HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

AZC H2 (Heren Reserve (Bond))

Volgende wedstrijd:
Polar Bears H2 - AZC H2
zaterdag 28 mei 18:30
De Peppel Ede gld

Stand Reserve eredivisie (Bond) A

  Team Gespeeld Punten
1ZV De Zaan H21744
2ZVL-1886 Center H21943
3WIDEX GZC DONK H21831
4Het Ravijn H21830
5Polar Bears H21729
6Polar Bears H31626
7De Ham H21925
8ZPB H&L Productions H21920
9UZSC H21518
10Waterpolo Den Haag (SG) H21715
11SVH H21612
12AZC H21711
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
28 meiPolar Bears H218:30AZC H2
30 meiAZC H200:00UZSC H2
30 meiAZC H200:00Polar Bears H3
30 meiAZC H200:00SVH H2
30 meiHet Ravijn H200:00AZC H2

Uitslagen

21 meiPolar Bears H324 - 8AZC H2
14 meiDe Ham H225 - 8AZC H2
8 meiAZC H27 - 16WIDEX GZC DONK H2
30 aprUZSC H217 - 3AZC H2
16 aprZPB H&L Productions H217 - 2AZC H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZV De Zaan H217142144263149114
2ZVL-1886 Center H21914144326517986
3WIDEX GZC DONK H21810173123519738
4Het Ravijn H21810083023020822
5Polar Bears H2179262921117536
6Polar Bears H3168262623822711
7De Ham H219811025251261-10
8ZPB H&L Productions H219621120224237-13
9UZSC H21560918132173-41
10Waterpolo Den Haag (SG) H217431015180212-32
11SVH H216401212185266-81
12AZC H217321211129259-130
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
25 mei 21:00 ZV De Zaan H2 - Waterpolo Den Haag H2De Slag
28 mei 18:30 Polar Bears H2 - AZC H2De Peppel
28 mei 19:10 ZPB H&L Productions H2 - Het Ravijn H2Inge de Bruijn Zwembad
30 mei 00:00 AZC H2 - SVH H2AquaRijn
30 mei 00:00 Het Ravijn H2 - Waterpolo Den Haag H2Het Ravijn
30 mei 00:00 Polar Bears H2 - Waterpolo Den Haag H2De Peppel
30 mei 00:00 AZC H2 - Polar Bears H3AquaRijn
30 mei 00:00 De Ham H2 - Polar Bears H2De Crommenije
30 mei 00:00 UZSC H2 - SVH H2De Krommerijn
30 mei 00:00 WIDEX GZC DONK H2 - Polar Bears H3Groenhovenbad
30 mei 00:00 Polar Bears H3 - UZSC H2De Peppel
30 mei 00:00 SVH H2 - Polar Bears H2Sportcentrum de Wilgenring
30 mei 00:00 ZVL-1886 Center H2 - Polar Bears H3De Zijl
30 mei 00:00 SVH H2 - UZSC H2Sportcentrum de Wilgenring
30 mei 00:00 Waterpolo Den Haag H2 - ZV De Zaan H2Hofbad
30 mei 00:00 Het Ravijn H2 - SVH H2Het Ravijn
30 mei 00:00 UZSC H2 - De Ham H2De Krommerijn
30 mei 00:00 WIDEX GZC DONK H2 - ZVL-1886 Center H2Groenhovenbad
30 mei 00:00 WIDEX GZC DONK H2 - ZPB H&L Productions H2Groenhovenbad
30 mei 00:00 AZC H2 - UZSC H2AquaRijn
30 mei 00:00 SVH H2 - ZV De Zaan H2Sportcentrum de Wilgenring
30 mei 00:00 ZVL-1886 Center H2 - Waterpolo Den Haag H2De Zijl
30 mei 00:00 ZV De Zaan H2 - De Ham H2De Slag
30 mei 00:00 Het Ravijn H2 - AZC H2Het Ravijn
30 mei 00:00 UZSC H2 - Polar Bears H3De Krommerijn
30 mei 00:00 Polar Bears H2 - WIDEX GZC DONK H2De Peppel
30 mei 00:00 ZV De Zaan H2 - Polar Bears H3De Slag
30 mei 00:00 UZSC H2 - ZPB H&L Productions H2De Krommerijn
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
22 mei 17:45 De Ham H2 - ZPB H&L Productions H2 18 - 12
