HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Wiekslag Da1 (Dames (Bond))

Stand 2e divisie B

  Team Gespeeld Punten
1Katwijk Da11845
2ZV De Zaan Da31744
3Wiekslag Da11531
4ZVL-1886 Center Da41429
5AZC Da11520
6Het Y Da21518
7ZPB H&L Productions Da21412
8Z&PC Rotterdam Da11612
9Z&PC De Gouwe Da21812
10BZC Da1164
uitgebreide stand »

Uitslagen

28 meiZV De Zaan Da39 - 5Wiekslag Da1
21 meiHet Y Da25 - 8Wiekslag Da1
14 meiWiekslag Da16 - 6AZC Da1
7 meiWiekslag Da16 - 5ZV De Zaan Da3
16 aprWiekslag Da111 - 3BZC Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Katwijk Da11814314517911069
2ZV De Zaan Da31714214416510560
3Wiekslag Da1151014311068323
4ZVL-1886 Center Da414923291126646
5AZC Da11562720117129-12
6Het Y Da21560918105130-25
7ZPB H&L Productions Da2143381281110-29
8Z&PC Rotterdam Da11633101298126-28
9Z&PC De Gouwe Da21833121291118-27
10BZC Da1161114478155-77
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
28 mei 18:00 Z&PC Rotterdam Da1 - AZC Da1 4 - 9
28 mei 16:15 ZV De Zaan Da3 - Wiekslag Da1 9 - 5
22 mei 16:15 Z&PC De Gouwe Da2 - ZV De Zaan Da3 7 - 9
22 mei 14:05 AZC Da1 - Z&PC Rotterdam Da1 13 - 7
21 mei 18:00 Het Y Da2 - Wiekslag Da1 5 - 8
21 mei 17:30 ZVL-1886 Center Da4 - ZPB H&L Productions Da2 5 - 3
21 mei 17:00 Z&PC De Gouwe Da2 - AZC Da1 6 - 7
14 mei 19:00 BZC Da1 - ZV De Zaan Da3 3 - 6
14 mei 18:00 Wiekslag Da1 - AZC Da1 6 - 6
14 mei 18:00 Z&PC Rotterdam Da1 - ZPB H&L Productions Da2 5 - 6
14 mei 17:00 Z&PC De Gouwe Da2 - Het Y Da2 6 - 5
12 mei 19:45 Katwijk Da1 - ZV De Zaan Da3 5 - 5
7 mei 20:00 Wiekslag Da1 - ZV De Zaan Da3 6 - 5
30 apr 19:00 BZC Da1 - Het Y Da2 5 - 7
23 apr 21:20 AZC Da1 - Z&PC De Gouwe Da2 5 - 4
23 apr 18:45 Het Y Da2 - BZC Da1 12 - 6
23 apr 18:00 Katwijk Da1 - ZPB H&L Productions Da2 10 - 6
23 apr 17:35 ZVL-1886 Center Da4 - Z&PC Rotterdam Da1 11 - 2
20 apr 20:00 ZV De Zaan Da3 - Katwijk Da1 8 - 5
16 apr 20:00 Wiekslag Da1 - BZC Da1 11 - 3
16 apr 19:45 ZPB H&L Productions Da2 - Katwijk Da1 3 - 12
16 apr 17:00 Z&PC Rotterdam Da1 - Z&PC De Gouwe Da2 11 - 4
10 apr 15:35 Z&PC Rotterdam Da1 - Het Y Da2 6 - 7
9 apr 20:20 BZC Da1 - AZC Da1 9 - 10
9 apr 20:00 Katwijk Da1 - Z&PC Rotterdam Da1 8 - 7
9 apr 17:45 Wiekslag Da1 - ZPB H&L Productions Da2 10 - 4
9 apr 17:15 ZV De Zaan Da3 - ZVL-1886 Center Da4 8 - 8
4 apr 20:45 Katwijk Da1 - Z&PC De Gouwe Da2 7 - 6
2 apr 18:35 Z&PC Rotterdam Da1 - Wiekslag Da1 3 - 5
2 apr 18:15 ZPB H&L Productions Da2 - Z&PC De Gouwe Da2 6 - 6
2 apr 18:00 Het Y Da2 - ZV De Zaan Da3 10 - 11
2 apr 16:10 ZVL-1886 Center Da4 - Katwijk Da1 6 - 6
1 apr 21:05 BZC Da1 - Z&PC De Gouwe Da2 0 - 8
28 maa 21:00 Het Y Da2 - Katwijk Da1 5 - 8
26 maa 18:40 Het Y Da2 - ZVL-1886 Center Da4 4 - 15
26 maa 18:15 Wiekslag Da1 - Katwijk Da1 3 - 4
26 maa 18:15 Z&PC De Gouwe Da2 - Z&PC Rotterdam Da1 5 - 5
26 maa 18:00 ZV De Zaan Da3 - AZC Da1 14 - 8
26 maa 17:00 BZC Da1 - ZPB H&L Productions Da2 5 - 4
20 maa 15:35 Het Y Da2 - Z&PC De Gouwe Da2 9 - 7
19 maa 21:30 BZC Da1 - ZVL-1886 Center Da4 2 - 16
19 maa 20:45 ZPB H&L Productions Da2 - AZC Da1 10 - 10
12 maa 16:00 Z&PC Rotterdam Da1 - BZC Da1 8 - 5
5 maa 20:05 Z&PC Rotterdam Da1 - Katwijk Da1 8 - 8
26 feb 18:00 Katwijk Da1 - Het Y Da2 13 - 4
19 feb 20:00 BZC Da1 - Katwijk Da1 4 - 17
19 feb 19:30 ZV De Zaan Da3 - ZPB H&L Productions Da2 10 - 2
19 feb 17:15 Z&PC De Gouwe Da2 - Wiekslag Da1 4 - 5
19 feb 17:15 AZC Da1 - ZVL-1886 Center Da4 4 - 5
16 feb 18:55 ZVL-1886 Center Da4 - ZV De Zaan Da3 7 - 9
5 feb 16:30 Katwijk Da1 - AZC Da1 14 - 11
5 feb 14:45 ZV De Zaan Da3 - Z&PC Rotterdam Da1 14 - 7
5 feb 14:15 ZVL-1886 Center Da4 - Z&PC De Gouwe Da2 4 - 1
29 jan 21:25 Z&PC De Gouwe Da2 - BZC Da1 7 - 5
29 jan 18:45 Het Y Da2 - Z&PC Rotterdam Da1 10 - 6
27 nov 19:05 Z&PC De Gouwe Da2 - ZVL-1886 Center Da4 3 - 5
20 nov 17:50 AZC Da1 - BZC Da1 10 - 5
20 nov 16:45 ZPB H&L Productions Da2 - Wiekslag Da1 5 - 9
13 nov 20:00 Katwijk Da1 - ZVL-1886 Center Da4 12 - 7
13 nov 18:15 Z&PC De Gouwe Da2 - ZPB H&L Productions Da2 4 - 4
13 nov 17:45 Wiekslag Da1 - Z&PC Rotterdam Da1 5 - 7
13 nov 16:15 ZV De Zaan Da3 - Het Y Da2 13 - 7
6 nov 20:25 AZC Da1 - ZV De Zaan Da3 6 - 8
6 nov 20:00 Katwijk Da1 - Wiekslag Da1 16 - 8
6 nov 19:15 ZPB H&L Productions Da2 - BZC Da1 11 - 6
6 nov 17:45 ZVL-1886 Center Da4 - Het Y Da2 8 - 4
23 okt 17:15 AZC Da1 - Katwijk Da1 8 - 12
23 okt 15:30 ZV De Zaan Da3 - Z&PC De Gouwe Da2 12 - 6
16 okt 20:00 BZC Da1 - Z&PC Rotterdam Da1 6 - 6
16 okt 18:55 Het Y Da2 - AZC Da1 12 - 8
16 okt 18:00 Wiekslag Da1 - ZVL-1886 Center Da4 6 - 2
16 okt 16:45 Z&PC De Gouwe Da2 - Katwijk Da1 4 - 10
9 okt 20:00 Katwijk Da1 - BZC Da1 12 - 7
9 okt 18:10 ZPB H&L Productions Da2 - ZV De Zaan Da3 7 - 14
9 okt 18:00 ZVL-1886 Center Da4 - AZC Da1 13 - 2
9 okt 16:45 Wiekslag Da1 - Z&PC De Gouwe Da2 9 - 3
2 okt 20:15 Het Y Da2 - ZPB H&L Productions Da2 4 - 10
2 okt 18:45 BZC Da1 - Wiekslag Da1 7 - 10
2 okt 18:00 Z&PC Rotterdam Da1 - ZV De Zaan Da3 6 - 10
 
