HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))

Stand Eredivisie (Bond) A

  Team Gespeeld Punten
1AZC H12663
2Het Ravijn H12660
3ZV De Zaan H12656
4WIDEX GZC DONK H12655
5Polar Bears H12653
6ZPC AMERSFOORT H12651
7UZSC H12650
8ZVL-1886 Center H12637
9ZPB H&L Productions H12522
10PSV H12622
11De Ham H12618
12Waterpolo Den Haag (SG) H12616
13Schuurman BZC H12413
14SVH H1257
uitgebreide stand »

Uitslagen

27 maaWaterpolo Den Haag H110 - 8Schuurman BZC H1
26 maaPSV H110 - 7Waterpolo Den Haag H1
19 maaWaterpolo Den Haag H18 - 12Het Ravijn H1
13 maaWaterpolo Den Haag H19 - 14Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1
12 maaWIDEX GZC DONK H114 - 9Waterpolo Den Haag H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1AZC H126210563360241119
2Het Ravijn H126193460378266112
3ZV De Zaan H126175456350243107
4WIDEX GZC DONK H126174555379271108
5Polar Bears H12616555331323479
6ZPC AMERSFOORT H12616375131426153
7UZSC H12615565032023090
8ZVL-1886 Center H1261211337284296-12
9ZPB H&L Productions H125711722273313-40
10PSV H126711822244341-97
11De Ham H126531818259349-90
12Waterpolo Den Haag (SG) H126512016201308-107
13Schuurman BZC H124411913227387-160
14SVH H12521227215377-162
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 maa 18:00 Waterpolo Den Haag H1 - Schuurman BZC H1 10 - 8
27 maa 16:30 De Ham H1 - PSV H1 8 - 11
26 maa 20:10 WIDEX GZC DONK H1 - AZC H1 14 - 11
26 maa 19:35 PSV H1 - Waterpolo Den Haag H1 10 - 7
26 maa 19:20 ZV De Zaan H1 - Polar Bears H1 16 - 16
26 maa 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - ZVL-1886 Center H1 12 - 10
26 maa 18:50 ZPB H&L Productions H1 - De Ham H1 10 - 10
26 maa 18:30 Het Ravijn H1 - Schuurman BZC H1 20 - 5
26 maa 17:45 UZSC H1 - SVH H1 15 - 9
25 maa 19:45 UZSC H1 - WIDEX GZC DONK H1 11 - 11
24 maa 21:15 ZV De Zaan H1 - Het Ravijn H1 11 - 12
24 maa 21:15 De Ham H1 - ZVL-1886 Center H1 9 - 10
22 maa 21:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - UZSC H1 8 - 7
20 maa 17:45 WIDEX GZC DONK H1 - Schuurman BZC H1 24 - 9
19 maa 20:00 De Ham H1 - WIDEX GZC DONK H1 13 - 15
19 maa 19:30 Schuurman BZC H1 - UZSC H1 9 - 20
19 maa 19:15 SVH H1 - ZPB H&L Productions H1 14 - 13
19 maa 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - AZC H1 12 - 16
19 maa 18:20 ZVL-1886 Center H1 - ZV De Zaan H1 11 - 8
19 maa 18:15 Waterpolo Den Haag H1 - Het Ravijn H1 8 - 12
19 maa 18:00 Polar Bears H1 - PSV H1 8 - 11
17 maa 21:00 Polar Bears H1 - AZC H1 12 - 8
17 maa 20:30 SVH H1 - De Ham H1 8 - 9
14 maa 21:00 Het Ravijn H1 - De Ham H1 23 - 14
13 maa 20:00 Waterpolo Den Haag H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 9 - 14
13 maa 18:30 AZC H1 - SVH H1 18 - 6
12 maa 21:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Schuurman BZC H1 17 - 6
12 maa 21:30 UZSC H1 - ZV De Zaan H1 8 - 10
