV H1 5 - 4
26 maa 17:30 Nayade H1 - Arethusa H1 14 - 13
26 maa 17:05 AquAmigos H1 - De Rijn H1 12 - 15
20 maa 19:30 De Rog H1 - DBD H1 7 - 21
19 maa 21:25 De Rijn H1 - DBD H1 10 - 13
19 maa 20:00 HZPC H1 - De Meer H1 10 - 13
19 maa 19:00 AquAmigos H1 - Hellas-Glana H1 19 - 11
19 maa 16:15 DWV H1 - Arethusa H1 7 - 19
15 maa 21:15 DBD H1 - Arethusa H1 13 - 10
13 maa 19:25 De Rog H1 - Nayade H1 6 - 12
12 maa 21:00 HZPC H1 - DBD H1 1 - 19
12 maa 20:10 Arethusa H1 - AquAmigos H1 23 - 5
12 maa 18:00 DWV H1 - Zeester-Meerval H1 15 - 10
12 maa 17:35 Thetis H1 - De Rijn H1 13 - 28
8 maa 20:20 HZPC H1 - AquAmigos H1 7 - 9
5 maa 18:15 Arethusa H1 - Hellas-Glana H1 19 - 8
5 maa 17:00 De Meer H1 - DBD H1 9 - 15
4 maa 21:15 DWV H1 - De Meer H1 11 - 11
26 feb 17:30 De Meer H1 - DWV H1 15 - 11
19 feb 18:30 HZPC H1 - De Rijn H1 8 - 16
19 feb 18:15 Zeester-Meerval H1 - DBD H1 9 - 15
19 feb 16:30 Hellas-Glana H1 - DWV H1 12 - 13
19 feb 15:50 Thetis H1 - Arethusa H1 6 - 23
19 feb 15:15 Nayade H1 - De Meer H1 12 - 5
12 feb 20:05 Zeester-Meerval H1 - DWV H1 10 - 11
12 feb 17:55 De Meer H1 - Thetis H1 14 - 12
5 feb 21:00 Arethusa H1 - HZPC H1 22 - 7
5 feb 19:55 De Rijn H1 - Zeester-Meerval H1 21 - 11
5 feb 18:15 Hellas-Glana H1 - Nayade H1 5 - 21
5 feb 17:00 De Meer H1 - AquAmigos H1 9 - 10
30 jan 19:20 De Rog H1 - HZPC H1 12 - 5
29 jan 20:35 Arethusa H1 - Zeester-Meerval H1 15 - 10
29 jan 19:30 DWV H1 - De Rijn H1 7 - 15
29 jan 18:15 Hellas-Glana H1 - DBD H1 8 - 14
29 jan 17:35 Nayade H1 - AquAmigos H1 14 - 7
20 nov 20:05 Zeester-Meerval H1 - Thetis H1 12 - 11
20 nov 19:45 De Rijn H1 - De Meer H1 11 - 10
20 nov 18:45 DWV H1 - AquAmigos H1 9 - 8
20 nov 17:15 Hellas-Glana H1 - HZPC H1 16 - 10
20 nov 17:00 DBD H1 - Nayade H1 9 - 8
14 nov 19:30 De Rog H1 - Hellas-Glana H1 12 - 12
13 nov 18:45 HZPC H1 - Zeester-Meerval H1 10 - 11
13 nov 17:55 De Meer H1 - Arethusa H1 9 - 11
13 nov 17:30 Thetis H1 - DWV H1 8 - 11
13 nov 17:05 AquAmigos H1 - DBD H1 2 - 16
13 nov 16:45 Nayade H1 - De Rijn H1 14 - 11
7 nov 19:30 De Rog H1 - De Meer H1 4 - 12
6 nov 19:40 Arethusa H1 - Nayade H1 10 - 9
6 nov 19:40 De Rijn H1 - AquAmigos H1 12 - 5
6 nov 19:00 Hellas-Glana H1 - Zeester-Meerval H1 10 - 9
6 nov 18:45 DWV H1 - HZPC H1 15 - 9
6 nov 16:30 Thetis H1 - DBD H1 12 - 22
30 okt 18:30 DBD H1 - HZPC H1 16 - 4
16 okt 19:45 De Rijn H1 - Thetis H1 28 - 6
16 okt 18:30 De Meer H1 - Hellas-Glana H1 16 - 15
16 okt 18:05 AquAmigos H1 - Arethusa H1 7 - 13
16 okt 15:15 Nayade H1 - De Rog H1 11 - 5
10 okt 18:30 De Rog H1 - AquAmigos H1 5 - 14
9 okt 19:20 Arethusa H1 - Thetis H1 24 - 10
9 okt 18:45 De Rijn H1 - HZPC H1 13 - 10
9 okt 18:25 De Meer H1 - Nayade H1 7 - 5
9 okt 18:00 DWV H1 - Hellas-Glana H1 13 - 9
9 okt 16:30 DBD H1 - Zeester-Meerval H1 18 - 8
2 okt 20:25 Zeester-Meerval H1 - De Rijn H1 17 - 11
2 okt 20:25 HZPC H1 - Arethusa H1 6 - 21
2 okt 20:00 Nayade H1 - Hellas-Glana H1 12 - 10
2 okt 17:25 Thetis H1 - De Rog H1 8 - 19
2 okt 17:15 DWV H1 - DBD H1 10 - 20
2 okt 17:10 AquAmigos H1 - De Meer H1 6 - 8
 
 
AquAmigos H1
 
Arethusa H1
 
DBD H1
 
De Meer H1
 
De Rijn H1
 
De Rog H1
 
DWV H1
 
Hellas-Glana..
 
HZPC H1
 
Nayade H1
 
Thetis H1
 
Zeester-Meer..
 
AquAmigos H1 7 - 132 - 166 - 812 - 1530/516 - 319 - 1118 - 37 - 830/512 - 6
Arethusa H123 - 5 8 - 917 - 1022 - 1115 - 528/519 - 822 - 710 - 924 - 1015 - 10
DBD H18 - 413 - 10 21 - 530/516 - 414 - 917 - 1216 - 49 - 830/518 - 8
De Meer H19 - 109 - 119 - 15 10 - 1213 - 1315 - 1116 - 1514 - 87 - 514 - 1230/5
De Rijn H112 - 530/510 - 1311 - 10 15 - 1030/512 - 1013 - 106 - 1128 - 621 - 11
De Rog H15 - 1411 - 227 - 214 - 1230/5 12 - 1012 - 1212 - 56 - 1230/529/5
DWV H19 - 87 - 1910 - 2011 - 117 - 15? 13 - 915 - 95 - 922 - 715 - 10
Hellas-Glana H128/514 - 168 - 1430/530/513 - 1112 - 13 16 - 105 - 2130/510 - 9
HZPC H17 - 96 - 211 - 1910 - 138 - 1613 - 115 - 413 - 14 6 - 158 - 910 - 11
Nayade H114 - 714 - 138 - 1312 - 514 - 1111 - 530/512 - 1030/5 30/517 - 7
Thetis H19 - 216 - 2312 - 2230/513 - 288 - 198 - 1111 - 1230/530/5 14 - 18
Zeester-Meerval H110 - 119 - 169 - 1513 - 1617 - 1130/510 - 1111 - 149 - 830/512 - 11