HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Nunspeet H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:
Nunspeet H1 - De Veene H1
zaterdag 15 januari 18:10
De Brake Nunspeet

Stand 3e divisie B

  Team Gespeeld Punten
1De Reest H1718
2TriVia H1616
3De IJsselmeeuwen H1615
4VKC'03 H1410
5De Veene H1610
6Nunspeet H159
7De Walvisch H166
8Neptunia'24 H176
9Deltasteur H153
10ZPC De Hof H161
11NDD H160
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
15 janNunspeet H118:10De Veene H1
22 janNunspeet H119:15De Walvisch H1
29 janVKC'03 H119:30Nunspeet H1
5 febNeptunia'24 H118:15Nunspeet H1
12 febNunspeet H119:35De Reest H1

Uitslagen

20 novNDD H16 - 8Nunspeet H1
13 novNunspeet H18 - 12TriVia H1
16 oktNunspeet H115 - 7ZPC De Hof H1
9 oktDe IJsselmeeuwen H115 - 4Nunspeet H1
2 oktNunspeet H115 - 7Neptunia'24 H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Reest H1760118926725
2TriVia H1651016845430
3De IJsselmeeuwen H1650115795722
4VKC'03 H1431010553916
5De Veene H163121064586
6Nunspeet H15302950473
7De Walvisch H1620465966-7
8Neptunia'24 H1720566491-27
9Deltasteur H1510434966-17
10ZPC De Hof H1601515983-24
11NDD H1600604572-27
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
8 jan 16:45 ZPC De Hof H1 - De Walvisch H1De Vijf Heuvels
15 jan 17:45 De IJsselmeeuwen H1 - NDD H1De IJsselslag
15 jan 18:10 Nunspeet H1 - De Veene H1De Brake
15 jan 18:30 VKC'03 H1 - De Reest H1De Vlaskoel
15 jan 18:45 ZPC De Hof H1 - TriVia H1De Vijf Heuvels
15 jan 18:45 Neptunia'24 H1 - Deltasteur H1Zwem- en recreatiebad It Rak
22 jan 19:15 Nunspeet H1 - De Walvisch H1De Brake
22 jan 19:55 De Veene H1 - VKC'03 H1Het Sportpark
22 jan 20:00 NDD H1 - ZPC De Hof H1Sportcentrum Rozengaarde
29 jan 18:15 ZPC De Hof H1 - Deltasteur H1De Vijf Heuvels
29 jan 18:15 Neptunia'24 H1 - De Veene H1Zwem- en recreatiebad It Rak
29 jan 19:30 VKC'03 H1 - Nunspeet H1De Vlaskoel
29 jan 19:45 De IJsselmeeuwen H1 - De Reest H1De IJsselslag
29 jan 20:00 De Walvisch H1 - TriVia H1HIS/ Willem Alexander Bad
5 feb 18:15 Neptunia'24 H1 - Nunspeet H1Zwem- en recreatiebad It Rak
5 feb 18:45 TriVia H1 - NDD H1Helperbad
5 feb 18:45 De IJsselmeeuwen H1 - De Veene H1De IJsselslag
5 feb 19:00 De Reest H1 - ZPC De Hof H1Bad Hesselingen
5 feb 20:00 De Walvisch H1 - VKC'03 H1HIS/ Willem Alexander Bad
12 feb 19:00 VKC'03 H1 - De IJsselmeeuwen H1De Vlaskoel
12 feb 19:35 Nunspeet H1 - De Reest H1De Brake
19 feb 18:15 Deltasteur H1 - TriVia H1Zwembad De Steur
19 feb 18:30 VKC'03 H1 - Neptunia'24 H1De Vlaskoel
19 feb 18:50 Nunspeet H1 - De IJsselmeeuwen H1De Brake
19 feb 20:15 NDD H1 - De Walvisch H1Sportcentrum Rozengaarde
19 feb 20:20 De Veene H1 - ZPC De Hof H1Het Sportpark
26 feb 20:00 De Walvisch H1 - Neptunia'24 H1HIS/ Willem Alexander Bad
5 maa 20:15 De Reest H1 - TriVia H1Bad Hesselingen
12 maa 18:15 ZPC De Hof H1 - Nunspeet H1De Vijf Heuvels
12 maa 18:45 TriVia H1 - De Reest H1Helperbad
12 maa 19:15 NDD H1 - Deltasteur H1Sportcentrum Rozengaarde
12 maa 19:30 De IJsselmeeuwen H1 - VKC'03 H1De IJsselslag
19 maa 16:45 Deltasteur H1 - De IJsselmeeuwen H1Zwembad De Steur
19 maa 18:00 Neptunia'24 H1 - NDD H1Zwem- en recreatiebad It Rak
26 maa 17:30 Neptunia'24 H1 - De IJsselmeeuwen H1Zwem- en recreatiebad It Rak