12 maa 21:00 ZPB H&L Productions H1 - Polar Bears H1 13 - 12
12 maa 20:55 PSV H1 - Het Ravijn H1 7 - 9
12 maa 19:45 ZVL-1886 Center H1 - De Ham H1 19 - 7
12 maa 18:45 WIDEX GZC DONK H1 - Waterpolo Den Haag H1 14 - 9
11 maa 21:00 Polar Bears H1 - SVH H1 14 - 7
10 maa 21:15 De Ham H1 - AZC H1 7 - 16
10 maa 20:45 WIDEX GZC DONK H1 - ZPB H&L Productions H1 18 - 12
6 maa 16:00 PSV H1 - SVH H1 14 - 7
6 maa 15:30 Het Ravijn H1 - ZPB H&L Productions H1 18 - 15
5 maa 19:00 UZSC H1 - Waterpolo Den Haag H1 12 - 3
5 maa 18:35 WIDEX GZC DONK H1 - SVH H1 21 - 8
5 maa 18:30 ZPB H&L Productions H1 - Schuurman BZC H1 19 - 6
5 maa 17:30 Het Ravijn H1 - Polar Bears H1 13 - 7
5 maa 16:00 ZVL-1886 Center H1 - AZC H1 13 - 20
5 maa 15:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - De Ham H1 15 - 6
5 maa 14:30 PSV H1 - ZV De Zaan H1 5 - 9
4 maa 20:15 De Ham H1 - Schuurman BZC H1 19 - 11
26 feb 19:30 Polar Bears H1 - UZSC H1 12 - 10
26 feb 19:30 Waterpolo Den Haag H1 - ZPB H&L Productions H1 10 - 9
26 feb 19:30 Schuurman BZC H1 - WIDEX GZC DONK H1 10 - 27
26 feb 18:00 SVH H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 8 - 17
26 feb 15:30 PSV H1 - ZVL-1886 Center H1 14 - 11
12 feb 20:15 WIDEX GZC DONK H1 - ZV De Zaan H1 13 - 13
12 feb 20:15 ZVL-1886 Center H1 - SVH H1 10 - 9
12 feb 19:25 UZSC H1 - Het Ravijn H1 16 - 16
12 feb 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Polar Bears H1 8 - 8
12 feb 18:35 AZC H1 - Waterpolo Den Haag H1 9 - 10
12 feb 18:05 ZPB H&L Productions H1 - PSV H1 13 - 11
10 feb 21:00 ZVL-1886 Center H1 - Waterpolo Den Haag H1 15 - 12
9 feb 21:00 AZC H1 - Het Ravijn H1 14 - 12
5 feb 21:20 PSV H1 - WIDEX GZC DONK H1 12 - 19
5 feb 20:15 ZV De Zaan H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 12 - 8
5 feb 19:30 UZSC H1 - ZVL-1886 Center H1 17 - 9
5 feb 18:00 Waterpolo Den Haag H1 - De Ham H1 11 - 7
30 jan 16:30 Polar Bears H1 - WIDEX GZC DONK H1 11 - 10
29 jan 20:40 De Ham H1 - Polar Bears H1 10 - 16
29 jan 19:30 AZC H1 - ZV De Zaan H1 10 - 16
29 jan 19:15 WIDEX GZC DONK H1 - Het Ravijn H1 12 - 12
29 jan 19:15 ZVL-1886 Center H1 - Schuurman BZC H1 15 - 7
29 jan 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - PSV H1 10 - 6
29 jan 18:50 ZPB H&L Productions H1 - UZSC H1 11 - 12
29 jan 18:35 SVH H1 - Waterpolo Den Haag H1 10 - 10
23 jan 18:00 Schuurman BZC H1 - AZC H1 14 - 19
23 jan 16:30 PSV H1 - UZSC H1 6 - 9
23 jan 16:00 ZV De Zaan H1 - ZPB H&L Productions H1 16 - 10
23 jan 14:30 Het Ravijn H1 - ZVL-1886 Center H1 14 - 13
22 jan 19:00 ZVL-1886 Center H1 - ZPB H&L Productions H1 9 - 7
22 jan 17:00 Het Ravijn H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 11 - 7
22 jan 16:30 PSV H1 - AZC H1 4 - 17
22 jan 16:00 ZV De Zaan H1 - De Ham H1 14 - 9
15 jan 19:30 Schuurman BZC H1 - Polar Bears H1 6 - 17