21 mei 18:30 UZSC H2 - Waterpolo Den Haag H2 9 - 10
21 mei 18:00 ZPB H&L Productions H2 - SVH H2 15 - 9
21 mei 17:30 Polar Bears H3 - AZC H2 24 - 8
21 mei 16:30 WIDEX GZC DONK H2 - De Ham H2 18 - 7
21 mei 14:30 ZV De Zaan H2 - ZVL-1886 Center H2 10 - 10
15 mei 17:30 De Ham H2 - ZVL-1886 Center H2 10 - 21
14 mei 20:15 Polar Bears H3 - WIDEX GZC DONK H2 15 - 14
14 mei 18:30 Polar Bears H2 - ZPB H&L Productions H2 18 - 7
14 mei 15:45 De Ham H2 - AZC H2 25 - 8
8 mei 18:15 AZC H2 - WIDEX GZC DONK H2 7 - 16
7 mei 20:00 Polar Bears H2 - Het Ravijn H2 9 - 12
7 mei 18:35 ZPB H&L Productions H2 - ZV De Zaan H2 9 - 13
7 mei 18:30 Polar Bears H3 - Waterpolo Den Haag H2 18 - 14
7 mei 16:40 De Ham H2 - SVH H2 20 - 14
7 mei 15:45 ZVL-1886 Center H2 - UZSC H2 13 - 10
30 apr 19:45 Polar Bears H2 - Polar Bears H3 11 - 9
30 apr 18:15 ZPB H&L Productions H2 - WIDEX GZC DONK H2 16 - 8
30 apr 17:00 UZSC H2 - AZC H2 17 - 3
30 apr 17:00 Waterpolo Den Haag H2 - ZVL-1886 Center H2 10 - 11
30 apr 16:00 ZV De Zaan H2 - SVH H2 21 - 10
30 apr 15:00 Het Ravijn H2 - De Ham H2 9 - 17
24 apr 20:15 ZPB H&L Productions H2 - Polar Bears H3 12 - 15
16 apr 18:20 ZPB H&L Productions H2 - AZC H2 17 - 2
16 apr 16:30 Polar Bears H2 - De Ham H2 12 - 10
10 apr 16:45 De Ham H2 - Het Ravijn H2 16 - 12
9 apr 20:45 ZPB H&L Productions H2 - Polar Bears H2 9 - 15
2 apr 21:00 Polar Bears H3 - Polar Bears H2 14 - 14
27 maa 18:15 AZC H2 - ZPB H&L Productions H2 8 - 8
26 maa 21:30 Polar Bears H3 - ZVL-1886 Center H2 11 - 22
26 maa 21:00 Waterpolo Den Haag H2 - Het Ravijn H2 7 - 11
26 maa 20:10 ZPB H&L Productions H2 - De Ham H2 10 - 14
26 maa 20:00 Polar Bears H2 - SVH H2 16 - 4
26 maa 17:25 WIDEX GZC DONK H2 - AZC H2 17 - 4
19 maa 21:20 De Ham H2 - WIDEX GZC DONK H2 15 - 14
19 maa 20:50 Schuurman BZC H2 - Polar Bears H2 10 - 20
19 maa 20:35 SVH H2 - ZPB H&L Productions H2 4 - 26
19 maa 19:40 ZVL-1886 Center H2 - ZV De Zaan H2 14 - 13
19 maa 19:35 Waterpolo Den Haag H2 - UZSC H2 5 - 6
13 maa 18:35 ZVL-1886 Center H2 - ZPB H&L Productions H2 12 - 8
12 maa 21:00 De Ham H2 - UZSC H2 6 - 10
12 maa 19:20 SVH H2 - Het Ravijn H2 18 - 10
12 maa 19:15 AZC H2 - Polar Bears H2 8 - 8
12 maa 18:00 Polar Bears H3 - ZPB H&L Productions H2 17 - 10
12 maa 17:50 Schuurman BZC H2 - ZV De Zaan H2 10 - 25
12 maa 16:40 ZVL-1886 Center H2 - WIDEX GZC DONK H2 20 - 9
5 maa 20:00 WIDEX GZC DONK H2 - SVH H2 12 - 9
5 maa 19:55 ZPB H&L Productions H2 - Schuurman BZC H2 10 - 8
5 maa 18:45 ZVL-1886 Center H2 - AZC H2 13 - 3
5 maa 17:00 Polar Bears H3 - De Ham H2 18 - 9
5 maa 16:00 Het Ravijn H2 - ZV De Zaan H2 8 - 10
26 feb 20:50 Schuurman BZC H2 - WIDEX GZC DONK H2 11 - 18
26 feb 20:50 Waterpolo Den Haag H2 - ZPB H&L Productions H2 15 - 15
26 feb 19:20 SVH H2 - Polar Bears H3 18 - 17
26 feb 18:20 ZV De Zaan H2 - UZSC H2 22 - 4
26 feb 15:00 Het Ravijn H2 - ZVL-1886 Center H2 12 - 7
20 feb 19:30 Polar Bears H3 - Schuurman BZC H2 12 - 9
20 feb 18:30 UZSC H2 - Het Ravijn H2 16 - 6
