HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

AZC H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:
AZC H1 - ZV De Zaan H1
zaterdag 29 januari 19:30
AquaRijn Alphen aan den rijn

Stand Eredivisie (Bond) A

  Team Gespeeld Punten
1AZC H11748
2ZV De Zaan H11842
3Het Ravijn H11637
4Polar Bears H11636
5UZSC H11633
6ZPC AMERSFOORT H11629
7WIDEX GZC DONK H11428
8ZVL-1886 Center H11619
9Schuurman BZC H11513
10ZPB H&L Productions H11612
11De Ham H11411
12PSV H1167
13Waterpolo Den Haag (SG) H1153
14SVH H1153
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
29 janAZC H119:30ZV De Zaan H1
5 febPolar Bears H118:45AZC H1
12 febAZC H120:00Waterpolo Den Haag H1
26 febDe Ham H118:00AZC H1
5 maaZVL-1886 Center H116:00AZC H1

Uitslagen

23 janSchuurman BZC H114 - 19AZC H1
22 janPSV H14 - 17AZC H1
12 decAZC H116 - 6ZPB H&L Productions H1
8 decAZC H120 - 7De Ham H1
4 decAZC H112 - 11WIDEX GZC DONK H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1AZC H11716014823813999
2ZV De Zaan H11813324225516095
3Het Ravijn H11612133723115774
4Polar Bears H11611323619712869
5UZSC H11610333319213260
6ZPC AMERSFOORT H1169252919317320
7WIDEX GZC DONK H1149142818114041
8ZVL-1886 Center H11661919161181-20
9Schuurman BZC H115411013156216-60
10ZPB H&L Productions H116401212158202-44
11De Ham H11432911140184-44
12PSV H11621137143240-97
13Waterpolo Den Haag (SG) H11510143102188-86
14SVH H11510143129236-107
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 18:35 SVH H1 - Waterpolo Den Haag H1Sportcentrum de Wilgenring
29 jan 18:50 ZPB H&L Productions H1 - UZSC H1Inge de Bruijn Zwembad
29 jan 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - PSV H1Sportcomplex Amerena
29 jan 19:15 ZVL-1886 Center H1 - Schuurman BZC H1De Zijl
29 jan 19:15 WIDEX GZC DONK H1 - Het Ravijn H1Groenhovenbad
29 jan 19:30 AZC H1 - ZV De Zaan H1AquaRijn
29 jan 20:40 De Ham H1 - Polar Bears H1De Crommenije
30 jan 16:30 Polar Bears H1 - WIDEX GZC DONK H1De Peppel
3 feb 19:45 WIDEX GZC DONK H1 - ZPB H&L Productions H1Groenhovenbad
5 feb 18:00 Waterpolo Den Haag H1 - De Ham H1Hofbad
5 feb 18:45 Polar Bears H1 - AZC H1De Peppel
5 feb 19:30 UZSC H1 - ZVL-1886 Center H1De Krommerijn
5 feb 19:30 Schuurman BZC H1 - SVH H1t Timpke
5 feb 20:10 Het Ravijn H1 - ZPB H&L Productions H1Het Ravijn
5 feb 20:15 ZV De Zaan H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1De Slag
5 feb 21:20 PSV H1 - WIDEX GZC DONK H1De Tongelreep
6 feb 17:15 WIDEX GZC DONK H1 - Schuurman BZC H1Groenhovenbad
12 feb 18:55 ZPB H&L Productions H1 - PSV H1Inge de Bruijn Zwembad
12 feb 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Polar Bears H1Sportcomplex Amerena
12 feb 19:25 UZSC H1 - Het Ravijn H1De Krommerijn
12 feb 19:50 De Ham H1 - Schuurman BZC H1De Crommenije
12 feb 20:00 AZC H1 - Waterpolo Den Haag H1AquaRijn
12 feb 20:15 ZVL-1886 Center H1 - SVH H1De Zijl
12 feb 20:15 WIDEX GZC DONK H1 - ZV De Zaan H1Groenhovenbad
26 feb 15:30 PSV H1 - ZVL-1886 Center H1Sportcentrum voor studenten
26 feb 17:00 ZV De Zaan H1 - Het Ravijn H1De Slag
26 feb 18:00 De Ham H1 - AZC H1De Crommenije
26 feb 18:00 SVH H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1Sportcentrum de Wilgenring
26 feb 19:30 Schuurman BZC H1 - WIDEX GZC DONK H1t Timpke
26 feb 19:30 Waterpolo Den Haag H1 - ZPB H&L Productions H1Hofbad
26 feb 19:30 Polar Bears H1 - UZSC H1De Peppel
5 maa 14:30 PSV H1 - ZV De Zaan H1De Tongelreep
5 maa 15:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - De Ham H1Sportcomplex Amerena
5 maa 16:00 ZVL-1886 Center H1 - AZC H1De Zijl
5 maa 18:30 ZPB H&L Productions H1 - Schuurman BZC H1Inge de Bruijn Zwembad
5 maa 18:35 WIDEX GZC DONK H1 - SVH H1Groenhovenbad
5 maa 18:45 Het Ravijn H1 - Polar Bears H1Het Ravijn
5 maa 19:00 UZSC H1 - Waterpolo Den Haag H1De Krommerijn