15 jan 17:40 SVH H1 - ZV De Zaan H1 7 - 19
13 jan 20:00 Polar Bears H1 - Schuurman BZC H1 10 - 6
12 dec 18:15 AZC H1 - ZPB H&L Productions H1 16 - 6
11 dec 19:30 Schuurman BZC H1 - PSV H1 19 - 9
11 dec 18:45 ZVL-1886 Center H1 - Polar Bears H1 8 - 14
11 dec 18:35 Waterpolo Den Haag H1 - ZV De Zaan H1 5 - 15
11 dec 18:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - WIDEX GZC DONK H1 10 - 16
11 dec 17:30 SVH H1 - Het Ravijn H1 8 - 18
11 dec 17:00 De Ham H1 - UZSC H1 10 - 11
8 dec 20:00 AZC H1 - De Ham H1 20 - 7
4 dec 19:30 Schuurman BZC H1 - Het Ravijn H1 11 - 24
4 dec 19:15 Waterpolo Den Haag H1 - PSV H1 12 - 10
4 dec 18:25 De Ham H1 - ZPB H&L Productions H1 11 - 12
4 dec 18:00 Polar Bears H1 - ZV De Zaan H1 13 - 12
4 dec 17:50 AZC H1 - WIDEX GZC DONK H1 12 - 11
4 dec 17:30 SVH H1 - UZSC H1 12 - 21
4 dec 17:15 ZVL-1886 Center H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 13 - 14
28 nov 19:30 UZSC H1 - AZC H1 9 - 12
28 nov 18:45 WIDEX GZC DONK H1 - ZVL-1886 Center H1 16 - 7
28 nov 18:00 Polar Bears H1 - Waterpolo Den Haag H1 9 - 8
28 nov 17:20 ZPB H&L Productions H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 15 - 13
28 nov 17:00 ZV De Zaan H1 - Schuurman BZC H1 21 - 6
27 nov 20:30 UZSC H1 - Schuurman BZC H1 13 - 4
27 nov 19:40 PSV H1 - Polar Bears H1 8 - 22
27 nov 19:00 AZC H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 8 - 6
27 nov 19:00 ZV De Zaan H1 - ZVL-1886 Center H1 19 - 10
27 nov 18:55 WIDEX GZC DONK H1 - De Ham H1 14 - 9
27 nov 18:00 Het Ravijn H1 - Waterpolo Den Haag H1 14 - 6
27 nov 17:30 ZPB H&L Productions H1 - SVH H1 10 - 4
21 nov 20:00 Waterpolo Den Haag H1 - Polar Bears H1 6 - 12
20 nov 20:10 De Ham H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 9 - 12
20 nov 20:00 Polar Bears H1 - Het Ravijn H1 8 - 7
20 nov 19:30 ZV De Zaan H1 - PSV H1 9 - 9
20 nov 19:10 AZC H1 - ZVL-1886 Center H1 16 - 4
20 nov 18:35 Waterpolo Den Haag H1 - UZSC H1 7 - 13
20 nov 17:50 SVH H1 - WIDEX GZC DONK H1 13 - 17
13 nov 20:15 Het Ravijn H1 - ZV De Zaan H1 10 - 11
13 nov 20:00 UZSC H1 - Polar Bears H1 8 - 8
13 nov 19:35 ZPB H&L Productions H1 - Waterpolo Den Haag H1 17 - 10
13 nov 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - SVH H1 17 - 10
13 nov 18:40 ZVL-1886 Center H1 - PSV H1 11 - 10
6 nov 21:00 Polar Bears H1 - ZPB H&L Productions H1 17 - 7
6 nov 19:45 ZV De Zaan H1 - UZSC H1 6 - 5
6 nov 19:30 Schuurman BZC H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 7 - 21
6 nov 19:20 Waterpolo Den Haag H1 - WIDEX GZC DONK H1 2 - 13
6 nov 19:00 Het Ravijn H1 - PSV H1 18 - 8
6 nov 18:40 SVH H1 - AZC H1 10 - 11
30 okt 20:00 UZSC H1 - PSV H1 22 - 8
30 okt 19:55 ZPB H&L Productions H1 - ZV De Zaan H1 10 - 13
30 okt 19:10 WIDEX GZC DONK H1 - Polar Bears H1 11 - 9
30 okt 19:00 De Ham H1 - SVH H1 10 - 8
