HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

AZC H4 (Heren Reserve (Bond))

Volgende wedstrijd:
AZC H4 - ZVL-1886 Center H4
zaterdag 29 januari 18:05
AquaRijn Alphen aan den rijn

Stand Reserve 2e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1De Ham H3618
2MNC Dordrecht H3715
3AZC H4612
4VZV H2612
5Het Y H2612
6ZVL-1886 Center H459
7BZC Brandenburg H266
8ZV Haerlem H276
9Waterpolo Den Haag (SG) H365
10Oceanus H264
11UZSC H543
12De Dolfijn H251
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
29 janAZC H418:05ZVL-1886 Center H4
5 febOceanus H219:05AZC H4
19 febAZC H418:20UZSC H5
12 maaMNC Dordrecht H319:45AZC H4
26 maaAZC H420:00VZV H2

Uitslagen

20 novZV Haerlem H25 - 12AZC H4
13 novAZC H411 - 3De Dolfijn H2
6 novVZV H27 - 6AZC H4
16 oktAZC H43 - 5MNC Dordrecht H3
10 oktUZSC H55 - 6AZC H4
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Ham H3660018723933
2MNC Dordrecht H375021548399
3AZC H4640212482919
4VZV H264021254477
5Het Y H264021250446
6ZVL-1886 Center H45302947407
7BZC Brandenburg H2620465265-13
8ZV Haerlem H2720564865-17
9Waterpolo Den Haag (SG) H3612354653-7
10Oceanus H2611443554-19
11UZSC H5410333033-3
12De Dolfijn H2501413557-22
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
29 jan 17:00 UZSC H5 - De Ham H3De Krommerijn
29 jan 17:30 VZV H2 - Waterpolo Den Haag H3De Heerenduinen
29 jan 18:05 AZC H4 - ZVL-1886 Center H4AquaRijn
29 jan 19:30 De Dolfijn H2 - BZC Brandenburg H2Sloterparkbad
29 jan 19:35 MNC Dordrecht H3 - Het Y H2Sportboulevard
29 jan 20:15 Oceanus H2 - ZV Haerlem H2De Waterlelie
5 feb 15:20 ZVL-1886 Center H4 - UZSC H5De Zijl
5 feb 18:45 MNC Dordrecht H3 - De Ham H3Sportboulevard
5 feb 19:05 Oceanus H2 - AZC H4De Waterlelie
5 feb 19:40 De Dolfijn H2 - Waterpolo Den Haag H3Sloterparkbad
5 feb 21:15 VZV H2 - Het Y H2De Heerenduinen
5 feb 21:25 ZV Haerlem H2 - BZC Brandenburg H2De Planeet
12 feb 17:00 Oceanus H2 - De Ham H3De Waterlelie
12 feb 19:05 De Dolfijn H2 - MNC Dordrecht H3Sloterparkbad
19 feb 16:30 Waterpolo Den Haag H3 - ZV Haerlem H2Hofbad
19 feb 16:45 De Ham H3 - VZV H2De Crommenije
19 feb 18:00 ZVL-1886 Center H4 - MNC Dordrecht H3Vijf Meibad
19 feb 18:05 BZC Brandenburg H2 - Oceanus H2Brandenburg
19 feb 18:20 AZC H4 - UZSC H5AquaRijn
19 feb 19:45 Het Y H2 - De Dolfijn H2Sportfondsenbad Oost
5 maa 17:45 UZSC H5 - ZVL-1886 Center H4De Krommerijn
12 maa 18:15 BZC Brandenburg H2 - Waterpolo Den Haag H3Brandenburg
12 maa 18:30 VZV H2 - ZVL-1886 Center H4De Heerenduinen
12 maa 19:35 Oceanus H2 - UZSC H5De Waterlelie
12 maa 19:45 MNC Dordrecht H3 - AZC H4Sportboulevard
12 maa 20:00 De Dolfijn H2 - De Ham H3Sloterparkbad
12 maa 21:25 ZV Haerlem H2 - Het Y H2De Planeet
19 maa 18:00 Het Y H2 - De Ham H3Sportfondsenbad Oost
19 maa 19:40 De Dolfijn H2 - Oceanus H2Sloterparkbad
26 maa 19:05 Oceanus H2 - Waterpolo Den Haag H3De Waterlelie
26 maa 19:35 Het Y H2 - BZC Brandenburg H2Sportfondsenbad Oost
26 maa 20:00 AZC H4 - VZV H2AquaRijn
26 maa 20:05 ZVL-1886 Center H4 - De Dolfijn H2De Zijl
26 maa 21:30 De Ham H3 - ZV Haerlem H2De Crommenije
26 maa 21:30 UZSC H5 - MNC Dordrecht H3De Krommerijn
2 apr 15:50 Waterpolo Den Haag H3 - Het Y H2Hofbad
2 apr 18:00 Oceanus H2 - MNC Dordrecht H3De Waterlelie
2 apr 18:15 BZC Brandenburg H2 - De Ham H3Brandenburg
2 apr 19:05 De Dolfijn H2 - AZC H4Sloterparkbad