20 feb 18:00 Polar Bears H2 - ZV De Zaan H2 9 - 10
20 feb 17:55 WIDEX GZC DONK H2 - Waterpolo Den Haag H2 13 - 12
20 feb 16:00 ZVL-1886 Center H2 - De Ham H2 11 - 8
19 feb 18:45 UZSC H2 - ZVL-1886 Center H2 9 - 8
19 feb 18:35 Waterpolo Den Haag H2 - Polar Bears H3 14 - 14
19 feb 18:20 SVH H2 - De Ham H2 18 - 20
19 feb 18:15 ZV De Zaan H2 - ZPB H&L Productions H2 20 - 9
19 feb 17:45 Het Ravijn H2 - Polar Bears H2 16 - 8
12 feb 20:00 AZC H2 - Waterpolo Den Haag H2 9 - 8
12 feb 18:00 Polar Bears H2 - UZSC H2 14 - 10
12 feb 17:35 ZVL-1886 Center H2 - SVH H2 26 - 9
12 feb 17:30 WIDEX GZC DONK H2 - ZV De Zaan H2 5 - 14
5 feb 19:20 Waterpolo Den Haag H2 - De Ham H2 14 - 13
5 feb 19:15 Schuurman BZC H2 - SVH H2 13 - 20
5 feb 18:45 Polar Bears H2 - ZVL-1886 Center H2 15 - 10
5 feb 17:15 Het Ravijn H2 - WIDEX GZC DONK H2 13 - 8
29 jan 20:55 AZC H2 - ZV De Zaan H2 6 - 28
29 jan 20:35 WIDEX GZC DONK H2 - UZSC H2 15 - 3
29 jan 19:55 SVH H2 - Waterpolo Den Haag H2 15 - 16
29 jan 18:30 Polar Bears H3 - Het Ravijn H2 17 - 21
29 jan 16:35 ZVL-1886 Center H2 - Schuurman BZC H2 14 - 4
20 nov 20:35 AZC H2 - ZVL-1886 Center H2 7 - 13
20 nov 19:55 Waterpolo Den Haag H2 - Polar Bears H2 7 - 11
20 nov 19:10 SVH H2 - WIDEX GZC DONK H2 14 - 18
20 nov 18:05 ZV De Zaan H2 - Het Ravijn H2 14 - 5
20 nov 17:30 De Ham H2 - Polar Bears H3 13 - 16
13 nov 21:15 UZSC H2 - ZV De Zaan H2 6 - 11
13 nov 21:00 ZPB H&L Productions H2 - Waterpolo Den Haag H2 11 - 13
13 nov 20:55 ZVL-1886 Center H2 - Het Ravijn H2 18 - 5
13 nov 19:00 Polar Bears H3 - SVH H2 17 - 11
13 nov 18:15 AZC H2 - De Ham H2 13 - 7
6 nov 21:10 ZV De Zaan H2 - Polar Bears H2 14 - 12
6 nov 20:50 Schuurman BZC H2 - Polar Bears H3 15 - 16
6 nov 20:40 Waterpolo Den Haag H2 - WIDEX GZC DONK H2 5 - 21
6 nov 20:00 SVH H2 - AZC H2 12 - 9
6 nov 17:25 Het Ravijn H2 - UZSC H2 22 - 5
23 okt 20:50 Schuurman BZC H2 - De Ham H2 17 - 13
23 okt 19:45 UZSC H2 - Polar Bears H2 7 - 19
23 okt 19:20 Waterpolo Den Haag H2 - AZC H2 12 - 13
23 okt 19:20 SVH H2 - ZVL-1886 Center H2 10 - 17
23 okt 18:30 ZV De Zaan H2 - WIDEX GZC DONK H2 11 - 11
23 okt 16:30 Het Ravijn H2 - ZPB H&L Productions H2 19 - 5
16 okt 19:55 ZPB H&L Productions H2 - UZSC H2 14 - 11
16 okt 19:35 ZVL-1886 Center H2 - Polar Bears H2 13 - 9
16 okt 19:20 SVH H2 - Schuurman BZC H2 16 - 14
16 okt 18:00 Polar Bears H3 - ZV De Zaan H2 13 - 17
16 okt 16:50 De Ham H2 - Waterpolo Den Haag H2 12 - 12
16 okt 15:30 WIDEX GZC DONK H2 - Het Ravijn H2 16 - 12
9 okt 21:00 UZSC H2 - WIDEX GZC DONK H2 9 - 5
9 okt 20:50 Schuurman BZC H2 - ZVL-1886 Center H2 2 - 24
9 okt 19:20 Waterpolo Den Haag H2 - SVH H2 6 - 10
9 okt 18:30 ZV De Zaan H2 - AZC H2 16 - 7
9 okt 17:30 Het Ravijn H2 - Polar Bears H3 19 - 3
2 okt 21:00 AZC H2 - Het Ravijn H2 14 - 18
2 okt 20:50 Schuurman BZC H2 - Waterpolo Den Haag H2 9 - 15
2 okt 19:20 De Ham H2 - ZV De Zaan H2 11 - 19
2 okt 19:00 WIDEX GZC DONK H2 - Polar Bears H2 15 - 11
2 okt 15:55 ZPB H&L Productions H2 - ZVL-1886 Center H2 11 - 6
 
