HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))

Volgende wedstrijd:

Stand Reserve 1e divisie B

  Team Gespeeld Punten
1MNC Dordrecht H21128
2ZVL-1886 Center H31027
3UZSC H41021
4BZ&PC H21216
5ZV De Zaan H3912
6ZPC AMERSFOORT H3129
7AZC H3129
8Katwijk H2127
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
21 meiSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H320:00Katwijk H2
24 meiBZ&PC H220:00Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3

Uitslagen

14 meiAZC H38 - 12Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3
24 aprSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H37 - 9UZSC H4
23 aprSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H310 - 10MNC Dordrecht H2
10 aprSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H39 - 9BZ&PC H2
9 aprKatwijk H28 - 8Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1MNC Dordrecht H211911281349440
2ZVL-1886 Center H310901271268541
3UZSC H410703211059510
4BZ&PC H212516161381344
5ZV De Zaan H39405121091036
6ZPC AMERSFOORT H3122379107131-24
7AZC H3123099107148-41
8Katwijk H2122197101137-36
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
17 mei 20:00 BZ&PC H2 - ZV De Zaan H3 12 - 14
14 mei 19:35 BZ&PC H2 - UZSC H4 14 - 7
14 mei 17:35 AZC H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 8 - 12
14 mei 16:00 ZV De Zaan H3 - ZVL-1886 Center H3 11 - 12
7 mei 16:45 AZC H3 - Katwijk H2 14 - 10
1 mei 15:00 AZC H3 - MNC Dordrecht H2 7 - 20
30 apr 19:00 MNC Dordrecht H2 - AZC H3 11 - 5
24 apr 17:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 - UZSC H4 7 - 9
23 apr 20:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 - MNC Dordrecht H2 10 - 10
23 apr 18:55 Katwijk H2 - ZV De Zaan H3 7 - 15
23 apr 18:30 ZVL-1886 Center H3 - BZ&PC H2 18 - 9
21 apr 20:30 MNC Dordrecht H2 - ZVL-1886 Center H3 15 - 13
10 apr 17:15 MNC Dordrecht H2 - ZV De Zaan H3 14 - 11
10 apr 17:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 - BZ&PC H2 9 - 9
9 apr 15:00 Katwijk H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 8 - 8
2 apr 15:50 Katwijk H2 - BZ&PC H2 6 - 9
26 maa 20:30 ZV De Zaan H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 12 - 14
26 maa 20:00 Katwijk H2 - ZVL-1886 Center H3 8 - 15
26 maa 18:55 AZC H3 - UZSC H4 8 - 7
24 maa 20:30 MNC Dordrecht H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 11 - 7
12 maa 19:00 BZ&PC H2 - AZC H3 12 - 8
26 feb 18:55 Katwijk H2 - AZC H3 12 - 11
20 feb 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 - ZVL-1886 Center H3 6 - 14
19 feb 20:05 MNC Dordrecht H2 - BZ&PC H2 15 - 8
5 feb 18:00 UZSC H4 - Katwijk H2 16 - 11
5 feb 17:30 ZVL-1886 Center H3 - AZC H3 16 - 8
29 jan 20:50 BZ&PC H2 - Katwijk H2 14 - 7
29 jan 18:00 UZSC H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 10 - 6
20 nov 21:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 - AZC H3 11 - 16
20 nov 19:45 UZSC H4 - BZ&PC H2 15 - 11
20 nov 18:55 Katwijk H2 - MNC Dordrecht H2 8 - 9
20 nov 18:50 ZVL-1886 Center H3 - ZV De Zaan H3 10 - 8
14 nov 18:30 AZC H3 - ZVL-1886 Center H3 8 - 10
6 nov 20:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 - ZV De Zaan H3 11 - 13
6 nov 19:40 UZSC H4 - AZC H3 10 - 6
6 nov 18:40 ZVL-1886 Center H3 - Katwijk H2 7 - 6
23 okt 17:55 MNC Dordrecht H2 - Katwijk H2 6 - 7
16 okt 19:45 MNC Dordrecht H2 - UZSC H4 11 - 7
16 okt 17:55 AZC H3 - BZ&PC H2 8 - 17
10 okt 20:30 UZSC H4 - ZV De Zaan H3 11 - 10
9 okt 20:15 ZVL-1886 Center H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 11 - 6
9 okt 19:20 BZ&PC H2 - MNC Dordrecht H2 11 - 12
2 okt 20:00 ZV De Zaan H3 - BZ&PC H2 15 - 12
2 okt 18:55 Katwijk H2 - UZSC H4 11 - 13
 
 
AZC H3
 
BZ&PC H2
 
Katwijk H2
 
MNC Dordrech..
 
Schoonderbee..
 
UZSC H4
 
ZV De Zaan H..
 
ZVL-1886 Cen..
 
AZC H3 8 - 1714 - 107 - 208 - 128 - 730/58 - 10
BZ&PC H212 - 8 14 - 711 - 1224/514 - 712 - 1430/5
Katwijk H212 - 116 - 9 8 - 98 - 811 - 137 - 158 - 15
MNC Dordrecht H211 - 515 - 86 - 7 11 - 711 - 714 - 1115 - 13
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H311 - 169 - 921/510 - 10 7 - 911 - 136 - 14
UZSC H410 - 615 - 1116 - 1130/510 - 6 11 - 1030/5
ZV De Zaan H328/515 - 1230/521/512 - 1430/5 11 - 12
ZVL-1886 Center H316 - 818 - 97 - 628/511 - 621/510 - 8