HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))

Stand Reserve 1e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1PSV H21852
2ZPC AMERSFOORT H21735
3SWOL 1894 H21930
4Het Ravijn H31424
5UZSC H31422
6VZC H2129
7Aqua-Novio'94 H2179
8WIDEX GZC DONK H3155
uitgebreide stand »

Uitslagen

28 meiAqua-Novio'94 H210 - 11SWOL 1894 H2
21 meiVZC H216 - 5Aqua-Novio'94 H2
14 meiAqua-Novio'94 H210 - 9VZC H2
12 meiAqua-Novio'94 H24 - 13VZC H2
9 aprHet Ravijn H321 - 14Aqua-Novio'94 H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1PSV H218171052319137182
2ZPC AMERSFOORT H21711243517414133
3SWOL 1894 H219100930199211-12
4Het Ravijn H314806241571552
5UZSC H31471622157167-10
6VZC H2123099119152-33
7Aqua-Novio'94 H21730149145250-105
8WIDEX GZC DONK H31512125134191-57
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
29 mei 16:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - WIDEX GZC DONK H3 6 - 6
28 mei 13:30 Aqua-Novio'94 H2 - SWOL 1894 H2 10 - 11
22 mei 18:30 SWOL 1894 H2 - PSV H2 11 - 20
22 mei 16:30 VZC H2 - UZSC H3 11 - 13
21 mei 19:55 UZSC H3 - PSV H2 6 - 13
21 mei 19:00 Het Ravijn H3 - WIDEX GZC DONK H3 12 - 11
21 mei 18:55 SWOL 1894 H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 4 - 10
21 mei 18:35 VZC H2 - Aqua-Novio'94 H2 16 - 5
15 mei 18:30 SWOL 1894 H2 - WIDEX GZC DONK H3 16 - 9
14 mei 16:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - PSV H2 5 - 11
14 mei 14:45 Aqua-Novio'94 H2 - VZC H2 10 - 9
12 mei 19:45 Aqua-Novio'94 H2 - VZC H2 4 - 13
1 mei 18:30 SWOL 1894 H2 - PSV H2 8 - 12
24 apr 18:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - Het Ravijn H3 9 - 5
23 apr 17:15 WIDEX GZC DONK H3 - Het Ravijn H3 12 - 13
23 apr 16:15 PSV H2 - UZSC H3 16 - 9
9 apr 21:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - VZC H2 19 - 10
9 apr 20:35 SWOL 1894 H2 - UZSC H3 10 - 12
9 apr 17:40 WIDEX GZC DONK H3 - PSV H2 7 - 10
9 apr 16:15 Het Ravijn H3 - Aqua-Novio'94 H2 21 - 14
3 apr 18:30 Aqua-Novio'94 H2 - WIDEX GZC DONK H3 13 - 10
3 apr 14:00 PSV H2 - Het Ravijn H3 14 - 5
2 apr 18:25 SWOL 1894 H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 7 - 6
2 apr 18:25 UZSC H3 - Het Ravijn H3 8 - 7
26 maa 20:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - Aqua-Novio'94 H2 13 - 6
26 maa 18:35 WIDEX GZC DONK H3 - UZSC H3 12 - 12
26 maa 16:10 Het Ravijn H3 - SWOL 1894 H2 14 - 11
20 maa 19:30 PSV H2 - SWOL 1894 H2 20 - 7
19 maa 20:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - SWOL 1894 H2 8 - 7
12 maa 19:50 PSV H2 - Aqua-Novio'94 H2 28 - 6
12 maa 18:45 UZSC H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 7 - 11
12 maa 17:30 VZC H2 - Het Ravijn H3 6 - 13
5 maa 20:15 SWOL 1894 H2 - Aqua-Novio'94 H2 8 - 7
19 feb 19:00 PSV H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 10 - 10
19 feb 16:30 Het Ravijn H3 - UZSC H3 13 - 12
19 feb 15:50 Aqua-Novio'94 H2 - WIDEX GZC DONK H3 9 - 19
6 feb 18:50 PSV H2 - WIDEX GZC DONK H3 21 - 3
5 feb 18:35 VZC H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 5 - 7
5 feb 17:00 UZSC H3 - SWOL 1894 H2 12 - 14
29 jan 20:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - WIDEX GZC DONK H3 9 - 2
29 jan 18:45 Aqua-Novio'94 H2 - SWOL 1894 H2 8 - 18
27 nov 21:55 UZSC H3 - PSV H2 10 - 24
20 nov 19:25 SWOL 1894 H2 - WIDEX GZC DONK H3 11 - 8
20 nov 18:15 Aqua-Novio'94 H2 - PSV H2 12 - 18
13 nov 20:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - Aqua-Novio'94 H2 12 - 3
13 nov 17:15 VZC H2 - PSV H2 7 - 20
13 nov 14:50 Het Ravijn H3 - SWOL 1894 H2 9 - 15
6 nov 20:40 UZSC H3 - WIDEX GZC DONK H3 12 - 7
6 nov 19:25 SWOL 1894 H2 - Het Ravijn H3 10 - 8
6 nov 19:15 PSV H2 - VZC H2 15 - 11
6 nov 18:30 Aqua-Novio'94 H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 8 - 10
17 okt 17:00 Aqua-Novio'94 H2 - PSV H2 7 - 20
16 okt 20:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - UZSC H3 14 - 16
16 okt 16:40 WIDEX GZC DONK H3 - SWOL 1894 H2 11 - 12
16 okt 15:00 Het Ravijn H3 - VZC H2 15 - 10
10 okt 18:30 UZSC H3 - Het Ravijn H3 14 - 7
9 okt 21:30 PSV H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 26 - 5
9 okt 18:35 VZC H2 - SWOL 1894 H2 13 - 11
9 okt 17:40 WIDEX GZC DONK H3 - Aqua-Novio'94 H2 9 - 14
2 okt 21:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - VZC H2 20 - 8
2 okt 20:15 WIDEX GZC DONK H3 - PSV H2 8 - 21
2 okt 18:30 SWOL 1894 H2 - UZSC H3 8 - 14
2 okt 16:40 Het Ravijn H3 - Aqua-Novio'94 H2 15 - 9
 
 
Aqua-Novio'9..
 
Het Ravijn H..
 
PSV H2
 
Schoonderbee..
 
SWOL 1894 H2
 
UZSC H3
 
VZC H2
 
WIDEX GZC DO..
 
Aqua-Novio'94 H2 ?12 - 188 - 1010 - 11?10 - 913 - 10
Het Ravijn H321 - 14 ??14 - 1113 - 1215 - 1012 - 11
PSV H228 - 614 - 5 10 - 1020 - 716 - 915 - 1121 - 3
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H213 - 69 - 55 - 11 8 - 714 - 1619 - 106 - 6
SWOL 1894 H28 - 710 - 811 - 204 - 10 10 - 12?16 - 9
UZSC H3?8 - 76 - 137 - 1112 - 14 ?12 - 7
VZC H216 - 56 - 137 - 205 - 713 - 1111 - 13 ?
WIDEX GZC DONK H39 - 1412 - 137 - 10?11 - 1212 - 12?