HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

NDD H1 (Heren (Bond))

Stand 3e divisie B

  Team Gespeeld Punten
1TriVia H11953
2De IJsselmeeuwen H11948
3VKC'03 H12046
4De Reest H12037
5Nunspeet H11725
6De Walvisch H11722
7De Veene H11817
8NDD H11917
9Deltasteur H11816
10Neptunia'24 H1159
11ZPC De Hof H1184
uitgebreide stand »

Uitslagen

28 meiZPC De Hof H17 - 12NDD H1
21 meiNDD H17 - 14De IJsselmeeuwen H1
14 meiDe IJsselmeeuwen H111 - 8NDD H1
12 meiVKC'03 H115 - 6NDD H1
8 meiNDD H19 - 7ZPC De Hof H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1TriVia H119172053275152123
2De IJsselmeeuwen H11916034825017080
3VKC'03 H12015144630020397
4De Reest H12012173725622432
5Nunspeet H117818251621611
6De Walvisch H11771922164175-11
7De Veene H118521117169202-33
8NDD H119521217156196-40
9Deltasteur H118511216169218-49
10Neptunia'24 H11530129113210-97
11ZPC De Hof H11811164154257-103
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
28 mei 18:00 VKC'03 H1 - De Veene H1 14 - 10
28 mei 17:00 ZPC De Hof H1 - NDD H1 7 - 12
24 mei 21:00 De Reest H1 - De IJsselmeeuwen H1 9 - 14
21 mei 19:30 De Reest H1 - VKC'03 H1 15 - 11
21 mei 18:45 TriVia H1 - ZPC De Hof H1 19 - 7
21 mei 18:10 NDD H1 - De IJsselmeeuwen H1 7 - 14
21 mei 17:25 De Veene H1 - Nunspeet H1 5 - 6
21 mei 16:00 Deltasteur H1 - Neptunia'24 H1 14 - 4
19 mei 19:45 De Walvisch H1 - TriVia H1 3 - 9
14 mei 20:10 De Reest H1 - Nunspeet H1 17 - 12
14 mei 18:20 De Veene H1 - De Walvisch H1 13 - 9
14 mei 17:30 VKC'03 H1 - Deltasteur H1 17 - 8
14 mei 16:30 De IJsselmeeuwen H1 - NDD H1 11 - 8
12 mei 21:00 VKC'03 H1 - NDD H1 15 - 6
8 mei 17:20 NDD H1 - ZPC De Hof H1 9 - 7
7 mei 17:30 De Veene H1 - Neptunia'24 H1 13 - 8
30 apr 13:00 TriVia H1 - De IJsselmeeuwen H1 14 - 9
24 apr 19:00 NDD H1 - VKC'03 H1 12 - 15
23 apr 20:30 De Reest H1 - De Veene H1 19 - 9
23 apr 20:00 De Walvisch H1 - ZPC De Hof H1 19 - 10
23 apr 19:15 Nunspeet H1 - Deltasteur H1 8 - 6
23 apr 18:45 TriVia H1 - Neptunia'24 H1 30 - 6
21 apr 21:30 TriVia H1 - De Walvisch H1 10 - 4
20 apr 20:30 Deltasteur H1 - Nunspeet H1 9 - 8
16 apr 20:30 Deltasteur H1 - VKC'03 H1 9 - 22
16 apr 17:15 TriVia H1 - Nunspeet H1 9 - 7
9 apr 20:20 De Reest H1 - De Walvisch H1 7 - 8
9 apr 19:15 Nunspeet H1 - NDD H1 6 - 6
9 apr 18:00 VKC'03 H1 - TriVia H1 14 - 17
9 apr 16:45 Deltasteur H1 - De Veene H1 7 - 7
9 apr 16:15 De IJsselmeeuwen H1 - ZPC De Hof H1 11 - 3
3 apr 15:45 ZPC De Hof H1 - TriVia H1 5 - 17
2 apr 20:00 De Walvisch H1 - De IJsselmeeuwen H1 11 - 15
2 apr 19:35 NDD H1 - De Veene H1 9 - 8
2 apr 17:30 Deltasteur H1 - De Reest H1 16 - 18
26 maa 20:20 De Reest H1 - NDD H1 16 - 9
26 maa 19:20 De Veene H1 - TriVia H1 8 - 18
26 maa 18:30 VKC'03 H1 - ZPC De Hof H1 23 - 11
26 maa 18:10 Deltasteur H1 - De Walvisch H1 5 - 11
26 maa 17:30 Neptunia'24 H1 - De IJsselmeeuwen H1 3 - 17
19 maa 20:40 De Veene H1 - ZPC De Hof H1 8 - 10
19 maa 20:40 Nunspeet H1 - De Walvisch H1 6 - 8
19 maa 19:10 VKC'03 H1 - De Reest H1 19 - 8
19 maa 18:00 Neptunia'24 H1 - NDD H1 5 - 12
19 maa 16:45 Deltasteur H1 - De IJsselmeeuwen H1 8 - 12
12 maa 19:30 De IJsselmeeuwen H1 - VKC'03 H1 10 - 12
12 maa 19:15 NDD H1 - Deltasteur H1 12 - 5
12 maa 18:45 TriVia H1 - De Reest H1 16 - 11
12 maa 18:15 ZPC De Hof H1 - Nunspeet H1 4 - 17
5 maa 20:15 De Reest H1 - TriVia H1 13 - 13
5 maa 17:30 De Veene H1 - VKC'03 H1 8 - 17
5 maa 17:00 Deltasteur H1 - ZPC De Hof H1 10 - 9
26 feb 20:00 De Walvisch H1 - Neptunia'24 H1 17 - 8
25 feb 20:00 Nunspeet H1 - VKC'03 H1 10 - 16
19 feb 20:15 NDD H1 - De Walvisch H1 6 - 6
19 feb 18:50 Nunspeet H1 - De IJsselmeeuwen H1 10 - 15
19 feb 18:30 VKC'03 H1 - Neptunia'24 H1 6 - 3
19 feb 18:15 Deltasteur H1 - TriVia H1 8 - 10
12 feb 19:35 Nunspeet H1 - De Reest H1 8 - 7
12 feb 19:00 VKC'03 H1 - De IJsselmeeuwen H1 12 - 14
5 feb 20:00 De Walvisch H1 - VKC'03 H1 9 - 20
5 feb 19:00 De Reest H1 - ZPC De Hof H1 14 - 8
5 feb 18:45 De IJsselmeeuwen H1 - De Veene H1 15 - 6
5 feb 18:45 TriVia H1 - NDD H1 9 - 3
29 jan 19:30 VKC'03 H1 - Nunspeet H1 12 - 14
29 jan 18:45 De IJsselmeeuwen H1 - De Reest H1 14 - 10
29 jan 18:15 Neptunia'24 H1 - De Veene H1 12 - 10
29 jan 17:30 ZPC De Hof H1 - Deltasteur H1 14 - 15
27 nov 18:00 Neptunia'24 H1 - De Reest H1 10 - 16
20 nov 20:10 NDD H1 - Nunspeet H1 6 - 8
20 nov 20:00 De Walvisch H1 - De Reest H1 5 - 16
20 nov 18:40 TriVia H1 - VKC'03 H1 12 - 12
20 nov 18:15 De Veene H1 - Deltasteur H1 11 - 9
20 nov 17:30 ZPC De Hof H1 - De IJsselmeeuwen H1 10 - 16
13 nov 19:55 De Veene H1 - NDD H1 12 - 8
13 nov 19:20 Nunspeet H1 - TriVia H1 8 - 12
13 nov 18:45 De Reest H1 - Deltasteur H1 17 - 14
13 nov 18:00 Neptunia'24 H1 - ZPC De Hof H1 13 - 11
13 nov 17:15 De IJsselmeeuwen H1 - De Walvisch H1 12 - 9
6 nov 20:30 De IJsselmeeuwen H1 - Neptunia'24 H1 14 - 9
6 nov 20:00 De Walvisch H1 - Deltasteur H1 14 - 9
6 nov 20:00 NDD H1 - De Reest H1 8 - 10
6 nov 18:40 TriVia H1 - De Veene H1 12 - 7
6 nov 18:15 ZPC De Hof H1 - VKC'03 H1 10 - 17
30 okt 19:15 De Veene H1 - De Reest H1 13 - 7
30 okt 17:30 Neptunia'24 H1 - De Walvisch H1 9 - 6
23 okt 18:00 De IJsselmeeuwen H1 - TriVia H1 11 - 15
16 okt 18:40 Nunspeet H1 - ZPC De Hof H1 15 - 7
16 okt 16:45 Deltasteur H1 - NDD H1 9 - 7
9 okt 20:00 De Walvisch H1 - NDD H1 17 - 8
9 okt 18:45 ZPC De Hof H1 - De Veene H1 11 - 11
9 okt 18:30 De IJsselmeeuwen H1 - Nunspeet H1 15 - 4
9 okt 17:30 Neptunia'24 H1 - VKC'03 H1 9 - 14
9 okt 17:15 TriVia H1 - Deltasteur H1 17 - 8
2 okt 20:15 De Veene H1 - De IJsselmeeuwen H1 10 - 11
2 okt 18:45 Nunspeet H1 - Neptunia'24 H1 15 - 7
2 okt 18:30 ZPC De Hof H1 - De Reest H1 10 - 11
2 okt 18:30 VKC'03 H1 - De Walvisch H1 12 - 8
2 okt 18:15 NDD H1 - TriVia H1 8 - 16
25 sep 20:25 De Reest H1 - Neptunia'24 H1 15 - 7
 