6 maa 16:00 PSV H1 - SVH H1De Tongelreep
12 maa 00:00 WIDEX GZC DONK H1 - Waterpolo Den Haag H1Groenhovenbad
12 maa 00:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Schuurman BZC H1Sportcomplex Amerena
12 maa 19:45 ZVL-1886 Center H1 - De Ham H1De Zijl
12 maa 20:55 PSV H1 - Het Ravijn H1De Tongelreep
12 maa 21:00 ZPB H&L Productions H1 - Polar Bears H1Inge de Bruijn Zwembad
12 maa 21:30 UZSC H1 - ZV De Zaan H1De Krommerijn
13 maa 18:30 AZC H1 - SVH H1AquaRijn
19 maa 18:00 Polar Bears H1 - PSV H1De Peppel
19 maa 18:15 Waterpolo Den Haag H1 - Het Ravijn H1Hofbad
19 maa 18:20 ZVL-1886 Center H1 - ZV De Zaan H1De Zijl
19 maa 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - AZC H1Sportcomplex Amerena
19 maa 19:15 SVH H1 - ZPB H&L Productions H1Sportcentrum de Wilgenring
19 maa 19:30 Schuurman BZC H1 - UZSC H1t Timpke
19 maa 20:00 De Ham H1 - WIDEX GZC DONK H1De Crommenije
26 maa 17:45 UZSC H1 - SVH H1De Krommerijn
26 maa 18:30 Het Ravijn H1 - Schuurman BZC H1Het Ravijn
26 maa 18:50 ZPB H&L Productions H1 - De Ham H1Inge de Bruijn Zwembad
26 maa 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - ZVL-1886 Center H1Sportcomplex Amerena
26 maa 19:20 ZV De Zaan H1 - Polar Bears H1De Slag
26 maa 19:35 PSV H1 - Waterpolo Den Haag H1De Tongelreep
26 maa 19:55 WIDEX GZC DONK H1 - AZC H1Groenhovenbad
30 jun 00:00 De Ham H1 - ZVL-1886 Center H1De Crommenije
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 jan 18:00 Schuurman BZC H1 - AZC H1 14 - 19
23 jan 16:30 PSV H1 - UZSC H1 6 - 9
23 jan 16:00 ZV De Zaan H1 - ZPB H&L Productions H1 16 - 10
23 jan 14:30 Het Ravijn H1 - ZVL-1886 Center H1 14 - 13
22 jan 19:00 ZVL-1886 Center H1 - ZPB H&L Productions H1 9 - 7
22 jan 17:00 Het Ravijn H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 11 - 7
22 jan 16:30 PSV H1 - AZC H1 4 - 17
22 jan 16:00 ZV De Zaan H1 - De Ham H1 14 - 9
15 jan 19:30 Schuurman BZC H1 - Polar Bears H1 6 - 17
15 jan 17:40 SVH H1 - ZV De Zaan H1 7 - 19
13 jan 20:00 Polar Bears H1 - Schuurman BZC H1 10 - 6
12 dec 18:15 AZC H1 - ZPB H&L Productions H1 16 - 6
11 dec 19:30 Schuurman BZC H1 - PSV H1 19 - 9
11 dec 18:45 ZVL-1886 Center H1 - Polar Bears H1 8 - 14
11 dec 18:35 Waterpolo Den Haag H1 - ZV De Zaan H1 5 - 15
11 dec 18:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - WIDEX GZC DONK H1 10 - 16
11 dec 17:30 SVH H1 - Het Ravijn H1 8 - 18
11 dec 17:00 De Ham H1 - UZSC H1 10 - 11
8 dec 20:00 AZC H1 - De Ham H1 20 - 7
4 dec 19:30 Schuurman BZC H1 - Het Ravijn H1 11 - 24
4 dec 19:15 Waterpolo Den Haag H1 - PSV H1 12 - 10
4 dec 18:25 De Ham H1 - ZPB H&L Productions H1 11 - 12
4 dec 18:00 Polar Bears H1 - ZV De Zaan H1 13 - 12
4 dec 17:50 AZC H1 - WIDEX GZC DONK H1 12 - 11
4 dec 17:30 SVH H1 - UZSC H1 12 - 21
4 dec 17:15 ZVL-1886 Center H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 13 - 14
28 nov 19:30 UZSC H1 - AZC H1 9 - 12
28 nov 18:45 WIDEX GZC DONK H1 - ZVL-1886 Center H1 16 - 7
28 nov 18:00 Polar Bears H1 - Waterpolo Den Haag H1 9 - 8
28 nov 17:20 ZPB H&L Productions H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 15 - 13
28 nov 17:00 ZV De Zaan H1 - Schuurman BZC H1 21 - 6
27 nov 20:30 UZSC H1 - Schuurman BZC H1 13 - 4
27 nov 19:40 PSV H1 - Polar Bears H1 8 - 22
27 nov 19:00 AZC H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 8 - 6
27 nov 19:00 ZV De Zaan H1 - ZVL-1886 Center H1 19 - 10
27 nov 18:55 WIDEX GZC DONK H1 - De Ham H1 14 - 9
27 nov 18:00 Het Ravijn H1 - Waterpolo Den Haag H1 14 - 6
27 nov 17:30 ZPB H&L Productions H1 - SVH H1 10 - 4
21 nov 20:00 Waterpolo Den Haag H1 - Polar Bears H1 6 - 12
20 nov 20:10 De Ham H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 9 - 12
20 nov 20:00 Polar Bears H1 - Het Ravijn H1 8 - 7
