HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))

Stand Eredivisie A

  Team Gespeeld Punten
1ZV De Zaan BJ11852
2Polar Bears BJ12046
3ZPC AMERSFOORT BJ12142
4UZSC BJ11939
5Waterpolo Den Haag (SG) BJ11813
6Schuurman BZC BJ11710
7Watervlo BJ1199
8AZC BJ1166
uitgebreide stand »

Uitslagen

22 meiWaterpolo Den Haag BJ15 - 28ZV De Zaan BJ1
14 meiAZC BJ17 - 8Waterpolo Den Haag BJ1
8 meiAZC BJ112 - 4Waterpolo Den Haag BJ1
7 meiWaterpolo Den Haag BJ114 - 11Watervlo BJ1
1 meiWaterpolo Den Haag BJ16 - 20UZSC BJ1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZV De Zaan BJ118171052476134342
2Polar Bears BJ120151446386182204
3ZPC AMERSFOORT BJ121140742301180121
4UZSC BJ119130639290175115
5Waterpolo Den Haag (SG) BJ118411313129297-168
6Schuurman BZC BJ117311310147332-185
7Watervlo BJ11930169135387-252
8AZC BJ11630136125302-177
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
29 mei 20:00 Watervlo BJ1 - UZSC BJ1 7 - 18
29 mei 18:00 Polar Bears BJ1 - Schuurman BZC BJ1 35 - 6
29 mei 14:00 ZV De Zaan BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 25 - 6
28 mei 18:45 UZSC BJ1 - AZC BJ1 30 - 6
27 mei 20:30 AZC BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 4 - 19
22 mei 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - Watervlo BJ1 15 - 6
22 mei 18:00 Waterpolo Den Haag BJ1 - ZV De Zaan BJ1 5 - 28
22 mei 13:00 AZC BJ1 - UZSC BJ1 1 - 16
21 mei 18:00 ZV De Zaan BJ1 - Polar Bears BJ1 14 - 14
15 mei 18:45 UZSC BJ1 - Watervlo BJ1 26 - 3
15 mei 18:00 Polar Bears BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 15 - 4
14 mei 18:45 AZC BJ1 - Waterpolo Den Haag BJ1 7 - 8
8 mei 17:00 AZC BJ1 - Waterpolo Den Haag BJ1 12 - 4
8 mei 16:30 Watervlo BJ1 - UZSC BJ1 4 - 24
8 mei 15:00 Schuurman BZC BJ1 - Polar Bears BJ1 11 - 27
8 mei 12:00 ZV De Zaan BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 18 - 9
7 mei 16:30 Waterpolo Den Haag BJ1 - Watervlo BJ1 14 - 11
1 mei 18:30 Waterpolo Den Haag BJ1 - UZSC BJ1 6 - 20
1 mei 18:00 Polar Bears BJ1 - AZC BJ1 22 - 4
1 mei 15:00 Schuurman BZC BJ1 - ZV De Zaan BJ1 11 - 15
1 mei 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - Watervlo BJ1 27 - 5
24 apr 20:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - ZV De Zaan BJ1 6 - 21
24 apr 16:45 Schuurman BZC BJ1 - UZSC BJ1 7 - 18
16 apr 17:00 AZC BJ1 - Polar Bears BJ1 9 - 18
12 apr 21:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - UZSC BJ1 7 - 9
10 apr 17:45 Polar Bears BJ1 - AZC BJ1 26 - 6
10 apr 17:30 Schuurman BZC BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 5 - 12
10 apr 17:00 UZSC BJ1 - Waterpolo Den Haag BJ1 16 - 7
3 apr 19:00 UZSC BJ1 - AZC BJ1 17 - 8
3 apr 18:30 Waterpolo Den Haag BJ1 - ZV De Zaan BJ1 3 - 24
3 apr 16:15 Watervlo BJ1 - Schuurman BZC BJ1 15 - 10
3 apr 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - Polar Bears BJ1 5 - 10
27 maa 17:00 AZC BJ1 - Watervlo BJ1 12 - 11
27 maa 14:00 ZV De Zaan BJ1 - Schuurman BZC BJ1 47 - 5
20 maa 18:00 Polar Bears BJ1 - Waterpolo Den Haag BJ1 21 - 11
