HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

OZV H1 (Heren (Bond))

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

28 meiWZK Zwemmen H113 - 15OZV H1
23 meiSBC2000 H110 - 9OZV H1
14 meiZZ&PC De Devel H113 - 8OZV H1
10 meiDe Reigers (SG) H118 - 6OZV H1
9 meiZ&PC De Gouwe H115 - 3OZV H1
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
28 mei 20:00 WZK Zwemmen H1 - OZV H1 13 - 15
28 mei 17:00 Zwemvereniging Westland H1 - BZC H1 5 - 6
28 mei 14:30 SBC2000 H1 - Wave H1 15 - 17
24 mei 20:45 ZZ&PC De Devel H1 - WZC (SG) H1 6 - 10
23 mei 20:15 SBC2000 H1 - OZV H1 10 - 9
21 mei 20:45 WZC (SG) H1 - Z&PC De Gouwe H1 7 - 12
21 mei 20:00 Wave H1 - WZK Zwemmen H1 13 - 7
21 mei 18:30 De Warande H1 - BZC H1 15 - 10
21 mei 17:00 Zwemvereniging Westland H1 - SBC2000 H1 6 - 18
21 mei 15:00 De Kempvis H1 - ZZ&PC De Devel H1 16 - 6
19 mei 20:45 Z&PC De Gouwe H1 - WZC (SG) H1 10 - 6
15 mei 18:30 De Warande H1 - WZC (SG) H1 9 - 10
14 mei 20:00 ZZ&PC De Devel H1 - OZV H1 13 - 8
14 mei 20:00 WZK Zwemmen H1 - SBC2000 H1 17 - 14
14 mei 19:55 BZC H1 - WZC (SG) H1 6 - 15
14 mei 19:45 De Reigers (SG) H1 - Wave H1 7 - 11
14 mei 19:05 Z&PC De Gouwe H1 - De Kempvis H1 10 - 9
14 mei 18:30 De Warande H1 - Zwemvereniging Westland H1 11 - 5
10 mei 21:15 De Reigers (SG) H1 - OZV H1 18 - 6
9 mei 20:30 Z&PC De Gouwe H1 - OZV H1 15 - 3
9 mei 20:15 SBC2000 H1 - Zwemvereniging Westland H1 18 - 7
7 mei 19:00 BZC H1 - De Warande H1 3 - 14
30 apr 19:30 De Kempvis H1 - Z&PC De Gouwe H1 11 - 10
23 apr 21:00 Wave H1 - ZZ&PC De Devel H1 9 - 8
23 apr 20:30 WZK Zwemmen H1 - Zwemvereniging Westland H1 14 - 9
23 apr 20:15 SBC2000 H1 - De Reigers (SG) H1 12 - 12
23 apr 19:30 OZV H1 - Z&PC De Gouwe H1 4 - 13
23 apr 18:30 WZC (SG) H1 - De Warande H1 10 - 9
23 apr 15:55 De Kempvis H1 - BZC H1 14 - 7
21 apr 21:00 De Kempvis H1 - De Reigers (SG) H1 12 - 9
20 apr 21:00 De Reigers (SG) H1 - Zwemvereniging Westland H1 9 - 11
19 apr 20:45 ZZ&PC De Devel H1 - Wave H1 7 - 7
14 apr 21:00 WZK Zwemmen H1 - Wave H1 10 - 7
12 apr 21:15 WZC (SG) H1 - De Kempvis H1 11 - 11
12 apr 20:15 De Warande H1 - ZZ&PC De Devel H1 18 - 5
11 apr 21:10 OZV H1 - ZZ&PC De Devel H1 4 - 12
10 apr 15:30 Wave H1 - SBC2000 H1 7 - 14
9 apr 21:40 De Warande H1 - De Kempvis H1 7 - 6
9 apr 21:15 De Reigers (SG) H1 - WZK Zwemmen H1 8 - 6
9 apr 20:00 ZZ&PC De Devel H1 - SBC2000 H1 8 - 10
9 apr 19:15 BZC H1 - OZV H1 9 - 7
9 apr 18:45 Z&PC De Gouwe H1 - Wave H1 23 - 8
8 apr 20:25 Zwemvereniging Westland H1 - WZK Zwemmen H1 4 - 10
5 apr 21:15 WZC (SG) H1 - ZZ&PC De Devel H1 12 - 5
5 apr 21:15 De Reigers (SG) H1 - SBC2000 H1 10 - 13
2 apr 21:00 Wave H1 - BZC H1 13 - 7
2 apr 20:40 Zwemvereniging Westland H1 - De Reigers (SG) H1 9 - 8
2 apr 20:15 SBC2000 H1 - Z&PC De Gouwe H1 6 - 17
2 apr 19:45 WZK Zwemmen H1 - ZZ&PC De Devel H1 10 - 5
2 apr 18:15 OZV H1 - De Warande H1 4 - 19
2 apr 15:00 De Kempvis H1 - WZC (SG) H1 9 - 8
1 apr 20:25 Zwemvereniging Westland H1 - De Warande H1 10 - 16
1 apr 20:00 BZC H1 - De Kempvis H1 11 - 14
29 maa 21:15 WZC (SG) H1 - De Reigers (SG) H1 11 - 6
27 maa 17:00 Zwemvereniging Westland H1 - Wave H1 10 - 4
26 maa 20:45 WZC (SG) H1 - OZV H1 17 - 6
26 maa 20:20 Z&PC De Gouwe H1 - WZK Zwemmen H1 20 - 5