30 okt 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Waterpolo Den Haag H1 14 - 8
30 okt 19:00 AZC H1 - Schuurman BZC H1 9 - 7
30 okt 17:30 ZVL-1886 Center H1 - Het Ravijn H1 13 - 16
24 okt 18:00 Polar Bears H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 6 - 6
23 okt 19:30 Schuurman BZC H1 - De Ham H1 15 - 15
23 okt 19:30 Het Ravijn H1 - UZSC H1 8 - 8
23 okt 18:00 SVH H1 - ZVL-1886 Center H1 9 - 14
23 okt 18:00 Waterpolo Den Haag H1 - AZC H1 6 - 19
23 okt 17:00 ZV De Zaan H1 - WIDEX GZC DONK H1 11 - 11
23 okt 14:45 PSV H1 - ZPB H&L Productions H1 14 - 12
21 okt 20:30 Polar Bears H1 - ZVL-1886 Center H1 9 - 6
16 okt 19:30 AZC H1 - Polar Bears H1 8 - 7
16 okt 19:30 De Ham H1 - Waterpolo Den Haag H1 11 - 7
16 okt 19:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - ZV De Zaan H1 10 - 10
16 okt 18:30 ZPB H&L Productions H1 - Het Ravijn H1 12 - 16
16 okt 18:05 WIDEX GZC DONK H1 - PSV H1 16 - 10
16 okt 18:00 SVH H1 - Schuurman BZC H1 7 - 12
16 okt 16:55 ZVL-1886 Center H1 - UZSC H1 9 - 9
14 okt 20:50 WIDEX GZC DONK H1 - UZSC H1 10 - 12
9 okt 20:10 PSV H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 9 - 19
9 okt 19:45 UZSC H1 - ZPB H&L Productions H1 11 - 5
9 okt 19:30 Schuurman BZC H1 - ZVL-1886 Center H1 8 - 18
9 okt 19:00 Het Ravijn H1 - WIDEX GZC DONK H1 12 - 8
9 okt 18:45 Polar Bears H1 - De Ham H1 12 - 12
9 okt 18:00 Waterpolo Den Haag H1 - SVH H1 3 - 6
9 okt 17:00 ZV De Zaan H1 - AZC H1 9 - 10
2 okt 19:35 AZC H1 - PSV H1 17 - 4
2 okt 19:30 Schuurman BZC H1 - Waterpolo Den Haag H1 15 - 10
2 okt 19:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Het Ravijn H1 12 - 8
2 okt 19:00 ZPB H&L Productions H1 - ZVL-1886 Center H1 6 - 12
2 okt 18:40 SVH H1 - Polar Bears H1 9 - 24
2 okt 14:55 De Ham H1 - ZV De Zaan H1 10 - 16
25 sep 21:05 ZPB H&L Productions H1 - WIDEX GZC DONK H1 8 - 14
25 sep 20:20 PSV H1 - De Ham H1 7 - 10
25 sep 19:30 ZV De Zaan H1 - SVH H1 24 - 4
25 sep 19:30 Het Ravijn H1 - AZC H1 17 - 15
25 sep 19:05 Waterpolo Den Haag H1 - ZVL-1886 Center H1 4 - 5
25 sep 19:00 UZSC H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 21 - 6
19 sep 18:00 PSV H1 - Schuurman BZC H1 8 - 13
18 sep 19:30 Schuurman BZC H1 - ZV De Zaan H1 13 - 15
18 sep 19:20 De Ham H1 - Het Ravijn H1 9 - 21
18 sep 19:10 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - ZPB H&L Productions H1 10 - 8
18 sep 19:00 AZC H1 - UZSC H1 13 - 5
18 sep 18:55 SVH H1 - PSV H1 14 - 19
18 sep 17:20 ZVL-1886 Center H1 - WIDEX GZC DONK H1 9 - 10
12 sep 16:30 ZPB H&L Productions H1 - AZC H1 13 - 16
11 sep 19:30 Het Ravijn H1 - SVH H1 17 - 8
11 sep 19:15 ZV De Zaan H1 - Waterpolo Den Haag H1 15 - 8
11 sep 17:00 UZSC H1 - De Ham H1 15 - 8
11 sep 17:00 WIDEX GZC DONK H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 14 - 16
 