20 nov 19:30 ZV De Zaan H1 - PSV H1 9 - 9
20 nov 19:10 AZC H1 - ZVL-1886 Center H1 16 - 4
20 nov 18:35 Waterpolo Den Haag H1 - UZSC H1 7 - 13
20 nov 17:50 SVH H1 - WIDEX GZC DONK H1 13 - 17
13 nov 20:15 Het Ravijn H1 - ZV De Zaan H1 10 - 11
13 nov 20:00 UZSC H1 - Polar Bears H1 8 - 8
13 nov 19:35 ZPB H&L Productions H1 - Waterpolo Den Haag H1 17 - 10
13 nov 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - SVH H1 17 - 10
13 nov 18:40 ZVL-1886 Center H1 - PSV H1 11 - 10
6 nov 21:00 Polar Bears H1 - ZPB H&L Productions H1 17 - 7
6 nov 19:45 ZV De Zaan H1 - UZSC H1 6 - 5
6 nov 19:30 Schuurman BZC H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 7 - 21
6 nov 19:20 Waterpolo Den Haag H1 - WIDEX GZC DONK H1 2 - 13
6 nov 19:00 Het Ravijn H1 - PSV H1 18 - 8
6 nov 18:40 SVH H1 - AZC H1 10 - 11
30 okt 20:00 UZSC H1 - PSV H1 22 - 8
30 okt 19:55 ZPB H&L Productions H1 - ZV De Zaan H1 10 - 13
30 okt 19:10 WIDEX GZC DONK H1 - Polar Bears H1 11 - 9
30 okt 19:00 De Ham H1 - SVH H1 10 - 8
30 okt 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Waterpolo Den Haag H1 14 - 8
30 okt 19:00 AZC H1 - Schuurman BZC H1 9 - 7
30 okt 17:30 ZVL-1886 Center H1 - Het Ravijn H1 13 - 16
24 okt 18:00 Polar Bears H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 6 - 6
23 okt 19:30 Het Ravijn H1 - UZSC H1 8 - 8
23 okt 19:30 Schuurman BZC H1 - De Ham H1 15 - 15
23 okt 18:00 SVH H1 - ZVL-1886 Center H1 9 - 14
23 okt 18:00 Waterpolo Den Haag H1 - AZC H1 6 - 19
23 okt 17:00 ZV De Zaan H1 - WIDEX GZC DONK H1 11 - 11
23 okt 14:45 PSV H1 - ZPB H&L Productions H1 14 - 12
21 okt 20:30 Polar Bears H1 - ZVL-1886 Center H1 9 - 6
16 okt 19:30 AZC H1 - Polar Bears H1 8 - 7
16 okt 19:30 De Ham H1 - Waterpolo Den Haag H1 11 - 7
16 okt 19:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - ZV De Zaan H1 10 - 10
16 okt 18:30 ZPB H&L Productions H1 - Het Ravijn H1 12 - 16
16 okt 18:05 WIDEX GZC DONK H1 - PSV H1 16 - 10
16 okt 18:00 SVH H1 - Schuurman BZC H1 7 - 12
16 okt 16:55 ZVL-1886 Center H1 - UZSC H1 9 - 9
14 okt 20:50 WIDEX GZC DONK H1 - UZSC H1 10 - 12
9 okt 20:10 PSV H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 9 - 19
9 okt 19:45 UZSC H1 - ZPB H&L Productions H1 11 - 5
9 okt 19:30 Schuurman BZC H1 - ZVL-1886 Center H1 8 - 18
9 okt 19:00 Het Ravijn H1 - WIDEX GZC DONK H1 12 - 8
9 okt 18:45 Polar Bears H1 - De Ham H1 12 - 12
9 okt 18:00 Waterpolo Den Haag H1 - SVH H1 3 - 6
9 okt 17:00 ZV De Zaan H1 - AZC H1 9 - 10
2 okt 19:35 AZC H1 - PSV H1 17 - 4
2 okt 19:30 Schuurman BZC H1 - Waterpolo Den Haag H1 15 - 10
2 okt 19:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Het Ravijn H1 12 - 8
2 okt 19:00 ZPB H&L Productions H1 - ZVL-1886 Center H1 6 - 12
2 okt 18:40 SVH H1 - Polar Bears H1 9 - 24
2 okt 14:55 De Ham H1 - ZV De Zaan H1 10 - 16
25 sep 21:05 ZPB H&L Productions H1 - WIDEX GZC DONK H1 8 - 14
25 sep 20:20 PSV H1 - De Ham H1 7 - 10
25 sep 19:30 ZV De Zaan H1 - SVH H1 24 - 4
25 sep 19:30 Het Ravijn H1 - AZC H1 17 - 15
25 sep 19:05 Waterpolo Den Haag H1 - ZVL-1886 Center H1 4 - 5
25 sep 19:00 UZSC H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 21 - 6
19 sep 18:00 PSV H1 - Schuurman BZC H1 8 - 13
18 sep 19:30 Schuurman BZC H1 - ZV De Zaan H1 13 - 15
18 sep 19:20 De Ham H1 - Het Ravijn H1 9 - 21
18 sep 19:10 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - ZPB H&L Productions H1 10 - 8
18 sep 19:00 AZC H1 - UZSC H1 13 - 5
18 sep 18:55 SVH H1 - PSV H1 14 - 19
18 sep 17:20 ZVL-1886 Center H1 - WIDEX GZC DONK H1 9 - 10
12 sep 16:30 ZPB H&L Productions H1 - AZC H1 13 - 16
11 sep 19:30 Het Ravijn H1 - SVH H1 17 - 8
11 sep 19:15 ZV De Zaan H1 - Waterpolo Den Haag H1 15 - 8
11 sep 17:00 UZSC H1 - De Ham H1 15 - 8
11 sep 17:00 WIDEX GZC DONK H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 14 - 16
 
