HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond))

Volgende wedstrijd:
AZC Da1 - Z&PC Rotterdam Da1
zondag 22 mei 14:05
AquaRijn Alphen aan den rijn

Stand 2e divisie B

  Team Gespeeld Punten
1Katwijk Da11845
2ZV De Zaan Da31538
3Wiekslag Da11328
4ZVL-1886 Center Da41326
5Het Y Da21418
6ZPB H&L Productions Da21312
7Z&PC Rotterdam Da11412
8Z&PC De Gouwe Da21612
9AZC Da11211
10BZC Da1164
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
22 meiAZC Da114:05Z&PC Rotterdam Da1
28 meiZ&PC Rotterdam Da118:00AZC Da1
30 meiZ&PC Rotterdam Da100:00ZVL-1886 Center Da4
30 meiZPB H&L Productions Da200:00Z&PC Rotterdam Da1

Uitslagen

14 meiZ&PC Rotterdam Da15 - 6ZPB H&L Productions Da2
23 aprZVL-1886 Center Da411 - 2Z&PC Rotterdam Da1
16 aprZ&PC Rotterdam Da111 - 4Z&PC De Gouwe Da2
10 aprZ&PC Rotterdam Da16 - 7Het Y Da2
9 aprKatwijk Da18 - 7Z&PC Rotterdam Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Katwijk Da11814314517911069
2ZV De Zaan Da3151221381479354
3Wiekslag Da11391328936924
4ZVL-1886 Center Da413823261076344
5Het Y Da21460818100122-22
6ZPB H&L Productions Da2133371278105-27
7Z&PC Rotterdam Da1143381287104-17
8Z&PC De Gouwe Da21633101278102-24
9AZC Da1123271188112-24
10BZC Da1161114478155-77
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 mei 19:00 BZC Da1 - ZV De Zaan Da3 3 - 6
14 mei 18:00 Z&PC Rotterdam Da1 - ZPB H&L Productions Da2 5 - 6
14 mei 18:00 Wiekslag Da1 - AZC Da1 6 - 6
14 mei 17:00 Z&PC De Gouwe Da2 - Het Y Da2 6 - 5
12 mei 19:45 Katwijk Da1 - ZV De Zaan Da3 5 - 5
7 mei 20:00 Wiekslag Da1 - ZV De Zaan Da3 6 - 5
30 apr 19:00 BZC Da1 - Het Y Da2 5 - 7
23 apr 21:20 AZC Da1 - Z&PC De Gouwe Da2 5 - 4
23 apr 18:45 Het Y Da2 - BZC Da1 12 - 6
23 apr 18:00 Katwijk Da1 - ZPB H&L Productions Da2 10 - 6
23 apr 17:35 ZVL-1886 Center Da4 - Z&PC Rotterdam Da1 11 - 2
20 apr 20:00 ZV De Zaan Da3 - Katwijk Da1 8 - 5
16 apr 20:00 Wiekslag Da1 - BZC Da1 11 - 3
16 apr 19:45 ZPB H&L Productions Da2 - Katwijk Da1 3 - 12
16 apr 17:00 Z&PC Rotterdam Da1 - Z&PC De Gouwe Da2 11 - 4
10 apr 15:35 Z&PC Rotterdam Da1 - Het Y Da2 6 - 7
9 apr 20:20 BZC Da1 - AZC Da1 9 - 10
9 apr 20:00 Katwijk Da1 - Z&PC Rotterdam Da1 8 - 7
9 apr 17:45 Wiekslag Da1 - ZPB H&L Productions Da2 10 - 4
9 apr 17:15 ZV De Zaan Da3 - ZVL-1886 Center Da4 8 - 8
4 apr 20:45 Katwijk Da1 - Z&PC De Gouwe Da2 7 - 6
2 apr 18:35 Z&PC Rotterdam Da1 - Wiekslag Da1 3 - 5
2 apr 18:15 ZPB H&L Productions Da2 - Z&PC De Gouwe Da2 6 - 6
2 apr 18:00 Het Y Da2 - ZV De Zaan Da3 10 - 11
2 apr 16:10 ZVL-1886 Center Da4 - Katwijk Da1 6 - 6
1 apr 21:05 BZC Da1 - Z&PC De Gouwe Da2 0 - 8
28 maa 21:00 Het Y Da2 - Katwijk Da1 5 - 8
26 maa 18:40 Het Y Da2 - ZVL-1886 Center Da4 4 - 15
26 maa 18:15 Wiekslag Da1 - Katwijk Da1 3 - 4
26 maa 18:15 Z&PC De Gouwe Da2 - Z&PC Rotterdam Da1 5 - 5
26 maa 18:00 ZV De Zaan Da3 - AZC Da1 14 - 8
26 maa 17:00 BZC Da1 - ZPB H&L Productions Da2 5 - 4
20 maa 15:35 Het Y Da2 - Z&PC De Gouwe Da2 9 - 7
19 maa 21:30 BZC Da1 - ZVL-1886 Center Da4 2 - 16
19 maa 20:45 ZPB H&L Productions Da2 - AZC Da1 10 - 10
12 maa 16:00 Z&PC Rotterdam Da1 - BZC Da1 8 - 5
5 maa 20:05 Z&PC Rotterdam Da1 - Katwijk Da1 8 - 8
26 feb 18:00 Katwijk Da1 - Het Y Da2 13 - 4
19 feb 20:00 BZC Da1 - Katwijk Da1 4 - 17
19 feb 19:30 ZV De Zaan Da3 - ZPB H&L Productions Da2 10 - 2
19 feb 17:15 Z&PC De Gouwe Da2 - Wiekslag Da1 4 - 5
19 feb 17:15 AZC Da1 - ZVL-1886 Center Da4 4 - 5
16 feb 18:55 ZVL-1886 Center Da4 - ZV De Zaan Da3 7 - 9
5 feb 16:30 Katwijk Da1 - AZC Da1 14 - 11
5 feb 14:45 ZV De Zaan Da3 - Z&PC Rotterdam Da1 14 - 7
5 feb 14:15 ZVL-1886 Center Da4 - Z&PC De Gouwe Da2 4 - 1
29 jan 21:25 Z&PC De Gouwe Da2 - BZC Da1 7 - 5
29 jan 18:45 Het Y Da2 - Z&PC Rotterdam Da1 10 - 6
27 nov 19:05 Z&PC De Gouwe Da2 - ZVL-1886 Center Da4 3 - 5
20 nov 17:50 AZC Da1 - BZC Da1 10 - 5
20 nov 16:45 ZPB H&L Productions Da2 - Wiekslag Da1 5 - 9
13 nov 20:00 Katwijk Da1 - ZVL-1886 Center Da4 12 - 7
13 nov 18:15 Z&PC De Gouwe Da2 - ZPB H&L Productions Da2 4 - 4
13 nov 17:45 Wiekslag Da1 - Z&PC Rotterdam Da1 5 - 7
13 nov 16:15 ZV De Zaan Da3 - Het Y Da2 13 - 7
6 nov 20:25 AZC Da1 - ZV De Zaan Da3 6 - 8
6 nov 20:00 Katwijk Da1 - Wiekslag Da1 16 - 8
6 nov 19:15 ZPB H&L Productions Da2 - BZC Da1 11 - 6
6 nov 17:45 ZVL-1886 Center Da4 - Het Y Da2 8 - 4
23 okt 17:15 AZC Da1 - Katwijk Da1 8 - 12
23 okt 15:30 ZV De Zaan Da3 - Z&PC De Gouwe Da2 12 - 6
16 okt 20:00 BZC Da1 - Z&PC Rotterdam Da1 6 - 6
16 okt 18:55 Het Y Da2 - AZC Da1 12 - 8
16 okt 18:00 Wiekslag Da1 - ZVL-1886 Center Da4 6 - 2
16 okt 16:45 Z&PC De Gouwe Da2 - Katwijk Da1 4 - 10
9 okt 20:00 Katwijk Da1 - BZC Da1 12 - 7
9 okt 18:10 ZPB H&L Productions Da2 - ZV De Zaan Da3 7 - 14
9 okt 18:00 ZVL-1886 Center Da4 - AZC Da1 13 - 2
9 okt 16:45 Wiekslag Da1 - Z&PC De Gouwe Da2 9 - 3
2 okt 20:15 Het Y Da2 - ZPB H&L Productions Da2 4 - 10
2 okt 18:45 BZC Da1 - Wiekslag Da1 7 - 10
2 okt 18:00 Z&PC Rotterdam Da1 - ZV De Zaan Da3 6 - 10
 