2 apr 19:50 VZV H2 - UZSC H5De Heerenduinen
2 apr 21:25 ZV Haerlem H2 - ZVL-1886 Center H4De Planeet
9 apr 17:10 ZVL-1886 Center H4 - BZC Brandenburg H2Vijf Meibad
9 apr 17:50 AZC H4 - ZV Haerlem H2AquaRijn
9 apr 18:00 Het Y H2 - Oceanus H2Sportfondsenbad Oost
9 apr 18:15 UZSC H5 - De Dolfijn H2De Krommerijn
9 apr 19:35 MNC Dordrecht H3 - VZV H2Sportboulevard
10 apr 15:45 De Ham H3 - Waterpolo Den Haag H3De Crommenije
23 apr 15:20 Waterpolo Den Haag H3 - ZVL-1886 Center H4Hofbad
23 apr 18:30 Oceanus H2 - VZV H2De Waterlelie
23 apr 20:15 BZC Brandenburg H2 - AZC H4Brandenburg
23 apr 21:25 ZV Haerlem H2 - UZSC H5De Planeet
30 apr 18:30 UZSC H5 - Het Y H2De Krommerijn
14 mei 14:30 De Ham H3 - Oceanus H2De Crommenije
14 mei 16:25 ZVL-1886 Center H4 - Het Y H2De Zijl
14 mei 16:30 AZC H4 - Waterpolo Den Haag H3AquaRijn
14 mei 17:30 VZV H2 - De Dolfijn H2De Heerenduinen
14 mei 18:45 UZSC H5 - BZC Brandenburg H2De Krommerijn
21 mei 14:30 De Ham H3 - ZVL-1886 Center H4De Crommenije
21 mei 16:15 Oceanus H2 - De Dolfijn H2De Waterlelie
21 mei 18:35 BZC Brandenburg H2 - MNC Dordrecht H3Brandenburg
21 mei 20:05 Waterpolo Den Haag H3 - UZSC H5Hofbad
21 mei 20:20 Het Y H2 - AZC H4Sportfondsenbad Oost
21 mei 20:55 ZV Haerlem H2 - VZV H2De Planeet
28 mei 16:15 Oceanus H2 - ZVL-1886 Center H4De Waterlelie
28 mei 17:30 VZV H2 - BZC Brandenburg H2De Heerenduinen
28 mei 17:35 AZC H4 - De Ham H3AquaRijn
28 mei 19:05 MNC Dordrecht H3 - Waterpolo Den Haag H3Sportboulevard
28 mei 19:30 De Dolfijn H2 - ZV Haerlem H2Sloterparkbad
30 jun 00:00 De Dolfijn H2 - UZSC H5Sloterparkbad
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
20 nov 21:25 ZV Haerlem H2 - AZC H4 5 - 12
20 nov 19:50 Oceanus H2 - Het Y H2 3 - 9
20 nov 18:20 VZV H2 - MNC Dordrecht H3 4 - 8
20 nov 18:15 BZC Brandenburg H2 - ZVL-1886 Center H4 13 - 10
20 nov 15:20 Waterpolo Den Haag H3 - De Ham H3 6 - 11
13 nov 21:10 De Ham H3 - BZC Brandenburg H2 16 - 10
13 nov 20:10 Het Y H2 - Waterpolo Den Haag H3 8 - 7
13 nov 19:45 ZVL-1886 Center H4 - ZV Haerlem H2 7 - 4
13 nov 18:30 UZSC H5 - VZV H2 8 - 13
13 nov 17:45 MNC Dordrecht H3 - Oceanus H2 13 - 3
13 nov 16:55 AZC H4 - De Dolfijn H2 11 - 3
6 nov 19:40 De Dolfijn H2 - ZVL-1886 Center H4 9 - 11
6 nov 19:20 BZC Brandenburg H2 - Het Y H2 8 - 5
6 nov 19:20 MNC Dordrecht H3 - UZSC H5 6 - 4
6 nov 19:00 ZV Haerlem H2 - De Ham H3 7 - 11
6 nov 18:50 VZV H2 - AZC H4 7 - 6
6 nov 16:05 Waterpolo Den Haag H3 - Oceanus H2 5 - 5
23 okt 17:00 MNC Dordrecht H3 - ZV Haerlem H2 10 - 4
23 okt 14:45 Oceanus H2 - BZC Brandenburg H2 12 - 4
16 okt 19:00 Waterpolo Den Haag H3 - BZC Brandenburg H2 11 - 9
16 okt 18:15 UZSC H5 - Oceanus H2 13 - 8
16 okt 18:00 Het Y H2 - ZV Haerlem H2 9 - 6
16 okt 17:00 AZC H4 - MNC Dordrecht H3 3 - 5
16 okt 15:45 De Ham H3 - De Dolfijn H2 13 - 4
16 okt 14:30 ZVL-1886 Center H4 - VZV H2 7 - 10
10 okt 19:30 UZSC H5 - AZC H4 5 - 6
9 okt 20:45 ZV Haerlem H2 - Waterpolo Den Haag H3 11 - 8
9 okt 20:00 De Dolfijn H2 - Het Y H2 10 - 13
9 okt 18:55 VZV H2 - De Ham H3 10 - 12
9 okt 17:45 MNC Dordrecht H3 - ZVL-1886 Center H4 4 - 12
3 okt 18:35 De Ham H3 - MNC Dordrecht H3 9 - 2
2 okt 21:10 Het Y H2 - VZV H2 6 - 10
2 okt 19:20 BZC Brandenburg H2 - ZV Haerlem H2 8 - 11
2 okt 18:15 AZC H4 - Oceanus H2 10 - 4
2 okt 17:00 Waterpolo Den Haag H3 - De Dolfijn H2 9 - 9
 
