HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))

Volgende wedstrijd:

Stand Eredivisie A

  Team Gespeeld Punten
1ZVL-1886 Center BM11539
2Het Ravijn BM11436
3UZSC BM11333
4ZPB H&L Productions BM11524
5ZPC AMERSFOORT BM11422
6De Ham BM11314
7Polar Bears BM1129
8VZV Njord BM1103
9ZV De Zaan BM172
10WIDEX GZC DONK BM1110
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
22 meiZV De Zaan BM114:00Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1
29 meiSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM114:30Het Ravijn BM1
30 meiVZV Njord BM100:00Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1
30 meiSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM100:00VZV Njord BM1

Uitslagen

24 aprSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM19 - 13ZVL-1886 Center BM1
10 aprSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM17 - 7De Ham BM1
3 aprHet Ravijn BM19 - 5Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1
20 maaSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM112 - 13ZPB H&L Productions BM1
13 maaPolar Bears BM19 - 11Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZVL-1886 Center BM11513023922185136
2Het Ravijn BM11412023621484130
3UZSC BM1131102331819784
4ZPB H&L Productions BM115807241751687
5ZPC AMERSFOORT BM1147162217213141
6De Ham BM11342714113157-44
7Polar Bears BM1123099137154-17
8VZV Njord BM110037357170-113
9ZV De Zaan BM1702523296-64
10WIDEX GZC DONK BM1110011070230-160
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
22 mei 14:00 Het Ravijn BM1 - Polar Bears BM1Het Ravijn
22 mei 14:00 ZV De Zaan BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1De Slag
22 mei 15:00 De Ham BM1 - ZPB H&L Productions BM1De Crommenije
22 mei 16:30 VZV Njord BM1 - WIDEX GZC DONK BM1Zwembad Den Ekkerman
29 mei 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - Het Ravijn BM1Sportcomplex Amerena
29 mei 16:30 Polar Bears BM1 - ZVL-1886 Center BM1De Peppel
29 mei 17:00 WIDEX GZC DONK BM1 - ZV De Zaan BM1Groenhovenbad
29 mei 19:00 UZSC BM1 - VZV Njord BM1De Krommerijn
30 mei 00:00 UZSC BM1 - ZV De Zaan BM1De Krommerijn
30 mei 00:00 Polar Bears BM1 - VZV Njord BM1De Peppel
30 mei 00:00 Het Ravijn BM1 - ZV De Zaan BM1Het Ravijn
30 mei 00:00 Het Ravijn BM1 - WIDEX GZC DONK BM1Het Ravijn
30 mei 00:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - VZV Njord BM1Sportcomplex Amerena
30 mei 00:00 UZSC BM1 - De Ham BM1De Krommerijn
30 mei 00:00 ZV De Zaan BM1 - ZPB H&L Productions BM1De Slag
30 mei 00:00 WIDEX GZC DONK BM1 - De Ham BM1Groenhovenbad
30 mei 00:00 ZV De Zaan BM1 - Polar Bears BM1De Slag
30 mei 00:00 VZV Njord BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1Zwembad Den Ekkerman
30 mei 00:00 WIDEX GZC DONK BM1 - VZV Njord BM1Groenhovenbad
30 mei 00:00 ZV De Zaan BM1 - WIDEX GZC DONK BM1De Slag
30 mei 00:00 VZV Njord BM1 - UZSC BM1Zwembad Den Ekkerman
30 mei 00:00 ZV De Zaan BM1 - UZSC BM1De Slag
30 mei 00:00 VZV Njord BM1 - ZPB H&L Productions BM1Zwembad Den Ekkerman
30 mei 00:00 ZVL-1886 Center BM1 - De Ham BM1De Zijl
30 mei 00:00 WIDEX GZC DONK BM1 - Polar Bears BM1Groenhovenbad
30 mei 00:00 De Ham BM1 - ZV De Zaan BM1De Crommenije
30 mei 00:00 ZVL-1886 Center BM1 - ZV De Zaan BM1De Zijl
30 mei 00:00 Polar Bears BM1 - ZV De Zaan BM1De Peppel
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 mei 18:50 ZPB H&L Productions BM1 - ZVL-1886 Center BM1 6 - 13
15 mei 16:30 VZV Njord BM1 - Polar Bears BM1 13 - 17
15 mei 15:00 De Ham BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 12 - 7
15 mei 14:00 ZV De Zaan BM1 - Het Ravijn BM1 1 - 26
8 mei 13:30 Het Ravijn BM1 - ZPB H&L Productions BM1 8 - 5
1 mei 13:30 ZVL-1886 Center BM1 - Het Ravijn BM1 6 - 9
24 apr 18:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - ZVL-1886 Center BM1 9 - 13
24 apr 17:25 ZPB H&L Productions BM1 - De Ham BM1 19 - 9
17 apr 15:00 UZSC BM1 - Het Ravijn BM1 5 - 6
10 apr 18:15 UZSC BM1 - ZPB H&L Productions BM1 16 - 10
10 apr 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - De Ham BM1 7 - 7
10 apr 14:00 Het Ravijn BM1 - VZV Njord BM1 24 - 3
3 apr 17:45 UZSC BM1 - ZVL-1886 Center BM1 10 - 7
3 apr 17:35 ZPB H&L Productions BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 17 - 9
3 apr 16:30 VZV Njord BM1 - ZV De Zaan BM1 4 - 4
3 apr 15:00 De Ham BM1 - Polar Bears BM1 13 - 10
3 apr 14:00 Het Ravijn BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 9 - 5
20 maa 16:00 WIDEX GZC DONK BM1 - UZSC BM1 4 - 28
20 maa 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - ZPB H&L Productions BM1 12 - 13
20 maa 15:30 ZVL-1886 Center BM1 - VZV Njord BM1 21 - 2
20 maa 14:00 Het Ravijn BM1 - De Ham BM1 16 - 6
19 maa 14:30 Polar Bears BM1 - Het Ravijn BM1 5 - 9
13 maa 17:45 Polar Bears BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 9 - 11
12 maa 18:45 ZVL-1886 Center BM1 - ZPB H&L Productions BM1 14 - 6
11 maa 20:00 De Ham BM1 - UZSC BM1 11 - 12
26 feb 16:30 ZVL-1886 Center BM1 - Polar Bears BM1 7 - 5
20 feb 17:00 UZSC BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 11 - 6
20 feb 16:15 ZPB H&L Productions BM1 - Polar Bears BM1 11 - 9
20 feb 15:00 WIDEX GZC DONK BM1 - ZVL-1886 Center BM1 3 - 18
13 feb 16:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - ZV De Zaan BM1 10 - 7
13 feb 13:45 Het Ravijn BM1 - ZVL-1886 Center BM1 7 - 17
6 feb 18:00 Polar Bears BM1 - UZSC BM1 8 - 21
6 feb 16:30 VZV Njord BM1 - De Ham BM1 7 - 7
6 feb 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 22 - 7
28 nov 15:25 VZV Njord BM1 - Het Ravijn BM1 3 - 29
28 nov 14:15 ZPB H&L Productions BM1 - UZSC BM1 11 - 17
28 nov 14:15 De Ham BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 7 - 12
28 nov 14:00 ZV De Zaan BM1 - ZVL-1886 Center BM1 2 - 26
21 nov 17:30 ZVL-1886 Center BM1 - UZSC BM1 4 - 2
21 nov 17:30 ZV De Zaan BM1 - VZV Njord BM1 7 - 7
21 nov 17:00 WIDEX GZC DONK BM1 - ZPB H&L Productions BM1 7 - 14
21 nov 16:30 Polar Bears BM1 - De Ham BM1 12 - 8
14 nov 16:45 UZSC BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 20 - 9
14 nov 16:30 VZV Njord BM1 - ZVL-1886 Center BM1 4 - 29
14 nov 16:15 ZPB H&L Productions BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 8 - 12
14 nov 15:00 De Ham BM1 - Het Ravijn BM1 2 - 23
7 nov 18:50 ZVL-1886 Center BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 18 - 4
7 nov 18:45 ZV De Zaan BM1 - De Ham BM1 7 - 12
7 nov 17:30 Polar Bears BM1 - ZPB H&L Productions BM1 14 - 15
7 nov 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - UZSC BM1 7 - 13
31 okt 18:15 UZSC BM1 - Polar Bears BM1 14 - 8
31 okt 16:30 ZPB H&L Productions BM1 - Het Ravijn BM1 10 - 18
31 okt 15:30 WIDEX GZC DONK BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 5 - 28
31 okt 15:00 De Ham BM1 - VZV Njord BM1 13 - 8
10 okt 17:15 Polar Bears BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 29 - 11
10 okt 16:15 ZPB H&L Productions BM1 - ZV De Zaan BM1 11 - 4
10 okt 15:20 Het Ravijn BM1 - UZSC BM1 6 - 12
10 okt 13:30 ZVL-1886 Center BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 11 - 10
3 okt 19:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - Polar Bears BM1 21 - 11
3 okt 17:20 WIDEX GZC DONK BM1 - Het Ravijn BM1 4 - 24
3 okt 17:15 De Ham BM1 - ZVL-1886 Center BM1 6 - 17
3 okt 16:30 ZPB H&L Productions BM1 - VZV Njord BM1 19 - 6
 
