HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

NDD Da1 (Dames (Bond))

Stand 2e divisie C

  Team Gespeeld Punten
1Zwemvereniging Utrecht Da12058
2Arethusa Da12049
3VZV Njord Da11833
4Aquarijn Da11932
5Polar Bears Da31630
6Livo Da11628
7De Linge/PCG Da11828
8ENC Arnhem (SG) Da12026
9NDD Da11919
10De Vennen Da1169
11De Rijn Da1156
12AquAmigos Da1213
uitgebreide stand »
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Zwemvereniging Utrecht Da120191058245120125
2Arethusa Da120161349257134123
3VZV Njord Da11811073319313360
4Aquarijn Da11910273217613838
5Polar Bears Da31610063016514718
6Livo Da1169162813011911
7De Linge/PCG Da118918281461451
8ENC Arnhem (SG) Da12082102620219210
9NDD Da119611219132209-77
10De Vennen Da11623119115175-60
11De Rijn Da11520136101172-71
12AquAmigos Da1211020390268-178
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
AquAmigos Da..
 
Aquarijn Da1
 
Arethusa Da1
 
De Linge/PCG..
 
De Rijn Da1
 
De Vennen Da..
 
ENC Arnhem (..
 
Livo Da1
 
NDD Da1
 
Polar Bears ..
 
VZV Njord Da..
 
Zwemverenigi..
 
AquAmigos Da1 ???????????
Aquarijn Da1? ??????????
Arethusa Da1?? ?????????
De Linge/PCG Da1??? ????????
De Rijn Da1???? ???????
De Vennen Da1????? ??????
ENC Arnhem (SG) Da1?????? ?????
Livo Da1??????? ????
NDD Da1???????? ???
Polar Bears Da3????????? ??
VZV Njord Da1?????????? ?
Zwemvereniging Utrecht Da1???????????