 
De IJsselmee..
 
De Reest H1
 
De Veene H1
 
De Walvisch ..
 
Deltasteur H..
 
NDD H1
 
Neptunia'24 ..
 
Nunspeet H1
 
TriVia H1
 
VKC'03 H1
 
ZPC De Hof H..
 
De IJsselmeeuwen H1 14 - 1015 - 612 - 9?11 - 814 - 915 - 411 - 1510 - 1211 - 3
De Reest H19 - 14 19 - 97 - 817 - 1416 - 915 - 717 - 1213 - 1315 - 1114 - 8
De Veene H110 - 1113 - 7 13 - 911 - 912 - 813 - 85 - 68 - 188 - 178 - 10
De Walvisch H111 - 155 - 16? 14 - 917 - 817 - 8?3 - 99 - 2019 - 10
Deltasteur H18 - 1216 - 187 - 75 - 11 9 - 714 - 49 - 88 - 109 - 2210 - 9
NDD H17 - 148 - 109 - 86 - 612 - 5 ?6 - 88 - 1612 - 159 - 7
Neptunia'24 H13 - 1710 - 1612 - 109 - 6?5 - 12 ??9 - 1413 - 11
Nunspeet H110 - 158 - 7?6 - 88 - 66 - 615 - 7 8 - 1210 - 1615 - 7
TriVia H114 - 916 - 1112 - 710 - 417 - 89 - 330 - 69 - 7 12 - 1219 - 7
VKC'03 H112 - 1419 - 814 - 1012 - 817 - 815 - 66 - 312 - 1414 - 17 23 - 11
ZPC De Hof H110 - 1610 - 1111 - 11?14 - 157 - 12?4 - 175 - 1710 - 17