HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Plons Da1 (Dames)

Volgende wedstrijd:
De Plons Da1 - SGHA Da2
dinsdag 31 mei 00:00

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Neptunia'24 Da11225
2SGHA Da2721
3De Reest Da11118
4Orca Da1917
5De Plons Da11114
6Azuro Da1810
7TriVia Da2106
8DraGor (SG) Da1103
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
31 meiDe Plons Da100:00SGHA Da2

Uitslagen

24 aprAzuro Da15 - 5De Plons Da1
14 aprDraGor (SG) Da15 - 7De Plons Da1
9 aprDe Plons Da14 - 5Orca Da1
12 febDe Plons Da18 - 9Neptunia'24 Da1
5 febTriVia Da23 - 12De Plons Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Neptunia'24 Da11281325957322
2SGHA Da2770021933459
3De Reest Da111605186171-10
4Orca Da1952217654619
5De Plons Da1114251482766
6Azuro Da18314104853-5
7TriVia Da210208656102-46
8DraGor (SG) Da11010934287-45
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 mei 19:15 De Reest Da1 - SGHA Da2 4 - 14
6 mei 18:50 SGHA Da2 - Neptunia'24 Da1 10 - 7
24 apr 17:30 Orca Da1 - Neptunia'24 Da1 5 - 4
24 apr 13:30 Azuro Da1 - De Plons Da1 5 - 5
23 apr 17:15 TriVia Da2 - SGHA Da2 5 - 17
14 apr 20:30 DraGor (SG) Da1 - De Plons Da1 5 - 7
9 apr 18:30 De Reest Da1 - TriVia Da2 6 - 9
9 apr 18:15 DraGor (SG) Da1 - Neptunia'24 Da1 4 - 10
9 apr 18:00 De Plons Da1 - Orca Da1 4 - 5
26 maa 18:30 De Reest Da1 - Azuro Da1 7 - 10
19 maa 19:15 Neptunia'24 Da1 - De Reest Da1 6 - 1
19 maa 17:30 Orca Da1 - DraGor (SG) Da1 14 - 3
12 maa 19:00 Orca Da1 - De Reest Da1 14 - 3
12 maa 16:45 TriVia Da2 - Neptunia'24 Da1 4 - 9
26 feb 19:00 DraGor (SG) Da1 - Azuro Da1 4 - 6
13 feb 13:30 Azuro Da1 - TriVia Da2 10 - 8
12 feb 19:00 De Plons Da1 - Neptunia'24 Da1 8 - 9
12 feb 18:15 DraGor (SG) Da1 - De Reest Da1 2 - 12
5 feb 16:45 TriVia Da2 - De Plons Da1 3 - 12
27 nov 20:15 Neptunia'24 Da1 - Orca Da1 7 - 7
20 nov 18:30 Neptunia'24 Da1 - DraGor (SG) Da1 8 - 4
20 nov 17:00 Orca Da1 - De Plons Da1 7 - 7
20 nov 16:55 TriVia Da2 - De Reest Da1 4 - 6
13 nov 19:15 Neptunia'24 Da1 - SGHA Da2 6 - 13
13 nov 19:00 De Plons Da1 - DraGor (SG) Da1 9 - 4
7 nov 15:30 Azuro Da1 - De Reest Da1 4 - 5
7 nov 14:15 SGHA Da2 - De Plons Da1 18 - 6
30 okt 19:30 Neptunia'24 Da1 - TriVia Da2 9 - 7
30 okt 18:45 De Reest Da1 - Orca Da1 5 - 3
9 okt 19:30 De Reest Da1 - DraGor (SG) Da1 6 - 3
9 okt 18:40 Neptunia'24 Da1 - De Plons Da1 9 - 4
9 okt 15:15 TriVia Da2 - Azuro Da1 6 - 5
3 okt 16:30 Azuro Da1 - Orca Da1 2 - 7
2 okt 19:00 De Plons Da1 - TriVia Da2 18 - 5
25 sep 20:45 Orca Da1 - SGHA Da2 3 - 11
25 sep 19:30 De Reest Da1 - De Plons Da1 6 - 2
25 sep 14:45 TriVia Da2 - DraGor (SG) Da1 5 - 10
19 sep 14:00 SGHA Da2 - DraGor (SG) Da1 10 - 3
18 sep 19:00 Neptunia'24 Da1 - Azuro Da1 11 - 6
 
 
Azuro Da1
 
De Plons Da1
 
De Reest Da1
 
DraGor (SG) ..
 
Neptunia'24 ..
 
Orca Da1
 
SGHA Da2
 
TriVia Da2
 
Azuro Da1 5 - 54 - 5??2 - 7?10 - 8
De Plons Da1? ?9 - 48 - 94 - 531/518 - 5
De Reest Da17 - 106 - 2 6 - 3?5 - 34 - 146 - 9
DraGor (SG) Da14 - 65 - 72 - 12 4 - 10???
Neptunia'24 Da111 - 69 - 46 - 18 - 4 7 - 76 - 139 - 7
Orca Da131/57 - 714 - 314 - 35 - 4 3 - 11?
SGHA Da231/518 - 631/510 - 310 - 7? ?
TriVia Da26 - 53 - 124 - 65 - 104 - 931/55 - 17