26 maa 18:10 Deltasteur H1 - De Walvisch H1Zwembad De Steur
26 maa 18:30 VKC'03 H1 - ZPC De Hof H1De Vlaskoel
26 maa 19:20 De Veene H1 - TriVia H1Het Sportpark
26 maa 20:20 De Reest H1 - NDD H1Bad Hesselingen
2 apr 16:45 ZPC De Hof H1 - Neptunia'24 H1De Vijf Heuvels
2 apr 18:15 Deltasteur H1 - De Reest H1Zwembad De Steur
2 apr 19:35 NDD H1 - De Veene H1Sportcentrum Rozengaarde
2 apr 20:00 De Walvisch H1 - De IJsselmeeuwen H1HIS/ Willem Alexander Bad
9 apr 16:15 De IJsselmeeuwen H1 - ZPC De Hof H1De IJsselslag
9 apr 16:45 Deltasteur H1 - De Veene H1Zwembad De Steur
9 apr 19:00 VKC'03 H1 - TriVia H1De Vlaskoel
9 apr 19:15 Nunspeet H1 - NDD H1De Brake
9 apr 20:20 De Reest H1 - De Walvisch H1Bad Hesselingen
16 apr 17:15 TriVia H1 - Nunspeet H1Helperbad
23 apr 18:45 TriVia H1 - Neptunia'24 H1Helperbad
23 apr 19:15 Nunspeet H1 - Deltasteur H1De Brake
23 apr 20:00 De Walvisch H1 - ZPC De Hof H1HIS/ Willem Alexander Bad
23 apr 20:30 De Reest H1 - De Veene H1Bad Hesselingen
24 apr 19:00 NDD H1 - VKC'03 H1Sportcentrum Rozengaarde
14 mei 17:30 VKC'03 H1 - Deltasteur H1De Vlaskoel
14 mei 18:20 De Veene H1 - De Walvisch H1Het Sportpark
21 mei 16:00 Deltasteur H1 - Neptunia'24 H1Zwembad De Steur
21 mei 17:25 De Veene H1 - Nunspeet H1Het Sportpark
21 mei 18:10 NDD H1 - De IJsselmeeuwen H1Sportcentrum Rozengaarde
21 mei 18:45 TriVia H1 - ZPC De Hof H1Helperbad
21 mei 20:30 De Reest H1 - VKC'03 H1Bad Hesselingen
28 mei 17:00 ZPC De Hof H1 - NDD H1De Vijf Heuvels
28 mei 17:15 De IJsselmeeuwen H1 - Deltasteur H1De IJsselslag
28 mei 18:00 VKC'03 H1 - De Veene H1De Vlaskoel
28 mei 20:00 De Walvisch H1 - Nunspeet H1HIS/ Willem Alexander Bad
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 18:00 Neptunia'24 H1 - De Reest H1 10 - 16
20 nov 20:10 NDD H1 - Nunspeet H1 6 - 8
20 nov 20:00 De Walvisch H1 - De Reest H1 5 - 16
20 nov 18:40 TriVia H1 - VKC'03 H1 12 - 12
20 nov 18:15 De Veene H1 - Deltasteur H1 11 - 9
20 nov 17:30 ZPC De Hof H1 - De IJsselmeeuwen H1 10 - 16
13 nov 19:55 De Veene H1 - NDD H1 12 - 8
13 nov 19:20 Nunspeet H1 - TriVia H1 8 - 12
13 nov 18:45 De Reest H1 - Deltasteur H1 17 - 14
13 nov 18:00 Neptunia'24 H1 - ZPC De Hof H1 13 - 11
13 nov 17:15 De IJsselmeeuwen H1 - De Walvisch H1 12 - 9
6 nov 20:30 De IJsselmeeuwen H1 - Neptunia'24 H1 14 - 9
6 nov 20:00 De Walvisch H1 - Deltasteur H1 14 - 9
6 nov 20:00 NDD H1 - De Reest H1 8 - 10
6 nov 18:40 TriVia H1 - De Veene H1 12 - 7
6 nov 18:15 ZPC De Hof H1 - VKC'03 H1 10 - 17
30 okt 19:15 De Veene H1 - De Reest H1 13 - 7
30 okt 17:30 Neptunia'24 H1 - De Walvisch H1 9 - 6
23 okt 18:00 De IJsselmeeuwen H1 - TriVia H1 11 - 15
16 okt 18:40 Nunspeet H1 - ZPC De Hof H1 15 - 7
16 okt 16:45 Deltasteur H1 - NDD H1 9 - 7
9 okt 20:00 De Walvisch H1 - NDD H1 17 - 8
9 okt 18:45 ZPC De Hof H1 - De Veene H1 11 - 11
9 okt 18:30 De IJsselmeeuwen H1 - Nunspeet H1 15 - 4
9 okt 17:30 Neptunia'24 H1 - VKC'03 H1 9 - 14
9 okt 17:15 TriVia H1 - Deltasteur H1 17 - 8
2 okt 20:15 De Veene H1 - De IJsselmeeuwen H1 10 - 11
2 okt 18:45 Nunspeet H1 - Neptunia'24 H1 15 - 7
2 okt 18:30 ZPC De Hof H1 - De Reest H1 10 - 11
2 okt 18:30 VKC'03 H1 - De Walvisch H1 12 - 8
2 okt 18:15 NDD H1 - TriVia H1 8 - 16
25 sep 20:25 De Reest H1 - Neptunia'24 H1 15 - 7
 