 
AZC H2
 
De Ham H2
 
Het Ravijn H..
 
Polar Bears ..
 
Polar Bears ..
 
SVH H2
 
UZSC H2
 
Waterpolo De..
 
WIDEX GZC DO..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZV De Zaan H..
 
ZVL-1886 Cen..
 
AZC H2 13 - 714 - 188 - 830/530/530/59 - 87 - 168 - 86 - 287 - 13
De Ham H225 - 8 16 - 1230/513 - 1620 - 146 - 1012 - 1215 - 1418 - 1211 - 1910 - 21
Het Ravijn H230/59 - 17 16 - 819 - 330/522 - 530/513 - 819 - 58 - 1012 - 7
Polar Bears H228/512 - 109 - 12 11 - 916 - 414 - 1030/530/518 - 79 - 1015 - 10
Polar Bears H324 - 818 - 917 - 2114 - 14 17 - 1130/518 - 1415 - 1417 - 1013 - 1711 - 22
SVH H212 - 918 - 2018 - 1030/518 - 17 30/515 - 1614 - 184 - 2630/510 - 17
UZSC H217 - 330/516 - 67 - 1930/530/5 9 - 109 - 530/56 - 119 - 8
Waterpolo Den Haag (SG) H212 - 1314 - 137 - 117 - 1114 - 146 - 105 - 6 5 - 2115 - 1530/510 - 11
WIDEX GZC DONK H217 - 418 - 716 - 1215 - 1130/512 - 915 - 313 - 12 30/55 - 1430/5
ZPB H&L Productions H217 - 210 - 1428/59 - 1512 - 1515 - 914 - 1111 - 1316 - 8 9 - 1311 - 6
ZV De Zaan H216 - 730/514 - 514 - 1230/521 - 1022 - 425/511 - 1120 - 9 10 - 10
ZVL-1886 Center H213 - 311 - 818 - 513 - 930/526 - 913 - 1030/520 - 912 - 814 - 13