 
AZC H1
 
De Ham H1
 
Het Ravijn H..
 
Polar Bears ..
 
PSV H1
 
Schoonderbee..
 
Schuurman BZ..
 
SVH H1
 
UZSC H1
 
Waterpolo De..
 
WIDEX GZC DO..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZV De Zaan H..
 
ZVL-1886 Cen..
 
AZC H1 20 - 7?8 - 717 - 48 - 69 - 713/313 - 512/212 - 1116 - 629/116 - 4
De Ham H126/2 9 - 2129/1?9 - 1212/210 - 810 - 1111 - 719/311 - 1210 - 1630/6
Het Ravijn H117 - 15? 5/318 - 811 - 726/317 - 88 - 814 - 612 - 85/210 - 1114 - 13
Polar Bears H15/212 - 128 - 7 19/36 - 610 - 6?26/29 - 830/117 - 713 - 129 - 6
PSV H14 - 177 - 1012/38 - 22 9 - 198 - 136/36 - 926/35/214 - 125/326/2
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H119/35/312 - 812/229/1 12/317 - 10?14 - 810 - 1610 - 810 - 1026/3
Schuurman BZC H114 - 1915 - 1511 - 246 - 1719 - 97 - 21 5/219/315 - 1026/2?13 - 158 - 18
SVH H110 - 11?8 - 189 - 2414 - 1926/27 - 12 12 - 2129/113 - 1719/37 - 199 - 14
UZSC H19 - 1215 - 812/28 - 822 - 821 - 613 - 426/3 5/3?11 - 512/35/2
Waterpolo Den Haag (SG) H16 - 195/219/36 - 1212 - 10??3 - 67 - 13 2 - 1326/25 - 154 - 5
WIDEX GZC DONK H126/314 - 929/111 - 916 - 1014 - 166/25/310 - 1212/3 3/212/216 - 7
ZPB H&L Productions H113 - 1626/312 - 1612/312/215 - 135/310 - 429/117 - 108 - 14 10 - 136 - 12
ZV De Zaan H19 - 1014 - 926/226/39 - 95/221 - 624 - 46 - 515 - 811 - 1116 - 10 19 - 10
ZVL-1886 Center H15/312/313 - 168 - 1411 - 1013 - 1429/112/29 - 9?9 - 109 - 719/3