 
De IJsselmee..
 
De Reest H1
 
De Veene H1
 
De Walvisch ..
 
Deltasteur H..
 
NDD H1
 
Neptunia'24 ..
 
Nunspeet H1
 
TriVia H1
 
VKC'03 H1
 
ZPC De Hof H..
 
De IJsselmeeuwen H1 29/15/212 - 928/515/114 - 915 - 411 - 1512/39/4
De Reest H1? 23/49/417 - 1426/315 - 7?5/321/55/2
De Veene H110 - 1113 - 7 14/511 - 912 - 8?21/526/322/119/2
De Walvisch H12/45 - 16? 14 - 917 - 826/228/529/15/223/4
Deltasteur H119/32/49/426/3 9 - 721/5?19/2??
NDD H121/58 - 102/419/212/3 ?6 - 88 - 1624/422/1
Neptunia'24 H126/310 - 1629/19 - 615/119/3 5/2?9 - 1413 - 11
Nunspeet H119/212/215/122/123/49/415 - 7 8 - 12?15 - 7
TriVia H1?12/312 - 7?17 - 85/223/416/4 12 - 1221/5
VKC'03 H112/215/128/512 - 814/5?19/229/19/4 26/3
ZPC De Hof H110 - 1610 - 1111 - 118/129/128/52/412/315/110 - 17