26 maa 20:10 ZZ&PC De Devel H1 - De Reigers (SG) H1 4 - 13
26 maa 20:00 De Kempvis H1 - Zwemvereniging Westland H1 11 - 5
26 maa 19:00 De Warande H1 - Wave H1 15 - 8
20 maa 15:25 Wave H1 - Zwemvereniging Westland H1 10 - 9
19 maa 20:25 BZC H1 - Z&PC De Gouwe H1 5 - 19
19 maa 19:00 OZV H1 - De Reigers (SG) H1 4 - 10
15 maa 20:45 ZZ&PC De Devel H1 - De Kempvis H1 11 - 13
12 maa 21:15 De Reigers (SG) H1 - Z&PC De Gouwe H1 10 - 11
12 maa 20:30 WZK Zwemmen H1 - BZC H1 13 - 5
12 maa 20:15 Wave H1 - WZC (SG) H1 5 - 11
12 maa 19:45 OZV H1 - De Kempvis H1 4 - 12
12 maa 19:20 SBC2000 H1 - De Warande H1 9 - 15
12 maa 19:15 Zwemvereniging Westland H1 - ZZ&PC De Devel H1 7 - 11
8 maa 20:45 ZZ&PC De Devel H1 - De Warande H1 8 - 8
5 maa 19:00 WZC (SG) H1 - BZC H1 15 - 4
19 feb 20:50 WZC (SG) H1 - SBC2000 H1 14 - 8
19 feb 19:45 OZV H1 - Zwemvereniging Westland H1 6 - 7
19 feb 19:30 De Kempvis H1 - Wave H1 18 - 10
19 feb 18:55 BZC H1 - De Reigers (SG) H1 7 - 9
19 feb 18:15 Z&PC De Gouwe H1 - ZZ&PC De Devel H1 19 - 4
19 feb 16:00 De Warande H1 - WZK Zwemmen H1 16 - 9
12 feb 20:45 BZC H1 - SBC2000 H1 10 - 15
5 feb 20:45 De Reigers (SG) H1 - De Warande H1 14 - 15
5 feb 20:30 WZK Zwemmen H1 - WZC (SG) H1 6 - 13
5 feb 20:15 SBC2000 H1 - De Kempvis H1 7 - 18
5 feb 20:00 ZZ&PC De Devel H1 - BZC H1 5 - 8
5 feb 19:25 Zwemvereniging Westland H1 - Z&PC De Gouwe H1 5 - 18
29 jan 20:20 Z&PC De Gouwe H1 - BZC H1 20 - 6
29 jan 20:15 De Reigers (SG) H1 - WZC (SG) H1 10 - 12
27 nov 20:25 OZV H1 - SBC2000 H1 10 - 10
20 nov 20:50 De Kempvis H1 - De Warande H1 12 - 11
20 nov 20:30 Wave H1 - Z&PC De Gouwe H1 6 - 18
20 nov 20:15 SBC2000 H1 - ZZ&PC De Devel H1 12 - 12
20 nov 19:25 Zwemvereniging Westland H1 - WZC (SG) H1 9 - 16
20 nov 19:00 OZV H1 - BZC H1 8 - 5
13 nov 20:15 Z&PC De Gouwe H1 - SBC2000 H1 21 - 8
13 nov 20:00 BZC H1 - Wave H1 9 - 14
13 nov 18:55 ZZ&PC De Devel H1 - WZK Zwemmen H1 6 - 11
13 nov 18:00 De Warande H1 - OZV H1 13 - 7
6 nov 21:15 De Reigers (SG) H1 - ZZ&PC De Devel H1 12 - 9
6 nov 21:00 Wave H1 - De Warande H1 14 - 16
6 nov 20:40 Zwemvereniging Westland H1 - De Kempvis H1 6 - 19
6 nov 20:30 WZK Zwemmen H1 - Z&PC De Gouwe H1 4 - 14
6 nov 20:15 SBC2000 H1 - BZC H1 12 - 7
6 nov 19:45 OZV H1 - WZC (SG) H1 5 - 9
30 okt 21:15 Wave H1 - OZV H1 4 - 6
23 okt 20:30 WZC (SG) H1 - Wave H1 20 - 13
23 okt 19:00 Z&PC De Gouwe H1 - De Warande H1 14 - 10
16 okt 20:00 ZZ&PC De Devel H1 - Zwemvereniging Westland H1 10 - 8
16 okt 18:55 BZC H1 - WZK Zwemmen H1 9 - 14
16 okt 18:45 Z&PC De Gouwe H1 - De Reigers (SG) H1 17 - 5
16 okt 16:00 De Warande H1 - SBC2000 H1 19 - 9
9 okt 21:15 De Reigers (SG) H1 - BZC H1 2 - 3
9 okt 21:00 Wave H1 - De Kempvis H1 10 - 9
9 okt 20:30 WZK Zwemmen H1 - De Warande H1 9 - 10
9 okt 20:15 SBC2000 H1 - WZC (SG) H1 12 - 14
9 okt 19:25 Zwemvereniging Westland H1 - OZV H1 6 - 11
9 okt 19:15 ZZ&PC De Devel H1 - Z&PC De Gouwe H1 10 - 19
2 okt 20:25 OZV H1 - Wave H1 4 - 3
2 okt 20:00 De Warande H1 - De Reigers (SG) H1 14 - 4
2 okt 19:40 BZC H1 - ZZ&PC De Devel H1 5 - 9
2 okt 19:25 De Kempvis H1 - SBC2000 H1 14 - 9
2 okt 19:20 WZC (SG) H1 - WZK Zwemmen H1 17 - 3
2 okt 17:45 Z&PC De Gouwe H1 - Zwemvereniging Westland H1 23 - 1
18 sep 20:10 De Kempvis H1 - OZV H1 15 - 9