 
AZC Da1
 
BZC Da1
 
Het Y Da2
 
Katwijk Da1
 
Wiekslag Da1
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZV De Zaan D..
 
ZVL-1886 Cen..
 
AZC Da1 10 - 5?8 - 12?5 - 413 - 7?6 - 84 - 5
BZC Da19 - 10 5 - 74 - 177 - 100 - 86 - 65 - 43 - 62 - 16
Het Y Da212 - 812 - 6 5 - 85 - 89 - 710 - 64 - 1010 - 114 - 15
Katwijk Da114 - 1112 - 713 - 4 16 - 87 - 68 - 710 - 65 - 512 - 7
Wiekslag Da16 - 611 - 3?3 - 4 9 - 35 - 710 - 46 - 56 - 2
Z&PC De Gouwe Da26 - 77 - 56 - 54 - 104 - 5 5 - 54 - 47 - 93 - 5
Z&PC Rotterdam Da14 - 98 - 56 - 78 - 83 - 511 - 4 5 - 66 - 10?
ZPB H&L Productions Da210 - 1011 - 6?3 - 125 - 96 - 6? 7 - 14?
ZV De Zaan Da314 - 8?13 - 78 - 59 - 512 - 614 - 710 - 2 8 - 8
ZVL-1886 Center Da413 - 2?8 - 46 - 6?4 - 111 - 25 - 37 - 9