 
De Ham BM1
 
Het Ravijn B..
 
Polar Bears ..
 
Schoonderbee..
 
UZSC BM1
 
VZV Njord BM..
 
WIDEX GZC DO..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZV De Zaan B..
 
ZVL-1886 Cen..
 
De Ham BM1 2 - 2313 - 107 - 1211 - 1213 - 812 - 722/530/56 - 17
Het Ravijn BM116 - 6 22/59 - 56 - 1224 - 330/58 - 530/57 - 17
Polar Bears BM112 - 85 - 9 9 - 118 - 2130/529 - 1114 - 1530/529/5
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM17 - 729/521 - 11 7 - 1330/522 - 712 - 1310 - 79 - 13
UZSC BM130/55 - 614 - 811 - 6 29/520 - 916 - 1030/510 - 7
VZV Njord BM17 - 73 - 2913 - 1730/530/5 22/530/54 - 44 - 29
WIDEX GZC DONK BM130/54 - 2430/55 - 284 - 2830/5 7 - 1429/53 - 18
ZPB H&L Productions BM119 - 910 - 1811 - 98 - 1211 - 1719 - 617 - 9 11 - 46 - 13
ZV De Zaan BM17 - 121 - 2630/522/530/57 - 730/530/5 2 - 26
ZVL-1886 Center BM130/56 - 97 - 511 - 104 - 221 - 218 - 414 - 630/5