 
AZC Da1
 
BZC Da1
 
Het Y Da2
 
Katwijk Da1
 
Wiekslag Da1
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZV De Zaan D..
 
ZVL-1886 Cen..
 
AZC Da1 10 - 530/58 - 1230/55 - 422/530/56 - 84 - 5
BZC Da19 - 10 5 - 74 - 177 - 100 - 86 - 65 - 43 - 62 - 16
Het Y Da212 - 812 - 6 5 - 821/59 - 710 - 64 - 1010 - 114 - 15
Katwijk Da114 - 1112 - 713 - 4 16 - 87 - 68 - 710 - 65 - 512 - 7
Wiekslag Da16 - 611 - 330/53 - 4 9 - 35 - 710 - 46 - 56 - 2
Z&PC De Gouwe Da221/57 - 56 - 54 - 104 - 5 5 - 54 - 422/53 - 5
Z&PC Rotterdam Da128/58 - 56 - 78 - 83 - 511 - 4 5 - 66 - 1030/5
ZPB H&L Productions Da210 - 1011 - 630/53 - 125 - 96 - 630/5 7 - 1430/5
ZV De Zaan Da314 - 830/513 - 78 - 528/512 - 614 - 710 - 2 8 - 8
ZVL-1886 Center Da413 - 228/58 - 46 - 630/54 - 111 - 221/57 - 9