HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))

Volgende wedstrijd:

Stand Eredivisie A

  Team Gespeeld Punten
1Het Ravijn CJ11644
2De Ham CJ11743
3WIDEX GZC DONK CJ11534
4PSV CJ11430
5ZPB H&L Productions CJ11627
6ZV De Zaan CJ11625
7ZVL-1886 Center CJ11625
8VZC CJ11815
9ZPC AMERSFOORT CJ11912
10UZSC CJ1143
11Schuurman BZC CJ1153
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
21 meiSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ118:15UZSC CJ1

Uitslagen

14 meiSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ17 - 11De Ham CJ1
7 meiUZSC CJ13 - 12Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1
30 aprSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ19 - 12Het Ravijn CJ1
9 aprSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ15 - 13ZPB H&L Productions CJ1
2 aprZVL-1886 Center CJ18 - 4Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Het Ravijn CJ116142044210105105
2De Ham CJ117141243220114106
3WIDEX GZC DONK CJ11511133419710394
4PSV CJ11410043019813167
5ZPB H&L Productions CJ1169072719916039
6ZV De Zaan CJ1168172517815622
7ZVL-1886 Center CJ1168172513011911
8VZC CJ118501315177272-95
9ZPC AMERSFOORT CJ119401512148242-94
10UZSC CJ1141013382210-128
11Schuurman BZC CJ11510143134261-127
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 mei 17:40 ZPB H&L Productions CJ1 - UZSC CJ1 19 - 7
15 mei 15:30 ZV De Zaan CJ1 - VZC/Polar Bears CJ1 23 - 10
14 mei 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 - Schuurman BZC CJ1 13 - 9
14 mei 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - De Ham CJ1 7 - 11
14 mei 14:15 ZVL-1886 Center CJ1 - Het Ravijn CJ1 4 - 4
8 mei 16:15 ZPB H&L Productions CJ1 - PSV CJ1 11 - 8
7 mei 19:45 UZSC CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 3 - 12
7 mei 16:00 Schuurman BZC CJ1 - ZV De Zaan CJ1 5 - 14
7 mei 16:00 ZPB H&L Productions CJ1 - VZC/Polar Bears CJ1 14 - 6
7 mei 16:00 Het Ravijn CJ1 - PSV CJ1 14 - 9
7 mei 15:35 De Ham CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1 6 - 7
30 apr 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 - UZSC CJ1 18 - 2
30 apr 15:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - Het Ravijn CJ1 9 - 12
30 apr 14:15 ZVL-1886 Center CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1 9 - 8
23 apr 18:05 UZSC CJ1 - ZV De Zaan CJ1 4 - 8
23 apr 17:35 De Ham CJ1 - Schuurman BZC CJ1 20 - 8
23 apr 17:30 VZC/Polar Bears CJ1 - ZVL-1886 Center CJ1 5 - 7
23 apr 17:20 PSV CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1 11 - 7
23 apr 13:30 Het Ravijn CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1 13 - 7
16 apr 17:00 Schuurman BZC CJ1 - De Ham CJ1 5 - 21
16 apr 15:00 PSV CJ1 - UZSC CJ1 12 - 8
9 apr 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1 5 - 13
9 apr 17:55 De Ham CJ1 - VZC/Polar Bears CJ1 15 - 10
9 apr 16:05 ZV De Zaan CJ1 - Het Ravijn CJ1 7 - 15
9 apr 16:00 Schuurman BZC CJ1 - UZSC CJ1 11 - 10
2 apr 18:30 VZC/Polar Bears CJ1 - PSV CJ1 11 - 14
2 apr 17:20 UZSC CJ1 - De Ham CJ1 5 - 18
2 apr 14:45 ZPB H&L Productions CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1 11 - 6
2 apr 14:15 ZVL-1886 Center CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 8 - 4
27 maa 13:40 Het Ravijn CJ1 - ZVL-1886 Center CJ1 9 - 4
26 maa 17:35 De Ham CJ1 - Het Ravijn CJ1 3 - 7
26 maa 15:40 ZV De Zaan CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1 17 - 14
26 maa 15:30 UZSC CJ1 - VZC/Polar Bears CJ1 8 - 14
26 maa 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 - ZVL-1886 Center CJ1 10 - 6
26 maa 15:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - PSV CJ1 6 - 16
20 maa 15:25 Schuurman BZC CJ1 - VZC/Polar Bears CJ1 15 - 19
19 maa 17:35 De Ham CJ1 - PSV CJ1 9 - 8
19 maa 16:50 Schuurman BZC CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 8 - 9
19 maa 16:45 Het Ravijn CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1 12 - 10
19 maa 16:35 UZSC CJ1 - ZVL-1886 Center CJ1 1 - 8
19 maa 15:40 ZV De Zaan CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1 8 - 8
12 maa 18:05 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - VZC/Polar Bears CJ1 13 - 10
12 maa 16:25 ZPB H&L Productions CJ1 - Schuurman BZC CJ1 25 - 9
12 maa 15:15 Het Ravijn CJ1 - UZSC CJ1 24 - 3
12 maa 14:45 PSV CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1 10 - 9
12 maa 14:15 ZVL-1886 Center CJ1 - ZV De Zaan CJ1 6 - 8
11 maa 19:00 De Ham CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 13 - 8
5 maa 18:00 De Ham CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1 10 - 5
5 maa 17:30 VZC/Polar Bears CJ1 - ZV De Zaan CJ1 11 - 10
5 maa 16:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - Schuurman BZC CJ1 16 - 8
4 maa 19:00 De Ham CJ1 - ZV De Zaan CJ1 6 - 5
19 feb 17:25 Schuurman BZC CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1 7 - 22
19 feb 15:00 ZVL-1886 Center CJ1 - VZC/Polar Bears CJ1 13 - 11
19 feb 13:30 Het Ravijn CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 12 - 4
12 feb 16:05 WIDEX GZC DONK CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 15 - 5
12 feb 16:00 ZV De Zaan CJ1 - PSV CJ1 12 - 11
12 feb 14:10 Het Ravijn CJ1 - VZC/Polar Bears CJ1 12 - 3
5 feb 17:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - ZV De Zaan CJ1 5 - 15
5 feb 17:30 VZC/Polar Bears CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1 5 - 19
5 feb 17:00 ZVL-1886 Center CJ1 - De Ham CJ1 7 - 10
29 jan 17:45 ZVL-1886 Center CJ1 - UZSC CJ1 20 - 3
29 jan 15:20 WIDEX GZC DONK CJ1 - ZV De Zaan CJ1 8 - 7
29 jan 14:05 ZPB H&L Productions CJ1 - Het Ravijn CJ1 5 - 10
27 nov 17:00 Schuurman BZC CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1 17 - 20
27 nov 15:30 VZC/Polar Bears CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 22 - 18
20 nov 17:30 VZC/Polar Bears CJ1 - De Ham CJ1 7 - 18
20 nov 17:10 Het Ravijn CJ1 - ZV De Zaan CJ1 16 - 9
20 nov 16:35 UZSC CJ1 - Schuurman BZC CJ1 12 - 9
20 nov 15:35 ZPB H&L Productions CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 15 - 7
20 nov 14:15 ZVL-1886 Center CJ1 - PSV CJ1 9 - 13
13 nov 16:20 Schuurman BZC CJ1 - Het Ravijn CJ1 8 - 19
13 nov 15:45 De Ham CJ1 - UZSC CJ1 24 - 4
13 nov 15:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - ZVL-1886 Center CJ1 4 - 11
6 nov 18:10 PSV CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 19 - 8
6 nov 17:30 VZC/Polar Bears CJ1 - UZSC CJ1 13 - 12
6 nov 16:00 Het Ravijn CJ1 - De Ham CJ1 12 - 12
6 nov 15:45 ZPB H&L Productions CJ1 - ZV De Zaan CJ1 15 - 14
6 nov 15:20 ZVL-1886 Center CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1 4 - 12
30 okt 15:35 PSV CJ1 - VZC/Polar Bears CJ1 20 - 6
9 okt 17:40 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 - WIDEX GZC DONK CJ1 4 - 21
9 okt 17:30 VZC/Polar Bears CJ1 - Het Ravijn CJ1 8 - 19
9 okt 16:05 PSV CJ1 - ZV De Zaan CJ1 18 - 11
9 okt 14:55 ZPB H&L Productions CJ1 - De Ham CJ1 7 - 12
9 okt 14:30 ZVL-1886 Center CJ1 - Schuurman BZC CJ1 12 - 5
2 okt 17:15 De Ham CJ1 - ZVL-1886 Center CJ1 12 - 2
2 okt 16:15 WIDEX GZC DONK CJ1 - VZC/Polar Bears CJ1 22 - 6
2 okt 16:10 ZV De Zaan CJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 10 - 4
2 okt 14:45 PSV CJ1 - Schuurman BZC CJ1 29 - 10
 