20 maa 14:00 ZV De Zaan BJ1 - UZSC BJ1 20 - 8
19 maa 17:55 Schuurman BZC BJ1 - Polar Bears BJ1 8 - 38
13 maa 19:00 Polar Bears BJ1 - ZV De Zaan BJ1 7 - 16
13 maa 18:30 Waterpolo Den Haag BJ1 - Watervlo BJ1 12 - 6
13 maa 16:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - AZC BJ1 28 - 4
13 maa 15:15 UZSC BJ1 - Schuurman BZC BJ1 19 - 5
6 maa 19:00 Polar Bears BJ1 - ZV De Zaan BJ1 14 - 18
6 maa 18:00 Watervlo BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 6 - 18
6 maa 17:00 AZC BJ1 - Schuurman BZC BJ1 14 - 12
27 feb 16:30 Watervlo BJ1 - Waterpolo Den Haag BJ1 8 - 5
20 feb 17:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - AZC BJ1 20 - 10
20 feb 16:30 Polar Bears BJ1 - Watervlo BJ1 20 - 9
13 feb 18:30 Waterpolo Den Haag BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 6 - 13
13 feb 18:00 UZSC BJ1 - Polar Bears BJ1 8 - 7
13 feb 16:30 Watervlo BJ1 - ZV De Zaan BJ1 4 - 24
6 feb 15:00 Schuurman BZC BJ1 - Waterpolo Den Haag BJ1 13 - 9
30 jan 15:15 UZSC BJ1 - ZV De Zaan BJ1 9 - 17
30 jan 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - Schuurman BZC BJ1 18 - 5
21 nov 18:00 Polar Bears BJ1 - Watervlo BJ1 31 - 5
21 nov 16:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - UZSC BJ1 9 - 6
21 nov 16:40 AZC BJ1 - ZV De Zaan BJ1 8 - 46
21 nov 15:00 Schuurman BZC BJ1 - Waterpolo Den Haag BJ1 10 - 10
14 nov 18:30 Waterpolo Den Haag BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 3 - 26
14 nov 18:00 UZSC BJ1 - Polar Bears BJ1 15 - 13
14 nov 17:15 Watervlo BJ1 - ZV De Zaan BJ1 4 - 38
7 nov 19:00 Polar Bears BJ1 - UZSC BJ1 17 - 12
7 nov 17:15 ZV De Zaan BJ1 - Watervlo BJ1 45 - 5
7 nov 15:00 Schuurman BZC BJ1 - AZC BJ1 15 - 12
7 nov 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - Waterpolo Den Haag BJ1 19 - 3
31 okt 19:30 UZSC BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 8 - 10
31 okt 18:30 Waterpolo Den Haag BJ1 - Schuurman BZC BJ1 8 - 6
31 okt 17:15 Watervlo BJ1 - Polar Bears BJ1 5 - 26
10 okt 18:30 Polar Bears BJ1 - Waterpolo Den Haag BJ1 18 - 10
10 okt 17:30 ZV De Zaan BJ1 - UZSC BJ1 21 - 11
10 okt 17:00 AZC BJ1 - Watervlo BJ1 8 - 10
10 okt 15:00 Schuurman BZC BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 4 - 24
3 okt 17:40 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - Polar Bears BJ1 6 - 7
3 okt 16:15 Watervlo BJ1 - Schuurman BZC BJ1 11 - 14
3 okt 14:00 ZV De Zaan BJ1 - Waterpolo Den Haag BJ1 39 - 5
 
 
AZC BJ1
 
Polar Bears ..
 
Schoonderbee..
 
Schuurman BZ..
 
UZSC BJ1
 
Waterpolo De..
 
Watervlo BJ1
 
ZV De Zaan B..
 
AZC BJ1 9 - 184 - 1914 - 121 - 167 - 812 - 118 - 46
Polar Bears BJ122 - 4 15 - 435 - 617 - 1221 - 1120 - 97 - 16
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ128 - 45 - 10 18 - 57 - 919 - 315 - 66 - 21
Schuurman BZC BJ115 - 1211 - 275 - 12 7 - 1813 - 9?11 - 15
UZSC BJ130 - 68 - 78 - 1019 - 5 16 - 726 - 39 - 17
Waterpolo Den Haag (SG) BJ1??6 - 138 - 66 - 20 14 - 115 - 28
Watervlo BJ1?5 - 266 - 1815 - 107 - 188 - 5 4 - 24
ZV De Zaan BJ1?14 - 1425 - 647 - 520 - 839 - 545 - 5