HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

28 meiDe IJsselmeeuwen H27 - 11PSV H3
21 meiVZV Njord H214 - 5De IJsselmeeuwen H2
23 aprSBC2000 H28 - 8De IJsselmeeuwen H2
22 aprDe IJsselmeeuwen H214 - 11Livo H2
9 aprDe IJsselmeeuwen H29 - 9Schuurman BZC H3
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
29 mei 15:40 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - Polar Bears H4 7 - 11
28 mei 16:15 De IJsselmeeuwen H2 - PSV H3 7 - 11
28 mei 14:30 ENC Arnhem (SG) H2 - De Treffers H2 11 - 9
21 mei 19:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - SBC2000 H2 11 - 8
21 mei 18:15 VZV Njord H2 - De IJsselmeeuwen H2 14 - 5
15 mei 19:15 Polar Bears H4 - PSV H3 11 - 12
14 mei 18:05 Livo H2 - PSV H3 8 - 18
14 mei 18:00 Schuurman BZC H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 12 - 16
14 mei 16:15 Polar Bears H4 - De Treffers H2 14 - 12
14 mei 14:30 ENC Arnhem (SG) H2 - VZV Njord H2 8 - 15
1 mei 13:45 Livo H2 - VZV Njord H2 5 - 17
30 apr 18:30 Polar Bears H4 - Livo H2 6 - 6
30 apr 17:30 Schuurman BZC H3 - VZV Njord H2 6 - 5
23 apr 19:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - Schuurman BZC H3 8 - 13
23 apr 19:20 SBC2000 H2 - De IJsselmeeuwen H2 8 - 8
22 apr 20:20 De IJsselmeeuwen H2 - Livo H2 14 - 11
12 apr 20:00 De Treffers H2 - ENC Arnhem (SG) H2 15 - 7
9 apr 21:30 De Treffers H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 14 - 4
9 apr 17:20 De IJsselmeeuwen H2 - Schuurman BZC H3 9 - 9
9 apr 17:10 ENC Arnhem (SG) H2 - SBC2000 H2 22 - 6
9 apr 17:00 Polar Bears H4 - VZV Njord H2 11 - 10
5 apr 20:00 De Treffers H2 - De IJsselmeeuwen H2 17 - 6
2 apr 18:30 PSV H3 - De Treffers H2 7 - 4
2 apr 18:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - De IJsselmeeuwen H2 14 - 1
2 apr 17:15 Schuurman BZC H3 - ENC Arnhem (SG) H2 8 - 13
27 maa 19:30 PSV H3 - De IJsselmeeuwen H2 11 - 8
26 maa 20:15 De Treffers H2 - VZV Njord H2 7 - 7
26 maa 18:40 PSV H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 7 - 8
26 maa 18:05 Livo H2 - Schuurman BZC H3 2 - 15
26 maa 16:55 ENC Arnhem (SG) H2 - De IJsselmeeuwen H2 17 - 4
26 maa 16:30 Polar Bears H4 - SBC2000 H2 22 - 4
20 maa 16:30 Schuurman BZC H3 - De Treffers H2 9 - 7
19 maa 20:00 ENC Arnhem (SG) H2 - PSV H3 7 - 11
13 maa 19:30 PSV H3 - Livo H2 13 - 4
12 maa 20:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - ENC Arnhem (SG) H2 6 - 7
12 maa 19:25 VZV Njord H2 - PSV H3 4 - 14
6 maa 17:00 Schuurman BZC H3 - PSV H3 4 - 8
5 maa 19:30 De Treffers H2 - Polar Bears H4 14 - 13
5 maa 19:00 VZV Njord H2 - Schuurman BZC H3 13 - 5
27 feb 19:15 Polar Bears H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 10 - 9
19 feb 18:45 Polar Bears H4 - De IJsselmeeuwen H2 18 - 4
19 feb 18:30 De Treffers H2 - SBC2000 H2 16 - 3
19 feb 17:45 Livo H2 - ENC Arnhem (SG) H2 10 - 13
19 feb 17:45 VZV Njord H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 11 - 5
5 feb 21:40 ENC Arnhem (SG) H2 - Polar Bears H4 14 - 9
5 feb 19:20 SBC2000 H2 - PSV H3 13 - 10
5 feb 18:15 Livo H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 2 - 7
29 jan 19:20 SBC2000 H2 - VZV Njord H2 8 - 16
21 nov 16:05 Schuurman BZC H3 - De IJsselmeeuwen H2 9 - 3
20 nov 19:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - De Treffers H2 7 - 6
20 nov 19:20 SBC2000 H2 - ENC Arnhem (SG) H2 6 - 12
13 nov 20:15 De Treffers H2 - PSV H3 10 - 10
13 nov 18:05 Livo H2 - SBC2000 H2 11 - 6
13 nov 16:30 ENC Arnhem (SG) H2 - Schuurman BZC H3 11 - 9
13 nov 16:15 De IJsselmeeuwen H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 4 - 15
7 nov 17:35 Schuurman BZC H3 - Livo H2 12 - 4
6 nov 20:15 VZV Njord H2 - De Treffers H2 9 - 7
6 nov 19:30 De IJsselmeeuwen H2 - ENC Arnhem (SG) H2 8 - 16
6 nov 19:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - PSV H3 7 - 7
6 nov 19:20 SBC2000 H2 - Polar Bears H4 12 - 11
23 okt 17:00 De IJsselmeeuwen H2 - SBC2000 H2 10 - 5
16 okt 19:30 Polar Bears H4 - Schuurman BZC H3 3 - 7
16 okt 18:05 Livo H2 - De IJsselmeeuwen H2 5 - 8
16 okt 15:25 PSV H3 - VZV Njord H2 6 - 14
16 okt 14:30 ENC Arnhem (SG) H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 7 - 7
9 okt 19:35 De IJsselmeeuwen H2 - Polar Bears H4 8 - 18
9 okt 19:20 SBC2000 H2 - De Treffers H2 8 - 19
9 okt 18:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - VZV Njord H2 10 - 11
9 okt 17:40 ENC Arnhem (SG) H2 - Livo H2 14 - 1
3 okt 17:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - Livo H2 12 - 7
2 okt 20:50 PSV H3 - SBC2000 H2 15 - 4
2 okt 19:45 De Treffers H2 - Schuurman BZC H3 11 - 5
2 okt 19:45 Polar Bears H4 - ENC Arnhem (SG) H2 9 - 9