 
De Ham CJ1
 
Het Ravijn C..
 
PSV CJ1
 
Schoonderbee..
 
Schuurman BZ..
 
UZSC CJ1
 
VZC/Polar Be..
 
WIDEX GZC DO..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZV De Zaan C..
 
ZVL-1886 Cen..
 
De Ham CJ1 3 - 79 - 813 - 820 - 824 - 415 - 106 - 710 - 56 - 512 - 2
Het Ravijn CJ112 - 12 14 - 912 - 430/524 - 312 - 313 - 712 - 1016 - 99 - 4
PSV CJ121/528/5 19 - 829 - 1012 - 820 - 610 - 911 - 718 - 1129/5
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ17 - 119 - 126 - 16 16 - 821/513 - 104 - 215 - 135 - 154 - 11
Schuurman BZC CJ15 - 218 - 1930/58 - 9 11 - 1015 - 197 - 2217 - 205 - 1430/5
UZSC CJ15 - 1830/528/53 - 1212 - 9 8 - 1430/522/54 - 81 - 8
VZC/Polar Bears CJ17 - 188 - 1911 - 1422 - 1821/513 - 12 5 - 1928/511 - 105 - 7
WIDEX GZC DONK CJ130/521/530/515 - 513 - 918 - 222 - 6 30/58 - 710 - 6
ZPB H&L Productions CJ17 - 125 - 1011 - 815 - 725 - 919 - 714 - 611 - 6 15 - 1421/5
ZV De Zaan CJ128/57 - 1512 - 1110 - 430/530/523 - 108 - 817 - 14 22/5
ZVL-1886 Center CJ17 - 104 - 49 - 138 - 412 - 520 - 313 - 114 - 129 - 86 - 8