 
AZC H1
 
De Ham H1
 
Het Ravijn H..
 
Polar Bears ..
 
PSV H1
 
Schoonderbee..
 
Schuurman BZ..
 
SVH H1
 
UZSC H1
 
Waterpolo De..
 
WIDEX GZC DO..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZV De Zaan H..
 
ZVL-1886 Cen..
 
AZC H1 20 - 714 - 128 - 717 - 48 - 69 - 718 - 613 - 59 - 1012 - 1116 - 610 - 1616 - 4
De Ham H17 - 16 9 - 2110 - 168 - 119 - 1219 - 1110 - 810 - 1111 - 713 - 1511 - 1210 - 169 - 10
Het Ravijn H117 - 1523 - 14 13 - 718 - 811 - 720 - 517 - 88 - 814 - 612 - 818 - 1510 - 1114 - 13
Polar Bears H112 - 812 - 128 - 7 8 - 116 - 610 - 614 - 712 - 109 - 811 - 1017 - 713 - 129 - 6
PSV H14 - 177 - 107 - 98 - 22 9 - 198 - 1314 - 76 - 910 - 712 - 1914 - 125 - 914 - 11
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H112 - 1615 - 612 - 88 - 810 - 6 17 - 617 - 108 - 714 - 810 - 1610 - 810 - 1012 - 10
Schuurman BZC H114 - 1915 - 1511 - 246 - 1719 - 97 - 21 ?9 - 2015 - 1010 - 27?13 - 158 - 18
SVH H110 - 118 - 98 - 189 - 2414 - 198 - 177 - 12 12 - 2110 - 1013 - 1714 - 137 - 199 - 14
UZSC H19 - 1215 - 816 - 168 - 822 - 821 - 613 - 415 - 9 12 - 311 - 1111 - 58 - 1017 - 9
Waterpolo Den Haag (SG) H16 - 1911 - 78 - 126 - 1212 - 109 - 1410 - 83 - 67 - 13 2 - 1310 - 95 - 154 - 5
WIDEX GZC DONK H114 - 1114 - 912 - 1211 - 916 - 1014 - 1624 - 921 - 810 - 1214 - 9 18 - 1213 - 1316 - 7
ZPB H&L Productions H113 - 1610 - 1012 - 1613 - 1213 - 1115 - 1319 - 610 - 411 - 1217 - 108 - 14 10 - 136 - 12
ZV De Zaan H19 - 1014 - 911 - 1216 - 169 - 912 - 821 - 624 - 46 - 515 - 811 - 1116 - 10 19 - 10
ZVL-1886 Center H113 - 2019 - 713 - 168 - 1411 - 1013 - 1415 - 710 - 99 - 915 - 129 - 109 - 711 - 8