 
AZC H4
 
BZC Brandenb..
 
De Dolfijn H..
 
De Ham H3
 
Het Y H2
 
MNC Dordrech..
 
Oceanus H2
 
UZSC H5
 
VZV H2
 
Waterpolo De..
 
ZV Haerlem H..
 
ZVL-1886 Cen..
 
AZC H4 ?11 - 328/5?3 - 510 - 419/226/314/59/429/1
BZC Brandenburg H223/4 ?2/48 - 521/519/2??12/38 - 1113 - 10
De Dolfijn H22/429/1 12/310 - 1312/219/330/6?5/228/59 - 11
De Ham H3?16 - 1013 - 4 ?9 - 214/5?19/210/426/321/5
Het Y H221/526/319/219/3 ?9/4?6 - 108 - 79 - 6?
MNC Dordrecht H312/3??5/229/1 13 - 36 - 49/428/510 - 44 - 12
Oceanus H25/212 - 421/512/23 - 92/4 12/323/426/329/128/5
UZSC H55 - 614/59/429/130/426/313 - 8 8 - 13??5/3
VZV H27 - 628/514/510 - 125/24 - 8?2/4 29/1?12/3
Waterpolo Den Haag (SG) H3?11 - 99 - 96 - 112/4?5 - 521/5? 19/223/4
ZV Haerlem H25 - 125/2?7 - 1112/3??23/421/511 - 8 2/4
ZVL-1886 Center H4?9/426/3?14/519/2?5/27 - 10?7 - 4